رفتن به مطلب

سوالاتی در باره کنسول نسل هشتمی ( xbox one )

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان من یک سری سوال درباره کنسول ایکس باکس وان دارم
این بخش اصلا درمورد این نیست که کدوم کنسول بهتره فقط می خوام جواب سوال هام رو بگیرم

اول این که من شنیدم که می گن باید همیشه کنسول به اینترنت وصل باشه تا بتونی پروفایلت رو انتخاب و وارد داشبورد بشی
و این که باید باید هر بازی که اپدیت می ده رو اپدیت کنی تا بتونی اون بازی رو بازی کنی؟؟؟؟؟؟

سوال من اینکه می شه بدون وصل نکردن کنسول به اینترنت با اون به راحتی و بدون هیچ دردسری بازی کرد؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط Mehrdad EVO14
لینک به دیدگاه

سلام برادر من خودم اول می خواستم ایکس باکس وان اس بگیرم  به گفته دوستان  هر باری که کنسول به دستگاه وصل میشه اپدیت میخواد هر اپدیت 10گیگ میشه داداش ما تو ایران هستیم  با این اینترنت که داریم xbax  ارزش خرید نداره دیدم  خرید فایده نداره رفتم ی کنسول ps4proگرفتم یا کنسول ps4 هر چهار ماه یا ی سال اپدیت میده 

لینک به دیدگاه

از بابت ps4 که بله همین طور که میگینه من یک مقدار بودجه ام برای خرید کنسول کمه و ایکس باکس وان تقریبا قیمتی بین 700 تا 800 داره و برای همین قصد خرید داشتم فقط نگرانیم برای همین اپدیت ها بود که باید تمام وقت اپدیت کرد
اگر کنسول هیچ وقت به اینترنت وصل نشه میشه بدون هیچ دردسری بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، رامین قورقچی ابگرمی گفته است :

سلام برادر من خودم اول می خواستم ایکس باکس وان اس بگیرم  به گفته دوستان  هر باری که کنسول به دستگاه وصل میشه اپدیت میخواد هر اپدیت 10گیگ میشه داداش ما تو ایران هستیم  با این اینترنت که داریم xbax  ارزش خرید نداره دیدم  خرید فایده نداره رفتم ی کنسول ps4proگرفتم یا کنسول ps4 هر چهار ماه یا ی سال اپدیت میده 

عزیز چرا این ئ

دوستمون رو گمراه میکنی 

نشخه کامل  ویندوز 10 کلا 5 گیگه بعد هر اپدیت  10 گیگ اونم

هر دو کنسول یه اپدیت اولیه دارن

نیازی به انلاین بودن همیشه هم نداره

برای بخش انلاین هم برای هر دو کنسول باید بازی اخرین ورژن باشه بازی

لینک به دیدگاه

۱)مونده داداش آفلاین بازی کنی نیاز به اینترنت نیست به راحتی بازی کنی

۲)مونده داداش آنلاین بازی نیاز به اینترنت هست همیشه 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، samua گفته است :

عزیز چرا این ئ

دوستمون رو گمراه میکنی 

نشخه کامل  ویندوز 10 کلا 5 گیگه بعد هر اپدیت  10 گیگ اونم

هر دو کنسول یه اپدیت اولیه دارن

نیازی به انلاین بودن همیشه هم نداره

برای بخش انلاین هم برای هر دو کنسول باید بازی اخرین ورژن باشه بازی

مرسی خیلی ممنون واقعا کمک بزرگی کردین
من مشکلم سر همین مواردی که گفتین بود
واقعا ممنون

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، رامین قورقچی ابگرمی گفته است :

۱)مونده داداش آفلاین بازی کنی نیاز به اینترنت نیست به راحتی بازی کنی

۲)مونده داداش آنلاین بازی نیاز به اینترنت هست همیشه 

مرسی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، رامین قورقچی ابگرمی گفته است :

مگه مجبوری اطلاعات غلط بدی.

نه عزیز اگه وصل نت نشی مشکلی نداری. ولی اگه وصل شی و اپدیت جدید بیاد باید اپدیت کنی. بسته به بازی حدود 300 مگ تا 1 گیگ. کم پیش میاد بیشتر باشه. میتونی اکانتو هوم کنی بدون نیاز به اینترنت بازی کنی. بازی فیزیکی باشه که دیگه نیازی به هوم کردن نیس و محدودیتی نداری.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mehrdad EVO14 گفته است :

از بابت ps4 که بله همین طور که میگینه من یک مقدار بودجه ام برای خرید کنسول کمه و ایکس باکس وان تقریبا قیمتی بین 700 تا 800 داره و برای همین قصد خرید داشتم فقط نگرانیم برای همین اپدیت ها بود که باید تمام وقت اپدیت کرد
اگر کنسول هیچ وقت به اینترنت وصل نشه میشه بدون هیچ دردسری بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این اشتباهو من کردم شما انجامش نده. صبر کن پولت جور شه پلی 4 بخر. چون بازیاش گرون تره و کارکرده خیلی کمه. پلی 4 خیلی راحت تر میتونی بازی براش تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

این اشتباهو من کردم شما انجامش نده. صبر کن پولت جور شه پلی 4 بخر. چون بازیاش گرون تره و کارکرده خیلی کمه. پلی 4 خیلی راحت تر میتونی بازی براش تهیه کنی.

