رفتن به مطلب

کدوم نوع از 1070 رو بگیرم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. جایی پیدا کردم تو شهرمون که قیمت هاش خوبه.. اما بین 3 برند از 1070 موندم..

1. galax exoc 

2.msi gaming

3.msi gaming x

اولی دو دومی هم قیمت و 1840 میده.. سومی شاید برتر باشه اما 100 تومن هم گرون تره.. شاید 100 تومن تو این رقم چیزی نباشه اما واقعا همین 1840 هم به زور

جور میکنم... از طرفی مدل 2 و 3 فکر کنم بجز اندکی کلاک gpu فرق خاصی ندارن که قاعدتا فکر کنم به صورت دستی میتونم همین gaming رو برسونم به gaming x ..

درسته؟ البته فکر نکنم تفاوت زیادی حاصل بشه با این اورکلاک های جزئی

نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

شما همون ارزونتر رو بگیر .

البته اگر مانیتور فول اچ دی داری نیازی به 1070 نداری .

1070 برای2K خوبه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

مورد دوم رو بگیر 

یه جا خوندم نوشته بود بایاسش رو عوض کنی میشه gaming x

دست دوشم گیرت اومد بگیر

اینا 3 سال گارانتی دارن

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

دوست گرامی . هر سه کارت مدل های مناسبی هستند و بنده بهتون اطمینان میدم هر کدام از موارد بالا رو تهیه بفرمائید کارت خوبی خریدید .

با توجه به اینکه کارت های msi کم صدا تر و خنک تر هستند انتخاب های مناسبی هستند

لینک به دیدگاه

Gaming X رو دارم (البته مدل 1060) عالیه مخصوصا فن ها کم صدا و قطعات داخلی فوق العادست نسبت به برند گیگا کلاکش کمتره ولی نه اونقدر زیاد که حس بشه.

لینک به دیدگاه

GTX 1070 HOF 8GB  فوق العاده هست برای اور کلاک  و واقعا خنک تر از نسخه های دیگه هست

http://lioncomputer.ir/product/9375/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+1070+HOF+8GB/

لینک به دیدگاه

من اکستریم گیگا گرفتم ، برخلاف اینکه میگفتن کارت داغیه ولی کولینگ خوبی داره هنوزم زیاد وقت نکردم تستش کنم تو گیم 

لینک به دیدگاه

سلام حالا که بحث 1070 شد یه رفیق دارم تو استرالیا هست براش پیام دادم که گرافیک 1070 رو قیمت بگیره ببینه چنده بعد برام بفرسته البته قیمت به دلار استرالیا هست و دلار استرالیا هم 3000تومنه دیدم نمیصرفه برام بفرسته گفتم شاید دوست داشته باشید بدونید قیمتش اونجا چنده 
http://uupload.ir/files/h740_photo_2017-02-26_23-32-08.jpg

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان، همون مورد 2 رو گرفتم.. با msi afterburner کلاک ها رو +250 و +650 زیاد کردم بدون هیچ گونه artifact و یا ناپایداری

و حداکثر دمای 71 (با دور فن 50 درصد!!!) و به صورتی محسوسی هم بهبود کارایی گرفتم ازش..!

شاید سیستمم براتون جالب باشه.. 8 گیگ رم قدیمی 1333 .. CPU core i5 2500k .. بدون ssd

از بنچمارک shadow of mordor استفاده کردم.. 

بنچمارک از سایت guru3d برای مدل رفرنس و تنظیمات very high و 4k

بنچمارکی که من گرفتم با تنظیمات بالا و حالت gaming mode

بنچمارک بعد از اورکلاک به میزانی که ذکر کردم

بنچمارک با اورکلاک و حداکثر تنظیمات ممکن توی بازی (تو حالت گیمینگ مود میانگین 49 میده)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...