رفتن به مطلب

قیمت گزاری روی asus gtx 690

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان من یک کارت گرافیک asus gtx 690 دو هسته ای میخوام  بگیرم خواستم نظرتون رو هم درباره این کارت و ارزش خریدش و کلا برای گیم اعلام کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، محمد کیانی گفته است :

سلام عزیزان من یک کارت گرافیک asus gtx 690 دو هسته ای میخوام  بگیرم خواستم نظرتون رو هم درباره این کارت و ارزش خریدش و کلا برای گیم اعلام کنید ممنون میشم

به نظر من بفروشید بره. برای گیم چون بازی های روز تو multigpu بعضیا یکم مشکل دارن ممکنه اندازه یکی از هسته ها فریم بده. در ثانی کارت پر مصرف و نصبتا داغی هست و قدیمی شده. اگه کارت فقط گیمه بهتره بفروشی بره یه کارت بروز بگیری. قیمت هم والا چون کم فروش میره شاید 800 900 اینا بشه فروخت

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به نظر من بفروشید بره. برای گیم چون بازی های روز تو multigpu بعضیا یکم مشکل دارن ممکنه اندازه یکی از هسته ها فریم بده. در ثانی کارت پر مصرف و نصبتا داغی هست و قدیمی شده. اگه کارت فقط گیمه بهتره بفروشی بره یه کارت بروز بگیری. قیمت هم والا چون کم فروش میره شاید 800 900 اینا بشه فروخت

ممنون داداش گل بابت راهنمایی  دوستان بقیه هم نظر بدن

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، محمد کیانی گفته است :

سلام...حقیقتا کارت خیلی خوب و خاصی هستش....بنده خودم مدتی داشتمش و عاشقش بودم...اما داشتنش هم دردسرهای خاص خودش رو داره که اگه قصد دارید بی دردسر بازی کنید قید این کارتو بزنید

بعضی از بازی ها از sli پشتیبانی نمیکنن و در این شرایط شما در اون بازی درواقع یک 680 دارید که حدودا میشه گفت نزدیک به 960 هستش

مشکلات کمی عدم ناسازگاری با ویندوز 10 هم بماند که بنده تجربه اش کردم و همینطور مشکل استاتر و فریم تایم زیاد

شما با این قیمت میتونید به راحتی یک 970 بگیرید که قدرتی بسیار عالی و نزدیک به 690  داره و بهتر پشتیبانی میکنه بازیها رو و همینطور کم مصرف تر و تکنولوژیهای جدیدتری رو ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

مشکلات کمی عدم ناسازگاری با ویندوز 10 هم بماند که بنده تجربه اش کردم و همینطور مشکل استاتر و فریم تایم زیاد

==========================================================================================

داداش دقیقا اینجاشو نفهمیدم داخل ویندوز 10 چه مشکلی داره اگه یکم توضیح بیشتر ببید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، محمد کیانی گفته است :

==========================================================================================

داداش دقیقا اینجاشو نفهمیدم داخل ویندوز 10 چه مشکلی داره اگه یکم توضیح بیشتر ببید ممنون میشم

اوایل که این کارتو خریدم ویندوز 10 داشتم...در اکثر بازی ها بعد از مدت 10 دقیقه بازی کردن بازی دچار لگ های فراوان میشد...افتربورنر رو نصب کردم و متوجه شدم که بعد از دقایقی بازی کردن مصرف رم همینجور افزایش پیدا میکنه تا به حدی که غیرعقلانی میشه...چند نسخه ویندوز 10 نصب کردم و درایورهای مختلف و مشکل حل نشد...ویندوز 8 نصب کردم مشکل کاملا برطرف شد و دیگه این باگ عجیب رو ندیدم...به هر صورت مشکلات این کارت خیلی زیاد هستش و داشتنش دردسرهای خودشو داره

لینک به دیدگاه

دوستان یه asus gtx 690 دو هسته نو پیدا کردم 700 بخرم خوبه یا نه؟

لینک به دیدگاه

به نظرم شما حداقل با این مبلغ میتونی،  RX470  بگیری، کارت قدیمی نگیر دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، OMiD.1080p گفته است :

به نظرم شما حداقل با این مبلغ میتونی،  RX470  بگیری، کارت قدیمی نگیر دوست عزیز

سلام شما این قیمت سراغ داری من 700 که هیچی 800 خریدارم.

با قیمت 700 اگه هست شما بخر فعلا کارت بهتری نمی تونی بخری 

من تجربه cf  و sli  داشتم انقدری که تبلیغات منفی پشتش هست نیست!

حالا تو درایور اول بعد یه گیم شاید از دو gpu شاید ساپورت نشه ولی از بعدیش به احتمال زیاد خواهد شد!

پرفورمانسی که میگیری نزدیک 980 هست ولی با پول  کمتر .

