رفتن به مطلب

هوویه کردن کابل های بریده شده ی پاور مشکل ایجاد میکنه؟

Recommended Posts

دوستانی که اطلاع کافی دارن و ترجیحا کارشون تعمیر وسایل الکتریکی یا تعمیر کار کامپیوترن لطفا بگن که اگه من یه کابل پاور مثلا برق اضافه گرافیک رو قطع کنم سپس به هم بپیجونم و هوویه بزنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ قبلا یه 4 پین cpu رو اینجوری کردم مشکلی پیش نیومد ولی باز هم میخوام نظر شما رو بدونم.

لینک به دیدگاه

نه مشكلي پيش نمياد اگه تميز لحيم كاري كنيد استفاده از روغن لحيم خوب هم يادتون نره كه لحيم سرد ايجاد نشه، وارنيش سايز مناشب هم تهيه كنيد رو تك تك سيم ها رو جاي لحيم رو بپوشونين باهاش.. از لحاظ ايمني و عايق كاري حواستون جمع باشه در مورد خود لحيم مشكلي نيست..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

منم چند روز پیش یک پاور رو اینکار کردم

طول کابل تغذیه سی پی یو کوتاه بود بهش کابل اضافه کردم که بلند تر بشه

لینک به دیدگاه

درود

در مورد این کار اگر برای بیشتر کردن طول کابله از سیم مرغوب استفاده کنید یا از یه پاور خراب سیم بردارید اضافه کنید

سیم قلع بهتره حداقل آساهی بردارید هم خوب میگیره هم دیر تر قلع سرد میشه. روغن زیاد مهم نیست اکثر سیم ها تو مغزیشون دارن.

استفاده از هیتر مناسب هم مهمه. برند daiyo نسبت به قیمتش عالیه (حدود 20 تومنه و نوکش در برابر سوختن مقاومه)

برای پوشاندن قسمت های لخت از اتصال بهتره از وارنیش حرارتی (شیرینگ) استفاده کنید و با سشوار حرارت بدید. اینطوری کار خیلی تمیز درمیاد;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...