رفتن به مطلب

به نظر شما كدام مانيتور از لحاظ كيفيت تصوير ،كنتراست،كم ضرر بودن براي چشم خوب است!

به نظر شما كدام مانيتور از لحاظ كيفيت تصوير ،كنتراست،كم ضرر بودن براي چشم خوب است!ASUS-Samsung-LG  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. كيفيت و گرافيك تصوير!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      21
    • ASUS
      23
    • LG
      2
  2. 2. مصرف پايين و آسيب رساني كم به چشم!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      22
    • ASUS
      23
    • LG
      1
  3. 3. كنتراست!(لطفا كساني كه تجربه شخصي با همه را دارند پاسخ دهند!)

• Samsung
      20
    • ASUS
      23
    • LG
      3

Recommended Posts

• کاربر ویژه

يني 1مانيتوري نيست كه كنتراستش 50.000.000 و پاسخ دهيش 2ms و زاويه ديده عالي داشته باشه !؟!؟ :-j

هم خدا هم خرما که نمیشه مثلا برای خودم من همون کنتراست سامسونگ کافیه!

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

هم خدا هم خرما که نمیشه مثلا برای خودم من همون کنتراست سامسونگ کافیه!

ولي واسه من جفتش مهمه :-j !!

ببينم اين MS238 كه ميگي زاويش مشكل داره يني چي !؟ واسه منكه كه ميشينم رو صندلي زاويه ديدم مستقيمه ديگه ! پس مشكلش كجاست !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولي واسه من جفتش مهمه :-j !!

ببينم اين MS238 كه ميگي زاويش مشكل داره يني چي !؟ واسه منكه كه ميشينم رو صندلي زاويه ديدم مستقيمه ديگه ! پس مشكلش كجاست !؟

اگه مستقیم نگاه میکنی که هیچی ولی اگه از بغل نگاه کنی خیلی دید نداره!

لینک به دیدگاه

خوب پس ميمونه MS238 و Samsung px23720 !

MS238 كنتراست 50.000.000 و پاسخ دهي 2ms داره !

Samsung كنتراست 5.000.000:1 و پاسخ دهي 2ms

ms238h کنتراست 10.000.000 داره نه 50.000.000 . ml 239h کنتراست 50.000.000 داره. اگر میخواست هم کنتراست بالا بده و هم زمان 2 قیمت میرفت بالاتر و بازار رو تا حدودی از دست میداد.

لینک به دیدگاه

مشکل ms 238 اینه که تنظیم زاویه مایتور با توجه به نوع طراحی خیلی سخته . شما نمیتونی مانیتور رو به چپ و راست و بالا یا پایین ، اون طوری که میخوای تنظیم کنی . تقریبا ثابته . این رو توی یکی از فرومهای خارجی دیده بودم که شاکی بودن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل ms 238 اینه که تنظیم زاویه مایتور با توجه به نوع طراحی خیلی سخته . شما نمیتونی مانیتور رو به چپ و راست و بالا یا پایین ، اون طوری که میخوای تنظیم کنی . تقریبا ثابته . این رو توی یکی از فرومهای خارجی دیده بودم که شاکی بودن .

آقا حامد چرا میری توی فروم خارجی شاکیش همینجاست جناب m,d.n

لینک به دیدگاه

ms238h کنتراست 10.000.000 داره نه 50.000.000 . ml 239h کنتراست 50.000.000 داره. اگر میخواست هم کنتراست بالا بده و هم زمان 2 قیمت میرفت بالاتر و بازار رو تا حدودی از دست میداد.

عه راست ميگي اشتب كردما اااآآآآ !!

آقا الان يني من كنتراست 50.000.000 ميخوام با پاسخ دهي 2ms تو بازار هيچي نيست !؟!؟ 8-}

لینک به دیدگاه

عه راست ميگي اشتب كردما اااآآآآ !!

آقا الان يني من كنتراست 50.000.000 ميخوام با پاسخ دهي 2ms تو بازار هيچي نيست !؟!؟ 8-}

اینها هستن . اگر گیر بیاری :

ASUS VH238H

ASUS VE258Q

لینک به دیدگاه

اینها هستن . اگر گیر بیاری :

ASUS VH238H

ASUS VE258Q

VH238H كه 10.000.000 عه كنتراستش داشم !

ASUS VE258Q كه LCD عه داشي ;) 8-}

ویرایش شده توسط Farz!n
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

VH238H

http://www.asus.com/...#specifications

ASUS VE258Q

http://www.asus.com/...onitors/VE258Q/

جفتشون هم LED هستن و هم 50000000 .

عه راست ميگي !‌ ;)

بزار 1قيمتي بگيرم !‌ 8-}Oh%20Go%20On.gifبالا ميزنه !!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من LG W2286L دارم و راضی هستم

توصیه اینکه حتما LED بگیر به ترتیب با توجه به سرعت پاسخ دهی بسیار بالای پیکسل ( هرچه بیشتر بهتر ) - کنتراست بالا و FULL HD بودن و رزولوشن قابل ارائه

samsung

LG

AOC

ASUS

اینها خوبن ...البته با توجه به چند عامل

کیفیت ساخت

گارانتی

دوام و پایداری

قیمت

موفق باشی

لینک به دیدگاه

من LG W2286L دارم و راضی هستم

توصیه اینکه حتما LED بگیر به ترتیب با توجه به سرعت پاسخ دهی بسیار بالای پیکسل ( هرچه بیشتر بهتر ) - کنتراست بالا و FULL HD بودن و رزولوشن قابل ارائه

samsung

LG

AOC

ASUS

اینها خوبن ...البته با توجه به چند عامل

کیفیت ساخت

گارانتی

دوام و پایداری

قیمت

موفق باشی

led به درد بازی نمیخوره چون response time حداقل 5ms ولی lcd زمان پاسخگویی 2ms داره که موقع بازی کردن به چشم میاد

لینک به دیدگاه

led به درد بازی نمیخوره چون response time حداقل 5ms ولی lcd زمان پاسخگویی 2ms داره که موقع بازی کردن به چشم میاد

LED حتما زمان پاسخدهی 5 میلی ثانیه نداره . مثلا ASUS ML228H زمان پاسخدهی 2 میلی داره . ضمنا 5 میلی با 2 میلی چندان تفاوتی نداره و فقط تو بعضی بازی ها که سرعت حرکت توشون خیلی زیاده ممکنه احساس بشه . لطفا از دادن اطلاعات غلط خودداری کنید . اینکار باعث میشه امتیاز منفی بگیرید و بعد شاکی میشید . موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

دوست خوب

در حال حاضر مانیتور های LED اومده که همون 2ms رو در پاسخ دهی پیکسل ها داره . . البته خوب شاید قیمت بالاتری هم داشته باشه

ضمنا مانیتور LED بیشتر از هر مانیتوری ارزش داره چون اولا میزان آسیب رسانیش به چشم کمتره در ثانی مشکلات LCD رو نداره ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...