رفتن به مطلب

به نظر شما كدام مانيتور از لحاظ كيفيت تصوير ،كنتراست،كم ضرر بودن براي چشم خوب است!

به نظر شما كدام مانيتور از لحاظ كيفيت تصوير ،كنتراست،كم ضرر بودن براي چشم خوب است!ASUS-Samsung-LG  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. كيفيت و گرافيك تصوير!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      21
    • ASUS
      23
    • LG
      2
  2. 2. مصرف پايين و آسيب رساني كم به چشم!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      22
    • ASUS
      23
    • LG
      1
  3. 3. كنتراست!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      20
    • ASUS
      23
    • LG
      3

Recommended Posts

Salam

Man Mikhastam Monitor begiram vaghean Moondam cHi begiram ! Beyne Chand Model Mooondam !! ASUS 238H , ASUS ML 2388 . Samsun PX2370 .

Mishe rahnamaii konid \?

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اون مانيتوري كه وعدشو داده بودم بالاخره اومد ASUS ML 229H كه يه مانيتور 22 اينچ كه مدل تكميل شده ي ASUS ML 228H هستش ... ديگه تيرگي رنگي در كار نيست ... كنتراس 50000000 اين مانيتور خيره كنندس من به شما پيشنهاد اكيد ميكنم مانيتور ASUS ML 229H را بگيريد البته 23 اين مانيتور هم هست اما من نظرم رو 22 اينچ هست حواستون باشه مدلي كه من گفتم سري 9H هست يه وقت با 8H اشتباه نگيري دوست خوبم...قيمتش 22 اينچ 350 هست با گارانتي 3 ساله بازرگاني مهر مطمئن باشيد پشيمون نخواهيد شد ... با تشكر از تمام دوستان :-j

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

يكي نيست اينجا جواب مارو بده !!؟!؟

من مخيوام مانيتور بخرم بين اين چند مدل موندم !‌

ASUS 238H , ASUS ML 2388 . Samsun PX2370

كدومو بگيرم !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

يكي نيست اينجا جواب مارو بده !!؟!؟

من مخيوام مانيتور بخرم بين اين چند مدل موندم !‌

ASUS 238H , ASUS ML 2388 . Samsun PX2370

كدومو بگيرم !؟

بنظر من همون ML239H رو بگیر از همه اینا بهتره دلیلش هم اینه اون سامسونگه توی ایران که میاد سام سرویس مونتاژش میکنه و کلا مانیتور رو داغون میکنه بخاطر همین نظر من همین سری جدید ASUS هست!

لینک به دیدگاه

بنظر من همون ML239H رو بگیر از همه اینا بهتره دلیلش هم اینه اون سامسونگه توی ایران که میاد سام سرویس مونتاژش میکنه و کلا مانیتور رو داغون میکنه بخاطر همین نظر من همین سری جدید ASUS هست!

يكي ميگه سامسونگ يكي ميگه اسوس خداييش موندم !!‌ اه اه !‌

لینک به دیدگاه

ML239 خوب نيست به هيچ وجه !! 5ميلي ثانيست !! يني مذخرف !!‌

از بين اينا موندم !!‌ ASUS 238H , ASUS ML 2388 . Samsun PX2370

لینک به دیدگاه

ببخشيد يعني چشم شما قار به تشخيص 3 ميلي ثانيه اختلافه؟ :-j @};- :-SS

من نظرمو گفتم جناب.حالا تصميم با خودته...اما اگه ميخواي از بين اين 3 تا انتخاب كني سامسونگ گزينه ي بهتريه اما نسبت به اسوس جديد واقعا هيچه...حالا خود داني. :-S

لینک به دیدگاه

ML239 خوب نيست به هيچ وجه !! 5ميلي ثانيست !! يني مذخرف !!‌

از بين اينا موندم !!‌ ASUS 238H , ASUS ML 2388 . Samsun PX2370

گول این شعار های تبلیغاتی رو نخرید . تفاوت 5 میلی با 2 میلی به اندازه ایه که به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست . شرکتهای تولید کننده فقط به خاطر اینکه از هم جلو بزنند این مسئله رو بزرگش کردن . اگر 2 مانیتور رو کنار هم بذارن و بگن کدومش 5 هست و کدومش 2 امکان نداره بتونی تشخیص بدی .

