رفتن به مطلب

به نظر شما كدام مانيتور از لحاظ كيفيت تصوير ،كنتراست،كم ضرر بودن براي چشم خوب است!

به نظر شما كدام مانيتور از لحاظ كيفيت تصوير ،كنتراست،كم ضرر بودن براي چشم خوب است!ASUS-Samsung-LG  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. كيفيت و گرافيك تصوير!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      21
    • ASUS
      23
    • LG
      2
  2. 2. مصرف پايين و آسيب رساني كم به چشم!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      22
    • ASUS
      23
    • LG
      1
  3. 3. كنتراست!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      20
    • ASUS
      23
    • LG
      3

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همگی!

برای من با این اوصاف چی پیشنهاد میکنید صرفا برای بنده نیست و خود شما هم میتونید سوالاتتون رو اینجا بپرسین جوابتونو بگیرین!wink.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود .

دوست من ، به نظر بنده لول کاری اسوس کمی بالاتر از LG و Samsung هستش ، اگرچه اونها هم مانیتورهای خوبی دارند . بنده خودم یک LCD 23 ASUS دارم و واقعاً راضی هستم ازش و کیفیتش فوق العادست . شما بایستی بفرمایید بودجتون چقدر هستش . آیا LCD میخواهید یا LED ؟ زیبایی خود مانیتور براتون اهمیت داره یا خیر ؟

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

MS238 یا ML238 بسته به اینکه از کدوم طرح خوشتون بیاد وگرنه پنل هر دو یکی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شنيدم مدل MS ASUS خستگي چشم كمتري داره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان وقتی نظر سنجی رو جواب میدن دلیلشون رو هم بگن مگر نه نظر وارد نیست!

لینک به دیدگاه

البته بهتر بود شما 3 مدل شبیه به هم رو برای نظر سنجی انتخاب میکردید

از اونجای که فاکتور قیمت و گارانتی و خدمات پس از فروش هم در انتخاب نقش داره من با سامسونگ بیشتر موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دليل اينكه سه مدل رو انتخاب تكردم اينه كه قيمت هاي متفاوتي داره يعني بستگي مارك بودجه هم تغيير ميكنه!

لینک به دیدگاه

سلام

برای من هم خیلی مهمه مانیتور....چون بیشترین کاربرد قطعات رو مانیتور داره...در بازی و همچنین فیلم ها... من خودم قصد داشتم ML 238 بخرم ولی دوستان میگند هر 4 طرف تصویر مشکی به بنفش میزنه(من خیلی حساس و یکم وسواسی هستم رو این مسائل) میخواستم نظر بقیه دوستانی که این مدل رو دارند بگند...برای من فقط و فقط کیفیت تصویر مهمه و میتونم بودجه ML238 رو تقبل کنم وگرنه میرم P23500 میخرم.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان هیچکدوم از مارکهای LG یا SAMSUNG رو قبول ندارم چون جدیدن از مواد با کیفیت پایین استفاده میکنن ASUS رو هم تجربه نکردم نمی تونم در موردش بحث کنم و خودم الان یک مانیتور ASER مدل X223HQ دارم از لحاظ کیفیت عالی هست و کاملا هم راضیم 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آره مارك هايي مثل BenQ Acer هم مانيتور هاي خوبي هستند ولي محبوبيت و مرغوبيت اينا رو نسبتا كم تر دارن!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من الان هیچکدوم از مارکهای LG یا SAMSUNG رو قبول ندارم چون جدیدن از مواد با کیفیت پایین استفاده میکنن ASUS رو هم تجربه نکردم نمی تونم در موردش بحث کنم و خودم الان یک مانیتور ASER مدل X223HQ دارم از لحاظ کیفیت عالی هست و کاملا هم راضیم :-w

درود

تو بازار این مدل رو ندیدم@};-I%20Do%20not%20Know.gif قیمتش چنده برادر;)

لینک به دیدگاه

من قبلا LED ASUS MS238H داشتم. واقعا ذاقارت ترین مانیتوری بود که تو عمرم استفاده کردم. الان سامسونگ P2770 دارم. بسیار هم ازش راضیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا LED ASUS MS238H داشتم. واقعا ذاقارت ترین مانیتوری بود که تو عمرم استفاده کردم. الان سامسونگ P2770 دارم. بسیار هم ازش راضیم

می شه دلیلتون رو بگین چون من همین مانیتور رو میخوام بگیرم!

