رفتن به مطلب

[فروخته شد]گرافیک Asus Strix GTX 780 OC 6gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، mahdihd گفته است :

سلام عزیز

با چه کارتایی تعویض دارین؟

اگخ میشه پ خ کنید. 

ممنون

درود دوست عزیز

خواهش میکنم

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

• ارسال 138
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 5 ساعت قبل، darksider گفته است :

با سلام ميشه قيمت کارتو پخ کنيد

سلام

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ArashMiniStar گفته است :

قیمت لطفا پ.خ کنید مرسی

قیمت تو پست اول هستش دوستش عزیز

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، مدیا گفته است :

در صورتی که به هر نحو سلامت کارت تایید بشه خریدار هستم .

دوست عزیز کارت مهلت تست داره و همچنین کاربر با امتیاز بالای برای تایید بنده جهت اعتماد سازی یا واسطه هستش

لینک به دیدگاه

من همین امروز جوین شدم وبا سیستم اینجا چندان آشنا نیستم روش کار  خلاصه برای من توضیح بدید برای خرید در خدمت هستم .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، مدیا گفته است :

من همین امروز جوین شدم وبا سیستم اینجا چندان آشنا نیستم روش کار  خلاصه برای من توضیح بدید برای خرید در خدمت هستم .

در این انجمن روش معامله به این صورت هستش که برای کاربران با امتیاز نسبتا بالا معمولا خریدار هزینه رو واریز میکنه و فروشنده جنس رو با پست ارسال میکنه

درکل همه چی به خریدار مربوطه که اعتماد کنه یا نه

مثلا امتیاز بنده بالا نیستش اما در معاملات اخیرم خریدار هزینه رو برام واریز کرده و بنده ارسال کردم

امتیاز بنده 14 هستش اما درصورتی که امتیاز بنده برای اعتماد سازی کافی نیستش بنده آشنا دارم با امتیاز حدود 130 که میتونن منو تایید کنن و درصورت وجود مشکلی در معامله درصورتی که بنده پاسخگو نباشم ایشون پاسخگو هستن یا میتونید هزینه رو به حساب ایشون واریز کنید و بعد از تحویل کالا و اطمینان از سلامت آن و تایید شما  کاربر معتبر هزینه رو برای بنده واریز میکنن

لینک به دیدگاه

خوب من ترجیح میدم ایشون صحت کارت و محلت تست  رو تایید کنه بعد من حضوری کارت رو تحویل بگیرم  و پول رو نقدی پرداخت کنم .آیا این امکان وجود داره ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، مدیا گفته است :

خوب من ترجیح میدم ایشون صحت کارت و محلت تست  رو تایید کنه بعد من حضوری کارت رو تحویل بگیرم  و پول رو نقدی پرداخت کنم .آیا این امکان وجود داره ؟

شما کجا تشریف دارین دوست عزیز؟

درصورتی که در شهر شما آشنا داشته باشم میتونم کارتو بفرستم و معامله حضوری انجام بشه

دوست عزیز برای جلوگیری از آپ شدن بیشتر تاپیک بنده بهتون پیام خصوصی دادم ولی شما جواب ندادین در صورتی که تلگرام دارین بفرمایین اونجا پیام بدم

ویرایش شده توسط AnSaWR
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، مدیا گفته است :

09389302120 من کرج هستم در محدوده کرج و تهران مشکلی ندارم

تلگرام پیام دادم خدمتتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...