رفتن به مطلب

کارت گرافیک Gtx 1080msi Armor

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برادر نه حرف بدي زديم نه اسپم همونقدر كه ايشون فروشنده هستن ما هم خريداريم ..!
Gtx 980 ti پارسال اسن موقع
حدود ٣ تومن بود ولي خب الان..
كارت ايشون از خفن ترين كارت هاي موجود هست ولي قيمت نسبت به ١ ماه پيش ١ماه هم نه ١٥ روز پيش يهو ريخت با اون اف ١٠٠ تايي انويديا و تخفيف هاي سال نوي سايت ها(بالاخره ١ بار قيمت محصولات اك رده بالا نزديك به قيمت جهاني شد البته نزديك فقط [emoji23])

استارتر عزيز ما رو در جريان قرار بده اگه راه تخفيف داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

الان ایسوز گیگابایت ام اس ای و مارکای معتبر دیگه کدوم قیمتو اوردن پایین؟!
تازه ده درصد لیون هم که اعتبار خریده نه تخفیف واقعی!!قیمت کارت منم که 2890
یکی پیام میده اقا من 2500نوش میخرم،یکی پیام داده 1500میخرم،یکی میگه 2تومن بیشتر نمی ارزه برو تو سایت نگا کن همه زیر دو تومن زدن!!!یکی بیاد یه لینک بده ببینم کجا کارت 1080چهار ماه کار کرده با ضمانت رو دو تومن یا زیر دو تومن داده؟!والا صد رحمت به دیوار باز قیمتاشون منطقی تره!اینجا هرکی قیمت داد یه چیز پرت گفت!مثلا سایت و انجمن تخصصیه!!

فرستاده شده از HTC Desire EYEِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

الان ایسوز گیگابایت ام اس ای و مارکای معتبر دیگه کدوم قیمتو اوردن پایین؟!
تازه ده درصد لیون هم که اعتبار خریده نه تخفیف واقعی!!قیمت کارت منم که 2890
یکی پیام میده اقا من 2500نوش میخرم،یکی پیام داده 1500میخرم،یکی میگه 2تومن بیشتر نمی ارزه برو تو سایت نگا کن همه زیر دو تومن زدن!!!یکی بیاد یه لینک بده ببینم کجا کارت 1080چهار ماه کار کرده با ضمانت رو دو تومن یا زیر دو تومن داده؟!والا صد رحمت به دیوار باز قیمتاشون منطقی تره!اینجا هرکی قیمت داد یه چیز پرت گفت!مثلا سایت و انجمن تخصصیه!!

من strix ٣فن رو ديدم داخل ليون دقيقا ٢٥٣٠ بالا هم عرض كردم دقيقا كارت شما نيست ! ولي حد اكثر اختلاف قدرت ١٠٨٠ ها از رفرنس تا فول كاستوم به ١٠٪‏ هم نميرسه

هيچ سايتي زير ٢ تومن نزده و خيلي كم ميفروشن اين كارت رو حالا همه زير ٢ ميدن اينا رو نميدونم [emoji2]

شما اختيار كارت خودتون رو داريد قربان و حق هم داريد با قيمت بالا خريد كرديد ولي خب خودتون به جاي خريدار و اين داستانا و قيمتا.. [emoji846]

باز هم عذرخواهي اگر ناراحت شديد

لینک به دیدگاه

اين هم لينك قيمت ٢٥٣٠ اين البته برندس inno 3d هست كه متفرقه هم نيست :) asus strix هم كه عرض كردم پيدا شد ميدم خدمتتون

http://lioncomputer.ir/news/2267/

لینک به دیدگاه

اين هم لينك قيمت ٢٥٣٠ اين البته برندس inno 3d هست كه متفرقه هم نيست smile.png asus strix هم كه عرض كردم پيدا شد ميدم خدمتتون

http://lioncomputer.ir/news/2267/

عزیز اون رو خودم دیدم،گفتم مارک معتبر و همچنین لینک کارت1080دسته دومی که دو تومن یا زیر دو تومنه

لینک به دیدگاه

عزیز اون رو خودم دیدم،گفتم مارک معتبر و همچنین لینک کارت1080دسته دومی که دو تومن یا زیر دو تومنه

من نگفتم ميدن زير ٢ تومن !
Inno 3d
معتبر نيست با كولر هاي ichill? [emoji2] من ٩ سالم بود يه gt 4800 inno3d داشتم قضيه مال ١٢ سال پيشه .
اگه راه داشت تشريف بياريد پ.خ اگرم نه كه شرمنده از شلوغ شدن تاپيكتون اپ حساب كنيد

