رفتن به مطلب

چجوری میشه جلوی این دزدی رو گرفت

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با این روش ابتدایی شما می تونید موقتاً طرف رو تو زحمت بندازید:

232323232.jpg

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

با این روش ابتدایی شما می تونید موقتاً طرف رو تو زحمت بندازید:

232323232.jpg

فکر خوبیه به صورت   خیلی کمرنگ میشه آدرسم گذاشت ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فعلا در مورد عکسا اصا احتیاط نکین و قشنگ قابل دیده شدن تو کل عکس ، بزارین ادرسو

تبلیغ گوگل ادوردز کنین،

سایت هایی که این خدماتو ارائه میدن کار سئو میکنن بسپرین که توی کلید واژه باطری بیارنتون صفحه اول.

اون دوستی که بک لینک مخرب میسازه رو هم پیگیری کنین که این کار  رو بکنن.

بعدشم وسط متن چند جا به سایت خودتون لینک بدین و رنگشو سیاه کنین و خط زیرشو بردارین ، شاید کپی کنه متوجه نشه.

بازم اسم سایتو بزنین.

مطالب رو تیکه تیکه کنین و قسمت قسمت منتشر کنین.

دیگه اینکه اگر روی ورد پرس هستین یواست پرمیوم ، سئوی محلی،وی پی راکت ، سبک سازی قالب، ریسپانسیو کردن، اینا رو فراموش نکنین.

لینک به دیدگاه

درود

فعلا می‌تونی مطلبها رو به شکل عکس روی سایتت بگذاری و روی شون واتر مارک بزنی.

لینک به دیدگاه

قوانین طبیعی و ساختگی فضای واقعی و مجازی رو بدون. توانایی هات رو بسنج. دست به کاری بزن که می تونی و لازمه و مفیده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

فعلا می‌تونی مطلبها رو به شکل عکس روی سایتت بگذاری و روی شون واتر مارک بزنی.

یکم در این مورد تحقیق کردم.

دیدم وقتی متن رو به صورت عکس بذارم با این کار گوگل اون کلمات کلیدی رو نمیشناسه در واقع سرچ سایت پایین میاد چون متن وجود نداره و فقط عکس هست.

این کار هم ظاهرا زیاد فایده نداره

لینک به دیدگاه

یکسری سایت ها هست حالا من اطلاعی ندارم چجوری ه اجازه کپی متن رو نداری و راست کلیک و حتی اپن نیو تب 

نمونه زیاده  نمونه بارزش که خاطرم هست اینه? البته الان یک ترفند یادم اومد زدم تونستم کپی کنم ! اما تمرکزت رو بزار رو این کارا شاید اینکارا برای سایتت مفید واقع بشه.

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، amir* گفته است :

یکسری سایت ها هست حالا من اطلاعی ندارم چجوری ه اجازه کپی متن رو نداری و راست کلیک و حتی اپن نیو تب 

نمونه زیاده  نمونه بارزش که خاطرم هست اینه? البته الان یک ترفند یادم اومد زدم تونستم کپی کنم ! اما تمرکزت رو بزار رو این کارا شاید اینکارا برای سایتت مفید واقع بشه.

اره این کارم میشه کرد ولی اگه کسی کپی کار حرفه ای باشه با چندتا کلیک همرو زخیره میکنه بعدم کپی میکنه.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه روی سئو وبسایت خودتون کارکرده باشید گوگل خودش تشخیص میده که قبلا این مطالب تو وبسایت شما ایندکس شده و بعدا ایشون اومده مطالب رو کپی کرده و برای خودش امتیاز منفی داره و ممکنه بره تو بلک لیست 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، peto گفته است :

من میدونم از کی گرفته

بخوام بیشتر توضیح بدم کلا از موضوع تاپیک منحرف میشم.

تست ddosچیه؟فایدش چیه؟

سلام دوست عزیز هیچ وقت این کار نکنی برای "حمله DDOS "

خیلی خلاصه "انقدر به سرور های طرف درخواست می دهد ، تا اینکه سرور down بشه ."

اینجوری ، هم یارو (کپی کننده) ، هم اشتراک دهنده هاست ، هم خود شرکت  اصلی هاست و هم پلیس فتا  ، ازت شکایت  و ...... می کنند . 

ddos بنظرم بهترین حمله هکری هست ، دوستان یاد شون کریسمس چند سال پیش به سرور های سونی حمله DDOS کردن و .......

اگه هم خواستی اینکارو بکنی ، به دست اهلش "این کاره باشه یارو "

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، amirbibak0 گفته است :

سلام دوست عزیز هیچ وقت این کار نکنی برای "حمله DDOS "

خیلی خلاصه "انقدر به سرور های طرف درخواست می دهد ، تا اینکه سرور down بشه ."

