رفتن به مطلب

فروش SAPPHIRE HD 6870 1GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیگه گندش در اومد 238 بدردم نمیخوره شما فعلا با هم دیگه سره قیمت کشتی بگیرید من فردا میام ببینم تا چند رفتید

اگر خواستم اون موقعه قیمتم رو میگم .

لینک به دیدگاه

اعلام پایان مزایده در ساعت 22 به وقت تهران

کارت به قیمت 247 فروخته شد

لطفاً تاپیک قفل شود، ممنون

ویرایش شده توسط GTX280
لینک به دیدگاه

میشه بگی کجا ؟ ما که خبر نداشتیم چیزی که تو سه تا سایت بود بیشتر از این نبود

تایپکشو نشون بده . 248 میخرم

لینک به دیدگاه

قابل توجه جنابان amu reza و infinity که پست میزنین گرون میدیو و فلان و بهمان این جماعت کلاً تو خرید چه قیمت بالا بزاری چه قیمت پایین اگه تو سر مال نزنن که نمیشه حالا فرقی نمیکنه 280 بزاری طرف میگه 220 میخوام 220 میزاری میگه 200 میخوام

من فکر میکنم قیمت این دوستمون برای فروش خوب باشه .... الان 6850 سفایر من 2 هفته پیش خریدم 229 تومن

لینک به دیدگاه

فروش به حالت مزایده در میاد و قیمت پایه 220 در نظر گرفته میشه پایان این مزایده ساعت 22 روز جمعه می باشد

کارتتونو فروختین یانه . اگه نه من خریدارم .کارت شما گارنتی داره و وسایلش تکمیله چند ماه کار کرده .اگه غرب تهران میتونین کارتتونو حضوری تحویل بدین قیمت اخرین نفر 247 بود من 250 میخرم اگه غرب تهران تحویل حضوری بدین چون کارتمو که رو سیستمه میخوان بخرن. و یه چیزهدیگه کیس من تریو میخواستم بدونم درازای کارت جا میشه توش

لینک به دیدگاه

کارتتونو فروختین یانه . اگه نه من خریدارم .کارت شما گارنتی داره و وسایلش تکمیله چند ماه کار کرده .اگه غرب تهران میتونین کارتتونو حضوری تحویل بدین قیمت اخرین نفر 247 بود من 250 میخرم اگه غرب تهران تحویل حضوری بدین چون کارتمو که رو سیستمه میخوان بخرن. و یه چیزهدیگه کیس من تریو میخواستم بدونم درازای کارت جا میشه توش

کارت فروخته شده، لطفاً تاپیک قفل شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...