رفتن به مطلب

کمپین عیدی هامون!همراه با جوایز ناقابل و قرعه کشی!!!تمام شد!!!

JDM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به تمامی دوستان گل لیونی.تیم لیون کامپیوتر یه کمپینی رو طراحی کرده بنام #عیدیهامون

مقصود ما از راه انداختن یه همچین کمپینی نزدیک شدن بیشتر کاربران بهم دیگه و همچنین لذت بردن از خوش حال بودن دوستامون هستش . خیلی وقت ها شده که دوست داشته باشیم خوشی هامون رو با دوستامون به اشتراک بزاریم ولی به هر نحوی به طور صحیح انجامش ندادیم.پس گفتیم چون نزدیک نوروز هستش و همه خوشحال هستن ,این کار رو عملی کنیم.

نحوه شرکت در این کمپین هم به این صورت هستش :

خیلی ساده .از عیدی هامون عکس بگذاریم و روی یه کاعذ نام کاربریمون رو بنویسیم  و همچین  عید رو به دوستامون تبریک بگیم.عیدی میتونه هر چیزی باشه .از اون سکه 10 تومنی هایی که مادربزرگ پدربزرگامون بهمون میدادن تا این اواخر که وسیله بازی میدن D:

اگه خواستید پایین تصویری که ارسال کردید اون لحظه که عیدی رو دریافت کردید رو برای دوستان بیان کنید

اما اصل ماجرا اینجاست:::::

مگه میشه یه کمپین باشه و جایزه نباشه!؟؟؟

تیم لیون کامپیوتر تصمیم گرفته که به چند نفر به قید قرعه هدایای ناقابلی رو اهدا کنه. تاریخ و مهلت ارسال عکس ها تا 12 فروردین هستش

و اسامی برندگان روز 13 فروردین (همون 13بدر خودمون) منتشر میشه.
.امیدوارم تمامی کاربران و دوستان خوبه لیونی همیشه شاد باشن.برای همه بهترین هارو در سال آینده آرزو میکنم.

یا علی!

________________________________________________________________________________________________________________________________

قرعه کشی  انجام شد
فیلم کامل قرعه کشی در کانال تلگرام لیون کامپیوتر قرار داده میشود.
@lioncomputer
اسامی برندگان:
Armin.ph:1
NIMA2007:2
digital_2015:3

برندگان عزیز مشخصات کامل محل سکونتتون رو برای بنده پخ کنید. با تشکر . انشالله مبارک باشه.

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

20170309_114722.thumb.jpg.da7fa929552a2398abe1f774ebc2b056.jpg

آقا از سال 78 تا الان این هارو لای قران نگه داشتم من . :)

لینک به دیدگاه

عیدی هایی که قبلا گرفتیم؟ خوب خرج کردیم رفت دیگه اون جورابا رو هم دارم ولی قابل پوشیدن نیستن دیگه?

از اونجایی که هدف خنده و شادی هست منم یکی از عیدی های پارسالمو میزارم?

خودتون خواستینا ?

14890577467712032343918.jpg

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

میلاد جان عالی بود

لینک به دیدگاه

عاقا هنوز که عید نشده که ما عکس از عیدی هامون  بزاریم

از سال قبل هم که چیزی نمونده

همش خرج شده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 303 گفته است :

خخخخ خوب گفتم که عیدی که نباید پول باشه .میشه مثل آقا میلاد جوراب باشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، AliReza-Lion گفته است :

خخخخ خوب گفتم که عیدی که نباید پول باشه .میشه مثل آقا میلاد جوراب باشه?

من که تا یادم میاد پول بوده

اگه هم چیز دیگری بوده به تاریخ پیوسته چون جوون ها پول بیشتر دوست دارن

ویرایش شده توسط 303
لینک به دیدگاه

Norouzetoon Germay Bashe. Goftam age in aksa b a Keyboardi ke az lioncomputer 1 mahe pish kharidam begiram ghashangtar mishe :)

IMG_1187.JPG

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Arashenstein گفته است :

بسیار عالی آرش جان .راستی ممنون از خریدت!

لینک به دیدگاه

سلام

فقط عیدی« عید نوروز» یا هر عیدی ؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوست عزیز

مال هر عیدی میتونه باشه ولی بایدماهیت یه عیدی رو داشته باشه

لینک به دیدگاه

علیرضا. زمان رو بذار تا روز 13 فروردین . 

ضمنا دوستان کادوی با ارزش رو ادم نگه میداره. مطمئنا توی بساطتون مثل من چیزایی هست که اشتراک بگذارید و خاطره انگیز و جذاب باشه برای دیگراناااااا. بگردید :)) . 

لینک به دیدگاه

عیدی که خودم واسه خودم خریدم

IMG_5846.thumb.jpg.a18b54b90fa0af58afa53253e91e8af0.jpg

اینم عیدی  گذشته های نه چندان دور

IMG_5889.thumb.jpg.4f4c96238b9eddc268e0e94bdb649706.jpg

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sisaco گفته است :

علیرضا. زمان رو بذار تا روز 13 فروردین . 