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید استارتر محترم حق داره کالاش رو هر قیمتی که دوست داره قیمت گذاری کنه 

هر کس فکر میکنه قیمتش بالاست میتونه نخره 

لینک به دیدگاه

من نگفتم ميدن زير ٢ تومن !
Inno 3d
معتبر نيست با كولر هاي ichill? [emoji2] من ٩ سالم بود يه gt 4800 inno3d داشتم قضيه مال ١٢ سال پيشه .
اگه راه داشت تشريف بياريد پ.خ اگرم نه كه شرمنده از شلوغ شدن تاپيكتون اپ حساب كنيد

جالبه با چهار تا فن تو نود و هشت درصد بار دما به 75درجه میرسه تو ده دقیقه اونوقت ام اس ای با دوفن 72 درجه
بله کاملا مشخصه که چقدر مارک معروفیه
در ضمن نویز مداریشون از گیگابایت هم بیشتره

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید استارتر محترم حق داره کالاش رو هر قیمتی که دوست داره قیمت گذاری کنه 
هر کس فکر میکنه قیمتش بالاست میتونه نخره 

١٠٠٪‏ حق با شماست و من فقط نظرم رو گفتم و يه مذاكره ساده بودو بس! حتما همينطوره جنس براي ايشونه و هر قيمتي كه ميخوان ميتونن قرار بدن و حقشونه.

استارتر عزيز از بنده ناراحت نشيد اگر براتون مقدور نيست اپ حساب كنيد پست هاي بنده رو و انشاالله خوب بفروشيد

لینک به دیدگاه

شما اگر میتونید سریع کارتتون رو تو دیوار یا ایسام یا جای دیگه بفروشید بره... چون دیر یا زود قیمتش خیلی افت میکنه..همین 980 سال پیش 2250 بود الان یک و صد اکبندش رو میدن کسی نگاه نمیکنه

لینک به دیدگاه

سلام.

Untitl321ed.thumb.jpg.a67adc3874746f929b75183ec4381094.jpg

این لیست روز اغلب گرافیک های 1080 داخل فروشگاه لیون که از خیلی جاها قیمتش کمتره.

برو اک این کارت رو 2500 بخر. اصا برو رایگان بخر.

الان قیمت روز این گرافیک 2900 هست که با توجه به تمیزی دوستمون 20 درصد کم کرده 2400 قیمت منصفانه قرار داده. طبیعتا قیمتش کم بشه دوستمون هم کم میکنن ولی الان نشده.

موندم دوستان چه اصراری به تو سر مال زدن و ... دارن. پرشین تولز به همچین وضعی افتاد خیلی ها ازش رفتن! اینجا هم وارد شدید که خراب کنید فضا رو؟؟!

باو این گرافیک به زودی میشه 1 تومن. شما نخر شما اسپم نده شما اصا وارد بحث نشو. صبر کن 1 تومن شد کارکردشو بخر 500 تومن.

دوست عزیز صاحب تاپیک اقای حسینی توی تاپیکی ذکر کرده بودن حتما حتما افرادی که اختلال ایجاد میکنن داخل تاپیک فروش رو گزارش کنید و باهاشون برخورد ویژه میشه.

همه رو گزارش کنید که دیگه ایشالا این صحنه های زشت و متاثر کننده رو نبینیم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.
Untitl321ed.thumb.jpg.a67adc3874746f929b75183ec4381094.jpg
این لیست روز اغلب گرافیک های 1080 داخل فروشگاه لیون که از خیلی جاها قیمتش کمتره.
برو اک این کارت رو 2500 بخر. اصا برو رایگان بخر.
الان قیمت روز این گرافیک 2900 هست که با توجه به تمیزی دوستمون 20 درصد کم کرده 2400 قیمت منصفانه قرار داده. طبیعتا قیمتش کم بشه دوستمون هم کم میکنن ولی الان نشده.
موندم دوستان چه اصراری به تو سر مال زدن و ... دارن. پرشین تولز به همچین وضعی افتاد خیلی ها ازش رفتن! اینجا هم وارد شدید که خراب کنید فضا رو؟؟!
باو این گرافیک به زودی میشه 1 تومن. شما نخر شما اسپم نده شما اصا وارد بحث نشو. صبر کن 1 تومن شد کارکردشو بخر 500 تومن.
دوست عزیز صاحب تاپیک اقای حسینی توی تاپیکی ذکر کرده بودن حتما حتما افرادی که اختلال ایجاد میکنن داخل تاپیک فروش رو گزارش کنید و باهاشون برخورد ویژه میشه.
همه رو گزارش کنید که دیگه ایشالا این صحنه های زشت و متاثر کننده رو نبینیم.
موفق باشید.

