رفتن به مطلب

راهنمایی جهت خرید ps4 pro .ممنون اگر راهنمایی کنید

dooste.man83
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7-  خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8-  اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟ 

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن
لینک به دیدگاه

ریجن که هیچ فرقی نداره!

پلمپ انچنانی نداره معمولا هم پلمپ نیستش! 

دسته تقلبی هم بعید میدونم والا البته دسته ی نسل جدید یه ذره فرق کرده فقط دقت کنین دستش جدید باشه

یکیش ب خاطر اینه بعضی جاها گارانتی میکنن (سره کاری) بعضیا پول ویترین میگیرن اما در کل از لیون خودمون بگیر مطمعنه

پیشنهاد من ن فیزیکی ن شیر شدس 

شما بازیایی مثل GtaV و BF1 یا... رو ارجینال بگیرید رو اکانت واسهه خودتون دیتا بریز یقیه هم ب صورت هکی (بازیایی که مولتی ندارن مثه ویچر)

معمولا اکانت هکی پلاس دارن با خودشون ولی میتونین جدا واسه خودتون بگیرید

لینک به دیدگاه

درود. 

1. ریجن مهم نیست. فرقی ندارن اصلا.

2. صد در صد باید پلمپ باشه و بهتره از جاهای معتبر خرید کنین.

3.پلمپ باشه مشخص میشه که اصلیه مشکلی پیش نمیاد. دسته ی نسخه ی پرو از مال اسلیمه و روی تاچ پدش یه نوار ال ای دی هستش. درکل دسته ی تقلبی نداره پلی 4 

4. ببین در کل از یه جایی بخر که قیمتش به نسبت بهتره. مهم نیس 30-40 بیشتر بدی این مهمه جنس درست تحویل بگیری. فروشگاهش معتبر باشه. اینم که میگن کنسول پلمپ نمیشه الکیه مواظب باش ممکنه کارکرده بهت بندازن.

5. فیزیکی کارکرده بهترین انتخابه. هکی خطر بن شدن داره. انتخاب با خودته.

6.نهایت بخواد بیاد پایین 50-100 میاد ارزش صبر کردن نداره.

7. اگه بازی انلاین بخوای انجام بدی 100 درصد باید پلاس بگیری. بازم هکی توصیه نمیکنم.

8.اکانت هکی هر لحظه ممکنه بازی قفل بشه و خطر این وجود داره که کنسولتون به کل بن بشه. کنسول اگه بن بشه باید بندازیش سطل اشغال.

9. سلیقه ای هستش.

در پایان بازم میگم هکی نگیری به نفعته.

بهترین راه خرید بازی فیزیکی کارکردس. نظر منو بخوای برو پلی 4 اسلیم بخر.

پرو توجیه اقتصادی فعلا نداره. لوازم جانبیم هرچی کمتر بگیری بهتره مثلا هدفون بخری اگه بعدا بخوای بفروشی برات دردسر میشه.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان عزیزم خیلی عالی راهنمایی فرمودید

مشکل اساسی من اینه که الان از کجا بخرم که امن باشه !!! 

توپ خانه که مرکزش هست که بازار دزدا هست  ( البته اکثرشون ) ممکنه طوری سرت کلاه بره که خودتم نفهمی

خرید آنلاین هم از فروشگاه های اینترنتی که از اونم بدتره !!! بهت چیزی بندازن جایی نیست دیگه بری پس بدی !!!

کلا اگر جایی هست که تر و تمیز و مثل فروشگاه های خارج از ایران بدون کلک و ... کنسول آک رو با یک هفته مهلت تست میده بهم معرفی کنید 

ممنون 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. 

1. ریجن مهم نیست. فرقی ندارن اصلا.

2. صد در صد باید پلمپ باشه و بهتره از جاهای معتبر خرید کنین.

