رفتن به مطلب

مشکل با کارت Msi Rx 480 gaming (تعویض شد)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام ، خیلی از دوستان از قضیه کم و بیش خبر دارن ولی باید هر کی میاد باید  توضیح دوباره بدم

این کارتو 1 هفته پیش از لیون گرفتم ، در چند روز اول 2 بار مشکل تصویر سبز برفکی پیش اومد (و خود به خود فیکس شد) که به گفته های دوستان با تجربه و آقا حامد مدیر انجمن مشکل مشابهی با چیپ مموری برند msi داشتن و مشکل دوم اینه که msi کارتشو به سه قسمت Silence ,Gaming,OC ترتیب بندی میکنه که فرکانس کارت مورد نظر در بخش ها

Core/Memory

• Boost Clock / Memory Frequency
    1316 MHz / 8100 MHz (OC Mode)
    1303 MHz / 8000 MHz (Gaming Mode)
    1266 MHz / 8000 MHz (Silent Mode)

و مموری در حالت اوسی 2025 و در 2 مورد دیگه 2000 هستش

کابل مانیتور سالمه و 2 ساله کار میکنه بدون هیچ مشکلی ، ویندوز تازه تعویض شده به همراه آخرین آپدیت و درایور هم آخرین ورژن هستش ، پاور خوبی دارم و مشکلی از بابت تغذیه کارت نداره ، چون در حالت دفالت مشکلی نداره (البته فعلاً) ، برنامه msi gamig app پاک کردم و دستی فرکانس موردنظر (oc) وارد کردم تا تداخل نکنند اما مشکل پابرجاست و وقتی گرافیک میره رو حالت اوسی هنگ میکنه چه 3dmark چه بازی (دو بازی اویل 7 و بلک اوپس 3 تست شده) ، اگه مشکل از پاور بود ، تو حالت دفالت کرش میکرد یا سیستم ریستارت میشد یا خاموش و چه در حالت اوسی ، فقط هنگ میکنه و از برنامه یا بازی بیرون انداخته میشه .

انقدری از سخت افزار سرم میشه که بدونم کارت ایراد داره و چند روزی هستش با دوستان در تاپیک بررسی 480  و چند تا از دوستان استاد در پیام خصوصی مورد بحث و تبادل نظر هستیم تا شاید بدونیم ایراد از چیز دیگست و رفع بشه اما مطمئن شدم که کارت ایراد داره ، این بررسی سایتهای خارجی هستش که کارت مورد تا چه فرکانسی اورکلاک شدن ، هدف من اورکلاک نیست و نمی خوام این کارو بکنم اما فقط میخواستم از قابلیت کارخونه ای msi استفاده و تستی بکنم که مشکل مورد نظر پیش اومده و دیر یا زود این کارت زیر فشار زوارش در میرفت . و فقط از خاصیتی که خود Msi در کارتهاش قرار داده  استفاده بکنم .

(حالا بخوام اینقدر اورکلاک بکنم کارت میترکه !) و اینو بگم به هیچ عنوان فرکانسهای مورد نظر از فرکانس oc بیشتر نشده و 2 تا فیلم گرفتم در حالت بازی و 3dmark که هنگ میکنه

هدف از این ایجاد این تاپیک جمع بندی گفته ها و نظرات قبلی و اثبات شدن ایراد کارت هستش که گارانتی نتونه زیرش بزنه .

شنبه هم اگه خدا بخواد کارتو برای لیون میفرستم جهت تست دوباره و تعویض انشاءالله و اگه نماینده گرین قبول کنه کارت ایراد داره میتونم با هماهنگی کارتو ببرم نمایندگی در تبریز و کارتو تعویض کنم ( واسه تست فکر نکنم کاری از دستشون بربیاد ، چون یه بار زنگ زدم قیمت 480 بگیرم گفتن چنین بردی ندارن ، دیگه خودتون حساب کنین چنین کسی بیاد گرافیک تست کنه!)

بازم از نظرات سازنده استقبال میکنم

تشکر .

تاپیک قبلی هم حذف بشه چون در آخرین موضوعات نمایش داده نمیشه تاپیک جدید زدم

http://www.namasha.com/v/NTIWU2Qk

http://www.namasha.com/v/IKhpI7gd

20.thumb.jpg.954665908984ca1e0c7a29df28d766d0.jpg30.thumb.jpg.de31948028177474e530953c379d3d50.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد 15 دقیقه بازی اویل 7 بیرون انداخت !

