رفتن به مطلب

کمک برای درست کردن کابل اسلیو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان فکر کردم یه تایپیک بزنم و هم خودم یاد بگیرم هم دوستان و  اینکه کمک بگیرم برای درست کردن کابل اسلیو

خب لوازم مورد نیاز فقط میدونم پاراکورد هستش ک این لینک خریدشه!

http://baghadartabiat.ir/374442-طناب-پاراکورد-sivan/bz=fs

خب دوستان الان کابل نری و مادگی 6 پین و 8 پین و 24 پین رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟و اون سیماشو چی؟

بقیه کاراشو تو ی کلیپ دیدم و فکر نمیکنم کار سختی باشه

لینک به دیدگاه

یکم مبهم گفتی!
خوب الان لوازم رو داری باید کابل های پاورت رو دونه دونه در بیاری اسلیو کنی یکم گرم کنی از جایی که سیم درومده تا پاراکورد بچسبه به سیم  بعد جابزنی

دیگه کابل نیاز نداره که.

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AliReza-Lion گفته است :

یکم مبهم گفتی!
خوب الان لوازم رو داری باید کابل های پاورت رو دونه دونه در بیاری اسلیو کنی بعد جابزنی

دیگه کابل نیاز نداره که.

سلام. کابل اسلیو شده دو نوع هستن. یکی اکستنشن یا افزایشی که میخوره به سر کابل های پاور و ربطی به ماژولار بودن پاور نداره. خوبی این نوع اینه که کسانی که پاور غیر ماژولار دارن هم میتونن به کابل های پاور وصل کنن.

کابل های بیت فنیکس که لیون داره و کابل های pc مود افزایشی هستن و نرو مادگی دارن.

نوع دوم اینه که کابل خود پاور رو اسلیو کرد که اگه پاژولار هم نباشه میشه اون طرفش که میره تو قطعه رو باز و روکش رو داد داخل. منم همین کار رو میخوام بکنم. امروز هم دو تا 3 متر از همین سایت خریدم. انشالا کابلا رو که اسلیو کردم کار بک پلیت گرافیک و کیج پاور کیس که تموم شد تا چند روز دیگه تاپیک مودینگ جدید کیسو میزارم لذت ببری :))))))))) 

اون سوکت های نرو مادگی رو هم لوازم اکتریکی ها یا الکترونیکی ها دارن. کابلا رو هم فک نکنم گیرت بیاد باید یه کابل برق اضافه گرافیک اصلی بخری و درشون بیاری. یه طرفش که نر هست و واسه مادگی هم اون جا هایی که گفتم بعضا دارن. تعمیرات کامپیوتری ها هم ممکنه از پاور خراب داشته باشن بدن بهت خالی کنی سوکتاشونو.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. کابل اسلیو شده دو نوع هستن. یکی اکستنشن یا افزایشی که میخوره به سر کابل های پاور و ربطی به ماژولار بودن پاور نداره. خوبی این نوع اینه که کسانی که پاور غیر ماژولار دارن هم میتونن به کابل های پاور وصل کنن.

کابل های بیت فنیکس که لیون داره و کابل های pc مود افزایشی هستن و نرو مادگی دارن.

نوع دوم اینه که کابل خود پاور رو اسلیو کرد که اگه پاژولار هم نباشه میشه اون طرفش که میره تو قطعه رو باز و روکش رو داد داخل. منم همین کار رو میخوام بکنم. امروز هم دو تا 3 متر از همین سایت خریدم. انشالا کابلا رو که اسلیو کردم کار بک پلیت گرافیک و کیج پاور کیس که تموم شد تا چند روز دیگه تاپیک مودینگ جدید کیسو میزارم لذت ببری :))))))))) 

اون سوکت های نرو مادگی رو هم لوازم اکتریکی ها یا الکترونیکی ها دارن. کابلا رو هم فک نکنم گیرت بیاد باید یه کابل برق اضافه گرافیک اصلی بخری و درشون بیاری. یه طرفش که نر هست و واسه مادگی هم اون جا هایی که گفتم بعضا دارن. تعمیرات کامپیوتری ها هم ممکنه از پاور خراب داشته باشن بدن بهت خالی کنی سوکتاشونو.

بله درست میفرمایین من منظورم نوع دوم هستش که دیگه نیاز به خرید کابل اضافی نیست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، AliReza-Lion گفته است :

یکم مبهم گفتی!
خوب الان لوازم رو داری باید کابل های پاورت رو دونه دونه در بیاری اسلیو کنی یکم گرم کنی از جایی که سیم درومده تا پاراکورد بچسبه به سیم  بعد جابزنی

دیگه کابل نیاز نداره که.