3.پلمپ باشه مشخص میشه که اصلیه مشکلی پیش نمیاد. دسته ی نسخه ی پرو از مال اسلیمه و روی تاچ پدش یه نوار ال ای دی هستش. درکل دسته ی تقلبی نداره پلی 4 

4. ببین در کل از یه جایی بخر که قیمتش به نسبت بهتره. مهم نیس 30-40 بیشتر بدی این مهمه جنس درست تحویل بگیری. فروشگاهش معتبر باشه. اینم که میگن کنسول پلمپ نمیشه الکیه مواظب باش ممکنه کارکرده بهت بندازن.

5. فیزیکی کارکرده بهترین انتخابه. هکی خطر بن شدن داره. انتخاب با خودته.

6.نهایت بخواد بیاد پایین 50-100 میاد ارزش صبر کردن نداره.

7. اگه بازی انلاین بخوای انجام بدی 100 درصد باید پلاس بگیری. بازم هکی توصیه نمیکنم.

8.اکانت هکی هر لحظه ممکنه بازی قفل بشه و خطر این وجود داره که کنسولتون به کل بن بشه. کنسول اگه بن بشه باید بندازیش سطل اشغال.

9. سلیقه ای هستش.

در پایان بازم میگم هکی نگیری به نفعته.

بهترین راه خرید بازی فیزیکی کارکردس. نظر منو بخوای برو پلی 4 اسلیم بخر.

پرو توجیه اقتصادی فعلا نداره. لوازم جانبیم هرچی کمتر بگیری بهتره مثلا هدفون بخری اگه بعدا بخوای بفروشی برات دردسر میشه.

ممنون بارم از لطفت این پلمپ جعبه ps4 pro چجوریه ؟ چون یک لیبل الکی هرکی میتونه روی درش بچسبونه و بگه پلمپه

لینک به دیدگاه

با سلام  من ps4pro دارم خودم جعبه گشایی کردم خیلی حال میده ما من ریجن 2هست خودم اکانت هکی میزنم چون دیسک ها گرون هست  در مورد دسته هم یکی اورجینال هست توش 

IMG_20170303_010538.jpg

ویرایش شده توسط رامین قورقچی ابگرمی
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، رامین قورقچی ابگرمی گفته است :

با سلام  من ps4pro دارم خودم جعبه گشایی کردم خیلی حال میده ما من ریجن 2هست خودم اکانت هکی میزنم چون دیسک ها گرون هست  در مورد دسته هم یکی اورجینال هست توش 

بنده یه سوال دارم ازتون. چطور راضی میشین ریسک کنین 1800تون بپره؟  خیلی برام جالبه چطوری راضی میشین این ریسکو به جون بخرین.

بله به همه حال میده ولی آیا بن بشه هم حال میده؟ من وظیفم دونستم هشدار بدم. بقیش  با خودتونه.

در 2 ساعت قبل، dooste.man83 گفته است :

ممنون بارم از لطفت این پلمپ جعبه ps4 pro چجوریه ؟ چون یک لیبل الکی هرکی میتونه روی درش بچسبونه و بگه پلمپه

اقا پلمپ خاصی نیس مهم اینه از یه جا بخری که معتبر باشه و پاسخ گو. همین لیون بنظرم خوبه.

لینک به دیدگاه

اقا پلمپ خاصی نیس مهم اینه از یه جا بخری که معتبر باشه و پاسخ گو. همین لیون بنظرم خوبه.

دوست عزیز بازی انلاین ک نمیشه هکی گرفت ک بن کنن...بازی های افلاین هکی بگیره هیچ مشکلیم نداره الکی نترسونش دیگ....و قابل توجه دوست گرامی..اگ انقد توش گیر باشی و حرص بزنی ک بهت انداختن یا اورجینال نیست وقتی خریدی نمیتونی حالشو ببری ... شما از لیون بخر تضمینی ک هیچ مشکلی نداره قیمتشم مناسبه..اگرم میخوای از فروشگاه معتبر خرید کن..
لینک به دیدگاه

دوستان کدوم قسمت برای خرید ps4 از لیون باید برم ؟ 

گشتم پیدا نکردن متاسفانه 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، dooste.man83 گفته است :

دوستان کدوم قسمت برای خرید ps4 از لیون باید برم ؟ 

گشتم پیدا نکردن متاسفانه 

سلام خرید ps4pro 

http://lioncomputer.ir/product/10668/کنسول+بازی+سونی+Sony+Playstation+4+Pro+Region+1+CUH-7015B+1TB/

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/17, 18:33:46، ho3einsa گفته است :

بنده یه سوال دارم ازتون. چطور راضی میشین ریسک کنین 1800تون بپره؟  خیلی برام جالبه چطوری راضی میشین این ریسکو به جون بخرین.