در حالت دفالت !

33.thumb.jpg.1054cb249cf7046f125ff565d57932fb.jpg

لینک به دیدگاه

امیدوارم مشکلت حل بشه و صد در صد مشکل داره کارتت. اگه شده از کار و زندگی هم بیافتی گارانتی رو مجبور کن یکی دیگه نو و آکبند بهت بدن. واقعا حالگیریه اینجوری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، aramnazdari گفته است :

امیدوارم مشکلت حل بشه و صد در صد مشکل داره کارتت. اگه شده از کار و زندگی هم بیافتی گارانتی رو مجبور کن یکی دیگه نو و آکبند بهت بدن. واقعا حالگیریه اینجوری

خیلی ممنون دوست عزیز ، والا این فروم هم نماینده گرین داره و هم msi اما کو یه بار بیان پست بدن ، اما کافیه یه انتقاد بکنی فوری میریزن سرت

طبق مهلت 7 روزه تست لیون باید برام تعویض کنن ، چون تو این یه هفته هم تو فروم اطلاع رسانی و هم قبل از اتمام مهلت زنگ زدم قضیه و گفتم ، احتمالا خودم برم تهران یا حداقل با پست واسه لیون میفرستم

اینم از شانس ما ، خیلی ضد حاله

لینک به دیدگاه

دادا خودتو به زحمت ننداز.. این کارت ایراد داره.. یا به لیون یا به گارانتیش مرجوع کن..

یکم شانستون بده ظاهرا.. حیف وقت و اعصاب سر همچین چیزی بره..

انشالله نوش دستتو میگیره و کارت ردیف شه

لینک به دیدگاه

ایشالا مرجوع که کردی ازشون یه 1060 بگیر نه 480..

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnam_o2 گفته است :

ایشالا مرجوع که کردی ازشون یه 1060 بگیر نه 480..

نظرتون برام محترمه ولی موافق نیستم. بنده الان 1060 دارم ولی در 70 درصد گیما 480 جلوتر بود. الانم که هی تو بنچمارکای بازیهای جدید میبینم که 480 جلو هست. resident evil 7 و  sniper elite 4 نمونه های بارز این قضیه اس.

لینک به دیدگاه

کارت که معلومه مشکل داره ، فقط کاش می شد رو یه سیستم دیگه هم تست می کردی تا کاملا مطمئن میشدی از این قضیه.

خیالت راحت باشه اگه طرف حسابت لیون باشه بهت کمک می کنن در مقابل گارانتی . کافیه این قضیه مشکل داشتن کارت برای لیون اثبات بشه . با لیون هماهنگ کن کارت رو براشون بفرست و در مورد نحوه عملکرد لیون و گارانتی اینجا بنویس تا ببینیم مشکلت چه مدلی حل شد. فقط سعی کن تمام مراحل رو بنویسی تا دیگران کاملا در جریان قرار بگیرن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بعد 15 دقیقه بازی اویل 7 بیرون انداخت !

در حالت دفالت !

33.thumb.jpg.1054cb249cf7046f125ff565d57932fb.jpg

سلام دوست عزیز

چون درباره این پستتون شک داشتم که مشکل از کارت باشه بخاطر همین  سرچ زدم.    و  خیلی ها همین مشکل رو داشتن و  با یه کرک مشکل رو فیکس کردن

البته بیشتر ویدیو ها در مورد همین بازی بود

در مورد مابقی ماجراتون نظری نمیدم ولی حتما سعی کنید کارت رو رو سیستم های دیگه تست کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از دوستان ، کسانی که 480 دارن تنظمیات بازی اویل 7 بزارن و مشکلی به اینصورت داشتن ؟

سعی میکنم با بازیهای دیگه تست کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل اصلی بازی نیست ، بازی میگیم کرک ایراد داره یا پورتش مشکل داره و ... وقتی کارت در کمتر از 4  روز دوبار تصویر سبز برفکی شده و به گفته ی دوستان مشکل از چیپ مموری هستش و مشکلی نیست که براحتی ثابت کرد چون معلوم نیست کی خودشو بروز میده و من هم مرض ندارم که رو کارت سالم ایراد بزارم آخرش که چی نهایتش با کارت دیگه تعویض میکنن ، اهل اورکلاک نیستم اما چرا نمیتونم از قسمت oc کارت استفاده کنم ، هر دو برنامه msiafter burn و msi gmaing app پاک کردم و از توی درایور مقدار لازم اور کردم اما بازم تو آزمون 3dmark هنگ میکنه