لینک به دیدگاه

گول این شعار های تبلیغاتی رو نخرید . تفاوت 5 میلی با 2 میلی به اندازه ایه که به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست . شرکتهای تولید کننده فقط به خاطر اینکه از هم جلو بزنند این مسئله رو بزرگش کردن . اگر 2 مانیتور رو کنار هم بذارن و بگن کدومش 5 هست و کدومش 2 امکان نداره بتونی تشخیص بدی .

در تایید صحبت شما من این مانیتور رو دو روزه پیش خریدم و الان دارم استفاده میکنم .

کیفیت تصویر و وضوح بسیار بالایی داره .

با مانیتور قبلیم هم که زمان پاسخ گوییش دو میلی ثانیه بود مقایسه کردم هیچ تفاوتی نداره غیر از اینکه کیفیت این مانیتور جدید خیلی از اون قبلی بهتره .

لینک به دیدگاه

والا ما هر چي ميگيم كه باورش نميشه ... منم تا چند روز آينده ميخرم اين مانيتورو ... شما دقت كنيد همه اون مانيتورهايي كه مد نظرتونه كنتراس 10000000 دارن و اين مانيتور 5 برابر اونا كنتراس داره ... يعني شما ميگين اين مانيتور بخاطر 3 ميلي ثانيه تفاوت در قدرت پاسخگويي مذخرفه؟؟؟؟ واقعا بي انصافيه اين حرف Shame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

من هم قصد خرید این مانیتور رو دارم . ML 229H . ولی فعلا قیمتش بالاست . تازه اومده . تا آخر تابستون شاید ارزونتر شد . الان برام واجب نیست :-j ولی اولین انتخابم اینه @};-

لینک به دیدگاه

والا ما هر چي ميگيم كه باورش نميشه ... منم تا چند روز آينده ميخرم اين مانيتورو ... شما دقت كنيد همه اون مانيتورهايي كه مد نظرتونه كنتراس 10000000 دارن و اين مانيتور 5 برابر اونا كنتراس داره ... يعني شما ميگين اين مانيتور بخاطر 3 ميلي ثانيه تفاوت در قدرت پاسخگويي مذخرفه؟؟؟؟ واقعا بي انصافيه اين حرف Shame%20On%20You.gif

من هم قصد خرید این مانیتور رو دارم . ML 229H . ولی فعلا قیمتش بالاست . تازه اومده . تا آخر تابستون شاید ارزونتر شد . الان برام واجب نیست :-j ولی اولین انتخابم اینه @};-

دوستان بخرید و لذتش رو ببرید بسیار بسیار مانیتور خوبی هستش .

سوالی داشتید در خدمتتون هستم .

لینک به دیدگاه

دوستان بخرید و لذتش رو ببرید بسیار بسیار مانیتور خوبی هستش .

سوالی داشتید در خدمتتون هستم .

يني واقعا از مدل MS 238H يا SAMSUNG PX 237 بهتره !؟

لینک به دیدگاه

يني واقعا از مدل MS 238H يا SAMSUNG PX 237 بهتره !؟

فکر کنم دوستان از روی تعصب نظر میدن تا مقایسه

من با هر دوی این مانیتورایی که شما تو انتخابش موندی 6 ماهه که دارم کار میکنم . شک نکن که سامسونگه خیلی سره. اون دوستانی که میگن اختلاف بین 2 و 5 میلی ثانیه هیچی نیست تا حالا همین دوتا مانیتور رو گذاشتن کنار هم و تو یه بازی تست کنن؟ خواهشا نگین اصلا مشخص نمیشه...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دو مدل 2370 که من دارم اصل کره هست. شما چجوری میگی ایران مونتاژ میکنه؟ تو کارخونه دیدی؟؟

لینک به دیدگاه

من با هر دوی این مانیتورایی که شما تو انتخابش موندی 6 ماهه که دارم کار میکنم . شک نکن که سامسونگه خیلی سره. اون دوستانی که میگن اختلاف بین 2 و 5 میلی ثانیه هیچی نیست تا حالا همین دوتا مانیتور رو گذاشتن کنار هم و تو یه بازی تست کنن؟ خواهشا نگین اصلا مشخص نمیشه...