بله به همه حال میده ولی آیا بن بشه هم حال میده؟ من وظیفم دونستم هشدار بدم. بقیش  با خودتونه.

سلام عزیز دیگ اینطوریام نیستش تا 3 بار فقط اکانت هک بن میشه بعدش دستگاهو بن میکنن

البته بعید میدونم انلاینم مشکلی داشته باشه چون رفیق خودم روزی 4 ساعت رینبو هکی بازی میکنه مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟ 

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم  ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟ 

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره  .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید 

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد ) 

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟ 

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم )) 

من واقعا دوست داشتم از دوستان لیون خریدPS4 PRO بخرم از مشتری های قدیمیشونم هستم اما رفتم دیدم قیمتشون با قیمت بازار حداقل 100 تومن تفاوت داره  و بیشتر هست ( 1990 قیمت زدن )  و با توجه به اینکه شب عیدی همون بازار هم 50 تا 70 تومن دستگاه گرون شده (( قبل عید توپ خونه 1830 پرو گیر میومد )) دیگه برام توجیه اقتصادی نداشت خرید از لیون 

امیدوارم قیمت ها رو شبیه بازار انتخاب کنن تا من مشتری به هیچ جا جز خرید از لیون فکر نکنم 

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید 

ویرایش شده توسط dooste.man83
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dooste.man83 گفته است :

دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟ 

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم  ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟ 

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره  .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید 

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد ) 

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟ 

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم )) 

من واقعا دوست داشتم از دوستان لیون خریدPS4 PRO بخرم از مشتری های قدیمیشونم هستم اما رفتم دیدم قیمتشون با قیمت بازار حداقل 100 تومن تفاوت داره  و بیشتر هست ( 1990 قیمت زدن )  و با توجه به اینکه شب عیدی همون بازار هم 50 تا 70 تومن دستگاه گرون شده (( قبل عید توپ خونه 1830 پرو گیر میومد )) دیگه برام توجیه اقتصادی نداشت خرید از لیون 

امیدوارم قیمت ها رو شبیه بازار انتخاب کنن تا من مشتری به هیچ جا جز خرید از لیون فکر نکنم 

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید 

1.نه مشکلی نداره فقط حضوری خرید کن

2.نه مشکلی نداری  بازی هم اجرا میشه میتونی دریافت کنی اپدیت هارو

3.یکی هست و این ترفن فروشنده هاست و بیشتر یه جو روانی تا یه دلیل منطقی  چون از اون کنسول بیشتر میخورن بستگی به جیبتم داره باید تشخیص بدن چجوری کلاه بزارن راحت ترن به توپخونه هم اعتماد نکن دستگاه دست دوم میدن از نو تمیز تر

4.اره که اونا کاری نداره یه یوزر برا خودت میسازی مین

5.نه هیچ خرابی تا حالا گذارش نشده کلا سونی با کیفیت همه چیش نه فقط کنسول

6.مشکلی نداره و با game bost میتونی فریم ریت ثابت تر داشته باشی

اگه هم اشنا نداری به نظر من صد ازش داره بدی به لیون چون که توپخونه ارزون میدن ولی اعتمادی نیست نمایندگی رسمی های خیابون جمهوری هم تقریبا هم قیمت لیون هستند ولی باز از توپخونه ای ها قابل اعتماد ترند بازی هاتم اگه حوصله دنگ فنگ چک چونه زدن سر قیمت نداری هکی بریز

لینک به دیدگاه

ممنون از آقا مهدی و بقیه دوستان که پاسخ دادن 

1- دستگاه بازی رو از روی دیسک فیزیکی میخونه یا کامل میریزه روی هاردش  و فقط دیسک رو اول بازی چک میکنه ؟

