رفتن به مطلب

plextor m7v 128gb یا ....؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من ssd ماشکین داشتم اما خیلی زود عمرش تموم شد (12.000 ساعت و حدود 8 ترابایت نوشتن و 12 ترابایت خواندن) - کنترلرش سوخت sf-2281

حالا میخواستم wd green 128 رو بگیرم دیدم این مدل پلکستور به صرفه تر هست (فقط 30 تومن گرونتره) و یکجورایی باید با وسترن بلو مقایسه بشه و نه گرین 

خواستم بپرسم خرابی خاصی در این مدل دیدید یا با خیال راحت همین مدل رو بگیرم؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

اگه مادربردتون ساپورت میکنه توصیه به خرید M2 از همین پلکستور میشه .  M8PeG

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

سلام

اگه مادربردتون ساپورت میکنه توصیه به خرید M2 از همین پلکستور میشه .  M8PeG

سلام مجدد

ممنون از لطف و نظرتون ، برای لپ تاپ میخواستم

با سپاس

لینک به دیدگاه

Patriot بگیر از هر نظر بهتر هست

مدل Spark را تهیه کن 256GB  حدودا 335 هست

لینک به دیدگاه

این مدلی که شما گفتید تا جایی که اطلاع دارم تقریبا با samsung evo 750 تو یه رده هست و کیفیت خوبی داره. باز هم اگه به صورت تخصصی میخواید بدونید بهتره از اقای armin ناظر انجمن سوال کنین خیلی وارد هستن?

اینم در نظر بگیر که wd از نوع tlc هستش.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام

در 11 ساعت قبل، Royal گفته است :

Patriot بگیر از هر نظر بهتر هست

مدل Spark را تهیه کن 256GB  حدودا 335 هست

راستش برتری خاصی ندادم در این مدل و فک میکنم بنچی که دیدم در 4k سرعت کمتری داشت

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

این مدلی که شما گفتید تا جایی که اطلاع دارم تقریبا با samsung evo 750 تو یه رده هست و کیفیت خوبی داره. باز هم اگه به صورت تخصصی میخواید بدونید بهتره از اقای armin ناظر انجمن سوال کنین خیلی وارد هستن?

اینم در نظر بگیر که wd از نوع tlc هستش.

درسته این هم tlc هست

یکجورایی جناب کریمی نظرم رو اورد روی plextor s1c که با قیمت کمتر mlc هم هست اما خود سازنده کارایی m7v رو بیشتر اعلام کرده و TBW رو برای S1c اعلام نکرده ، هچنین گارانتی اوازنگ برای s1c یکسال کمتره

البته زیاد روی کارایی در حد چند درصد حساس نیستم چون میدونم تفاوت خاصی نمیبینم و اینکه مطمعن باشم که ssd بیشتر برام کارمیکنه و مثل ssd قبلی زود عمرش تموم نشه برام مهمتره

راستی اگه در طول گارانتی ssd بسوزه شرکت گارانتی کننده اطلاعات رو ریکاوری میکنه؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

سلام

راستش برتری خاصی ندادم در این مدل و فک میکنم بنچی که دیدم در 4k سرعت کمتری داشت

درسته این هم tlc هست

یکجورایی جناب کریمی نظرم رو اورد روی plextor s1c که با قیمت کمتر mlc هم هست اما خود سازنده کارایی m7v رو بیشتر اعلام کرده و TBW رو برای S1c اعلام نکرده ، هچنین گارانتی اوازنگ برای s1c یکسال کمتره

البته زیاد روی کارایی در حد چند درصد حساس نیستم چون میدونم تفاوت خاصی نمیبینم و اینکه مطمعن باشم که ssd بیشتر برام کارمیکنه و مثل ssd قبلی زود عمرش تموم نشه برام مهمتره

راستی اگه در طول گارانتی ssd بسوزه شرکت گارانتی کننده اطلاعات رو ریکاوری میکنه؟

با سپاس

بعید میدونم. اگه بازی در نیاره نهایت یه ssd دیگه بهت میده و اونو ازتون میگیره. بازم مطمئن نیستم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

بعید میدونم. اگه بازی در نیاره نهایت یه ssd دیگه بهت میده و اونو ازتون میگیره. بازم مطمئن نیستم

ممنون از شما

دوستان نظرتون در مورد S1c چی هست؟ مثل اینکه فقط برای جنوب شرق آسیا تولید شده و پشتیبانی نرم افزاری هم نمیشه

با سپاس

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...