رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید کارت گرافیگ ROG STRIX RX 480 8GB

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیگ   

29 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام رو انتخاب کنم بهتر است

• ASUS ROG STRIX RX 480 OC DCIII 8GB GDDR5
    • ASUS ROG STRIX RX 480 8GB GDDR5
    • 1060 هر مدلی

Recommended Posts

سلام قصد خرید کارت گرافیگ ایسوس(یا مدل دیگر) داشتم بین  1 2 این دو مدل اما نمی دونم کدام رو انتخاب کنم  یکی دو نفر هم مشکل با مدل oc رو داشتند این دو 1 2 تا تاپیک هم خوندم اما تا الان به نتیجه نرسیدم  دوستان هم می آیند راهنمایی می کنند می گویند فلان مدل رو بگیرید اما هیچ دلیلی رو ذکر نمی کنند  برام فرقی هم نمی کنند amd  باشد یا اینویدا  شاید هم 1060 گرفتم  با این ده درصدی که لیون زده  بودجه من کمی می رسد  

اگر هر پیشنهادی دیگر هم داشتید بفرمایید

انشاالله در این تاپیک به یک نتیجه برسیم که انتخاب بین 1060 و 480 برای دیگر دوستان  و من راحت تر باشد  راحت تر باشد 

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

درود عزیز

کارت 480 حافظش و رمش بیشتره و امروزه بازی ها بیشتر از رم استفاده میکنند ولی قدرت هم مهمه 

rx 480 در بعضی مواقع از 1060  7 فریم بیشتره ولی  1060 قابلیت sli نداره  ولی 480 داره 

به نظر من کارت RX 480 رو بگیر مدل OC

ولی بودجه هم مهمه اگه یک کارت ارزون قیمت و پرقدرت میخوای 1060 رو بیخیال شو 480 رو بگیر

ویرایش شده توسط REZA001
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، REZA001 گفته است :

درود عزیز

کارت 480 حافظش و رمش بیشتره و امروزه بازی ها بیشتر از رم استفاده میکنند ولی قدرت هم مهمه 

rx 480 در بعضی مواقع از 1060  7 فریم بیشتره ولی  1060 قابلیت sli نداره  ولی 480 داره 

به نظر من کارت RX 480 رو بگیر مدل OC

ولی بودجه هم مهمه اگه یک کارت ارزون قیمت و پرقدرت میخوای 1060 رو بیخیال شو 480 رو بگیر

در مورد sli من هیچ وقت فکر نکنم دو تا کارت رو sli کنم به نظر دوستان این دو گیگ رم کمتر  1060 برای اینده چه قدر تاثیر گذار است 

در مورد پیشنهاد شما مدل oc   فقط شک دارم  می ترسم به مشکل دیگر دوستان برخورد کنم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dotsis گفته است :

در مورد sli من هیچ وقت فکر نکنم دو تا کارت رو sli کنم به نظر دوستان این دو گیگ رم کمتر  1060 برای اینده چه قدر تاثیر گذار است 

در مورد پیشنهاد شما مدل oc   فقط شک دارم  می ترسم به مشکل دیگر دوستان برخورد کنم 

عزیز دو گیگ رم  کمتر به بازی بستگی داره که چقدر استفاده کنه و چقدر استفاده نکنه  

شما بگیر ایسوس هیچ وقت تو کارت گرافیک مشکلی نداشته بهترین قطعات رو میزنه از این بابت خیالت راخت

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، REZA001 گفته است :

شما بگیر ایسوس هیچ وقت تو کارت گرافیک مشکلی نداشته بهترین قطعات رو میزنه از این بابت خیالت راخت

شما درست می گوید ولی  چیزی که هست در مدل oc دوستان با کارت  از لحاظ نرم افزاری مشکل دارند  واقعا شک دارم خرید مدل ایسوس

لینک به دیدگاه

1060 توی بازی های DX11 بهتر هست

480 توی  بازی های DX12

480 برای آینده بهتره

ولی کدل ایسوز نخر

صداش زیاده ، بهترین گزینه  Msi Gaming  X هست.