اخه یک موردی پیش اومده می خوام 360 رو با وان عوض کنم برای همین یک سری سوال برام پیش اومده بود اون که البته ps4  بهتره اما من از انحصاری های مایکروسافت پیش تر خوشم میاد خیلی دوست دارم فورزا هورایزن 3 رو بازی کنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mehrdad EVO14 گفته است :

اخه یک موردی پیش اومده می خوام 360 رو با وان عوض کنم برای همین یک سری سوال برام پیش اومده بود اون که البته ps4  بهتره اما من از انحصاری های مایکروسافت پیش تر خوشم میاد خیلی دوست دارم فورزا هورایزن 3 رو بازی کنم

باز انتخاب با خودته من تجربه مو گفتم. نمونمش بنده قیمت کردم اینفینیت وارفیر اکبند برا پلی 4 صد و پنجاه بود برا ایکس باکس صد و نود. این نمونه تفاوت قیمت بازیاشه. فکر اینجاشم کن که برا خرید بازی به مشکل میخوری. چون عملا کارکردش پیدا نمیشه بخای اکبندم بخری نمیصرفه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

باز انتخاب با خودته من تجربه مو گفتم. نمونمش بنده قیمت کردم اینفینیت وارفیر اکبند برا پلی 4 صد و پنجاه بود برا ایکس باکس صد و نود. این نمونه تفاوت قیمت بازیاشه. فکر اینجاشم کن که برا خرید بازی به مشکل میخوری. چون عملا کارکردش پیدا نمیشه بخای اکبندم بخری نمیصرفه.

اره حق با شماست و من دیدم قیمت ها رو ولی خوب بازم برام مشکلی نیست

واقعا ممنونم از کمکتون 

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم. من خودم خریدم بعد مجبور شدم بفروشم حدود 200 فقط واسه کنسول ضرر دادم اکانت بازی هم موند دستم دیگه بدتر. 

راستی یه اکانت دارم برا ایکس باکس 7 تا بازی داره اگه خریدی بیا ظرفیت عادی بهت میدم 70.

این بازیارو داره.

فیفا 17

کوانتوم بریک - الن ویک

گیرز او وار 123 جادجمنت

ظرفیت عادی منظور همیشه انلاین باید باشی. ظرفیت هومشو قبلا فروختم. منظور از همیشه انلاین یعنی انلاین وارد اکانت بشی بعد بازیو اجرا کن بعد نتو قطع کن مشکلی پیش نمیاد. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

خواهش میکنم. من خودم خریدم بعد مجبور شدم بفروشم حدود 200 فقط واسه کنسول ضرر دادم اکانت بازی هم موند دستم دیگه بدتر. 

راستی یه اکانت دارم برا ایکس باکس 7 تا بازی داره اگه خریدی بیا ظرفیت عادی بهت میدم 70.

این بازیارو داره.

فیفا 17

کوانتوم بریک - الن ویک

گیرز او وار 123 جادجمنت

ظرفیت عادی منظور همیشه انلاین باید باشی. ظرفیت هومشو قبلا فروختم. منظور از همیشه انلاین یعنی انلاین وارد اکانت بشی بعد بازیو اجرا کن بعد نتو قطع کن مشکلی پیش نمیاد. 

باشه مرسی فقط خدا کنه معامله به خوبی پیش بره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با خیال راحت برو بخر و لذتش رو ببر.بازی هایی مثل فورزا و گیرز اف وار و این لیست پایین از امکاناتی که فقط تو اکس باکس وان پیدا میکنی.
WINDOWS 10
UWP APPS
CORTANA
XBOX PLAY-ANYWHERE
CROSS-PLAY
BACKWARDS COMPATIBILITY
XBOX LIVE AND GOLD
EA ACCESS
XBOX PASS

اکس باکس وان یه کنسول مدرن با امکانات مدرنتره. دلیل فروش بالای پلیستیشن تو ایران برمیگرده به اکانت های هکی.
اکانت های هکی از نظر من با بالا رفتن از دیوار مردم هیچ فرقی نداره چون یه نفر دیگه با هزار زحمت و کار بازی هاش رو دیجیتالی خریده و تو اکانتش ریخته و اگه کسی بدون اجازش از زحمت و کار اون شخص استفاده کنه اسمش دقیقا دزدیه.