اینجوری ، هم یارو (کپی کننده) ، هم اشتراک دهنده هاست ، هم خود شرکت  اصلی هاست و هم پلیس فتا  ، ازت شکایت  و ...... می کنند . 

ddos بنظرم بهترین حمله هکری هست ، دوستان یاد شون کریسمس چند سال پیش به سرور های سونی حمله DDOS کردن و .......

اگه هم خواستی اینکارو بکنی ، به دست اهلش "این کاره باشه یارو "

نه اقا ما اینکاره نیستیم 

ما سایت خودمونو بالا بکشیم برام بسه

لینک به دیدگاه

دوستانی کمک کردن دستشون در نکنه

من محدودیت لایکم تموم شده شرمنده کخ نمیتونم لایک کنم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه مطالب سایتت را به صورت عکس منتشر کنی به ضرر خودت میشه
اینطوری هرچی زحمت برا مطالبت میکشی بیفایده میشه چون گوگل هیچ مطلبی توی سایتت پیدا نمیکنه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/11, 09:42:31، peto گفته است :

یه سئو کار الان رو سایت هست البته نمیشه گفت خیلی حرفه ای هست

کار اول چقد هزینه داره کار دوم چقد؟

والا من نمیدونم اون دوستمون رو سایته شما کار سئو رو انجام میده چطوری کار میکنه چون اگه سئو کار بود شما مطلب مینوشتی یکی دیگه کپی میکرد نباید شما تو نتایج پایین تر میبودید

ادرس هر دو سایت رو بدید با نمونه مطلب تا بررسی کنم

البته دوستای عزیزمون بخدا متن کپی رایت نداره در صورتی میتونید بگید کپی رایت که شما قبل از ایشون ثبتش کرده باشی منظورم به عنوان مقاله و کتاب یا هرچیز دیگه ای در سطح نشر نه اینکه صرفا یه مطلب تو سایت بنویسد حتی الان ملت دوبله میکنن باز چون ثبتش نکردن نمیتونن پیگیری کنن چه برسه به متن یک وبسایت پس قضیه شکایت منتفیه

البته ببینید دستی برمیداره یا از روی فید و rss

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، nima19 گفته است :

والا من نمیدونم اون دوستمون رو سایته شما کار سئو رو انجام میده چطوری کار میکنه چون اگه سئو کار بود شما مطلب مینوشتی یکی دیگه کپی میکرد نباید شما تو نتایج پایین تر میبودید

ادرس هر دو سایت رو بدید با نمونه مطلب تا بررسی کنم

البته دوستای عزیزمون بخدا متن کپی رایت نداره در صورتی میتونید بگید کپی رایت که شما قبل از ایشون ثبتش کرده باشی منظورم به عنوان مقاله و کتاب یا هرچیز دیگه ای در سطح نشر نه اینکه صرفا یه مطلب تو سایت بنویسد حتی الان ملت دوبله میکنن باز چون ثبتش نکردن نمیتونن پیگیری کنن چه برسه به متن یک وبسایت پس قضیه شکایت منتفیه

البته ببینید دستی برمیداره یا از روی فید و rss

وقتی اون اقا سایتش تو صفحه اول گوگل هست و ما سایتمون تازه هست پس طبیعی هست که گوگل اول اونو بشناسه بعد ما.

آدرس سایتمونم http://www.emdadbattery.com هست.از امروز یه تغییراتی تو سایت ایجاد کردیم که حداقل کپی کردنش سخت تر بشه.فعلا سایت کمی کار داره تا تکمیل تر بشه.

بزودی بعذ از اینکه سایت تکمیل شد یه اکانت تو لیون میخرم سایتو آپ میکنن تو لیون .

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، peto گفته است :

وقتی اون اقا سایتش تو صفحه اول گوگل هست و ما سایتمون تازه هست پس طبیعی هست که گوگل اول اونو بشناسه بعد ما.

آدرس سایتمونم http://www.emdadbattery.com هست.از امروز یه تغییراتی تو سایت ایجاد کردیم که حداقل کپی کردنش سخت تر بشه.فعلا سایت کمی کار داره تا تکمیل تر بشه.

بزودی بعذ از اینکه سایت تکمیل شد یه اکانت تو لیون میخرم سایتو آپ میکنن تو لیون .

نه عزیز این که ربطی نداره شما نویسنده مطلبی مطلب شما زودتر قرار میگیره اینجور نیست که همیشه سایت قدیمی بالا باشه وقتی شما میگی سئو کار داری این مسئله رو زیر سوال میبره

باور کنید همه چی به قدمت سایت بستگی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...