2- یک هارد SSD و 250 گیگ دارم که میتونم روی PS4 بندازم بنظرتون این کار رو بکنم یا خیر؟ و در سرعت اجرای بازی و روان تر اجرا شدنش تاثیر داره ؟ 

و SSD رو نصب کنم و یک هارد USB 3 هم بهش وصل کنم سرعت بهتری در اجرای بازی ها بهم میده یا اینکه همون از روی هارد 1 ترابایتی خودش اجرا شه  ؟

در مورد لیون هم  واقعا نمی فهمم  فروشگاه به این خوبی چرا میاد قیمت رو بالاتر از بازار میده واقعا این انتظار بالایی نیست که قیمت لیون از بازار گرون تر نباشه حتی اگر کمتر نمیدن ... میشه حاشیه سود رو کمی کمتر کرد ولی تعداد فروش و رضایت مندی مشتری رو بالا برد قطعا سود خالص تهش بیشتر خواهد بود 

به هر حال برای خود من و بقیه این هزینه ها سنگین هست با توجه به خرید دستگاه و اکانت 1 ساله پلاس و 3 تا 4 عنوان بازی دست دوم نزدیک 2600 باید هزینه کرد که میشه حقوق سه ماه وزارت کار !!!

لینک به دیدگاه

1.دستگاه بازی برای بار اول میریزه رو هارد و از هارد میخونه اما باید دیسکش باشه سونی برای عمر طولانی مدت دستگاه این کارو کرده

2.نه نیازی به اون نیست فکر نکنم دستگاه هم اونو شناسایی کنه هار یه ترا خود کنسول حد اقل 25 بازی خوب روش نصب میشه

در موردلیون هم دارم میگم معمولا قیمتاش یا بازار یکی یا پایین تره وقی اونو به شما میده 1800 بدون از جای دیگه داره میخوره مثلا برای امتحان بگو دستگاه بدون هیچی میخوام باور کنید یا نمیده یا قیمت میبره بالاتر  چون اون مثلا میگه برو جای دیگه قیمت بگیر بیا اینجا من زیر قیمت اون میدم بعد میری میگی فلان قد میگه باشه بعد سودشو رو بازی دسته اینا میکشه اینا ترفند های فروشنده هاست شما تصمیمتو بگیر بگو ریجن دو میخوام گفت یک بگو همون که گفتم در مورد عنوان اخر بگم شما هر چقدر برای سرگرمیتون هزینه کنید ارزش داره بازم سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

ممنون از آقا مهدی عزیز

1- من مجبورم بخاطر شرایط چیدمان اتاقم دستگاه رو با فاصله 1 متری از خودم بزارم آیا دستگاه سرو صدای زیادی داره و باعث آزار میشه و کلا صداش در اجرای بازی های سنگین چقدره ؟.

2- حجم اینترنتی که برای بازی های آنلاین مثلا در یک ساعت استفاده میکنه حدودا چقدره ؟ 

3- هدفون گلد که براش هست دور و بر 300  قیمت داره چیز جالبیه و ارزش خرید داره یا پول دور ریختنه ؟  

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟اگه منظورتون ریجنه کنسوله باید بگم خیر فرقی نداره

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟اره پلمپ هتره.تو جعبه کابل برق-hdmi-کنترلر-کابل usb

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟نه هنوز دسته تقلبی نیومده

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟دلیلش مزخرف بودن بازار ایرانه!

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟اگه انلاین بازی میکنی فیزیکی بخر.اگه افلاین بازی میکنی برو هکی بخر

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟هیچی معلوم نیست تو این مملکت.من همون اول که اومد خریدم 1900 هنوزم همون قیمته

7-  خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین ) بله برای انلاین لازمه

8-  اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟ انلاین نمیتونی بازی کنی.باعث بن شدن ممکنه بشن اگه انلاین بشی ولی احتمالش خیلی کمه

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟خیر اصلا ارزش خرید نداره

لینک به دیدگاه

- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟ خط و خش رو باید بررسی کنی.قیمت بازی های دسته دوم بر اساس خرید و فروش کم یا زیادش هست.همچنین بازی های قدیمی  ارزون تر و جدیدا گرون تر هستن

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم  ؟خیر.

