رفتن به مطلب

راهنمایی از دوستان برای حل مشکلی در مورد SSD

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران عزیز 

من یه نیم ساعت پیش خواستم ویندوز عوض کنم که متاسفانه با پیغام عجیبی روبرو شدم و هیچ کاری هم 
نتونستم انجام بدم نه با فرمت حل شد و نه با حذف و ایجاد پارتیشن و نه با نرم افزار پارتیشن بندی 
یعنی وقتی دکمه NEXT میزنیم که ویندوز رو کپی و نصب کنه نمیشه و پیغام میده 
خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم برای حل این مشکل که بدجوری حالمو گرفته 

عکسی از پیغام 
photo_2017-02-27_00-22-04-jpg

متشکر میشم کمک بفرمایید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی نظری نداره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عکس ضمیمه لود نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام و تشکر از همه دوستان که بنده رو با نوشته هاشون شرمنده کردند / فدای همتون 
والا عرض کنم خدمتتون که مشکل فوق بدون هیچ دستکاری یا کار خاصی حل شد ! 
شرح حل مشکل :
بنده برای زدن ویندوز 7 از یه فلش 8 گیگی استفاده میکردم و همون شبی که این مشکل پیش اومد بنده بعداز تلاش و قبل از اینکه 
سیستم رو خاموش کنم برای امتحان تصمیم گرفتم از یه فلش دیگه ای که توش ویندوز 10 بوتیبل داشتم استفاده کنم که بعد از اتصال 
به سیستم و رفتن به بخش مربوطه که عکسشم گذاشتم در پست اول ، با کمال ناباوری دیدم ویندوز به خوبی کپی و نصب و بالا اومد !! تسخیر توسط ارواح 
تعجب کردم و البته خوشحال هم شدم و از طریق لپ تاپی که داشتم یکی از فلشام رو دوباره ویندوز 7 رو بوتیبل کردم و دوباره به سیستم متصل کرده 
و تست کرده ببینم مشکل برطرف شده یا نه ؟ که دیدم بله اصلا انگار نه انگار که نیم ساعت پیش سیستم رو اعصابم بود و چشم دیدنش رو نداشتم 
به هر حال مشکل فوق برطرف شده و type پارتیشن هم از logical به primary یا system تغییر یافته و هیچ ایرادی مشاهده نشده تا این لحظه 

بازم از دوستان و اساتیدی که کمک و راهنمایی کردن برای حل این مشکل ناراحت کننده کمال تشکر و قدردانی رو دارم و خاک پای هموتونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...