تنها چیزی که شاید تو بعضی جاها مشکل ایجاد کنه 2g  برای هر gpu هست.

و الا مشکل خاصی نخواهی داشت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، محمد کیانی گفته است :

دوستان یه asus gtx 690 دو هسته نو پیدا کردم 700 بخرم خوبه یا نه؟

690نو؟

700؟؟

مفته

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Rasol2000 گفته است :

690نو؟

700؟؟

مفته

اره یه نفر داره اکبند رو سیستم نرفته

لینک به دیدگاه

البته بماند که 290ایکس تواین رنج قیمته وگزینه مناسبتریه ها...

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

البته بماند که 290ایکس تواین رنج قیمته وگزینه مناسبتریه ها...

290 دسته 2 رو باید حدود 700 تا 800 خرید .

ایشون دارن میگن کارت آک

استارتر گرامی

به طور کلی کارت گرافیک عمر مفید محدودی داره . و اگر کارت انویدیا باشه که عملا از رده خارج میشه .

690 یه کارت 2 هسته ای هست و مثل همه کارتهای 2 هسته ای دیگه مشکلاتی داره.

عمده مشکلات این کارت اینها هستند  مصرف بالا ( که توی ایران خیلی مهم نیست اما نیاز به پاور قدرتمند داره که خوش خرج اضافه هستش ) دمای بالا ( قابل چشم پوشی هست به شرطی که کیس مناسب داشته باشید ) نیاز به قطعات قوی تر به نسبت کارتهای تک هسته ای همرده ( برای این کارت شما عملا به یک i7 نیاز دارید اما 980 که تقریبا همین مقدار قدرت داره با یه i5 به خوبی کار می کنه ) عدم یا تاخیر ساپورت بعضی از بازی ها از فناوری 2 یا چند هسته ای و دامنه تغییر فریم زیادتر نسبت به کارتهای تک هسته ای ( فریم بیشتر بالاو پایین میشه حداقل فریم و حداکثر فریم با هم فاصله زیادی دارن ) داره .

بدون در نظر گرفتن این مشکلات کارت بسیار خوبیه . اگر بازی از SLI پشتیلانی کنه شما میتونی حدودا  اندازه یه 980 ازش فریم بگیری در حالی که الان 960 رو 700 تومن میدن . اما تمام این ها به شرطیه که شما سیستم مناسبش رو هم داشته باشی . لطفا مشخصات دقیق سیستم رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

290 دسته 2 رو باید حدود 700 تا 800 خرید .

ایشون دارن میگن کارت آک

استارتر گرامی

به طور کلی کارت گرافیک عمر مفید محدودی داره . و اگر کارت انویدیا باشه که عملا از رده خارج میشه .

690 یه کارت 2 هسته ای هست و مثل همه کارتهای 2 هسته ای دیگه مشکلاتی داره.

عمده مشکلات این کارت اینها هستند  مصرف بالا ( که توی ایران خیلی مهم نیست اما نیاز به پاور قدرتمند داره که خوش خرج اضافه هستش ) دمای بالا ( قابل چشم پوشی هست به شرطی که کیس مناسب داشته باشید ) نیاز به قطعات قوی تر به نسبت کارتهای تک هسته ای همرده ( برای این کارت شما عملا به یک i7 نیاز دارید اما 980 که تقریبا همین مقدار قدرت داره با یه i5 به خوبی کار می کنه ) عدم یا تاخیر ساپورت بعضی از بازی ها از فناوری 2 یا چند هسته ای و دامنه تغییر فریم زیادتر نسبت به کارتهای تک هسته ای ( فریم بیشتر بالاو پایین میشه حداقل فریم و حداکثر فریم با هم فاصله زیادی دارن ) داره .

بدون در نظر گرفتن این مشکلات کارت بسیار خوبیه . اگر بازی از SLI پشتیلانی کنه شما میتونی حدودا  اندازه یه 980 ازش فریم بگیری در حالی که الان 960 رو 700 تومن میدن . اما تمام این ها به شرطیه که شما سیستم مناسبش رو هم داشته باشی . لطفا مشخصات دقیق سیستم رو اعلام کنید.

پاورم 750 وات هست گرین رم هم 8 گیگ سی پی یوم هم  یه i7 دارم و یه fx 8350

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، محمد کیانی گفته است :

اره یه نفر داره اکبند رو سیستم نرفته

با این قیمت و شرایط حتما بخرید که ارزش بالایی داره

مشخصات سیستمتون هم برای این گرافیک عالیه

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، محمد کیانی گفته است :

پاورم 750 وات هست گرین رم هم 8 گیگ سی پی یوم هم  یه i7 دارم و یه fx 8350

با این قیمت ارزش خرید خوبی داره .

سیستمتون هم مناسبه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...