عزیز مدل 239 و 229 تازه 2-3 هفته بیشتر نیست که اومده . شما با 238 کار کردی . این دو مدل تفاوت دارن . مهمترینشون تو کنتراست هست . asus ml239h دارای ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 50000000:1 و سامسونگ 2370 دارای 5,000,000:1 Dynamic Contrast Ratio . یعنی کنتراست ایسوس 10 برابر سامسونگه . زاویه دید هم تفاوت داره . سامسونگ 170/160 درجه هست ولی ایسوس 178/178 . زمان پاسخدهی سامسونگ 2 میلی و ایسوس 5 میلی . حالا خودتون بگید 2تای اولی مهمتره یا آخری ؟ از روی تعصب نیست این حرف . من خودم الان مانیتور سامسونگ دارم . P20700 . ولی میگم ایسوس مانیتور فوق العاده ای زده . شاید تا چند وقت دیگه سامسونگ بزنه رو دستش . تکنولوژی پیشرفت میکنه و شرکتها برای عقب نبودن از بازار هر روز یه چیزی رو میکنن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز مدل 239 و 229 تازه 2-3 هفته بیشتر نیست که اومده . شما با 238 کار کردی . این دو مدل تفاوت دارن . مهمترینشون تو کنتراست هست . asus ml239h دارای ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 50000000:1 و سامسونگ 2370 دارای 5,000,000:1 Dynamic Contrast Ratio . یعنی کنتراست ایسوس 10 برابر سامسونگه . زاویه دید هم تفاوت داره . سامسونگ 170/160 درجه هست ولی ایسوس 178/178 . زمان پاسخدهی سامسونگ 2 میلی و ایسوس 5 میلی . حالا خودتون بگید 2تای اولی مهمتره یا آخری ؟ از روی تعصب نیست این حرف . من خودم الان مانیتور سامسونگ دارم . P20700 . ولی میگم ایسوس مانیتور فوق العاده ای زده . شاید تا چند وقت دیگه سامسونگ بزنه رو دستش . تکنولوژی پیشرفت میکنه و شرکتها برای عقب نبودن از بازار هر روز یه چیزی رو میکنن .

فکر کنم اسم درستش Samsung PX23720 هست!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز دو مدل 2370 که من دارم اصل کره هست. شما چجوری میگی ایران مونتاژ میکنه؟ تو کارخونه دیدی؟؟

پس ماله شما اصلیه چون الان سام سرویس میاد پشتشون مینویسه Made By Samserviceتوی یه فرومه دیگه 39 صفحه بحثش بود اگه ماله شما کره ای هست که خوشبحالتون الان نیستsigh.gifوضع گارانتی سامسونگ هم که نگو کلا مانیتور رو باید همون لحظه تست کرد یا اینکه توی فاکتور ذکر شه اگه پیکسل سوخته داشته باشه تعویض میشه!

لینک به دیدگاه

در کل مانیتورهای اسوس رو قبول دارم ... هم از لحاظ تفکیک رنگ هم کیفیت سخت افزارش و طراحی و ...

لینک به دیدگاه

دوستان در مورد تفاوت 2 میلی و 5 میلی ثانیه 100% در هنگام بازی حس میشه . شما تو بازی رسینگ Dirt 3 و یا بازیهای اکشن که انفجارهاز زیادی در صحنه وجود داره و یا بازیهای با حرکت زیاد به خوبی تفاوت یک مانیتور 2 با 5 میلی ثانیه رو حس میکنید. البته زیاد نیست این تفاوت ولی اینکه بگیم اصلا فرقی وجود نداره اشتباه هست و من خودم شخصا تست کرم و خیلی جاها روانی بیشتری تو تصیر وجود داره و ghosting خیلی خیلی کم میشه . اینم باید گفت که بعضی جاها این 2 میلی ثاینه باعث به وجود امدن color distortion هم میشه برای مثال توی فیلمها تو هنگام انفجار ممکنه رنگها یک خرده تیکه تیکه بشن. خلاصه زمان تاخیر کمتر واقعیه و تاثیرشو داره و البته خوبی ها و مشکلات خودشو هم داره.

