رفتن به مطلب

براکت نگهدارنده گرافیک

sajad25
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 38 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

توی همون صفحه اول اگه دقت میکردید موجوده  http://pcmod.ir/index.php/product/gpu-support-bracketd-rog-theme/

احتمالا این مدل یا شبیه این هستش58c5db60c1d10_Screenshot(10).png.27e41c50a2dc49081706be0e4a9029bc.png

چهل تومن به خاطر یه میله ..! ادم زورش میاد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

چهل تومن به خاطر یه میله ..! ادم زورش میاد

بله به تنهايي چهل تومن ارزش نداره.ولي زمانيكه از ي كارت گرافيك 2 تومني  محافظت كنه و  جلو كج شدن رو بگيره اونموفع هست كه نشون ميده ارزشش بيشتره

لینک به دیدگاه

من با بند پوتین گرافیک رو بستم به سوراخای بالای کیس فعلا که عالی جواب داده البته گرافیک 1070 G1 وزنش نسبت به 980 G1 خـــــــــــیلی سبک تر شده ...شاید نیازی هم اصلا نبود ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 7 ماه بعد...

دوستان به نظر من بهترین راه استفاده از vertical holder vga هست که کارت رو به بقل قرار میده داخل کیس هم زیبایی داره هم وزنش لنگر نمی اندازه. فقط من خواستم بخرم پیدا نکردم کسی میدونه کجا هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m2relax گفته است :

دوستان به نظر من بهترین راه استفاده از vertical holder vga هست که کارت رو به بقل قرار میده داخل کیس هم زیبایی داره هم وزنش لنگر نمی اندازه. فقط من خواستم بخرم پیدا نکردم کسی میدونه کجا هست؟

میشه با دریل کردن نگهدارنده خود کیس جا سوراخ براش درست کرد و نیازی به خرید نداره 

مهم ترین چیز کابل اکستندر گراف هست که بشه جنس خوبش رو پیدا کرد و تو بازار بیشتر مدل های مخصوص ماینینگ هست که این جنسای موجود افت فریم زیادی دارن

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/07, 12:44:21، sajad25 گفته است :

سلام 

از این براکتهای نگهدارنده گرافیک لازم دارم. دوستان موردی سراغ داشتن  بفرمایند.البته اینا برای کیسهای زیگماتک هستن ولی نمونه مشابه هم باشه خوبه.   ممنونIMG_20170224_134653.thumb.jpg.6c3976b1144a0e5ce77b27366a178e70.jpgIMG_20170224_133041.thumb.jpg.1e05fadfb042c0b592ee5e1c166f01ef.jpg

از پایه رادیاتور خونگی ها هم بد نیس استفاده‌کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...