رفتن به مطلب

[پایان یافت] گرافیک msi 6990 (فروخته شد ختم تایپیک)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان:

کارت گرافیک 6990 سالم و پلمپ بسیار تمیز.گارانتی تمام شده.; ولی کارت در شرایط ایده  آل قرار داره. با کارتن و متعلقات و مهلت تست تقدیم میشه.دارای 4 خروجی MINI DISPLAY و یک خروجی DVI پشتیبانی کامل از EYEFINITY

https://us.msi.com/Graphics-card/R69904PD4GD5.html#hero-overview

از پس همه بازیهای روز هم بر میاد.

با 7950 و 7790 و 5870 و 5770 سافایر هم تعویض دارم.

مشخصات دقیق:                

MSI    RADEON   HD   6990  4GB  DDR5  512 bit  dual core

-------------------------------------

پایه : بیرون فروم فروخته شد دوستان ختم تایپیک

فروش بیرون فروم هم برقرار هست دوستان

دوستان توجه داشته باشید که این آگهی فقط تا 20 اسفند برقراره!

هزینه ارسال طبق عرف با خریدار محترم.

تلگرام: 09198542775

IMG_20100101_033929.jpg

IMG_20100101_033248.jpg

IMG_20100101_033155.jpg

IMG_20100101_033306.jpg

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SMO777 گفته است :

سلام عزیز

یه عکس واضح از پشت کارت میذاری؟

از جای پیچها

ممنون

بله تا نیم ساعت دیگه حتما

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SMO777 گفته است :

سلام عزیز

یه عکس واضح از پشت کارت میذاری؟

از جای پیچها

ممنون

دیگه از این واضحتر و نزدیکتر نمیشه چون فلش میزنه گوشیم ولی مشخصه دقیقا که کارت پلمپ هست.

IMG_20100101_033215.jpg

IMG_20100101_033235.jpg

IMG_20100101_033322.jpg

لینک به دیدگاه

درود بر شما

دوست عزیز گرافیک 256 بیتی هست    اصلاح کنید 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، teknesian گفته است :

درود بر شما

دوست عزیز گرافیک 256 بیتی هست    اصلاح کنید 

:o       ?

من فدای تو بشم دوست عزیز!!!!!!  2 تا 256 بیت=512 بیت .کارت 2 هسته و کراس هست و پهنای باند حافظه 320 گیگی داره یعنی برای دسترسی هر gpu حدود 160 gb/s

اونی که 256 بیته 6950 هست که این کارت در واقع 2 تا 6950 در یک کارت تلفیق شده!!!

دوستان اطلاعات کامل اینجا:    http://gpuboss.com/graphics-card/Radeon-HD-6990

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

یعنی یه لحظه به تمام اطلاعاتم شک کردم  

میشه بگید اگه قرار بود با 2 هسته 512 بیت بشه پهنای باند  چرا  خود شرکت اعلام نکرده ؟

از این بگزریم  کراس  چه ربطی به کارت 2 هسته داره >؟    اصلا مفهوم کراس  چیزه دیگه ای هست  وقتی 2 تا کارت   با یه چیپ  اصلی   روی یه مین وصل بشه  میشه کراس    حالا با بیشتر و کمترش کاری نداریم

شما لطفا  یه منبع موثق و معتبر بیار که گفته باشه  کارت 2 هسته ای  بیت ریتش  2 برابر میشه  و عمل کراس تو کارت انجام میشه   .   نیازی هم نیست  فدای کسی بشید   البته  مطالعه بسیار چیز خوبیه  ولی  از اون بهتر   گذاشتن مطالب با منابع معتبر هست  مثل مرجع  سایت  سازنده

یه چیز دیگه که برای بقیه دوستان هم  به وضوح روشن بشه   اگه چیزی که شما میفرمایید درست باشه  باید  کلاک  و مموری کلاک  هم 2 برابر بشه  

منتظر  ارسال لینکهای  مرتبط هستم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

میشه بگید اگه قرار بود با 2 هسته 512 بیت بشه پهنای باند  چرا  خود شرکت اعلام نکرده ؟