ضمنا دوستان کادوی با ارزش رو ادم نگه میداره. مطمئنا توی بساطتون مثل من چیزایی هست که اشتراک بگذارید و خاطره انگیز و جذاب باشه برای دیگراناااااا. بگردید :)) . 

عزیز تا چهار شنبه سوری خوبه برادر-کاملا کافیه - تمدید نشه بهتره-   به نظرم تا  قبل عید بهتره  برنده ها  مشخص بشن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا در این مکان عکس عیدیم رو میگذارم، الان دمه دست نیست، گفتم رزرو کنم که بعدا حتما بیام عکسشو بزارم، البته عیدی هام رو با عیدی داداشام رو هم میگذاشتیم قدیما چیزی می خریدیم که این که چی بودش رو بعدا تو عکس ببینید، الانم چندین ساله عیدی نگرفتیم مثلا میگن بزرگ شدیم، اما این درست نیست به نظر من، شاید امسال عیدی خودم دادم به خودم بقول دوستمون... داستانی شد... ?

.................... 

خب طبق قولی که داده بودم اینم از عکس های عیدیای ما، با این توضیح که میکرو رو مال زمان دبستان هستکه با پول عیدیامون با داداشام هر سال یه فیلم هاش رو می خریدیم اون زمان پول اینچیزارو خانواده ها نمیدادن با عیدیامون میخریدم با هزار التماس، بعدا تو راهنمایی پولامونو جمع کردیم و یهو جهشی ps1خریدیم البته باکمک مامان بابا عیدیامون اندازه دوتا دسته هاش میشد فقط با دوتا سی دی بازیش، بعدا هرچی پول توجیبیو عیدی بود تا اوایل دبیرستان خرج بازی ها کردیم، بعدا دیگه جداشد راهم با داداشام و در نتیجه عیدیامو چیزی نمیشد  بخرم باهاشون، امسال هم تا الان از 4 نفر عیدی گرفتیم که عکسشو گذاشتم، اما تا بچه بودیم خیلی بیشتر و ساده تر خوش بودیم .  ?

DSC_0822.JPG

DSC_0837.JPG

DSC_0834.JPG

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

چهارتا از بازیها رو عید امسال که رفت واسم خانومم خرید (چهارتارو باهم), اونم علاقه زیادی به گیم داره. البته همیشه برام میخره اینا رو بیشترشو خانومم تو طول سال خریده  (پشت کمد هم هست) 

IMG_1102.thumb.jpg.462285bac2f1ccef7875e56bd56bf734.jpg

پد موس و بازی dark souls 3 هم تازه چند روزه برام گرفته... تا این تاپیک رو بهش نشون دادم گفت خوب اینم عیدی امسالت O.o :D 

IMG_1104.thumb.jpg.1269c2affe5471848d6c6c83c90fb46b.jpg

پد موسی که تو کارتون گرافیکم بود (inno3d gtx 1070) استفاده میکردم میگفت این زیاد خوب نیست! حالا این که من خریدم خوبه یا اون!  خدایی اینی که خریده بهتره 

لینک به دیدگاه

براپارسالم بابام بم شرت داد ? برا 5سال پیشمو می زارم که زندگیمو متحول کرد

P_20170310_064635.jpg

لینک به دیدگاه

طبق نظر دوستان نظر بر این شد زمان قرعه کشی رو یکم دیر تر بندازیم تا همه دوستان بتونن از عیدی هاشون (که مال امساله) عکس بگیرن

روز 13 فروردین اسامی برندگان مشخص میشه .دوستان تا روز 12 فروردین میتونید عکس های خودتون رو ارسال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، farhadii گفته است :

عزیز تا چهار شنبه سوری خوبه برادر-کاملا کافیه - تمدید نشه بهتره-   به نظرم تا  قبل عید بهتره  برنده ها  مشخص بشن!

خیلی عجله نکنید .به قول خارنجیا :براتون سوپریز داریم

لینک به دیدگاه

درود علیرضا جان این هم از عیدی بنده

پونصدی ها برای 10 سال پیشه دوستان از اون موقع نگه داشتم  خساست رو حال کن  گفتم من که برنده نمیشم حالا فقط برای تنوع گذاشتم?

۲۰۱۷۰۳۱۰_۱۳۱۹۲۸.jpg

ویرایش شده توسط REZA001
لینک به دیدگاه

ما که دیگه بزرگ شدیم و دیگه بهمون عیدی نمیدن ? ، ولی الان بهترین عیدی دنیا برام رضایت مادر بزرگوارمه ، الان  که ازش دورم  ولی وقتی ببینمش دستشو هزار بار میبوسم و این برای من از هر عیدی بهتره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...