فردا با گرین تماس میگیرم ببینم نمایندگی میتونه تست کنه ببرم اونجا ( که بعید میدونم)

از دوستانی که 480 دارن و مشکل دارن همینجا پست بزارن بهمراه مشکلشون و اگه راه حلی پیدا کردن دریغ نکنن ، اگه به کل 480 ها مشکل دارن دیگه توصیه نمکنیم کسی بخره ، چون چندتا از دوستان از مدلهای ایسوس و سافایر مشکل داشتن خود من با ام اس آی ، اگه مشکلات همگانی باشه قید 480 بزنیم !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر براتون مقدور بود تعویض کنید 1060 همین برند رو بگیرید

هم خنک تر هم بی مشکل تر علاوه بر اون با درایور های جدید ک داره میاد افزایش کارایی قابل توجهی دیده میشه با اپدیت درایور اخر 16 درصد افزایش کارایی دیده شده

باز هم میل خودتونه

لینک به دیدگاه

عزیز کارت رو بده بچه های لیون تست می کنن . اصلا بهشون بگو کارت رو ببرن خونشون باش بازی کنن تا خودشون مشکلش بفهمن. می تونید خود آقای حسینی رو در جریان بذارید که تا نگرانیتون برطرف بشه. من یه کارت خریدم مشکل داشت البته قیمتش 400 تومن بود بردم لیون تایید کرد مشکل داره و کارت رو دادم بهشون و یه کارت دیگه و یه مدل دیگه خریدم به قیمت 700 تومن و ما به التفاوتش رو دادم با 10 تومن هم تخفیف :D. ینی خودشون زحمت کشیدن بردن گارانتی تعویض کردن و من معطل نشدم. با اینکه کلی آدم دارن از کارت 480 استفاده می کنن و راضین اما  اگه از مدل 480 دل چرکین شدین توصیه می کنم بعد از اثبات خراب بودن کارت مدل 1060 انودیا رو بردارید . همین مدل ام اس آی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادم گرین گفتن میفرستیم تهران اگه تعمیر شد تعمیر اگه نه تعویض

کارت نو باید تعویض کنن !

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت نو باید تعویض کنن !

درود 

من متوجه نشدم مگه قرار نبود بدید به لیون ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، dmcmrk گفته است :

درود 

من متوجه نشدم مگه قرار نبود بدید به لیون ؟

با خود گرین تماس گرفتم ، گفتن بفرست واسه ما میفرستیم تهران ، احتمال زیاد چیپش ایراد داره و بهش حرارت میدن اگه تعمیر شد هیچی اگه نشد تعویض میکنن

اصولا باید تعویض کنن ، آقای حسینی در جریان گذاشتم انشاءالله که پیگیری میکنن

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت نو باید تعویض کنن !

به گارانتی گرین هیچ اعتمادی نیس واسه تعویض من یه اسپیکر گرین داشتم مشکل داشت بعد زنگ زدم گفتم من اینو دیروز گرفتم گفتن ما فقط تعمیر داریم تعویض نمیکنیم :| اخرش بردم واسه سایتی ک ازش خریده بودم تعویض کردم به نظر من بفرس واسه لیون خیلی پیگیر ترن تا گرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، hoseindn گفته است :

به گارانتی گرین هیچ اعتمادی نیس واسه تعویض من یه اسپیکر گرین داشتم مشکل داشت بعد زنگ زدم گفتم من اینو دیروز گرفتم گفتن ما فقط تعمیر داریم تعویض نمیکنیم :| اخرش بردم واسه سایتی ک ازش خریده بودم تعویض کردم به نظر من بفرس واسه لیون خیلی پیگیر ترن تا گرین

امروز دادم رفت ، چیپش ایراد داره بعید میدونم تعمیر بشه ، ممنون از نظرتون

لینک به دیدگاه

هرچیزی هست امیدوارم کارتی نو به دستتون برسه.اما به نظر بنده از طریق لیون کارتون سریع تر و ازوضعیت و مشکل  دقیق کارت بهتر در جریان قرار می گرفتید.