از این بگزریم  کراس  چه ربطی به کارت 2 هسته داره >؟    اصلا مفهوم کراس  چیزه دیگه ای هست  وقتی 2 تا کارت   با یه چیپ  اصلی   روی یه مین وصل بشه  میشه کراس    حالا با بیشتر و کمترش کاری نداریم

شما لطفا  یه منبع موثق و معتبر بیار که گفته باشه  کارت 2 هسته ای  بیت ریتش  2 برابر میشه  و عمل کراس تو کارت انجام میشه   .   نیازی هم نیست  فدای کسی بشید   البته  مطالعه بسیار چیز خوبیه  ولی  از اون بهتر   گذاشتن مطالب با منابع معتبر هست  مثل مرجع  سایت  سازنده

یه چیز دیگه که برای بقیه دوستان هم  به وضوح روشن بشه   اگه چیزی که شما میفرمایید درست باشه  باید  کلاک  و مموری کلاک  هم 2 برابر بشه  

منتظر  ارسال لینکهای  

درکارتهای دوهسته باس وپهنای باند دوبرابر میشهhttp://gpuboss.com/graphics-card/Radeon-HD-6990

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

وهمچنین مقدار حافظه

نه دوست عزیز  حافظه  بصورت  چیپ های کوچیک رو کارت تعبیه شده  به اندازه 4 گیگ  روی این کارت و به هیچ صورت امکان افزایش نیست  مگر شیر شدن از روی رم 

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

منتظر  ارسال لینکهای  مرتبط هستم

داداش گلم این کارت باید حتما مادربوردتون از crossfire  پشتیبانی کنه وگرنه با هنگ و گلوگاه روبرو میشید

2= اگر از برنامه amd catalyst گزینه crossfire icon رو تیک بزنید میبینید که تو گیمهایی که از 2 تا gpu پشتیبانی میکنن گزینه کراس فایر گوشه صفحه فعال هست

اگر 256 بیت باشه گیمینگش با r9 280x مقایسه نمیشه!!!!

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

داداش بدجوری رو اعصابی شما یه خورده اطلاعاتتو زیاد کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خودم تو خونه ارتقاع دادم 512 بیتش کردم.

داداش گلم این کارت باید حتما مادربوردتون از crossfire  پشتیبانی کنه وگرنه با هنگ و گلوگاه روبرو میشید

2= اگر از برنامه amd catalyst گزینه crossfire icon رو تیک بزنید میبینید که تو گیمهایی که از 2 تا gpu پشتیبانی میکنن گزینه کراس فایر گوشه صفحه فعال هست

3= برای شما  این همو ن 256 باشه اشکالی نداره!!!

اگر 256 بیت باشه گیمینگش با r9 280x مقایسه نمیشه!!!!

دوست  عزیز  شرمنده  

قصد من  عصبانی کردن شما نبود   چون تاپیک  آموزشی نیست  حق با شماست

موفق و پیروز باشید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

دوست  عزیز  شرمنده  

قصد من  عصبانی کردن شما نبود   چون تاپیک  آموزشی نیست  حق با شماست

موفق و پیروز باشید 

بله تایپیک آموزشی نیست تایپیک فروشه ولی عزیزم لینک رو برای شما گذاشتم!

http://gpuboss.com/graphics-card/Radeon-HD-6990

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

دایرکس 12 ساپورت نمیکنه درسته؟

خیر  dx 11  هست.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

نه دوست عزیز  حافظه  بصورت  چیپ های کوچیک رو کارت تعبیه شده  به اندازه 4 گیگ  روی این کارت و به هیچ صورت امکان افزایش نیست  مگر شیر شدن از روی رم 

عزیزان توجه داشته باشن که 2 تا 2 گیگ خودش حافظه داره برای هر  gpu خودش و اصلا share ندارن اینا مثل 5970

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

وهمچنین مقدار حافظه

فقط مقدار حافظه و کلاک نیست که 2 برابر شده بلکه براتون عجیب نیست که این کارت "3072 shader" داره! یعنی 1532*2

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hojjat66 گفته است :

من از خریدش به دلایلی انصراف میدم.

با تشکر

مشکلی نیست چون بیرون فروم مشتری داره.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...