اگر هم میخری اصلا با گارانتی سازگار نخز.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dotsis گفته است :

شما درست می گوید ولی  چیزی که هست در مدل oc دوستان با کارت  از لحاظ نرم افزاری مشکل دارند  واقعا شک دارم خرید مدل ایسوس

مدل های دیگه ای هم هستن اگه شک دارید من این مدل رو معرفی میکنم عالی هست گارانتیش هم خوبه 

http://lioncomputer.ir/product/9372/کارت+گرافیک+سافایر+NITRO%2B+RX+480+8GB/

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، REZA001 گفته است :

ایسوز هیچ وقت توی گرافیک مشکل نداشته؟

پس مشکل 280X ها  برای کی  بود؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

?

ایسوز هیچ وقت توی گرافیک مشکل نداشته؟

پس مشکل 280X ها  برای کی  بود؟

یک بار بله ولی از اون وقت به بعد هیچ مشکلی ندیم از ایسوس 

لینک به دیدگاه

من ایسوس دارم و کوچکترین مشکلی ندیدم ازش ! Rx480 سری o8GB !

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ATER گفته است :

480 توی  بازی های DX12

480 برای آینده بهتره

ولی کدل ایسوز نخر

ATER جان مشکل از Asus نیست دقیقا همین کولر 480 رو روی 1060 استفاده کرده 6 دسیبل صداش کمتره!

اصلا خود rx 480 مشکله! ببنید در همین فروم خودمون چندتا خرابی داشته ؟ چهارتا کارت در همین تاپیک :

خرابی داشته چرا این مسائل برای کارت های انویدیا پیش نمیاد؟ بنده تا به حال 1060 مشکل داری ندیدم چه نرم افزاری چه سخت افزاری!

ـــــــــــــــــــــــ

استارتر عزیز ازتون عذر میخوام ، پیشنهاد بنده 1060 هست ، در حال حاظر از rx 480 قویتر و کم مصرفتر هستش ممکنه چند سال دیگه قدرت Rx 480 خیلی تفاوت کنه اما 1060 اونموقع راضی نگهتون می داره ، از اون طرف هیچکس قدرت پیشبینی آینده رو نداره ممکنه وضعیت برعکس شد.

دلیل اینکه rx 480 رو پیشنهاد نمیدم مشکلاتی هست که برای بنده حقیر پیش اومده در تاپیک بالا کاملا توضیح دادم.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ATER گفته است :

480 توی  بازی های DX12

480 برای آینده بهتره

ولی کدل ایسوز نخر

فکر کنم از شما بود ید در تاپیک دیگه که عکس از صدا و گرما  گذاشته بودید این صدای 40 دیسیبل چه اندازه است برای من که اندازی در دست ندارم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

ATER جان مشکل از Asus نیست دقیقا همین کولر 480 رو روی 1060 استفاده کرده 6 دسیبل صداش کمتره!

اصلا خود rx 480 مشکله! ببنید در همین فروم خودمون چندتا خرابی داشته ؟ چهارتا کارت در همین تاپیک :

خرابی داشته چرا این مسائل برای کارت های انویدیا پیش نمیاد؟ بنده تا به حال 1060 مشکل داری ندیدم چه نرم افزاری چه سخت افزاری!

ـــــــــــــــــــــــ

استارتر عزیز ازتون عذر میخوام ، پیشنهاد بنده 1060 هست ، در حال حاظر از rx 480 قویتر و کم مصرفتر هستش ممکنه چند سال دیگه قدرت Rx 480 خیلی تفاوت کنه اما 1060 اونموقع راضی نگهتون می داره ، از اون طرف هیچکس قدرت پیشبینی آینده رو نداره ممکنه وضعیت برعکس شد.

