رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد قطعه تبلت ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه تبلت ایسوس دارم یه سوکت شارژرش خراب شده دادم تعمیر کار اونو عوض کنه ظاهرا به خاطر یه بی احتیاطی فلت بین ال سی دی و مادربرد رو قطع کرده و حالا تبلت تصویر نداره(قبولم نمیکنه که اشتباه از خودش بوده)حالا من موندمو یه تبلتی که همه چیش سالمه و به خاطر یه فلت بی استفاده شده دنبال  این فلت هستم کسی این قطعه رو واسم سراغ نداره من اصفهان هستم کسی جایی رو نمیشناسه که این قطعه رو بتونم گیر بیارم.

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

سلام دوستان

یه تبلت ایسوس دارم یه سوکت شارژرش خراب شده دادم تعمیر کار اونو عوض کنه ظاهرا به خاطر یه بی احتیاطی فلت بین ال سی دی و مادربرد رو قطع کرده و حالا تبلت تصویر نداره(قبولم نمیکنه که اشتباه از خودش بوده)حالا من موندمو یه تبلتی که همه چیش سالمه و به خاطر یه فلت بی استفاده شده دنبال  این فلت هستم کسی این قطعه رو واسم سراغ نداره من اصفهان هستم کسی جایی رو نمیشناسه که این قطعه رو بتونم گیر بیارم.

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوست من.

تبلت های اسوز تا جایی که یادمه گارانتی سازگار بود. یه تماس با شرکت بگیر و مسئله رو مطرح کن.

ایشالا که بدی خودشون برات عین روز اول تعمیر کنن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

تبلت های اسوز تا جایی که یادمه گارانتی سازگار بود. یه تماس با شرکت بگیر و مسئله رو مطرح کن.

ایشالا که بدی خودشون برات عین روز اول تعمیر کنن.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز از راهنمایی

گارانتی خود تبلت که ویستا بود ولی فردا حتما تماس میگیرم

واقعا از خراب کاریه یه سری از تعمیر کارا کلافه شدم این سومین دستگاهیه که به خاطر تعمیر کار به مشکل میخورم

اگه یه تعمیر کار ماهر و کار بلاد هم سراغ دارین معرفی کنین من اصفهان هستم

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

ممنون دوست عزیز از راهنمایی

گارانتی خود تبلت که ویستا بود ولی فردا حتما تماس میگیرم

واقعا از خراب کاریه یه سری از تعمیر کارا کلافه شدم این سومین دستگاهیه که به خاطر تعمیر کار به مشکل میخورم

اگه یه تعمیر کار ماهر و کار بلاد هم سراغ دارین معرفی کنین من اصفهان هستم

فردا که تعطیلن باید تا شنبه صبر کنی برای تماس گرفتن.
عزیز اینجور تعمیرکارا رو باید مث خودشون رفتار کنی. بردار یه مامور ببر در مغازش اونوقت حساب همه چی دستش میاد یا برو تهدیدش کن و از این کارا. البته اعصاب میخاد واقعا.

تعمیرکار خوب طبیعتا تهران میشناسم ولی تو شهرستان هیچ چیزی رو جز به نمایندگی ندید.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

فردا که تعطیلن باید تا شنبه صبر کنی برای تماس گرفتن.
عزیز اینجور تعمیرکارا رو باید مث خودشون رفتار کنی. بردار یه مامور ببر در مغازش اونوقت حساب همه چی دستش میاد یا برو تهدیدش کن و از این کارا. البته اعصاب میخاد واقعا.

تعمیرکار خوب طبیعتا تهران میشناسم ولی تو شهرستان هیچ چیزی رو جز به نمایندگی ندید.

اره حواسم نبود که فردا تعطیله

شنبه زنگ میزنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...