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟ اره .تنها مورد اینه که اگه بازی فیزیکی ریجن 1 مثلا باشه،با اکانت ریجن 2 نمیتونی براش dlc بخری و باید اکانتت ریجن 1 باشه

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره  .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید .داداش کیفیتشون فرقی نداره خیالت راحت

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد ) چیز خاصی نیست

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟ من که تا حالا ندیدم

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم )) خیر مشکلی نداره.انشاالله 4k رو زودتر تهیه کنی

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، dooste.man83 گفته است :

ممنون از آقا مهدی عزیز

1- من مجبورم بخاطر شرایط چیدمان اتاقم دستگاه رو با فاصله 1 متری از خودم بزارم آیا دستگاه سرو صدای زیادی داره و باعث آزار میشه و کلا صداش در اجرای بازی های سنگین چقدره ؟.

2- حجم اینترنتی که برای بازی های آنلاین مثلا در یک ساعت استفاده میکنه حدودا چقدره ؟ 

3- هدفون گلد که براش هست دور و بر 300  قیمت داره چیز جالبیه و ارزش خرید داره یا پول دور ریختنه ؟  

بازم ممنون

1.بستگی داره دورش بسته باشه یا باز من خودم دستگام تو یه متری خودم صدا نداره

بستگی به بازی داره اگه کالاف باشه چت صوتی هم بکنی 120 مگ اینطورا  ولی gta تا 150 میره

3.نسبت به قیمتش خیلی خوبه اگه بخوای فقط تو ps4 باشی براگوشی pc نه

لینک به دیدگاه

ممنون از همه عزیزان 

فقط سوال آخر 

کلا راهی هست برای تشخصی کنسول استفاده شده از آک یا ریفر ها ( Refurbished) هست ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، dooste.man83 گفته است :

به هر حال برای خود من و بقیه این هزینه ها سنگین هست با توجه به خرید دستگاه و اکانت 1 ساله پلاس و 3 تا 4 عنوان بازی دست دوم نزدیک 2600 باید هزینه کرد که میشه حقوق سه ماه وزارت کار !!!

برای شما PC به صرفه تره

بازی ها رو کرک شده میگیری یا نهایت اکانت اشتراکی ( 5 تومن و 10 تومن هزینه داره )

برای مدت آنلاین بازی کردن هم پول نمی دی

هیچ کس هم نمی تونه شما رو بن کنه

وجود PC هم که توی هر خونه ای لازمه

به اون 4k که برای ps4 pro نوشتن دل خوش نکن !!!

اما در مورد SSD در ps4 خیر تاثیر خاصی نداره !!!

به طور کلی SSD در لود بازی نقش داره ( بازی سریعتر بالا میاد و لودینگ های بین بازی زمان کمتری میخواد ) اما در فریم نهایی عملا تاثیر نداره . اون هم در یه وسیله ضعیف مثل ps4 !!!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا من کنسولم ریجن 2 باشه میتونم بازی ریجن 1 ( all ) بگیرم دیگه ؟ 

اصلا ریجن بازی مهم نیست دیگه که با دستگاه یکی باشه ( چه آفلاین و آنلاین ) 

ببخشید می پرسم چون این مورد رو نفهمیدم 
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/26, 19:50:07، dooste.man83 گفته است :
آقا من کنسولم ریجن 2 باشه میتونم بازی ریجن 1 ( all ) بگیرم دیگه ؟ 

اصلا ریجن بازی مهم نیست دیگه که با دستگاه یکی باشه ( چه آفلاین و آنلاین ) 

ببخشید می پرسم چون این مورد رو نفهمیدم 

نه اقا اصلا ریجن کنسول مهم نیست.

لینک به دیدگاه

دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم 
1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟ 
2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم  یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟ 
4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟ 
جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید 
ممنون از همگی 
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، dooste.man83 گفته است :
دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم 
1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟ 
2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم  یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟ 
4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟ 
جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید 
ممنون از همگی 

پلاس هکی بگیر خو:| ب هیچ مشکلی بر نمیخوری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...