رفتن به مطلب

کارت گرافیک Gtx 1080msi Armor

اشتراک گذاری

Recommended Posts

IMAG3154.thumb.jpg.6122903822ab123668b643895e8ca49b.jpg

با گارانتی سه ساله

حدود چهار ماه هست که از همین لیون کامپیوتر خریدم

کاملا سالم و در حد نوع

جعبه هم کاملا سالم و تمیز هست

فروش به بالاترین قیمت پیشنهادی83b69b7a34cd4033e87efe52b329ce51.jpg

شماره تماس:09388913202

فرستاده شده از HTC Desire EYEِ من با Tapatalk

1488470276458-722974528.jpg

ویرایش شده توسط Keykhosro
لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام .

لطفا قوانین رو رعایت کنید . ارسال تصویر از کالا به همراه نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ در کنار کالا اجباریه . در غیر این صورت تاپیک شما حذف میشه .

لینک به دیدگاه

باشه چشم شب میفرستم

لینک به دیدگاه

با گارانتی سه ساله
حدود چهار ماه هست که از همین لیون کامپیوتر خریدم
کاملا سالم و در حد نوع
جعبه هم کاملا سالم و تمیز هست
فروش به بالاترین قیمت پیشنهادی
شماره تماس:09388913202

لینک به دیدگاه

جنس مال شماس قیمت پایه رو بزار که مشتری هم پرت و پلا نگه . خوب اینجوری شاید من بگم ۵۰۰ تومن . نمیشه که

Galaxy s7 Edge Tapatalk 206 TU5 T5

لینک به دیدگاه

جنس مال شماس قیمت پایه رو بزار که مشتری هم پرت و پلا نگه . خوب اینجوری شاید من بگم ۵۰۰ تومن . نمیشه که

Galaxy s7 Edge Tapatalk 206 TU5 T5

2500خوبه؟

لینک به دیدگاه

قیمتو اوردم پایین
2200میفروشم

لینک به دیدگاه

الان سری ichill که بسیار قدرتمند تر و خنک تر از اینه و پرفورمنس بسیار بالایی نسبت به این کارت داره۲۵۰۰ به صورت اکبند به فروش میرسه.

قیمتتون با توجه به کاهش قیمت قابل توجه سری ۱۰۸۰ مقداری بالاست.بنده تا ۱۹۵۰ خریدارم.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی نظر من اینه که اگه نیاز مالی نداری کارتو نگه دار چون الان قیمت گرافیک 1080 توسط شرکت انویدیا کاهش قیمت محسوسی پیدا کرده 

الان هم داخل کشور روی کارتای inno3d این کاهش قیمت اعمال شده و فک نمیکنم با این وجود شما بتونید با قیمت خوبی کارت خودتون رو بفروشید 

اما اگه نیاز مالی دارید بحثش جداس 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

الان سری ichill که بسیار قدرتمند تر و خنک تر از اینه و پرفورمنس بسیار بالایی نسبت به این کارت داره۲۵۰۰ به صورت اکبند به فروش میرسه.
قیمتتون با توجه به کاهش قیمت قابل توجه سری ۱۰۸۰ مقداری بالاست.بنده تا ۱۹۵۰ خریدارم.

منظورتون از بسیار بالاتر لابد کمتر از پنح درصد هست[emoji1]
با سخت افزار اشنایی نداری تو سر مال نزن لااقل

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Keykhosro گفته است :

منظورتون از بسیار بالاتر لابد کمتر از پنح درصد هستemoji1.png
با سخت افزار اشنایی نداری تو سر مال نزن لااقل

بهتره به بنچمارکای دو کارت توجه بفرمایید به نظر بیشتر از ۵ درصد به نظر میاد.تو سر مال نزدم عزیز کارت ۱۰۸۰ توانایی خودشو اثبات کرده منتهی الان کمی قیمت ها افت کرده.من صرفا قصدم خرید کارته قصد ناراحتی ندارم داداش.

لینک به دیدگاه

قیمت کارت گرافیک مثل گوشی خیلی افت قیمت داره...سال پیش 980 G1 رو 2250 خریدم هفته پیش یه تومن فروختم ? 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

قیمت کارت گرافیک مثل گوشی خیلی افت قیمت داره...سال پیش 980 G1 رو 2250 خریدم هفته پیش یه تومن فروختم ? 

nVidia

لینک به دیدگاه

قیمت کارت گرافیک مثل گوشی خیلی افت قیمت داره...سال پیش 980 G1 رو 2250 خریدم هفته پیش یه تومن فروختم  

جناب حرفای عجیب غریب میزنی!
این کارت الان قیمتش 2750
و الان داره فروخته میشه!!
شما وقتی الان یه گوشی دو میلیونی میخری میگی یه تخفیف اساسی بده چون یه سال دیگه میشه نصف قیمت؟؟؟!!!
یکم انصافم خوب چیزیه!

لینک به دیدگاه

جناب حرفای عجیب غریب میزنی!
این کارت الان قیمتش 2750
و الان داره فروخته میشه!!
شما وقتی الان یه گوشی دو میلیونی میخری میگی یه تخفیف اساسی بده چون یه سال دیگه میشه نصف قیمت؟؟؟!!!
یکم انصافم خوب چیزیه!