ممنون از پاسخت عزیز.اره منم منظورم مث همین کابلایی هستش ک دوستمون گفت.پاورم غیر ماژولاره و میخوام حالت افزاینده استفاده کنم.اگر دقت کرده باشی کارای پی سی ماد و بیت فنیکس نری و مادگی دارن.من میخوام اون نری مادگی و سیمی ک داخل پاراکورد میره رو تهیه کنم و نمیدونم از کجا بخرم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

نوع دوم اینه که کابل خود پاور رو اسلیو کرد که اگه پاژولار هم نباشه میشه اون طرفش که میره تو قطعه رو باز و روکش رو داد داخل. منم همین کار رو میخوام بکنم. امروز هم دو تا 3 متر از همین سایت خریدم. انشالا کابلا رو که اسلیو کردم کار بک پلیت گرافیک و کیج پاور کیس که تموم شد تا چند روز دیگه تاپیک مودینگ جدید کیسو میزارم لذت ببری :))))))))) ?

دادا شما از کجا تهیه کردی نری و مادگی رو؟سیم داخل پاراکورد رو هم بگو از کجا بخرم

لینک به دیدگاه

نو که اسلیو نشده باشه فک نمیکنم بتونی پیدا کنی ولی

فک میکنم جناب محبی یا شعبانی باید داشته باشن یه سوال بپرس

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام دوستان فکر کردم یه تایپیک بزنم و هم خودم یاد بگیرم هم دوستان و  اینکه کمک بگیرم برای درست کردن کابل اسلیو

خب لوازم مورد نیاز فقط میدونم پاراکورد هستش ک این لینک خریدشه!

http://baghadartabiat.ir/374442-طناب-پاراکورد-sivan/bz=fs

خب دوستان الان کابل نری و مادگی 6 پین و 8 پین و 24 پین رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟و اون سیماشو چی؟

بقیه کاراشو تو ی کلیپ دیدم و فکر نمیکنم کار سختی باشه

+++++

به خاطر این لطف شما خودم جرررررررررررررر  دادم طناب پیدا نمیکردم ...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، KR Modir گفته است :

+++++

به خاطر این لطف شما خودم جرررررررررررررر  دادم طناب پیدا نمیکردم ...

میگم شما تو پاساژ تک مغازه ندارین؟؟کنار پله برقی طبقه پایین ؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali.king گفته است :

میگم شما تو پاساژ تک مغازه ندارین؟؟کنار پله برقی طبقه پایین ؟

نه مغازه دوستمه ...رحمان رباطی -

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا شما از کجا تهیه کردی نری و مادگی رو؟سیم داخل پاراکورد رو هم بگو از کجا بخرم?

اون جوری که یه کابل باشه نرو مادگی داشته باشه و فقط اماده روکش خوردن باشه فک نمیکنم وجود داشته باشه. شما اگه برای گرافیک میخواین بهتره یه کابل برق اضافه گرافیک برای پاور از اقای شعبانی یا اقای محبی بخرید. اون سر نر که میره تو گرافیک رو ولش. اون سری که میره تو پاور رو کابلاشو در بیار. بعد یه سوکت ماده پیدا کن. معمولا لوازم الکترونیکی ها سوکت خالیشو دارن و سیمارو بزار توش. 

پاراکورد هم داخلش سیم نیس. یه طنابه که داخلش الیاف یا نخ هست. نخارو در میاری و این کابلا رو میدی داخلش.

سایت بقا در طبیعت رنگ های مختلفشو داره. هر کدوم رو میخوای تیک رنگشو انتخاب کن و متراژ رو انتخاب کن. سه متر داره به بالا. هر متر هزار تومن و سه متر میشه سه هزار. سعی کن حد اقل 2 رنگ رو تو کابلا بگنجونی. بعد بزن رو افزودن به لیست خرید و در انتها بالای سایت یه چیزی تو مایه ها تکمیل خرید یه همچین چیزی هست بزنی سبد خریدت میاد و حتی میتونی حذف هم بکنی نیازی هم به ثبت نام نیس. بعد از واریز یه شماره میده که باید به فلان شماره اسمسش کنی تا برات ارسال کنن. سایت هم معتبره و نماد اعتماد داره. همچنین قابلیت تحویل مبلغ به مامور پست و دریافت کالا رو هم داره ولی هزار تومن بیشتر میگیره.

من کابلای خود پاور رو میخوام اسلیو کنم نری مادگی نزاشتم.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

دوستان من يه تعداد سوكت ٢٤ و ٨ و .. دارم ١٥ متر پاراكورد سفيد و كابل پاور هم دارم..

يه اچار سوكت زن اكبند هم دارم كسي خواست ميتونم با قيمت خوب بهش بدم..

براي كسايي كه ميخوان اسليو بزنن خودشون وسايل كامل هست كسي خواست در خدمتم..

IMG_3696.JPG

IMG_3697.JPG

IMG_3698.JPG

IMG_3699.JPG

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...