رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان . 

بعد از مدت ها دور بودن از میادین قصد دارم مجدد یه سیستم جمع و جور  برای کار کردن با نرم افزار unity اسمبل کنم . سیستمی که قصد دارم بخرم مشخصاتش رو ضمیمه کردم . دوستان و اساتید عزیز اگر نظری دارن که میتونه سیستم رو قوی تر کنه و هزینه رو نهایتا بین 1700 تا 1800 نگه داره  بگن . 

این رو هم اضافه کنم که هدفم از انتخاب این کارت گرافیک و سی پی یو استفاده از تکنولوژی  دوال گرافیک amd بوده . 

Capture.PNG

ویرایش شده توسط hesam1333
نداشتن عکس
لینک به دیدگاه

سلام. مین و cpu جالب نیست برای گیم. سعی کنین اینتل i3 6100  حد اقل ببندید. Ssd هم این برند رو تاحالا نشنیدم پیشنهاد من پلیکستور هست که برند مطرح شده تریه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. مین و cpu جالب نیست برای گیم. سعی کنین اینتل i3 6100  حد اقل ببندید. Ssd هم این برند رو تاحالا نشنیدم پیشنهاد من پلیکستور هست که برند مطرح شده تریه.

ممنون راجع به ssd حتما بیشتر تحقیق میکنم  . 

راجع به سی پی یو اطمینان دارید ؟ چون همین الان بنچ مارک ها رو نگاه کردم خیلی باجی به هم نمیدن !!!! به علاوه این سی پی سو با کارت گرافیک دوال گرافیک میکنه ( کراس فایری با کارت گرافیک داخلی سی پی یو ) که در کل پرفرمنس رو بالا میبره . 

سوال بعدی این که آیا مین تو پرفرمنس تاثیر داره ؟ !! 

ویرایش شده توسط hesam1333
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hesam1333 گفته است :

ممنون راجع به ssd حتما بیشتر تحقیق میکنم  . 

راجع به سی پی یو اطمینان دارید ؟ چون همین الان بنچ مارک ها رو نگاه کردم خیلی باجی به هم نمیدن !!!! به علاوه این سی پی سو با کارت گرافیک دوال گرافیک میکنه ( کراس فایری با کارت گرافیک داخلی سی پی یو ) که در کل پرفرمنس رو بالا میبره . 

سوال بعدی این که آیا مین تو پرفرمنس تاثیر داره ؟ !! 

مین نهایت یکی دو درصد اون هم به خاطر داشتن تکنولوژی هایی که کارایی گرافیک رو بیشتر و بهینه تر میکنه که زیاد به چشم نمیاد. گرافیک هم ممکنه بشه ولی خودم به پرفورمنس این نوع cpu ها اعتماد ندارم. اون کراس فایر هم تو برخی بازی های جدید ممکنه افزایش فریم چشم گیر ایجاد نشه. بازم بهتر چنتا بنچ مارک توی بازی در مقایسه با اینتل تو بازی ببینید

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتره یه سی پی یو بهتر بگیری مثل fx 6300 یا fx 8320 که گرافیک هم ندارن و درضمن با اون گرافیکی که مد نظرتون هست نیاز نداری که cpu گرافیک دار تهیه کنی. با یه مادر برد msi 970 سوکت am3+
بقیه قطعات خوبن بجز ssd ، سعی کن یه برند معتبر انتخاب کنی

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...