دلیل اینکه rx 480 رو پیشنهاد نمیدم مشکلاتی هست که برای بنده حقیر پیش اومده در تاپیک بالا کاملا توضیح دادم.

?

با تشکر از راهنمایی تون که پیشنهادتون رو مطرح کردید یکی از دوستان   sisaco هم علام کرده هیچ مشکلی ندارد الان من نمی دونم با این وضع چه کار کنم  

لینک به دیدگاه

آقا شما از کجا میدونی مشکلی پیش نیومده برای 1060 انویدیا ! اصلا مگر قطعه الکترونیکی داریم که خراب نشه !

ضمنا. اگر مشکل داشت کارت های Rx480 چرا توی فروم های خارجی و هر جایی سرک میکشیم خبری از تولید انلبوده مسائل مربوط به این کارت نیست !

چند نفر اینجا ایسوس Rx480 دارن. بیان لطفا نظر بدن خب. چرا بقیه میان میگن فلانی خراب شده . فلانی گفته ال شده !

من خودم تعصبی روی هیچ کارتی و هیچ شرکتی ندارم.الانم ایسوس خریدم. کارت قبلیمم 1060 Gigabyte بودش . یک مدتیم ایسوس 1080 خریدم . و بعد از چند روز فروختم چون نیازی نداشتم بهش !

الان دوره فن رو روی 70 80 هم شده بذارم . ولی جز صدای چرخش هوا چیزی نمیشنوم ! بدون کوچکترین نویزی. فیلم میگیریم اگر نویزی داشت این کارت من رایگان هدیه میدم بهش !

دیگه کسی هست بگه صدای چرخش هوا رو نمیشنوم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دمای کارتم از 75 بالاتر نمیره ! وقتیم فن های کیس رو روشن میکنم تا 60 میاد !

حالت OC رو با نرم افزاره خوده ایسوس از 1330 میبرم روی 1380 تا 1400 ! جیکش در نمیاد. چرا اکثرا اغراق رو توی کمک کردن به دیگران پیش میگیریم

لینک به دیدگاه

photo_2017-03-06_19-19-45.thumb.jpg.bc19f06b6a595461232fc683862b4337.jpg

بازی call of duty Black ops 3 رو با تنظیمات عالی دارم 166 فریم میگیرم ! روی 2K و غیره نیازی نداشتم و تست نگرفتم ./ 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

آقا شما از کجا میدونی مشکلی پیش نیومده برای 1060 انویدیا ! اصلا مگر قطعه الکترونیکی داریم که خراب نشه !

ضمنا. اگر مشکل داشت کارت های Rx480 چرا توی فروم های خارجی و هر جایی سرک میکشیم خبری از تولید انلبوده مسائل مربوط به این کارت نیست !

چند نفر اینجا ایسوس Rx480 دارن. بیان لطفا نظر بدن خب. چرا بقیه میان میگن فلانی خراب شده . فلانی گفته ال شده !

من خودم تعصبی روی هیچ کارتی و هیچ شرکتی ندارم.الانم ایسوس خریدم. کارت قبلیمم 1060 Gigabyte بودش . یک مدتیم ایسوس 1080 خریدم . و بعد از چند روز فروختم چون نیازی نداشتم بهش !

الان دوره فن رو روی 70 80 هم شده بذارم . ولی جز صدای چرخش هوا چیزی نمیشنوم ! بدون کوچکترین نویزی. فیلم میگیریم اگر نویزی داشت این کارت من رایگان هدیه میدم بهش !

حالت OC رو با نرم افزاره خوده ایسوس از 1330 میبرم روی 1380 تا 1400 ! جیکش در نمیاد. چرا اکثرا اغراق رو توی کمک کردن به دیگران پیش میگیریم

کارت شما بدون هیچ دستکاری به صورت کارخانه سرعت فن در حالت لود چه قدر است ؟

دما در حالت  بیکاری در چه وضعی است ؟

امکان دارد یک شات از تست با gpu z  در حالت لود کامل قرار دهید .

