رفتن به مطلب

خریدار 1 عدد کارت ASUS GOLD20TH-GTX980TI-P-6G-GAMING

اشتراک گذاری

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

فقط یادت باشه این کارت مصرفش 375 وات هست یعنی تنوری از آتش !! من 1070 جی 1 دارم طفلی 150 وات فقط مصرف میکنه یعنی اینکارت 225 وات بیشتر مصرف داره !!! فوقش برای 5 درصد فریم دهی بیشتر 225 وات افزایش مصرف !!!!!!

ممنون بابت اطلاعاتت ولی من چنتا کلیپ نگاه که کردم و چنتا مطلب خوندم مصرفش حد اکثر 254 وات بود نه 375 وات و اینکه در حالت فول لود رو  3D MARK  با 3 تا کارت 700 وات داشت مصرف می کرد من باید تست کنم هم  با 2 تا کارت هم با 3 تا

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mamaliboy گفته است :

یکی هم تو ایسام گذاشته برا فروش

http://esam.ir/itemView.aspx/3824568/GeForce-GTX-980-Ti-20th-Anniversary-Gold-Edit.htm

خیییییییییلی بالاست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 روز پیش یه بنده خدائی 2 تا تو دیوار آگهی کرده بود جفتش را 2900 هم میداد .

البته فروخته شد و احتمالا اونی که خریده یکیش را داره میفروشه البته نه به قیمت خرید 

https://divar.ir/v/تهران_منیریهکارت-گرافیک-ASUS-980ti-gold-edition|-قطعات-و-لوازم-جانبی|-تهران_منیریه|-دیوار/eVlgbvNtx

این کارت نهایتا برا ی کسی که بهش علاقه داشته باشه 1500 منطق خرید دارد ;)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز همین مدل شمارو یکی دیدم در کرمانشاه فقط مطمن نیستم gtx 980  هست یا gtx 980 ti 

اجازه بدین از دوستم که فروشنده هست بپرسم و فردا خدمتت عارض بشم ولی بازم میگم مطمن نیستم  gtx 980  هست یا gtx 980 ti  

خوشم میاد از افکارت gtx 980 ti vs gtx 1080              

gtx 980 ti  sli خیلی بهتره مخصوصا در بازی  the witcher 3  

لینک به دیدگاه

همیشه که پرفورمنس مهم نیست 

یه وقتایی هم ادم باید دلی کار کنه 

همین بحث sli کردن رو بنده هم خیلی علاقه دارم ...قدیم یه گراف 512 داشتم رو جعبه اش نوشته بود ready sli از همون زمان من تو کف sli کردن موندم ....شرایط مالی دست بالمو بسته :(

بشخصه جیگرم حال میاد اگه دوتا گراف 980ti به صورت sli رو یه سیستم ببینم مخصوصا اگه پمپ و خنک کننده مایع هم به راه باشه عالیه 

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/11, 07:32:14، Behzad Tak گفته است :

2 روز پیش یه بنده خدائی 2 تا تو دیوار آگهی کرده بود جفتش را 2900 هم میداد .

البته فروخته شد و احتمالا اونی که خریده یکیش را داره میفروشه البته نه به قیمت خرید ?

https://divar.ir/v/تهران_منیریهکارت-گرافیک-ASUS-980ti-gold-edition|-قطعات-و-لوازم-جانبی|-تهران_منیریه|-دیوار/eVlgbvNtx

این کارت نهایتا برا ی کسی که بهش علاقه داشته باشه 1500 منطق خرید دارد ;)

داش بهزاد صحبت کردم با اون بنده. خدا

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/11, 20:02:16، milad zabihi گفته است :

سلام دوست عزیز همین مدل شمارو یکی دیدم در کرمانشاه فقط مطمن نیستم gtx 980  هست یا gtx 980 ti 

اجازه بدین از دوستم که فروشنده هست بپرسم و فردا خدمتت عارض بشم ولی بازم میگم مطمن نیستم  gtx 980  هست یا gtx 980 ti  

خوشم میاد از افکارت gtx 980 ti vs gtx 1080              

gtx 980 ti  sli خیلی بهتره مخصوصا در بازی  the witcher 3  

آره داداش مخصوصا 3 تا باشه وای من ti لازم دارم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/11, 20:18:32، ehsangomez گفته است :

