رفتن به مطلب

حل مشکل کم شدن حجم اینترنت در موقع انتقال دیتا از سیستم به ps4

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز و کاربران محترم 

دوستان من چند روز پیش 15 گیگ حجم خریداری کردم از مخابرات تا استفاده کنم ازش 
دیروز صبح من 14.400 حجم باقی مانده داشتم و ظهر تصمیم گرفتم دیتای بازی Star Wars Battlefront رو 
انتقال بدم به ps4 که با موضوع ناراحت کننده ای مواجه شدم که هر حجمی که انتقال داده بودم به همون اندازه از 
حجم اینترنتم کم شده بود و الانم متاسفانه 2 گیگ حجمم مونده و خیلی حالم گرفته شده 
یعنی انگار داشتم مستقیم از اینترنت دانلود میکردم در حالی که تمام تنظیمات رو کرده بودم و آدرس دیتای بازی رو 
هم داده بودم به نرم افزار psx ولی نمیدونم این چه مرگش شده بود که کل حجم رو خورد 

عکس از تنظیمات نرم افزار psx : 
http://cdn.persiangig.com/preview/63...ln/large/2.png
http://cdn.persiangig.com/preview/L1...P9/large/1.png

مراحل زیر رو هم تو کنسول انجام میدم : 
NETWORK --> SET UP INTERNET CONECTION --> USE A LAN CABLE --> CUSTOM --> AUTOMATIC --> DO NOT SPECIFY --> AUTOMATIC --> AUTOMATIC --> USE

خواهشا کمک کنید برای رفع این مشکل چون تو این مملکت گرفتن حجم اینترنت از گرفتن مدرک سخت تره !!

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دادا وقتی فایلها رو از طریق psx انتقال میدی نسخه بازیتون اپدیتهاش هم همراهش هست (منظورم اپدیتهای جدید بازی همراه دیتای اصلیه بازیتون هست )

مثل اینجا

aaa.thumb.PNG.cc6f1d7f430ca5462370e437e0881158.PNG

لینک به دیدگاه

سلام بسته ایرانسل   نامحدود ساعت 2 تا 8  صبح  رو بگیر قیمتش هم  2 هزار تومنه سرعتشم با سیم کارت 4g خیلی بیشتر از اینترنت اشغال مخابرات هستش  -حیف نیستش پول نازنین رو بدی به مخابرات _من توی 10 دقیقه 1 گیگ دانلود میکنم سیم کارتم 4g هستش و مودم هم ایرانسل مدل e3372

j3v9_1.jpg

لینک به دیدگاه

بله منم با این دوست عزیز موافقم اگه جایی هستید که 4g خوب. انتن میده برید یه سیمکارت بخرید شده روی. گوشیتون هم بندازید هات اسپات کنید میارزه به مخابرات..... من توی. اهواز  میانگین سرعت بسیار عالیی رو. با ایرانسل ترجمه میکنم و کارم روراه میندازه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/12, 19:47:52، nasabam گفته است :

سلام بسته ایرانسل   نامحدود ساعت 2 تا 8  صبح  رو بگیر قیمتش هم  2 هزار تومنه سرعتشم با سیم کارت 4g خیلی بیشتر از اینترنت اشغال مخابرات هستش  -حیف نیستش پول نازنین رو بدی به مخابرات _من توی 10 دقیقه 1 گیگ دانلود میکنم سیم کارتم 4g هستش و مودم هم ایرانسل مدل e3372

بله ایرانسل واقعا فوق العادست من یه s7 edge خریدم دیروز سیمکارتو وارد کردم و اینترنت شبانه خریدم

ودر کمال نا باوری دیدم که با سرعت 9.5 مگابایت دانلود میکردم که اصلا انتظارشو نداشتم چون من با همون سیم کارت رو گوشی 3g حتی 200 کیلوبایت هم سرعتم نمیرسید در بهترین حالت

حالا نمیدونم 4g ایرانسل انقدر تفاوت داره یا گوشی من ضعیف بودش ولی الان کاملا راضیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

دادا وقتی فایلها رو از طریق psx انتقال میدی نسخه بازیتون اپدیتهاش هم همراهش هست (منظورم اپدیتهای جدید بازی همراه دیتای اصلیه بازیتون هست )

