رفتن به مطلب

فروش دوربین کنن 50D با لنز 18-200

Recommended Posts

سلام دوستان من یک دوربین کنن 50D با لنز 18-200 دارم به دلیل نیاز و ارتقا می خوام این دوربین رو بفروشم -6 هم بیشتر نیس که کار می کنه و بیسیار دوربین عالیه .

حاضرم با مدل بالاتر تعویض کنم و سر هم می دم . پیغام بدین

اگه نیاز بود عکسی از دوربین هم می ذارم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چیزی از گارانتی یا بیمه مونده؟

چند شات زده؟

شما کدوم شهر هستید؟

دوربین تا حالا ضربه خورده یا از دست افتاده؟

قیمت پایه هم خودتون قرار دهید

لنز مال خود کیت دوربینه ؟یا جدا خریده شده؟مارکش چیه؟

به نظر من بهتره حداقل قیمتی که قصد فروش را دارید عنوان کنید تا هم شما راحت باشید هم خریدار اگر قیمت مناسب باشه من خریدارم.فقط نمیدونم از بازار خرید دوربین دست دوم خبر دارید یا نه اما قیمت ها با بازار موبایل و کامپیوتر خیلی تفاوت داره اگر قصد فروش 100 درصد دارید بهتره بیرون هم قیمت بگیرید تا قیمت دستتون بیاد

لینک به دیدگاه

سلام خدمتون عرض کنم . که من اهل مشهد هستم و عکاسی دارم . این دوربین تاحالا ضربه نخورده . احتمالأ خودت آدم فنی هستی می دونی که به لحاظ کارآیی دوربین بسیار خوبیه .لنز دوربین EFS - canon 18-200 .من دوربین رو از دبی خریدم .از بازار دوربین هم کاملاً مطلع هستم ، عکاسیم دیگه . من قیمت پایه رو 900 تومان می ذارم . خودم 1.350.000 تومان خریدم . از لحاظ تعداد شاتر هم زیاد کار نکرده دوست عزیز عرض کردم دوربین 6 ماه بیشتر نیست خریدم . الانم نوی این دوربین دیگه در بازار نیست خودتم می دونی

بازم خواستی در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خدمت آقا محمد جواد گل

لطف کن یه عکس از خوده دوربین بهمراه یه لینک از دوربین هم بزار

متشکرم @};-

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان خبري از ايشون داريد؟

در هر حال جناب محمد جواد.من دنبال 50دي تميز هستم اگر تمايل به فروش داريد تماس بگيريد:

09101010091

احمدي

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...