رفتن به مطلب

حماسه ای دیگر از شرکت گارانتی

m343
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

نمیدونم قضیه از چه قراره که اینروزا قطعات زیادی از کامپیوترهای شرکت معیوب شده  به هر حال 

یک رم 4*2=8   Gel Evo Foroza  3000Mhz    امروز دیدم ارور میده و گذاشتم  تنظیمات اولیه بالا اومد و پس از تست متوجه شدم حالت XMP  براش فعال نمیشه رو فرکانس خودش (مادربورد z170  و روی مادربورد خودم نیز تست شد که به همین صورت میباشد)

حال تماس گرفتم میگم بفرستم میگه نفرست که پردازنده ات مشکل دارد و پردازنده  I5 6600K  تا فرکانس 2133 ما تضمین میکنیم . عرض کنم خدمتتون که پس بنده رو چه پردازنده ای بزارم که فرکانسش رو ساپورت کنه میگه نمیدونیم  سوال بعدی این بود که واقعا با بخش گارانتی تماس گرفتم ؟;)

با این وجود با بخش فنی هم صحبت کردن گفتن اگه خودتون میخواین بفرستید ما تست میکنیم و پرسیدم با چی تست میکنید میگه هر مادربورد و پردازنده ای که شما بگید ولی باید ساپورت کنه 

حال سوال جالب اینجاست که آیا ارزش دارد رم را به چنین متخصصین حرفه ای بسپاریم یا بگذاریم به حال خودش ؟ 

لینک به دیدگاه

واقعا احسنت به دانش این اساتید گرام.

send from my huawei honor 7

لینک به دیدگاه

البته گارانتی محترم شرکت ایستا بود و امیدوارم توهین نشود ولی به نظر بنده فقط خانم منشی بهتر درجریان بود 

شاید هم هدف منصرف کردن بنده بوده ولی اگر هدف این نبوده باید قید گارانتی یا نظارت را زد !

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

سلام.

گارانتی کلا به افرادی که از شهرستان تماس میگیرند و مصرف کننده هستند همیشه جواب سربالا میده. به این امید که بیخیال بشه و فکر کنه مشکل از چیز دیگست.

شما بتونی حضوری ببری به احتمال 99% موفق به تعویض میشی.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گارانتی در کشور ما نوعی دزدی با کلاس محسوب میشه به همین دلیل شاهد بوجود امدن شرکتهای جدیدی در زمینه گارانتی هستیم

زیاد سخت نگیر پاشو برو شرکت و بگو مشکل داره گفتن نه بگو همینجا تست کن درست بود میبرم

برای اینکه از زیر کار در نرن سیستمت را اگر ممکن هست ببر چون دزدای محترم خرج نمیکنن 2 تا مادربرد درست حسابی بزارن اونجا که قطعات High end را تست کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
ایستا فقط مونده پیچ مهره های کیس رو گارانتی کنه
هر چی گیر میاد تو بازار یه نمونه ایستا دارش هم هست
100% نباید زیاد امید داشت مثل قدیم بهشون

لینک به دیدگاه

یه چیزی بگم ربطی به بحث نداره -چرا باوجود اینکه قدرت خرید مردم کم شده جنسا داره گرون میشه مخصوصا قطعات کامپیوتر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

یه چیزی بگم ربطی به بحث نداره -چرا باوجود اینکه قدرت خرید مردم کم شده جنسا داره گرون میشه مخصوصا قطعات کامپیوتر

,والا ما که هر وقت بازار رفتیم  مغازه ها   ماشا الله سرشون  شلوغ بوده  -قطعات گرون میشه اونم بیشترش به خاطر دلار لعنتی هستش 

لینک به دیدگاه

ربطی به ساپورت باس نداره. Cpu من تا 1333 ساپورت میکنه ولی رم 1600 گذاشتم پروفایل xmp هم فعال کردم. من احتمال میدم تغلبی باشه. در غیر این صورت خرابه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/10, 02:13:23، Ali Subi گفته است :

سلام.

گارانتی کلا به افرادی که از شهرستان تماس میگیرند و مصرف کننده هستند همیشه جواب سربالا میده. به این امید که بیخیال بشه و فکر کنه مشکل از چیز دیگست.

شما بتونی حضوری ببری به احتمال 99% موفق به تعویض میشی.

در در 1395/12/10, 02:45:26، Royal گفته است :

دوست عزیز گارانتی در کشور ما نوعی دزدی با کلاس محسوب میشه به همین دلیل شاهد بوجود امدن شرکتهای جدیدی در زمینه گارانتی هستیم

زیاد سخت نگیر پاشو برو شرکت و بگو مشکل داره گفتن نه بگو همینجا تست کن درست بود میبرم

برای اینکه از زیر کار در نرن سیستمت را اگر ممکن هست ببر چون دزدای محترم خرج نمیکنن 2 تا مادربرد درست حسابی بزارن اونجا که قطعات High end را تست کنن

در در 1395/12/10, 06:41:49، میلاد بهرامن گفته است :

ربطی به ساپورت باس نداره. Cpu من تا 1333 ساپورت میکنه ولی رم 1600 گذاشتم پروفایل xmp هم فعال کردم. من احتمال میدم تغلبی باشه. در غیر این صورت خرابه

با درود 

بله اگر نتیجه ای حاصل نشد حضورا سر میزنم دفترشون البته سال جدید

در مورد تقلبی بودن را شک دارم بزرگوار چون هم از لیون خرید کردم و هم قبل با همین پروفایل سیستم استیبل بوده 

به هر حال امروز دوباره تماس گرفتم پاسخ دهنده گفت ایکس پی چیه ؟ گفتم که XMP  گفت فردا تماس بگیر !!!

بعد از تماس دوباره گفتن تا 15 جنست رسید چک میکنیم نرسید سال جدید بفرستید 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، m343 گفته است :

با درود 

بله اگر نتیجه ای حاصل نشد حضورا سر میزنم دفترشون البته سال جدید

در مورد تقلبی بودن را شک دارم بزرگوار چون هم از لیون خرید کردم و هم قبل با همین پروفایل سیستم استیبل بوده 

به هر حال امروز دوباره تماس گرفتم پاسخ دهنده گفت ایکس پی چیه ؟ گفتم که XMP  گفت فردا تماس بگیر !!!

بعد از تماس دوباره گفتن تا 15 جنست رسید چک میکنیم نرسید سال جدید بفرستید 

اگه بفرستید لیون ببرن گارانتی بهتره البته قبلش با لیون تماس بگیر ببین امکانش هست یا نه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اگه بفرستید لیون ببرن گارانتی بهتره البته قبلش با لیون تماس بگیر ببین امکانش هست یا نه

نکته بسیار ارزنده ایست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...