در کل پیشنهاد من خرید نسخه جدیدش یعنی اکس باکس وان اس هستش چون علاوه بر موارد بالا یه پلیر 4k بلوری هم داره رو خودش که اگه فرضا بخوای جدا بخری حداقل ۸۰۰ هزار خرج اون پلیر میشه.سونی رو هیچ کدوم از کنسول هاش این رو نگذاشته و جدا یه فور کی بلوری پلیر معرفی کرده به قیمت ۳۰۰ دلار. حالا خودتون قاضی باشید ببینید قابلیت و امکانات کدوم بیشتره

فقط لطفا نگید امکانات و قابلیت مهم نیست و فقط بازی مهمه چون خیلی خنده داره این حرف.من منکر بازی هایی مثل انچارتد و گاد اف وار نمیشم ولی اینکه فقط بازی رو فاکتور قرار بدیم یه کم بی انصافیه.چون از اون ور فورزا و گیرز اف وار دارن خوب میدرخشن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، aramnazdari گفته است :

دوست عزیز با خیال راحت برو بخر و لذتش رو ببر.بازی هایی مثل فورزا و گیرز اف وار و این لیست پایین از امکاناتی که فقط تو اکس باکس وان پیدا میکنی.
WINDOWS 10
UWP APPS
CORTANA
XBOX PLAY-ANYWHERE
CROSS-PLAY
BACKWARDS COMPATIBILITY
XBOX LIVE AND GOLD
EA ACCESS
XBOX PASS

اکس باکس وان یه کنسول مدرن با امکانات مدرنتره. دلیل فروش بالای پلیستیشن تو ایران برمیگرده به اکانت های هکی.
اکانت های هکی از نظر من با بالا رفتن از دیوار مردم هیچ فرقی نداره چون یه نفر دیگه با هزار زحمت و کار بازی هاش رو دیجیتالی خریده و تو اکانتش ریخته و اگه کسی بدون اجازش از زحمت و کار اون شخص استفاده کنه اسمش دقیقا دزدیه.

در کل پیشنهاد من خرید نسخه جدیدش یعنی اکس باکس وان اس هستش چون علاوه بر موارد بالا یه پلیر 4k بلوری هم داره رو خودش که اگه فرضا بخوای جدا بخری حداقل ۸۰۰ هزار خرج اون پلیر میشه.سونی رو هیچ کدوم از کنسول هاش این رو نگذاشته و جدا یه فور کی بلوری پلیر معرفی کرده به قیمت ۳۰۰ دلار. حالا خودتون قاضی باشید ببینید قابلیت و امکانات کدوم بیشتره

فقط لطفا نگید امکانات و قابلیت مهم نیست و فقط بازی مهمه چون خیلی خنده داره این حرف.من منکر بازی هایی مثل انچارتد و گاد اف وار نمیشم ولی اینکه فقط بازی رو فاکتور قرار بدیم یه کم بی انصافیه.چون از اون ور فورزا و گیرز اف وار دارن خوب میدرخشن

بله حرف شما درست و متین 

اکانت های غیر قانونی واقعا با دزدی فرقی نداره اما ایران به قانون کپی رایت ملحق نشده تقصیر ما هم نیست ولی باید عادلانه خرید کرد

در خوب و درجه بودن وان شکی نیست اما ثابقه و شرکت های بازی سازی مطرحی رو سونی داره یک نسل تجربه بیشتر داره

درایور بلو ری رو هم سونی روی تمامی کنسول هاش گذاشته

من دلیلم برای خرید وان علاوه بر موقعیت مناسب . انحصاری های خوبشه

ممنون از نظرتون 

لینک به دیدگاه

بله حرف شما درست و متین 
اکانت های غیر قانونی واقعا با دزدی فرقی نداره اما ایران به قانون کپی رایت ملحق نشده تقصیر ما هم نیست ولی باید عادلانه خرید کرد
در خوب و درجه بودن وان شکی نیست اما ثابقه و شرکت های بازی سازی مطرحی رو سونی داره یک نسل تجربه بیشتر داره
درایور بلو ری رو هم سونی روی تمامی کنسول هاش گذاشته
من دلیلم برای خرید وان علاوه بر موقعیت مناسب . انحصاری های خوبشه
ممنون از نظرتون 

داداش من گفتم بلوری فور کی پلیر که فقط اکس باکس وان اس داره.تا چند وقت دیگه فیلم های فورکی بلوری هم تو ایران زیاد میشه اونوقت ارزشش مشخص میشه.
جالب اینه که خود سونی خالق فرمت بلوری هستش ولی هیچ کدوم از کنسول هاش رو حتی پلیستیشن ۴ پرو توانایی پخش فیلم های فورکی بلوری رو ندارن.چون اگه این کار رو میکرد بخش تولید پلیرهاش رو عملا نابود میکرد
موفق باشید
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...