رفتن به مطلب

فروش کالای بدون گارانتی Rx470 به جای کالای با گارانتی آواژنگ در لیون کامپیوتر

fireday
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک عدد کارت گرافیک با شماره فاکتور 359507  در تاریخ 18/12/96  از سایت  لیون کامپیوتر به قیمت 899 هزار تومان  خریداری کردم.

بعد 24 ساعت گرافیک رو که پست اورد برام .

بسته گرافیک رو باز کردم میبینم کارت گارانتی نداره  تو خود سایت اواژنگ میزنم مینویسه کالا یافت نشد.

بعد از تماس با شماره های شرکت شماره ضروری با طرف که حرف زدم میگه کالا گارانتی داره یکساله ولی چون خرید ما عجله ای بوده از آوازنگ  وقت نکردن کارت گارانتی صادر کنن.

منم شکایتم رو اینجا و تو خود سایت نماد اعتماد الکرتونیکی ثبت میکنم تا ببینم نتیجش چی میشه و سایت معتبری مثل لیون کامپیوتر چه جوری کالای بدون گارانتی و احتمالا  گارانتی رو میفلرسته به عنوان گارانتی دار

من مشکلی با گارانتی یا بدون ضمانت ندارم مشکل اینه دروووووووووغ تا کی.

من خودم یکبار از یه سایتی دیگه  خرید کردم بعد فرداش دیدم زنگ زدن میگن اون کالارو نداریم داریم انبار تکانی میکنیم میخاین کالای دیگه براتون ارسال کنیم . گفتم خودتون مسخره کردین از اول بگین یه روز مارو معطل کردین.

fff.JPG

IMG_20170309_161808.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

توصیه میکنم اول یه نفس عمیق بکشید بعد یه لیوان اب خنک بخورید.

اگر سر این چیزها اعصابتون خورد بشه که خدای نکرده در اینده مشکلات بزرگتر امون نمیدن بهتون.

عزیز من هم یه بار گرافیک اکبند گیگا بایت از یکی از بچه های فروم دیگه خریدم که 3 سال گارانتی گفتن داره. گرافیک رسید و دیدم که هیچ مشخصه ای از شرکت اواژنگ روش نیست!! باهاشون تماس گرفتم و ایشون با اواژنگ صحبت کردن و ازم سریال و یه سری اعداد دیگه  گرفتن و حدود 10 روز بعد از طرف خود اواژنگ کارت گارانتی به تاریخ روز اومد دم در.

بهشون بگید که کارت گارانتی رو به ادرستون بفرستن. وظیفه دوستان هست و فکر نمیکنم از این کار امتناع کنن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

برای چی کارتی که سه سال زده گارانتی داره بهتون گفتند 1 سال گارانتی داره  !!!!

معمولا کارت گارانتی باید زده باشند و داخل کارتن کارت قرار بدن اگرم تاریخ گارانتی یه چند ماهی هم بگذره ، از تاریخ خرید شما از لیون باید حساب بشه و نباید بهانه هایی مثل خرید عجله ای  رو بیارن برای مشتری 

در کل امیدوارم مشکلتون حل بشه ، که حل میشه حتما

فک کنم عصبانی شدی زدی فاکتو رو تیکه پاره کردیا

لینک به دیدگاه

امیدوارم مشکلتون حل بشه 

یجورایی شوکه شدم اخه از لیون بعید بود 

لینک به دیدگاه

آقا گارت رو زیرو رو کن ببین لیبل نزده ؟ برا من RX480 که خریدم لیبل زده بود . کارت نبود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلی نیست ، من خودم حضوری کارت خریده بودم 2 سال پیش از نمایندگی ماتریکس ، کارت گارانتی نداشت اما هوگرام داشت ، به فروشنده گفتم چرا کارت گارانتی ندادی ، یه 2000 تایی کارت گارانتی جلوم گذاشت گفت خودت پیدا کن از توش !

لینک به دیدگاه

من یک موس دث اددر گرفتم کارت داشت در سایت شرکت زده بود اصلا در دیتا بیس موجود نیست. تماس گرفتم گفتن گارانتی داره مشکلی نیست کارت گارانتی هم نداشته باشه گفتن مورد نداره سریالی هست.

