رفتن به مطلب

فروش کارت EVGA GTX 560 TI SUPERCLOKED SC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

فروش کارت آک 560TI اورکلاک شده خود کارخونه به بالاترین قیمت

علت فروش :

من چند روز پیش یه کارت 5770 داشتم که تو همین لیون فروختم و اگه اینجارو ببینید برای خرید کارت جدید از دوستان راهنمایی خواستم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/6902-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D9%86-2-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-gtx-460-ati-6850-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

متاسفانه با این که دوست گلم آقای سالار خان این همه منو راهنمایی کردن برای خرید 6870 به خاطرحرف دوستان انودیا باز و بنچمارک کارتهایی که دیدم رفتم و این کارت رو خریداری کردم به قیمت 345 تومان . حالا وقتی دارم ازش استفاده میکنم به نظرم ATI شفافیت تصویرش بیشتر بود و تصویرش زیاد به دلم نمیشینه البته اینم بگم تو قدرت این کارت شکی نیست تو اویل 5 تو رزولیشن 1920 * 1080 بالای 100 فریم بهم میده که بازی اونقدر روان اجرا میشه که فکر میکنم سرعتش از عملکرد من بیشتره . اصلا هم دوست ندارم دروغ بگم که پول نیاز دارم یا این کارت هدیه بوده میخوام بفروشم و از این حرفا . رک میگم این کارت به دلم نمیشینه . واسه منی که همیشه با کارتهای ATI کار کردم به نظرم کارتهای ATI خیلی عالین . این کارت پیچ نشده یعنی آک هستش فقط یه تست سلامت ازش گرفتم لطفا قیمت منصفانه بدین میخوام یه ATI بخرم

گارانتی 2 ساله فارس

گارانتی کارت تا تاریخ 1392/2/3

در ضمن من این کارتو 2 روز پیش یعنی 3شنبه از بازار ایران خریداری کردم

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

قیمت با شما عزیز فقط منصفانه باشه به خاطر یک روز کارکرد چقدر میخواین کم کنید ؟

لینک به دیدگاه

قیمت با شما عزیز فقط منصفانه باشه به خاطر یک روز کارکرد چقدر میخواین کم کنید ؟

300 خریدارم

لینک به دیدگاه

300 خریدارم

عزیز منصف باش به خاطر یک روز 45000 کم کردی ؟ یعنی خدائیش قیمتت منصفانه هستش ؟

لینک به دیدگاه

عزیز منصف باش به خاطر یک روز 45000 کم کردی ؟ یعنی خدائیش قیمتت منصفانه هستش ؟

چی بگم؟

نمی دونم

لینک به دیدگاه

من این کارتو هر کی اولین پیغامو بده به قیمت 325000 تقدیمش میکنم 20000 تومان بابت یک روز کارکردش کم کردم

تو خود همین سایت 560ti معمولیش 340000 قیمت خورده میتونید ببینید

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3276

این کارت فرکانس هستش رو 850 هستش ولی واسه من رو 900 اور شده خود کارخونه هستش

لینک به دیدگاه

قبول دام زیاد قیمتپیشنهادیم منصفانه نیست ولی اگه به این قیمت میدیش فردا میتونم بیام کرج تحویل بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام

با راهنمایی یکی از دوستان گل مشکل شفافیت تصویرم حل شد . چون من اصلا با انودیا کار نکرده بودم فکر میکردم کارتهای ati شفافیت بیشتری دارند . ولی با راهنمایی این دوست عزیز فهمیدم اشتباه میکردم و از فروش منصرف شدم

من این کارتو به همه پیشنهاد میکنم چون واقعا تعداد فریم کولاکی میده . با توجه به قیمت این کارت فعلا باصرفه ترین کارت برای گیم هستش

انصراف

لینک به دیدگاه

کجاش شفاف نبود ! مگه همچین چیزی داریم ؟! اوپس.

مگر از آقای فیروزی نخریدید 322 تومن !؟!؟ ;)

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

حالا شما که مشکلت حل شد بگو جریان این شفافیت چی بود که یکم بخندیم . . . :)

آره خدائیش . چون اولین بار بود از کارتهای انودیا استفاده میکردم تنظیماتشو بلد نبودم ولی الان بزنم به تخته داره بازیهارو میترکونه @};-

اون سوتی هم واسه کنتراست تصویر بود که تصویرم کدر بود . وقتی درایور کارت رو نصب کردم کنتراست رو 40 درصد بود :o نزدیک بود کارتو با ضرر بفروشم ها

لینک به دیدگاه

کجاش شفاف نبود ! مگه همچین چیزی داریم ؟! اوپس.