لینک به دیدگاه

می شه دلیلتون رو بگین چون من همین مانیتور رو میخوام بگیرم!

اینا نظرات منه

1-زیادی بزرگه. البته قاب دورش زیادی بزرگه

2- زشته - اصلا قیافه نداره

3- زاویه تصویرشو میخوای عوض کنی دقت میده. ولی مانیتور دیگرو گردنشو میگیری زود میپیچونی !!!

4- تصویرش در حد عالی نیست

به نظر من سامسونگ PX2370 بگیر عمرا پشیمون نمیشی.- خیلی هم زیباس.نمای اتاق رو عوض میکنه.2ms - Full HD و..... لینک شما

الببته اگه یه نگاه هم توی سایت معتبر CNET بندازی میبینی که به عنوان بهترین مانیتور تو رده 23 ایتچ معرفی شده. لینک شما

خلاصــــــــه: من هیچ موقع خدای نکرده نمیخوام نظر شما رو در مورد مانیتور خاصی برگردونم. من فقط تجربمو گفتم.چون من هم تو مغازه 2 تا مانیتور دارم هم تو خونه 2 تا.کلا با مانتیورای زیادی کار کردم. برای همین میگم دور MS238H رو خظ بکشید. بازم هرجور دوس دارید @};-@};-

post-7150-061019000 1307836345_thumb.jpg

ویرایش شده توسط M.D.N
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا نظرات منه

1-زیادی بزرگه. البته قاب دورش زیادی بزرگه

2- زشته - اصلا قیافه نداره

3- زاویه تصویرشو میخوای عوض کنی دقت میده. ولی مانیتور دیگرو گردنشو میگیری زود میپیچونی !!!

4- تصویرش در حد عالی نیست

به نظر من سامسونگ PX2370 بگیر عمرا پشیمون نمیشی.- خیلی هم زیباس.نمای اتاق رو عوض میکنه.2ms - Full HD و..... لینک شما

الببته اگه یه نگاه هم توی سایت معتبر CNET بندازی میبینی که به عنوان بهترین مانیتور تو رده 23 ایتچ معرفی شده. لینک شما

خلاصــــــــه: من هیچ موقع خدای نکرده نمیخوام نظر شما رو در مورد مانیتور خاصی برگردونم. من فقط تجربمو گفتم.چون من هم تو مغازه 2 تا مانیتور دارم هم تو خونه 2 تا.کلا با مانتیورای زیادی کار کردم. برای همین میگم دور MS238H رو خظ بکشید. بازم هرجور دوس دارید 8-}@};-

خیلی ممنون سایت خیلی خوبی بود در ضمن مدل LX2370 رو هم من دیدم امتیاز بیشتری بهش داده بود!خواستم بدونم بهتره یا نه!

لینک به دیدگاه

مانیتور من هم 2286 led LG هست

به نظرم از همه نظر عالیه

ولی چشمامو از حدقه درآورده

جدا چشمامو خیلی می سوزونه

نمی دونم مشکل از چشم منه یا از مانیتوره

لینک به دیدگاه

این مشکل همگانی هست علی عزیز... مانیتورهای LED میزان روشنایی بالاتری در مقایسه با LCD ها دارند و برای چشمی که به روشنایی بالا عادت نداره بسیار ازار دهنده خواهند بود. برای کسانیکه به روشنایی بالا وانعکاس نور نسبتا قوی به چشمشون عادت دارند کیفیت تصویر بسیار جلب توجه میکنه ولی بر عکسشم صدقه.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون سایت خیلی خوبی بود در ضمن مدل LX2370 رو هم من دیدم امتیاز بیشتری بهش داده بود!خواستم بدونم بهتره یا نه!