زنگ بزنید قشنگ جویا بشید.

لینک به دیدگاه

آخه پسر خوب ساعت 17:30 عصر که همه جا بستست تاپیک زدی  بدون اینکه از بچه های فروش بپرسی

خودت فکر کن فروشگاهی که تخصصش سخت افزار هست با فروش بالا

میاد به خاطر 100 تومان خودش رو خراب کنه؟

بهتر بود یک پیغام به آقای حسینی در فروم میزدی و یا شنبه پیگیری میکردی الان این تاپیک فقط به وهن و گمان تبدیل خواهد شد.

این طرح فروش با هماهنگی آواژنگ بوده و صادر کردن یک کارت گارانتی با سریال کارت شما و از تاریخ خریدتون کار 1 دقیقه هست

تو فروش تعداد زیاد پیش میاد از این مسائل کمی صبر و حوصله به خرج بدید و با مسئله ای به این کوچکی که میشه در روزهای کاری با یک تلفن و خونسردی حلش کرد مثل یک قتل برخورد نکنید که شکایت میکنم .

روز شنبه سریعا" قابل حل هست نه الان پنجشنبه این ساعت.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام .

شما که خودتون همکار هستید و میدونید این مشکلات ممکنه پیش بیاد .

همونطور که دوستان گفتن ، مشکل تو هر کاری پیش میاد . ولی این مشکلی نیست که قابل حل نباشه . نیازی هم به داد و فریاد نیست . شما 7 روز مهلت دارید که کالا رو در صورتی که مطابق با سفارشتون نیست عودت بدید . اگر کالا گارانتی نداره ، بدون اینکه استفاده کنید کالا رو عودت بدید به لیون . یا اینکه منتظر بمونید تا بخش فروش لیون مشکل شما رو حل کنن . یا کارت گارانتی صادر نشده که میشه براتون ، یا اینکه کالا اشتباهی بوده و ارسال شده . نیازی به شکایت نیست . اگر هم شکایت کنید ، اولین چیزی که از شما میپرسن این بوده که چرا تو مهلت 7 روز پس ندادید کالا رو . پس تا شنبه صبر کنید و در صورتی که توضیحات لیون قابل قبول نبود براتون ، کالا رو مرجوع کنید . ولی اگر کالا رو استفاده کنید ، دیگه طبق قانون نمیتونید مرجوعش کنید . این رو حواستون باشه . چون نداشتن گارانتی رو بدون استفاده از کارت میشه متوجه شد .

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اصلا نگران نباش روز شنبه با یه تلفن کردن درست میشه از این اتفاقات پیش میاد و مقصر اصلی شرکت گارانتی کننده هست که اون هم سهوا اتفاق افتاده وگرنه با شما که خصومتی ندارن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fireday گفته است :

سلام

یک عدد کارت گرافیک با شماره فاکتور 359507  در تاریخ 18/12/96  از سایت  لیون کامپیوتر به قیمت 899 هزار تومان  خریداری کردم.

بسته گرافیک رو باز کردم میبینم کارت گارانتی نداره  تو خود سایت اواژنگ میزنم مینویسه کالا یافت نشد.

بعد از تماس با شماره های شرکت شماره ضروری با طرف که حرف زدم میگه کالا گارانتی داره یکساله ولی چون خرید ما عجله ای بوده از آوازنگ  وقت نکردن کارت گارانتی صادر کنن.

منم شکایتم رو اینجا و تو خود سایت نماد اعتماد الکرتونیکی ثبت میکنم تا ببینم نتیجش چی میشه و سایت معتبری مثل لیون کامپیوتر چه جوری کالای بدون گارانتی و احتمالا  گارانتی رو میفلرسته به عنوان گارانتی دار

من مشکلی با گارانتی یا بدون ضمانت ندارم مشکل اینه دروووووووووغ تا کی.

