رفتن به مطلب

[فروخته شد]گرافیک Asus Strix GTX 780 OC 6gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 30 دقیقه قبل، RezaPiko گفته است :

نحوه اعتمادسازی؟

اعتماد سازی مشکلی نیستش کسایی هستن با امتیاز بالای 100 تاییدم کنن

یا میتونید از واسطه لیون یا هرکاربر دیگه ای  استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 138
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

مقایسه کارت با 780ti و 290x بعد از مقداری آورکلاک (تست ها از سایت خارجی گرفته شده است   و این کارت به هیچ وجه آور نشده)

140299989714RwTC4Yip_5_1.gif

140299989714RwTC4Yip_5_3.gif140299989714RwTC4Yip_6_1.gif

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alihatami1369 گفته است :

سلام باmsi gtx 960 twin forzer تعویض دارین

سلام

پ.خ شد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام و آرزوی فروش به بالاترین قیمت  - عکسهایی که گذاشتید متعلق به کارت خوتون هست؟ اگر نه و عکسهای نت هست تقاضا دارم عکس جدید و از خود کارت مرحمت بفرمایید -با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، iran1981 گفته است :

سلام و آرزوی فروش به بالاترین قیمت  - عکسهایی که گذاشتید متعلق به کارت خوتون هست؟ اگر نه و عکسهای نت هست تقاضا دارم عکس جدید و از خود کارت مرحمت بفرمایید -با سپاس فراوان

درود دوست عزیز

ممنون از شما

در صفحه اول تاپیک چندین عکس از خود کارت هم گذاشتم

لینک زیر را مشاهده کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/14, 01:38:11، RezaPiko گفته است :

نحوه اعتمادسازی؟

عزیز اینجا هم شما به قصد روشن شدن شرایط اعتماد سازی برای بقیه دوستان پست دادید یا اینکه منظور دیگه ای دارید ؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hamed گفته است :

عزیز اینجا هم شما به قصد روشن شدن شرایط اعتماد سازی برای بقیه دوستان پست دادید یا اینکه منظور دیگه ای دارید ؟

بین من و ایشون هست لطفا تو تاپیک و مسائل خصوصی بقیه دخالت نکنید مثلا مدیر هستید باید اخلاق مدیریت هم داشته باشید وگرنه من میتونم مسئولیت شما رو قبول کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alihatami1369 گفته است :

سلام شمارتون رو برا خرید برام  پ خ کنین باتشکر

سلام دوست عزیز پ.خ شد

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، RezaPiko گفته است :

بین من و ایشون هست لطفا تو تاپیک و مسائل خصوصی بقیه دخالت نکنید مثلا مدیر هستید باید اخلاق مدیریت هم داشته باشید وگرنه من میتونم مسئولیت شما رو قبول کنم

سلا دوست عزیز

اقا حامد بر طبق قوانین با شما برخورد کردن چون اپ کردن بی مورد تاپیک دیگران خلاف قانونه.

لطفا ابتدا قوانین مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/21, 21:02:16، AnSaWR گفته است :

دوست عزیز ۷۸۰ti کجا و کارت ۲۹۰ x  کجا نمیدونم اون بنجمارکو از کجا دانلود کردین ولی تفاوت این کارتها خیلیه .تازه کارت من ۲۰ فریم حد اقل قدرت مند تره تازه ۸۰۰ خریدمش خخخ

Screenshot_۲۰۱۷۰۴۰۴-۱۷۰۵۳۹.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، nas گفته است :

Screenshot_۲۰۱۷۰۴۰۴-۱۷۰۵۳۹.png

دوست عزیز شما هم فقط یه بنچمارکو مشاهده کردین لطفا بقیه رو هم مشاهده کنید

GTX-780-TI-GB-51.jpgbioshock-fr.png5edd95ec_NVIDIA-GeForce-GTX-780-Ti-gamin

بنده چنتا بنچمارک اول گوگلو نگاه کردم که همشون 780 تی آی کاملا برتره شما بنویسین تو گوگل ایمیج 780ti vs 290x کلی بنچمارک میاره بهتره جز بقیه رو هم مشاهده کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، RezaPiko گفته است :

دوست عزیز با این همه اعتماد به نفس شما حداقل واسه انتخابات مجلس ثبت نام کن اینجا واست کوچیکه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

دوست عزیز با این همه اعتماد به نفس شما حداقل واسه انتخابات مجلس ثبت نام کن اینجا واست کوچیکه

@Hamed

آقا حامد شما کسایی مثل ایشون رو باید اسپمر خطاب کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

دوست عزیز شما هم فقط یه بنچمارکو مشاهده کردین لطفا بقیه رو هم مشاهده کنید

GTX-780-TI-GB-51.jpgbioshock-fr.png5edd95ec_NVIDIA-GeForce-GTX-780-Ti-gamin

بنده چنتا بنچمارک اول گوگلو نگاه کردم که همشون 780 تی آی کاملا برتره شما بنویسین تو گوگل ایمیج 780ti vs 290x کلی بنچمارک میاره بهتره جز بقیه رو هم مشاهده کنید