دوست عزیز اتفاقا از XL2370 هم استفاده کردم. مانیتوری عالی هست. فوق العادس. ولی PX2370 به نظرم یه ذره بهتره. در هر صورت این دوتا مانیتور خیلی از ASUS بهترن.بهتون قول میدم هیچوقت از استفاده و کار کردن با این دو مانیتور پشیمون نمیشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اتفاقا از XL2370 هم استفاده کردم. مانیتوری عالی هست. فوق العادس. ولی PX2370 به نظرم یه ذره بهتره. در هر صورت این دوتا مانیتور خیلی از ASUS بهترن.بهتون قول میدم هیچوقت از استفاده و کار کردن با این دو مانیتور پشیمون نمیشی

ASUS رو که کلا بی خیال شدم فقط بین این دو تا موندم میشه بگین برای چی اون یکی بهتره!

لینک به دیدگاه

ASUS رو که کلا بی خیال شدم فقط بین این دو تا موندم میشه بگین برای چی اون یکی بهتره!

PX2370 از XL2370 ظریفتر.- باریکتره- مصرف برفش کمتره- وزنش هم کمتره. این تمام فرقاشون بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

همچنان معتقدم که حرف اول رو سامسونگ تو این زمینه میزنه

حالا دوستان هرچی میخوان بگن بگن

ولی اول تحقیق کنن بعد بگن

الان وضعیت بازار ما خوب نیست زیاد ، برندهای زیادی هستن که من میتونم بین سامسونگ و اسوس قرار بدم

مثلاً ویوسونیک با بنکیو و حتی HP و DELL متاسفانه بازر ما اینجوری هست دیگه کاری نمیشه کرد

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونید به این سایت هم نگاه کنید و ببینید و بدونید که این سایت نمونه مشت از خروار هست و این تاپیک از پایه مشکل داره دوستان

حتماً ببینید

http://computers.top...s.com/monitors/

http://www.pcworld.idg.com.au/article/277429/top_10_hdmi-equipped_lcd_monitors/

http://www.pcmonitors.org/articles/top-10-monitors-of-2010

http://reviews.cnet.com/monitors/

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بین خرید led asus ve208t قیمت 205 با مدل سامسونگ sa300 20 led قیمت 187 موندم کدام را بخرم لطف کنید راهنمایی کنید کدام بهتر است. چون هر دو امکاناتی یکسان دارند , بنظرم هر دو وارادتی هستند

my system

giga m55sli

5600x2 amd

8800gts 512mb

ram 2*1

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درسته كه مانيتورهاي ASUS سري 8*2 مشكل داره و از طرفين تيره هست اما سري جديدش كه به تازگي توليد شده و هنوز وارد بازار هاي ايران نشده كه سري 9*2 هستش داراي زاويه ديد 178 درجه عمودي و افقي و كنتراس 1:50000000 است ... ديگه مشكل سري هاي قبل رو نداره پس اگه كمي صبور باشي و يكم بودجه رو افزايش بدي ميتوني يه مانيتور واقعا عالي بگيري البته مانيتور SAMSUNG PX2370 واقعا مانيتور خوبي هست و اين حرفو سايت CNET هم تاييد ميكنه ...حالا تصميم با خودت من كه ميخوام يه ASUS 229H بخرم ولي هنوز نيومده تو بازار :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته كه مانيتورهاي ASUS سري 8*2 مشكل داره و از طرفين تيره هست اما سري جديدش كه به تازگي توليد شده و هنوز وارد بازار هاي ايران نشده كه سري 9*2 هستش داراي زاويه ديد 178 درجه عمودي و افقي و كنتراس 1:50000000 است ... ديگه مشكل سري هاي قبل رو نداره پس اگه كمي صبور باشي و يكم بودجه رو افزايش بدي ميتوني يه مانيتور واقعا عالي بگيري البته مانيتور SAMSUNG PX2370 واقعا مانيتور خوبي هست و اين حرفو سايت CNET هم تاييد ميكنه ...حالا تصميم با خودت من كه ميخوام يه ASUS 229H بخرم ولي هنوز نيومده تو بازار ;)

مشخصات مانیتور از سایت اصلی:

لینک شما

پنل IPS هست باید منتظر بود تا چند روز دیگه :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...