رفتن به مطلب

فروش SAPPHIRE HD 6870 1GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از مدیران محترم ;)

ویرایش شده توسط GTX280
لینک به دیدگاه

واقعا امروز به یه نتیجه ای رسیدم در مورد لیون.......... ، اینجا باید بگی 280 به بالا تا مشکلی نداشته باشه !

کاری نداره من الان میرم تاپیک میزنم GTX 580 میزارم واسه فروش میزنم قیمت پایه 650 تومن ببینم چه کسی میاد بگه 651 همه میان زیره 650 قیمت میدن بعد شما هم برید تمام پست هارو پاک کنید باشه ؟ .

واقعا متاسفم براتون .

لینک به دیدگاه

واقعا امروز به یه نتیجه ای رسیدم در مورد لیون.......... ، اینجا باید بگی 280 به بالا تا مشکلی نداشته باشه !

کاری نداره من الان میرم تاپیک میزنم GTX 580 میزارم واسه فروش میزنم قیمت پایه 650 تومن ببینم چه کسی میاد بگه 651 همه میان زیره 650 قیمت میدن بعد شما هم برید تمام پست هارو پاک کنید باشه ؟ .

واقعا متاسفم براتون .

دوست عزیز کسی نگفت که شما 281 قیمت بده اما پیشنهاد قیمتی هم که شما دادی واقعاً پایین بود و اعلامش بصورت علنی در تاپیک صورت خوبی نداشت حالا اگه مثلا میگفتی 270 یا نه 260 باز میشد پذیرفت اما اون قیمت ;) بنابر این خود مدیران بدون اینکه بنده بگم لازم دیدن پستتون رو بردارن، موفق باشید ;)

لینک به دیدگاه

حرف شما صحیح ولی دوست عزیز الان 6870 نوش 300 هست و 560 هم که قوی تره عرف 45 روزه 314 شما انتظار داری من 280 بخرم ؟ و جدا از اینا 30% از 300 که قیمت نوش باشه کم کنیم میشه 210 و من 220 پیشنهاد دادم پس پیشنهادم روی هوا و الکی نبوده .

شما اگر ببری بازار 200 ازت میخرن بعد مغازه داره اگر بهت بگه 200 شما میگیری یه کتکی بهش میزنی ؟ نه خیلی راحت میری یه جای دیگه اینجا هم اگر فکر میکنید که میتونید بیشتر از این بفروشید میتونید منتظر بمونید تا کسی با پیشنهاد بالاتر بیاد .

من فقط میگم باری من 220 میصرفه و میخرم دقیقا عین بقیه شما مغازه هم که میبری میگه 200 مثلا میخرم بشتر بدرم نمیخوره چون مشتریش خاصه و از این حرفها .

خلاصه خواستی من میخوامش 220 .

لینک به دیدگاه

من نمیدونم شما این 300 تومن رو از کجا آوردی اما تو بازار و تو همین سایت لیون کمترین قیمت 318 تومن بوده و هست.

لینک به دیدگاه

خب عزیز من حتی اگه 318 رو در نظر بگیریم که تو بازار از نت ارزونتره بارم حدودا 30 درصد میشه 95 تومن نه این که شما 38 تومن بعد چند ماه بخوای کم کنی گلم که اگه هم از 318 تومن 95 کم بشه همون 223 میشه

ویرایش شده توسط amu reza
لینک به دیدگاه

فروش به حالت مزایده در میاد و قیمت پایه 220 در نظر گرفته میشه پایان این مزایده ساعت 22 روز جمعه می باشد

ویرایش شده توسط GTX280
لینک به دیدگاه

200 میخام.

قابل توجه جنابان amu reza و infinity که پست میزنین گرون میدیو و فلان و بهمان این جماعت کلاً تو خرید چه قیمت بالا بزاری چه قیمت پایین اگه تو سر مال نزنن که نمیشه حالا فرقی نمیکنه 280 بزاری طرف میگه 220 میخوام 220 میزاری میگه 200 میخوام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ناراحتی نداره که دوست عزیز . میتونی بگی 200 نمیدم.

لینک به دیدگاه

223 هستم .

منم اینو واسه کسی میخوام ولی تا جایی که برام بصرفه قیمتم رو افزایش میدم .

سعید بهتره که بکشی کنار چند وقت دیگه میام اهواز بعد حسابت رو میرسم Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

قربونت برم عزیزم ! خب شما آدم منطقی هستی دیگه بعضی ها هم اینطوری قیمت میدن دیگه بازاریه بازاری I%20Do%20not%20Know.gifبنده قیمت پایه + 5 هستم .

لینک به دیدگاه

سعید با یک آپرگاد پخشت میکنم رو زمین بکش کنار من واسه خودم نمیخوام در ضمن 580 دارم نه 480 Understood ؟

228 .

لینک به دیدگاه

عجب بزن بزنیه وولک;)

من معکوس میکشی ام 210 هستی ام.

ویرایش شده توسط enginner
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...