سلام

دوست عزیز اون موقع که ازاینا بنچمارک گرفته شد درایور های ای ام دی به درد سطل آشغال میخورد شما نتایج رو الان مقایسه کنی متوجه تفاوتشون میشی

بعدشم توی بازی که برای انویدیا سراحی شده انتظار فریم خوب از حریف رو نداشته باشین

290ایکس کارتی بود که اون سال زد رو دست انویدیا و صدر نشین شد و ایشالله همین موضوع با وگا تکرار میشه

نکته آخرشم شما به هیچ عنوان ملاک کارتو این بنچمارک ها قرار نده اکثرا یا فیک هستن یا نادرست و فقط محدوده توانایی رو بهت نشون میدن نه بیشتر

قصد دخالت در تاپیکتون رو نداشتم و از اینکهع اون دوستمون هم دخالت کرد که 290 رو فلان قدر خریده اصلا خوشم نیومد شما مالک جنس هستید و میتونید هر قیمتی بخواید بذارید

فقط من صرفا اومدم از کارت مورد علاقم در 4-5سال اخیر دفاع کنم و باید بگم 900 قیمت خوبیه برای 780

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام

دوست عزیز اون موقع که ازاینا بنچمارک گرفته شد درایور های ای ام دی به درد سطل آشغال میخورد شما نتایج رو الان مقایسه کنی متوجه تفاوتشون میشی

بعدشم توی بازی که برای انویدیا سراحی شده انتظار فریم خوب از حریف رو نداشته باشین

290ایکس کارتی بود که اون سال زد رو دست انویدیا و صدر نشین شد و ایشالله همین موضوع با وگا تکرار میشه

نکته آخرشم شما به هیچ عنوان ملاک کارتو این بنچمارک ها قرار نده اکثرا یا فیک هستن یا نادرست و فقط محدوده توانایی رو بهت نشون میدن نه بیشتر

قصد دخالت در تاپیکتون رو نداشتم و از اینکهع اون دوستمون هم دخالت کرد که 290 رو فلان قدر خریده اصلا خوشم نیومد شما مالک جنس هستید و میتونید هر قیمتی بخواید بذارید

فقط من صرفا اومدم از کارت مورد علاقم در 4-5سال اخیر دفاع کنم و باید بگم 900 قیمت خوبیه برای 780

با تشکر

درود دوست عزیز

خیلی متشکرم از نظرتون

توضیحاتتون درست و کاملا منطقی هست

بنده هم قبول دارم که بنچمارکا بیشترشون اشتباه هستن فقط در جواب دوستمون که   فقط با توجه به یکی از بنچمارکا نظر دادن این پاسخو دادم

ممنون♥

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RezaPiko گفته است :

@Hamed

آقا حامد شما کسایی مثل ایشون رو باید اسپمر خطاب کنید.

عشقی  تو که به مدیر توهین کردی اسپمر نیستی ؟  خیلی شانس اوردی تا الان از سایت اخراجی نشدی

لینک به دیدگاه

ببخشید منم قصد دخالتی در فروش شما نداشتم شما میتونین کارتتنو با هر قیمتی بفروشین فقط چون گفتین از ۲۹۰ قویتره فک کنم به دارنده های ۲۹۰ بر بخوره خخخ کارت ۲۹۰x الان تقریبا داره با ۹۸۰ تو دایرکس ۱۲ پیش میره 

بازم ببخشید به قول ما ترکا الله بازار ورسین 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، nas گفته است :

ببخشید منم قصد دخالتی در فروش شما نداشتم شما میتونین کارتتنو با هر قیمتی بفروشین فقط چون گفتین از ۲۹۰ قویتره فک کنم به دارنده های ۲۹۰ بر بخوره خخخ کارت ۲۹۰x الان تقریبا داره با ۹۸۰ تو دایرکس ۱۲ پیش میره 

بازم ببخشید به قول ما ترکا الله بازار ورسین 

نه خواهش میکنم دوست عزیز بنده ناراحت نشدم از نظرتون فقط با توجه به کلیه بنچمارکا پاسخ دادم و روی هیچ کارتی هم تعصب ندارم فقط با توجه به اطلاعات و تحقیقاتی که تو نت انجام میدم نظرمو میدم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nasabam گفته است :

عشقی  تو که به مدیر توهین کردی اسپمر نیستی ؟  خیلی شانس اوردی تا الان از سایت اخراجی نشدی

دوست نسبتا محترم لطفا اسپم نکن اگر حرفی داری میتونی پ خ کنی

ویرایش شده توسط RezaPiko
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RezaPiko گفته است :

دوست نسبتا محترم لطفا اسپم نکن اگر حرفی داری میتونی پ خ کنی

دوست گرامی تا الان صبر کردم ، منتها مثل اینکه این رفتار شما تمامی نداره . این آخرین اخطار من به شماست و به صورت عمومی هم میگم . یک بار دیگه در هر تاپیکی پست بیجا و بدون دلیل بذارید ، از فروم اخراج میشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...