مثل اینجا

aaa.thumb.PNG.cc6f1d7f430ca5462370e437e0881158.PNG

سلام 

نه والا فقط خود دیتای اصلی هست 

اینم عکس دیتاها قبل و بعداز خارج شدن از زیپ 

http://cdn.persiangig.com/preview/V0lC0f2aJc/large/AS.png

یعنی الان باید آپدیتهاشم دانلود کنم و بزارم همون دیتای اصلی بازی ؟ 
این کار اجباری هست ؟ نمیشه آپدیت نکنیم ؟ 
یعنی الان من آپدیت این بازی رو که الان 5 روزه داره پدر نت و اعصاب منو خرد میکنه ، دانلود کنم بزارم بغل دیتای بازی کار حله ؟ 
مشکل از جای دیگه نیست ؟ 

در 2 ساعت قبل، nasabam گفته است :

j3v9_1.jpg

سلام 

والا خدمتتون عرض کنم که منم از همین مودم دارم و دیتاهارو هم از طریق ایرانسل دانلود میکنم و البته سرعت دانلود هم خیلی پایین هست 

در حد 2.5 مگ که خیلی طول میکشه تا یه دیتای مثلا 40 گیگی رو دانلود کنم ( سه شب یا دو شب ) هر شب هم سه ساعت 

اینترنت مخابرات رو برای بازی انلاین گرفتم که این کنسول قاتل همشو خورد و چیزی به ما نرسید :D

در 2 ساعت قبل، ariiian گفته است :

بله منم با این دوست عزیز موافقم اگه جایی هستید که 4g خوب. انتن میده برید یه سیمکارت بخرید شده روی. گوشیتون هم بندازید هات اسپات کنید میارزه به مخابرات..... من توی. اهواز  میانگین سرعت بسیار عالیی رو. با ایرانسل ترجمه میکنم و کارم روراه میندازه

سلام 

والا تو نقشه 4g ایرانسل که میگه اینجا قشنگ انتدهی داره ولی تو عمل در حد 2.5 مگ هست که خیلی پایینه و اعصاب ادم خرد میشه تا چیزی رو دانلود کنه 

به هر حال چااره ای هم نیست  / بله هزاران برابر بهتر از مخابرات دزد هست ولی همونطور که گفتم از اینترنت مخابرات برای بازی انلاین استفاده میکنم 

در 41 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

بله ایرانسل واقعا فوق العادست من یه s7 edge خریدم دیروز سیمکارتو وارد کردم و اینترنت شبانه خریدم

ودر کمال نا باوری دیدم که با سرعت 9.5 مگابایت دانلود میکردم که اصلا انتظارشو نداشتم چون من با همون سیم کارت رو گوشی 3g حتی 200 کیلوبایت هم سرعتم نمیرسید در بهترین حالت

حالا نمیدونم 4g ایرانسل انقدر تفاوت داره یا گوشی من ضعیف بودش ولی الان کاملا راضیم

سلام 

بله ایرانسل که فوق العادس ولی ای کاش برای همه یکی بود این سرعت و اینجوری نمیشد که یکی مثل من نهایتا 2/5 مگ بگیرم و یک یوزر دیگه هم 10 مگ بگیره !

تو این ممکلت حتی تو سرعت دریافتی 4g هم هدالت وجود نداره !!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ᗩTᗩ گفته است :

بله ایرانسل که فوق العادس ولی ای کاش برای همه یکی بود این سرعت و اینجوری نمیشد که یکی مثل من نهایتا 2/5 مگ بگیرم و یک یوزر دیگه هم 10 مگ بگیره !

تو این ممکلت حتی تو سرعت دریافتی 4g هم هدالت وجود نداره !!

بله کاملا باهاتون. موافقم هم سرعت فوق العاده ای داره هم قیمت فوق العاده ای

متاسفانه قدرت. انتن دهی و سرعتش همه جا هم یکی نیست مثلا تو منطقه ای که من توی اهواز زندگی میکنم میانگین سرعتی بالغ بر ۵/۶مگابایت دارم اما میرم بیرون از خونه جاهای دیگه ی شهر به یکو نیم مگابایت هم میرسه

حالا اگه شما قصد عوض کردن از شرکت خدمات دهندتون دارید که بحث دیگه ایه باید ببینیم کدوم شهر هستید که بهترین رو پیدا کنید  و. بهتون پیشنهاد. میکنم اصلا سعی نکنید با مخابرات جر و بحث کنید برای پس گرفتن حجم از دست رفته با توجه به تجربه ای که ازشون داشتم و لحن برخوردشون و. بعضا اطلاعاتشون باید صبر ایوب رو داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عطاجان باید صدرصد اپدیتهای بازی هم همراه دیتای اصلی بازی باشه وگرنه همونطور که خودت دیدی اپدیت همراه دیتا نباشه میره از اینترنت میگره خودش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

