رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید کارت گرافیگ ROG STRIX RX 480 8GB

اشتراک گذاری

کدام کارت گرافیگ   

29 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام رو انتخاب کنم بهتر است

• ASUS ROG STRIX RX 480 OC DCIII 8GB GDDR5
    • ASUS ROG STRIX RX 480 8GB GDDR5
    • 1060 هر مدلی

Recommended Posts

• کاربر ویژه

والا یه چند نفری از جمله خود بنده با 480 مشکل داریم ، مشکل اکثرا ً نرم افزاری هستش یا بدقلی بایوس هستش اما مال من چیپش ایراد داشت دادم گارانتی ببینیم واسه کارت 1 هفته ای چه گلی به سر ما میزنه این گرین ! 1060 های زیادی هم تو فروم معامله شدن

اگه بخوای تا 1 سال آینده لذت گیمینگ بچشی و بعد کارت عوض کنی با ضرر بیشتر 1060 بگیر اما میخوای آینده نگری کنی و فریم بیشتری تو آینده بگیری 480 اونم مدل معمولی که تنها فرقش با مدل اوسی تو فرکانس هستش اونم حدود 60 تا که میتونی براحتی دستی اور کنی اگه هم نکردی ضرر نکردی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

والا یه چند نفری از جمله خود بنده با 480 مشکل داریم ، مشکل اکثرا ً نرم افزاری هستش یا بدقلی بایوس هستش اما مال من چیپش ایراد داشت دادم گارانتی ببینیم واسه کارت 1 هفته ای چه گلی به سر ما میزنه این گرین ! 1060 های زیادی هم تو فروم معامله شدن

اگه بخوای تا 1 سال آینده لذت گیمینگ بچشی و بعد کارت عوض کنی با ضرر بیشتر 1060 بگیر اما میخوای آینده نگری کنی و فریم بیشتری تو آینده بگیری 480 اونم مدل معمولی که تنها فرقش با مدل اوسی تو فرکانس هستش اونم حدود 60 تا که میتونی براحتی دستی اور کنی اگه هم نکردی ضرر نکردی

اهل گیم هستم اما نه آنچنان که بخواهم یک سال از 1060 کمال استفاده رو کنم اما فکر نکم به زودی بخواهم کارت رو عوض کنم چون یک r9 270x داشتم  نزدک 3 سال نیم استفاده کردم  می خواهم کارت تغریبا چنیین شرایطی داشته باشد برای فریم هم مشکلی ندارم زیر 60 هم باشد فقط نمی خواهم کارت زود به مشکل بخورد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

اهل گیم هستم اما نه آنچنان که بخواهم یک سال از 1060 کمال استفاده رو کنم اما فکر نکم به زودی بخواهم کارت رو عوض کنم چون یک r9 270x داشتم  نزدک 3 سال نیم استفاده کردم  می خواهم کارت تغریبا چنیین شرایطی داشته باشد برای فریم هم مشکلی ندارم زیر 60 هم باشد فقط نمی خواهم کارت زود به مشکل بخورد

متاسفانه از برندهای دیگه amd وارد نمیشه مثل xfx , power color و ... انتخاب محدودتری داریم گیگا هم کولرش داغونه اینبار

اگه کارت ساکت میخوای msi بگیر و امیدوارم مثل من به مشکل برنخوری با توجه به نیازتون فکر کنم 480 انتخاب بهتری نسبت به 1060 باشه ، چون سیاست انویدیا مانع از این میشه که از کارتی بیشتر یه نسل ساپورت بازی بشه

لینک به دیدگاه

حتما rx480 بگیر درسته مصرف بالاتر و دمای بالاتری نسبت به 1060 داره ولی  هم ارزون تره هم تو dx12 عملکرد بهتری داره ولی مهمترین دلیلش رو دو سال دیگه میشه به چشم دید اینه که rx480 هنوز داره کنار برادرایه بزرگش یعنی vega 10o vega 11 و کارتای جدیدی که تا اون موقع میاد یکه تازی میکنه ! ولی برعکسش  1060 به کل فراموش شده که این سیاست کثیف انویدیا و آینده نگری ای ام دی رو نشون میده !