لینک به دیدگاه

خوب پس ميمونه MS238 و Samsung px23720 !

MS238 كنتراست 50.000.000 و پاسخ دهي 2ms داره !

Samsung كنتراست 5.000.000:1 و پاسخ دهي 2ms

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان در مورد تفاوت 2 میلی و 5 میلی ثانیه 100% در هنگام بازی حس میشه . شما تو بازی رسینگ Dirt 3 و یا بازیهای اکشن که انفجارهاز زیادی در صحنه وجود داره و یا بازیهای با حرکت زیاد به خوبی تفاوت یک مانیتور 2 با 5 میلی ثانیه رو حس میکنید. البته زیاد نیست این تفاوت ولی اینکه بگیم اصلا فرقی وجود نداره اشتباه هست و من خودم شخصا تست کرم و خیلی جاها روانی بیشتری تو تصیر وجود داره و ghosting خیلی خیلی کم میشه . اینم باید گفت که بعضی جاها این 2 میلی ثاینه باعث به وجود امدن color distortion هم میشه برای مثال توی فیلمها تو هنگام انفجار ممکنه رنگها یک خرده تیکه تیکه بشن. خلاصه زمان تاخیر کمتر واقعیه و تاثیرشو داره و البته خوبی ها و مشکلات خودشو هم داره.

سالار جان ممنون توضیحاتت مثل همیشه عالی بود!clapping.gifclapping.gifclapping.gif

لینک به دیدگاه

ML 239H هم كه پس خوب نيست چون پاسخ دهي 5ms داره !

يكي جون هر كي دوست داره بگه من چي بگيرم مٌٍردم از بس تحقيق كردم ! كل سايتاي ايران :-j نظر سنجي گذاشتم آخرم هيچي آيدم نشد !‌ ولي بنظرم اين فروم ميتونه بهم كمك كنه !

ممنون ميشم هر كي نظر نهاييشو بهم بگه !‌ @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ML 239H هم كه پس خوب نيست چون پاسخ دهي 5ms داره !

يكي جون هر كي دوست داره بگه من چي بگيرم مٌٍردم از بس تحقيق كردم ! كل سايتاي ايران :-j نظر سنجي گذاشتم آخرم هيچي آيدم نشد !‌ ولي بنظرم اين فروم ميتونه بهم كمك كنه !

ممنون ميشم هر كي نظر نهاييشو بهم بگه !‌ @};-

اگه زمان پاسخ گویی نسبت به کنتراست برات مهم تره سامسونگ ولی اونم باید توی فاکتور خرید ذکر کنی که در صورت پیکسل سوخته تعویض بشه کلا جنسی که مونتاژ بشه سخت میشه بهش اطمینان کرد از جناب M.D.N هم بپرس سراغ Asus Ms238h هم اصلا نرو چون زاویه دیدش کمه!موفق باشی در خریدت!wink.gif

لینک به دیدگاه

اگه زمان پاسخ گویی نسبت به کنتراست برات مهم تره سامسونگ ولی اونم باید توی فاکتور خرید ذکر کنی که در صورت پیکسل سوخته تعویض بشه کلا جنسی که مونتاژ بشه سخت میشه بهش اطمینان کرد از جناب M.D.N هم بپرس سراغ Asus Ms238h هم اصلا نرو چون زاویه دیدش کمه!موفق باشی در خریدت!wink.gif

يني 1مانيتوري نيست كه كنتراستش 50.000.000 و پاسخ دهيش 2ms و زاويه ديده عالي داشته باشه !؟!؟ :-j

yahoo_4.gifواقعا متاسفم واسه هم سامسونگ هم اسوس كه 1مدل درست و حسابي ندادن بيرون ما بخريم ! yahoo_22.gif

ویرایش شده توسط Farz!n
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...