[emoji106] [emoji106] [emoji106]

لینک به دیدگاه

سلام

با مادربرد X99 DELUXE II ایسوس تعویض دارین ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام
با مادربرد X99 DELUXE II ایسوس تعویض دارین ؟؟؟؟

نه ممنون مادربورد من ایسوز الفاس و راضیم ازش

لینک به دیدگاه

دوستان جای جر و بحث و بالا پایین کردن قیمت معامله هاتون رو انجام بدید که انشاالله از سال بعد همینارو هم باید قاب بگیرید بزارید توی طاقچه هاتون و بهشون مثل رویا نگاه کنید .

خداییش اینجا همه چیزش برعکسه و کاهش قیمت جهانی خیلی کم تاثیری میزاره شما تا سال دیگه هم صبر کنید قیمت همینه فقط کارتای جدید تر با قیمت بالای 4 تومن فروش میرن .

امیدوارم دست از این بحث های الکی بردارید منم کلی قطعه فروختم و با زیاد از این حرفا شنیدم اما ناراحتی نداره کسی ارزش مال رو بدونه بدون چون و چرا میخره همینطور که قطعات من میخورد توی سرشون بی دلیل گاها بیش از 50درصد کسر شده از قیمت اک اما نهایتا با قیمت مناسب مصرف کننده فروش میرفت .

به هر حال اینجا هم جای معامله هست و هر 2 طرف میتونید معامله خوب داشته باشید .

موفق باشید - با عرض معذرت استارتر عزیز و دوستان 

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/16, 19:06:40، Hamed.Madadi گفته است :

قیمت کارت گرافیک مثل گوشی خیلی افت قیمت داره...سال پیش 980 G1 رو 2250 خریدم هفته پیش یه تومن فروختم ? 

تو ساده ای همه سرت کلاه میزارن دلیل نداره سر بقیه هم همین بلا بیاد! تو تاپیک منم همینو گفتی ! من باشم کارتو میندازم کنار ولی اصلا نمیفروشم تا امثال تو بدونن چی به چیه ! 

لینک به دیدگاه

تو ساده ای همه سرت کلاه میزارن دلیل نداره سر بقیه هم همین بلا بیاد! تو تاپیک منم همینو گفتی ! من باشم کارتو میندازم کنار ولی اصلا نمیفروشم تا امثال تو بدونن چی به چیه ! 

[emoji106] [emoji106] [emoji106]

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که دارن پشت سر هم اظهار نظر میکنن ، کجای این قوانین نامفهومه براشون ؟

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .
12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

بگن تا اصلاح کنم . اگر هم مفهوم هست ، پس رعایت کنید .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Keykhosro گفته است :

emoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

کارت من inno3d 1070 هست بهت قول میدم msi رو قورت میده ! خیلی خیلی بهتره ! هم از لحاظ فن هم دما کلا همه چی ! من دوستم داره مال اونم دیدم مال من خیلی بهتره ! کارت به طرز وحشتناکی اروم و خنک هست حتی تو بازی هم صداش در نمیاد گاهی اوقات فک می کنم کلا گرافیک ندارم ! در کل با اون نظرت موافق نیستم ! 

لینک به دیدگاه

کارت من inno3d 1070 هست بهت قول میدم msi رو قورت میده ! خیلی خیلی بهتره ! هم از لحاظ فن هم دما کلا همه چی ! من دوستم داره مال اونم دیدم مال من خیلی بهتره ! کارت به طرز وحشتناکی اروم و خنک هست حتی تو بازی هم صداش در نمیاد گاهی اوقات فک می کنم کلا گرافیک ندارم ! در کل با اون نظرت موافق نیستم ! 

من نتایج تست های جهانی رو گفتم
شاید کارت شما مستثناست[emoji15]

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Union J گفته است :

کارت ichill 1070 بسیار کم صدا و خنک تره نسبت به اکثر برندها ولی  gtx1080 ichill مقداری دماش بیشتره و نویز بیشتری داره.بنده به شخصه gtx 1070 ichill رو چند ماهی استفاده کردم و میتونم بگم جزو بهترینهای این نسله.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز شما مثل اینکه به اخطار من داخل تاپیک توجهی نمیخواهید بکنید . باید برای هر کدوم هشدار ثبت کنم تا متوجه بشید که نباید اسپم بدید ؟ بعد از این هر پستی داخل تاپیک داده بشه که به قصد خرید کالا نباشه ، ارسال کننده اخطار میگیره و دسترسیش به فروم معلق میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...