بنظرم مشکل رو هم زمان با MSI در میان بگذارید و نتیجه و کیفیت روند کار رو هم براشون توضیح بدین.

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/13, 15:21:16، ΚιNGPıN گفته است :

دوست عزیز اگر براتون مقدور بود تعویض کنید 1060 همین برند رو بگیرید

هم خنک تر هم بی مشکل تر علاوه بر اون با درایور های جدید ک داره میاد افزایش کارایی قابل توجهی دیده میشه با اپدیت درایور اخر 16 درصد افزایش کارایی دیده شده

باز هم میل خودتونه

شما هر دو تا کارت رو تو بازی با سیستم مشابه تست کردین ؟

چون بنده این کار رو کردم و تو بازی های جدیدتر و بنچمارک ها 480 مینیموم فریم و اوریج فریمش بهتر بود .

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با خود گرین تماس گرفتم ، گفتن بفرست واسه ما میفرستیم تهران ، احتمال زیاد چیپش ایراد داره و بهش حرارت میدن اگه تعمیر شد هیچی اگه نشد تعویض میکنن

اصولا باید تعویض کنن ، آقای حسینی در جریان گذاشتم انشاءالله که پیگیری میکنن

حرارات دادن برای مشکلات قلع سردی هست ، معمولا بعد از مدت زیادی فشار وارد شدن به کارت اونم در بعضی از کارت های داغ پیش میاد ، شما یک هفته نیست خریدید!

برای تعمیر این کارت بهترین کاری که میتونن انجام بدن تعویض بایوسش هست که اونم بعید میدونم مشکلی حل کنه پس یه کارت دیگه احتمالا میدن بهتون فقط امیدوارم که کارکرده نباشه که احتمالش خیلی کمه.

انشالله یک کارت آک میدن ، نگران نباشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

حرارات دادن برای مشکلات قلع سردی هست ، معمولا بعد از مدت زیادی فشار وارد شدن به کارت اونم در بعضی از کارت های داغ پیش میاد ، شما یک هفته نیست خریدید!

برای تعمیر این کارت بهترین کاری که میتونن انجام بدن تعویض بایوسش هست که اونم بعید میدونم مشکلی حل کنه پس یه کارت دیگه احتمالا میدن بهتون فقط امیدوارم که کارکرده نباشه که احتمالش خیلی کمه.

انشالله یک کارت آک میدن ، نگران نباشید.?

ممنون ، امیدوارم کارت نو بدن ، بله حدود 1 هفته هستش اونم کلاً 5 ساعت بازی نکردم تو این یه هفته

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

امروز دادم رفت ، چیپش ایراد داره بعید میدونم تعمیر بشه ، ممنون از نظرتون

ایشالا که تعمیر نشه و یه اک بدن بهتون D: زیاد حرس نخور این چیزا تو ایران تقریبا عادیه باز جای شکرش باقیه که قبول میکنن خراب بوده 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

خوب دوستان کارت جدید به دستم رسید ، زیاد وقت نکردم تست کنم اما در حالت معمولی و oc تست تایم اسپای رد کرد و نیم ساعت اویل 7 در حالت دفالت پلی کردم مشکلی نبود

اینم یه فیلم 2.30 دقیقه ای ، فریم رو 60 قفل شده بود

اگه اعداد msi after burn ناخوانا هستش براتون یه چندتایی واضح میکنم

مصرف کارت : 100 الی 110 وات (اولین عدد سطر اول سمت چپ) ، اونایی که میگن amd پرمصرفه ، اینم سند که پر مصرف نیست

دمای کارت 70 با دور فن 18% (یعنی گیمینگ بی صدا)

مصرف مموری کارت هم حدود :7.5 گیگ

اگه بتونم و وقت بشه یه تاپیک کلی راجب بررسیش میزنم البته سی پی یو زیاد جالب نیست واسه این کارت و اگه سی پی یو با فرکانس بهتر یا i7 باهش نتیجه بهتری میده

اسیک کارت هم شد 73 (واسه اونا که کنجکاون)

http://www.aparat.com/v/mtY7H

در آخر تشکر ویژه از تیم گرین مخصوصاً آقای شعبانی و آذین نمایندگان گرین در لیون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب دوستان کارت جدید به دستم رسید

به به مبارک باشه ^_^;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...