مگر از آقای فیروزی نخریدید 322 تومن !؟!؟ @};-

نه عزیز متاسفانه اشتباه من این بود که دیر اقدام کردم و آقای فیروزی هر 4 تا کارت رو فروخته بود رفتم از بازار ایران خریدم . تو بازار اونقدر فروشنده ها چرت میگن که قیمت این کارت به 430 هم رسیده بود ولی طبقه آخر پاساژ ایران یه فروشنده منصف بود از ایشون خرید کردم یه 560ti و یه 460 خریدم و درست یک روز بعدش آقای فیروزی تماس گرفتن که یدونه دیگه از این کارت دارن که دیگه دیر شده بود

خدائیش قیمت های آقای فیروزی پایین ترین قیمت هست و امکان نداره تو بازار با قیمت های ایشون بشه خرید کرد .

لینک به دیدگاه

ما که باز هم توجیه نشدیم جریان این کنتراست چیه !

من فقط واسه کسایی که فکر میکنن موقع تماشای فیلم تصویر کمی تیره هست مثل خودم این کارو انجام بدن :

Nvidia Control Panel - Adjust Video color Setting - With The Nvidia setting -Brigthness =60%

Advanced :Dynamic Range : Full

لینک به دیدگاه

ما که باز هم توجیه نشدیم جریان این کنتراست چیه !

من فقط واسه کسایی که فکر میکنن موقع تماشای فیلم تصویر کمی تیره هست مثل خودم این کارو انجام بدن :

Nvidia Control Panel - Adjust Video color Setting - With The Nvidia setting -Brigthness =60%

Advanced :Dynamic Range : Full

آره عزیز منم همین کارو میکنم همیشه ولی رو 54 % میزارم . وقتی من درایور این کارت رو نصب کردم کنتراست رو 40% و Brigthness روی 45 % بود تو کارتهای ATI به این شکل نیست به خاطر همین شفافیت و کیفیت تصویر یه جورائی حالمو گرفته بود . در صورتی که عمل کردش تو گیم فوق العاده هست ولی به خاطر همین سوتی نزدیک بود کارت رو بفروشم .

در هر صورت من از خرید این کارت راضی هستم چون تو گیم تعداد فریم خوبی میده و میشه از بازی نهایت لذت رو برد .فقط این کارت یه مورد داره اونم اینه که وقتی تو گیم دما بالا میره صدای فن میره رو اعصاب که اونم با خرید یه فن و نصب کنار کارت شاید بتونم به خنکیش کمک کنم .

لینک به دیدگاه

شما با AMD اینقدر بودی که دیگه عادت کردی غیر طبیعی ببینی فیلم رو !

الان من تست کردم این 2 حالت رو و حالتی که دوستمون گفتن تنظیم کردم این حالت واقعا مزخرفه خیلی ضایع هست اینجوری مزحک میشه یه جورایی دیگه نمیشه بهش گفت کیفیت !

r7i8k81ysrc7s4tvj150.jpg

60%

Dynamic Range : Full

pwad5149xg8z93ohbra.jpg

با این تغییر تنظیمات دیگه سایه معنایی نداره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب به سلامتی مشکلتون حل شد. واقعا حیف بود می خواستید این کارت رو با 6870 عوض کنید.

لینک به دیدگاه

خوب به سلامتی مشکلتون حل شد. واقعا حیف بود می خواستید این کارت رو با 6870 عوض کنید.

سلام

ممنون دوست عزیز . اشتباهم این بود که زودتر اقدام نکردم تا از شما کارت رو خرید کنم هم واسم با صرفه تر میشد هم یک روز از کارم نمی افتادم .

از این به بعد بیشتر مزاحمتون میشم عزیز . وقتی کسی پیدا میشه که قیمت هاش زیر قیمت 3 بازار ایران . رضا و پایتخت هست دیوانگی هستش ازش خرید نکنی

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان. این آقای فیروزی که می گید قیمت منصفانه می ده تو بازار کامپیوتر رضا هست ؟ می شه لطفا آدرس دقیق مغازش رو بگید ؟

یه سوالی هم داشتم می خوام تا سقف 500 هزارتومن کارت گرافیک بگیرم به نظرتون بهترین انتخاب همین evga gtx 560 ti هست ؟ یه gtx 470 داشتم که بعد از 1 سال سوخت. خیلی عالی بود اما خب سوخت و یه حس بدی نسبت به geforce پیدا کردم اما هنوزم نمی تونم از محصولاتش دل بکنم.

سایر مشخصات کامپیوترم :

cpu : amd phenom II X6 1090T

ram : corsiar 4 gb dual channel ddr3 668mhz

motherboard : asus m4a79t deluxe

بهترین کارت گرافیک ممکن برای این سیستم با سقف 500هزارتومن هزینه چیه ؟ انتخاب دیگه ای جز grx 560 ti دارم در geforce ؟ فقط geforce می خوام ati اصلا با سلیقم سازگار نیست.

لینک به دیدگاه

عزیز این تاپیک واسه زمان خدابیامرز هستش که شما دوباره up کردینش .

من جای شما باشم حتما amd میگیرم . یا همون ati

مدل هم 6950 فکر میکنم کارت خوبی باشه . رنج قیمتیش هم باید تو همون 500 باشه . البته اگه بتونید مدلیش رو پیدا کنید که به 6970 آنلاک بشه که خیلی کولاکه و واقعا ارزش داره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...