همیشه که پرفورمنس مهم نیست 

یه وقتایی هم ادم باید دلی کار کنه 

همین بحث sli کردن رو بنده هم خیلی علاقه دارم ...قدیم یه گراف 512 داشتم رو جعبه اش نوشته بود ready sli از همون زمان من تو کف sli کردن موندم ....شرایط مالی دست بالمو بسته :(

بشخصه جیگرم حال میاد اگه دوتا گراف 980ti به صورت sli رو یه سیستم ببینم مخصوصا اگه پمپ و خنک کننده مایع هم به راه باشه عالیه 

ایشالاه دستو بال شما هم باز می شه من هم خیییلی صبر کردم تا sli رو تجربه کنم اگه خدا بخواد هیچی نشد نداره 

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه این کارت 1800 فروش میریه...مـثلا اون فروشنده ی تو دیوار که لینکش رو گذاشتم کارت رو فروخت ! چرا مردم حاضرن واسه اینکارت 1800 پول بدن من 1070 G1 دارم با 30 ماه گارانتی نمیتونم 1800 بفروشم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

خیلی جالبه این کارت 1800 فروش میریه...مـثلا اون فروشنده ی تو دیوار که لینکش رو گذاشتم کارت رو فروخت ! چرا مردم حاضرن واسه اینکارت 1800 پول بدن من 1070 G1 دارم با 30 ماه گارانتی نمیتونم 1800 بفروشم

واله چی بگم برادر ایشالاه شما هم خوب بفروشی من که از خدامه همه به قیمت دلخواهشون بفروشن 

لینک به دیدگاه

امروز رفتم بازار میخاستم کیت رم trident z rgb بخرم با یکی از دوستان صحبت کردم میگه قرار بوده کیتای 16 گیگ با قیمت 610 فروخته بشه ولی الان فقط مازستا داره اونم با قیمت 800 کلا همه چیزمون خوبه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mhtk گفته است :

واله چی بگم برادر ایشالاه شما هم خوب بفروشی من که از خدامه همه به قیمت دلخواهشون بفروشن 

در ضمن مصرف این کارت طبق سایت سازنده 375 وات هست ! من کارتم رو میخواستم تعویض کنم با کارت اون آقا...دیدم کارت من 150 وات مصرف داره کارت ایشون 375 وات ..فوقش 5 درصد افزایش فریم ارزش 225 وات مصرف اضافه رو نداره بی خیال شدم

https://www.asus.com/Graphics-Cards/GOLD20TH-GTX980TI-P-6G-GAMING/

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

در ضمن مصرف این کارت طبق سایت سازنده 375 وات هست ! من کارتم رو میخواستم تعویض کنم با کارت اون آقا...دیدم کارت من 150 وات مصرف داره کارت ایشون 375 وات ..فوقش 5 درصد افزایش فریم ارزش 225 وات مصرف اضافه رو نداره بی خیال شدم

https://www.asus.com/Graphics-Cards/GOLD20TH-GTX980TI-P-6G-GAMING/

ممکن هستش ولی من یه کلیپ دیدم که در حالت 3way رو تست 3d mark داشت 700 وات مصرف میکرد من خودم تست کردم یه اسکرین شات برات میزارم

لینک به دیدگاه

تو دیوار تهران منیریه یکی گذاشتن 1800 . اگه خواستین بخرین .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

تو دیوار تهران منیریه یکی گذاشتن 1800 . اگه خواستین بخرین .

Kheeeeyli balast

لینک به دیدگاه

شلام من همین نسخه رو گفتم قیمت  ۱۷۰۰ با گارانتی  فک کنم گفت دوسال دیگه گارانتی داره  اگه خواستی تا بهش اطلاع بدم

لینک به دیدگاه

سلام برادر خوبی آقا 1700 قیمت الان نیست الان فی خیلی پایینتره من خدارو شکر 1080ti هم که اومده قیمت این کارت الان 1400 هستش

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، mhtk گفته است :

سلام برادر خوبی آقا 1700 قیمت الان نیست الان فی خیلی پایینتره من خدارو شکر 1080ti هم که اومده قیمت این کارت الان 1400 هستش

سلام 

خب چند روز پیش گفتم که فقط قیمت میگیرم9_9

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...