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

?

از دوستمان این درخواست رو داشتم شما هم امکان دارد  یک شات قرار دهید ممنون

امکان دارد یک شات از تست با gpu z  در حالت لود کامل قرار ده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

اولا عرض کردم داخل فروم لیون اگر موردی پیش اومد بنده ندیدم ممنون میشم لنک تاپیکش رو بدید!

کافیه به tomshardware سر بزنید قسمت دوم حرفتون رو متوجه نشدم!

بنده دارم مشکلات کارت خودم رو بیان میکنم تعصبی حرف نمیزنم! نه فن قرمزم نه سبز!

خیلی جالبه انگار شما اصلا مشکلات بنده رو در اون تاپیک نخوندید! کارت بنده تا به حال دمای 65 درجه رو رد نکرده!

متاسفانه ایرانی ها خجالت میکشن ایرادات جنسی که خریدن رو بیان کنند! بنده اغراق نمیکنم مشکلاتی که کارت rx 480 برای بنده به وجود آورده در حالی که با کارت قبلی که از لحاظ قدرت نصف نصف این کارت نبود رو در اختیار خریداری که ممکنه برای ایشون هم پیش بیاد بیان میکنم.

در 5 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

از دوستمان این درخواست رو داشتم شما هم امکان دارد  یک شات قرار دهید ممنون

امکان دارد یک شات از تست با gpu z  در حالت لود کامل قرار ده

3.thumb.jpg.8f2ed28fe77cc490b52bddf4202a3912.jpg

کارت دست خودم نیست دست یکی از دوستان هست ( برای اطمینان از سلامت سیستم بنده) دادم که تست بشه.

شات بالا هم برای یک روز پیش هست. دمای idle کارتم بین 48 تا 50 هست در حالت عادی( فن خاموش) ، لود حداکثر 65 درجه ، دور فن در نهایت 48%

سوالی بود در خدمتتون هستم.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

فکر کنم از شما بود ید در تاپیک دیگه که عکس از صدا و گرما  گذاشته بودید این صدای 40 دیسیبل چه اندازه است برای من که اندازی در دست ندارم 

والا گرافیک من 760 رفرنس دارم توی همون سایت زده صداش 37 دیسیبل هست ولی برای من اصلا قابل تحمل نیست وقتی بازی میکنم باید هدست بگذارم تا  صداش نیاد

دیگه 40 دیسیبل که جای خود دارد !!!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

الان مشخص نشده کارت در سیستم دوستون در چه شرایطی است آیا هم چنان کارت مشکل دارد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

الان مشخص نشده کارت در سیستم دوستون در چه شرایطی است آیا هم چنان کارت مشکل دارد

مشکلاتی که من دارم نرم افزاری هستن بله همون مشکلات رو دارن،  اگر وقتش رو دارید این تاپیک رو بخونید :

لینک به دیدگاه

جالبه بعضی دوستان انگار علم غیب دارن میان میگن 480 رو بگیر برای آینده بهتره ! اخه میگه میشه تو این دوره زمونه چیزی رو پیشبینی کرد 

الان انویدیا گفته قراره درایور بهینه برای افزایش پرفورمنس کارتای سری 1000 عرضه کنه ....حالا خدا داند که واقعا راست میگه یا نه

نه طرفدار Amd هستم نه انویدیا... حرفم اینه که فقط به مستندات و بنچمارک و Review سایتای معتبر اعتماد کنید

در مورد مشاوره هم فقط به نظر کسایی استناد کنید که تجربه استفاده از اون گرافیک رو دارن ولاغیر ....بقیه همه فن هستن و تعصبی 

آدم خودش باید سبک سنگین کنه  ببینه چی به نعفشه  

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

مشکلاتی که من دارم نرم افزاری هستن بله همون مشکلات رو دارن،  اگر وقتش رو دارید این تاپیک رو بخونید :

بله اطلاع دارم خوندم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...