سلام مدل هاي غير رفرنس رو ليون الان گذاشته ١٥٠٠ و ١٠٪‏ تخفيف هم ميده براي سال نو دو واقع ميشه ٢٢٥٠ اكش!
قيمت اخر رو با توجه به موارد بالا پ.خ كنيد خريدار واقعي :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

سلام مدل هاي غير رفرنس رو ليون الان گذاشته ١٥٠٠ و ١٠٪‏ تخفيف هم ميده براي سال نو دو واقع ميشه ٢٢٥٠ اكش!
قيمت اخر رو با توجه به موارد بالا پ.خ كنيد خريدار واقعي smile.png

فعلا که این کارت در لیون کامپیوتر 2890 و در دی جی کالا 3020و بنا به گفته فروشنده ها به دلایلی بالاتر هم خواهد رفت
خواستید 2400
اگه نه هم که میتونید نمونه ها و مدل های دیگه ای رو خریداری کنید
البته مارک های متفرقه هم سخت تر و ارزون تر فروش میرن و هم احیانا برای سری کارت ها در آینده تهیه کردنشون مشکل تره

لینک به دیدگاه

فعلا که این کارت در لیون کامپیوتر 2890 و در دی جی کالا 3020و بنا به گفته فروشنده ها به دلایلی بالاتر هم خواهد رفت
خواستید 2400
اگه نه هم که میتونید نمونه ها و مدل های دیگه ای رو خریداری کنید
البته مارک های متفرقه هم سخت تر و ارزون تر فروش میرن و هم احیانا برای سری کارت ها در آینده تهیه کردنشون مشکل تره

اين كارت بله فك ميكنم asus strix هست اوني كه گذاشتن
اكيه ممنونم:)

لینک به دیدگاه

اين كارت بله فك ميكنم asus strix هست اوني كه گذاشتن
اكيه ممنونمsmile.png

قیمت کارت خودم رو گفتم
دقیقا همین مدل
میتونید خودتون مشاهده کنید[emoji106]

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Keykhosro گفته است :

قیمت کارت خودم رو گفتم
دقیقا همین مدل
میتونید خودتون مشاهده کنیدemoji106.png

دوست عزیز کارت شما در حال حاضر با ده درصد تخفیف در لیون به قیمت 2600 فروش میره.به نظر خودتون کسی پیدا میشه که 2400 بده واسه دست دوم یا حتی 2300؟ کمی متعادل تر بشه قیمت به نظر راحت تر فروش بره.

لینک به دیدگاه

کی فرهنگ خرید و فروش اینترنتی میخواد تو این مملکت جا بیفته ، خدا میدونه!

عزیزان ایشون صاحب جنسشون هستند و هر قیمتی تمایل داشته باشند میتونند بزارند.اگر احساس میکنید گرونه ، سزای گرون فروشی نخریدن هست.اگر قیمت پایینتری مد نظرتون هست برای شخص P.M بفرمایید.یا قبول میکنند یا رد میکنند یا سر یه قیمتی به توافق میرسید.(حتی اگر فروشنده بگه قیمت پیشنهادی ، یه مقدار انصاف و خوش رفتاری هم خوب هست.)

این رفتارتون مثل این هست که در دنیای واقعی برید در فروشگاه طرف بگید : این چه قیمیته گذاشتی؟ مگر جنگه و ....! همچین چیزی داریم؟! همیچین کاری تا حالا کردید؟! شاد و سلامت و موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، aligolshani66 گفته است :

عزیزان ایشون صاحب جنسشون هستند و هر قیمتی تمایل داشته باشند میتونند بزارند.اگر احساس میکنید گرونه ، سزای گرون فروشی نخریدن هست.اگر قیمت پایینتری مد نظرتون هست برای شخص P.M بفرمایید.یا قبول میکنند یا رد میکنند یا سر یه قیمتی به توافق میرسید.(حتی اگر فروشنده بگه قیمت پیشنهادی ، یه مقدار انصاف و خوش رفتاری هم خوب هست.)

این رفتارتون مثل این هست که در دنیای واقعی برید در فروشگاه طرف بگید : این چه قیمیته گذاشتی؟ مگر جنگه و ....! همچین چیزی داریم؟! همیچین کاری تا حالا کردید؟! شاد و سلامت و موفق باشید.

حق با شماست.عذر خواهی از صاحب تاپیک انشالا به بالاترین قیمت ممکن فروش بره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت شما در حال حاضر با ده درصد تخفیف در لیون به قیمت 2600 فروش میره.به نظر خودتون کسی پیدا میشه که 2400 بده واسه دست دوم یا حتی 2300؟ کمی متعادل تر بشه قیمت به نظر راحت تر فروش بره.

چند میخوای شما؟

لینک به دیدگاه

برادر نه حرف بدي زديم نه اسپم همونقدر كه ايشون فروشنده هستن ما هم خريداريم ..!
Gtx 980 ti پارسال اسن موقع
حدود ٣ تومن بود ولي خب الان..
كارت ايشون از خفن ترين كارت هاي موجود هست ولي قيمت نسبت به ١ ماه پيش ١ماه هم نه ١٥ روز پيش يهو ريخت با اون اف ١٠٠ تايي انويديا و تخفيف هاي سال نوي سايت ها(بالاخره ١ بار قيمت محصولات اك رده بالا نزديك به قيمت جهاني شد البته نزديك فقط [emoji23])

استارتر عزيز ما رو در جريان قرار بده اگه راه تخفيف داشت

لینک به دیدگاه

اولین اشتباه صاحب تاپیک در نظر نگرفتن قیمت بود اگه از قیمت خبر نداری یک مشاور از دوستان در سایت بگیر و قیمت پایه رو مشخص کن

دوستانی هم که میان قیمت های پرت میدن مثل 1950 دوست عزیز درسته که یک مدل قیمت رو پایین اورده 2500 گذاشته ولی این دلیل نمیشه ایشون 550 هزار تومن جنسش رو زیر قیمت اون مدل بده که 2200 قیمت خوبی برای این محصول هست و کاملا عادلانه شما با 2200 میتونی یک عدد 1070 بخری یا این که 300 هزار تومن بیشتر بدی برای همون کارت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...