عطاجان باید صدرصد اپدیتهای بازی هم همراه دیتای اصلی بازی باشه وگرنه همونطور که خودت دیدی اپدیت همراه دیتا نباشه میره از اینترنت میگره خودش

درود 

خیلی ممنون بابت راهنماییتون جناب فتحی عزیز / خب چاره ای نیست از این پس همراه دیتای بازی آپدیتهاشم دانلود و 

در یک پوشه قرار میدم برای حل مشکل ذکر شده  

فقط مسئله جالب اینجاست که آپدیت بازی Star Wars Battlefront که حدود 22 گیگ هست از دیتای خود بازی که 20 گیگه بیشتره و این خودش بدجوری رو اعصابه ! 

یعنی انگار یادشون رفته بازی رو بسازن !!

فقط یه سوال :

برای انتقال دیتای بازیاز سیستم به ps4 باید به اینترنت متصل بود یا با مودم روشن هم میشه انتقال رو انجام داد ؟ 

منظورم از مودم روشن اینه ارتباط خط تلفن رو قطع کنی 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ᗩTᗩ گفته است :

درود 

خیلی ممنون بابت راهنماییتون جناب فتحی عزیز / خب چاره ای نیست از این پس همراه دیتای بازی آپدیتهاشم دانلود و 

در یک پوشه قرار میدم برای حل مشکل ذکر شده  

فقط مسئله جالب اینجاست که آپدیت بازی Star Wars Battlefront که حدود 22 گیگ هست از دیتای خود بازی که 20 گیگه بیشتره و این خودش بدجوری رو اعصابه ! 

یعنی انگار یادشون رفته بازی رو بسازن !!

فقط یه سوال :

برای انتقال دیتای بازیاز سیستم به ps4 باید به اینترنت متصل بود یا با مودم روشن هم میشه انتقال رو انجام داد ؟ 

منظورم از مودم روشن اینه ارتباط خط تلفن رو قطع کنی 

سلام

دوست عزیز شما  هم برای pc  هم ps4  بیا ip ها رو دستی تعریف کن و default gateway نده اصلا

این جوری عملا دستگاه ها به اینترنت وصل نیستند فقط از شبکه داخلی شما استفاده می کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، T_L_O_T_D گفته است :

سلام

دوست عزیز شما  هم برای pc  هم ps4  بیا ip ها رو دستی تعریف کن و default gateway نده اصلا

این جوری عملا دستگاه ها به اینترنت وصل نیستند فقط از شبکه داخلی شما استفاده می کنند

سلام 

اینم راه کار خوبیه 

میشه بیشتر توضیح بدین در مورد تنظیماتش ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام 

اینم راه کار خوبیه 

میشه بیشتر توضیح بدین در مورد تنظیماتش ؟ 

باید تو تنظیمات شبکه ip بدی،من پیش فرض می گم

یکی رو بکن مثلا ۱۹۲.۱۶۸.۱.۲۰۰

اون یکی هم 192.168.1.201

راه آسون ترم هست

سیم تلفن رو از مودم جدا کن

مودم روی حالت روتر کار می کنه

Sent from my SM-T719 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، T_L_O_T_D گفته است :

باید تو تنظیمات شبکه ip بدی،من پیش فرض می گم

یکی رو بکن مثلا ۱۹۲.۱۶۸.۱.۲۰۰

اون یکی هم 192.168.1.201

راه آسون ترم هست

سیم تلفن رو از مودم جدا کن

مودم روی حالت روتر کار می کنه

Sent from my SM-T719 using Tapatalk

درود 

من این مورد رو تست کردم نشد متاسفانه سیم تلفن رو از مودم جدا کردم و ادامه دانلود رو برای بازی استار وارز رو زدم 

که بعداز 1 دقیقه can not download داد و چند بار هم تکرار کردم که نشد 

شما این مورد رو تست کردین ؟ 

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام من وقتی میخوام لینکو با psxبگیرم دفعه اول میدع ولی دفعه دوم ک یکم از بازی دان شدع دیگع تو لاگ ها فقط  جلوش صفر میزنع دیگع لینک نمیدع باید چکار کنم؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...