من خودم بعد از عید rx480 asus میگیرم

به نظر من oc نگیر مشکلات این کارت تو سری oc دیده شده معمولی بگیر پشیمون نمیشی

ویرایش شده توسط hoseindn
لینک به دیدگاه

1060 و RX 480 تقریبا قدرت یکسانی دارن. 1060 یک بند انگشت قویتر هست. مصرف برق و دمای نسبتا پایینتری داره. اما مدل های هم قیمت RX480 رم پایینتری دارند که ممکنه در

بازی های اینده کمی به مشکل بخوره.

تبلیغ نشه اما با این فروش ویژه که لیون زده من خرید 1060 رو توصیه میکنم.

1060 ایسوس در لیون: http://lioncomputer.ir/product/9224/کارت+گرافیک+ایسوس+GTX+1060+DUAL+OC/

منبع: http://www.anandtech.com/bench/product/1771?vs=1748

ویرایش شده توسط Black Boy
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

1060 و RX 480 تقریبا قدرت یکسانی دارن. 1060 یک بند انگشت قویتر هست. مصرف برق و دمای نسبتا پایینتری داره. اما مدل های هم قیمت RX480 رم پایینتری دارند که ممکنه در

بازی های اینده کمی به مشکل بخوره.

تبلیغ نشه اما با این فروش ویژه که لیون زده من خرید 1060 رو توصیه میکنم.

1060 ایسوس در لیون: http://lioncomputer.ir/product/9224/کارت+گرافیک+ایسوس+GTX+1060+DUAL+OC/

منبع: http://www.anandtech.com/bench/product/1771?vs=1748

RX 480 رم پایین تری داره نسبت به 1060؟ والا هم توی نسخه 4 گیگ از 1060 بالاتره هم نسخه 8 گیگ ( به نسبت 3 گیگ و 6 گیگ 1060).

البته اگر منظور ـتون رو درست متوجه شده باشم 

اسپم : دوستان کسی از تغییرات اپدیت جدید انویدیا در پرفورمنس دایرکت 12 خبر داره؟ یا نتایج ـش؟

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Ruby گفته است :

RX 480 رم پایین تری داره نسبت به 1060؟ والا هم توی نسخه 4 گیگ از 1060 بالاتره هم نسخه 8 گیگ ( به نسبت 3 گیگ و 6 گیگ 1060).

البته اگر منظور ـتون رو درست متوجه شده باشم ?

اسپم : دوستان کسی از تغییرات اپدیت جدید انویدیا در پرفورمنس دایرکت 12 خبر داره؟ یا نتایج ـش؟

نه عزیزم کج متوجه شدی ۱۰۶۰ رم کمتری داره، با اپدیت های جدید هر دو شرکت تقریبا هردو در یک سطح قرار میگیرند

ویرایش شده توسط Black Boy
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Black Boy گفته است :

نه عزیزم کج متوجه شدی ۱۰۶۰ رم کمتری داره، با اپدیت های جدید هر دو شرکت تقریبا هردو در یک سطح قرار میگیرند

خب منم که گفتم رم کمتری داره بله با این اپدیت جدید انویدیا مقدار نسبتا قابل توجهی افزایش پرفورمنس داشته، ولی تا الان فقط کارت 1080 پرفورمنسش منتشر شده، دوستان کسی از پرفورمنس بقیه کارت ها مخصوصا 1060 خبری داره؟

لینک به دیدگاه

هیچکدوم ! 1070 بگیر ! 

چون که قیمت جهانیش کم شده و بین کارتای سری ۱۰ بهترین بازده رو نسبت به قیمت داره ! 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Ivory king گفته است :

هیچکدوم ! 1070 بگیر ! ?

چون که قیمت جهانیش کم شده و بین کارتای سری ۱۰ بهترین بازده رو نسبت به قیمت داره ! 

اخه هنوز توی ایران اعمال نشده 

چون خودمم دنبال ۱۰۷۰ یا ۹۸۰ تی آی هستم

لینک به دیدگاه

روی کاغذ rx480بالا تر از 1060 هستش

1060چهار ملیون چهار صد تا

پنج ملیون هفتصد ترانزیستور دارهrx480

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...