من خودم یکبار از یه سایتی دیگه  خرید کردم بعد فرداش دیدم زنگ زدن میگن اون کالارو نداریم داریم انبار تکانی میکنیم میخاین کالای دیگه براتون ارسال کنیم . گفتم خودتون مسخره کردین از اول بگین یه روز مارو معطل کردین.

fff.JPG

IMG_20170309_161808.jpg

سلام دوست گرامی 

مرسی از خریدتون 

و الان بهم بابت مشکل شما اطلاع دادن 

اول یه توضیحی میدم خدمتتون 

این کارتها سه سال گارانتی اواژنگ دارن و پروسه کارت گارانتی معمولا چند روزی طول می‌کشه و چون آخر سال بودیم و خواستیم زودتر این کارت‌ها رو در اختیار مشتریان قرار بدیم منتظر کارت‌های گارانتی نموندیم و این توضیح بسیار ساده راجب این کارت بوده 

در ضمن به رفتارهای جای دیگه کاری ندارم ، اینجا لیون کامپیوتره ، و به اعتبارش بابت پاسخگویی به مشتریهاش مینازه واسه همین تونستید به راحتی مشکلتون رو عنوان کنید ، این یعنی اینکه ما پاسخگو هستیم 

کارت بسیار خوش قیمته ، بسیار عالیه و ساپورت و پاسخگویی ما در مقابل مشکلات مشتری هم وقتی متوجه بشیم کم نمی‌گذاریم 

پس همه اینها معنیش اینه که برای شما سؤتفاهم شده و یا شخصی که به شما توضیح داده اشتباه کرده در هر صورت شما اصلا نگران نباشید 

و در ضمن شماره شکایات در سایت لیون وجود داره غیر ممکنه به اون شماره زنگ بزنید و مشکلتون حل نشه 

اینجا ما بهای اشتباهات خودمون رو میپذیریم و هیچ اجازه نمی‌دهیم مشتری ضرر کنه 

و توضیح آخر اینکه این کارت هیچ گونه مشکلی نداره و به دلیل آخر سال بودن هنوز کارتهاش به دست ما نرسیده 

برای روشن شدن قضیه شنبه با شرکت اواژنگ تماس میگیریم تا کارت‌ها رو زودتر بهمون تحویل بدن 

و البته قول اینور سال بهمون ندادن روی کارت‌ها و ما تلاشمون رو میکنیم 

پیروز باشید 

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید.

اولا یه معذرت خواهی کنم بخاطر عجول بودن خودم بخاطر خریدایی که از سایتای دیگه انجام دادم و برچسب گارانتی و کارت گارانتی  داشتن توی خود وسیله

من اینو اوردن بخاطر آشوب قطعات و گارانتی  تعجب کردم از یه طرف کارت نداشت و تو سایتم سریالش نبود از طرفی هم اولین بار خرید میکنم از سایت.

دوما از لیون تماس گرفتن موضوع رو توضیح دادن گفتن منتظر باشین خودتون با آواژنگ چک کنین چون بار ما از دبی مستقیم اورده شده و سریالارو برای اواژنگ ارسال کردیم و کارت ندارن

من از دوستان عضو سایت

از فروشندگان محترم و پشتیبانی سایت

عذر خواهی میکنم ایشالا همه چی درست باشه .

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Piji گفته است :

بهتره از کسی که تهرانه بخوایید جنس رو چک کنه و بعد بفرسته تازه قیمت کمتر هم میتونه پیدا کنه

تو لیون کامپیوتر نیاز نیست چیزی چک بشه 

هم قیمت این کارت عالیه و هم پشت مشتریمون هستیم 

نمیگیم اشتباه نمیکنیم ولی پاسخگوی اشتباهمون هستیم و بابت پاسخگوییمون ادعا هم میکنیم و بابتش افتخار میکنیم 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، fireday گفته است :

سلام

خسته نباشید.

اولا یه معذرت خواهی کنم بخاطر عجول بودن خودم بخاطر خریدایی که از سایتای دیگه انجام دادم و برچسب گارانتی و کارت گارانتی  داشتن توی خود وسیله

من اینو اوردن بخاطر آشوب قطعات و گارانتی  تعجب کردم از یه طرف کارت نداشت و تو سایتم سریالش نبود از طرفی هم اولین بار خرید میکنم از سایت.

دوما از لیون تماس گرفتن موضوع رو توضیح دادن گفتن منتظر باشین خودتون با آواژنگ چک کنین چون بار ما از دبی مستقیم اورده شده و سریالارو برای اواژنگ ارسال کردیم و کارت ندارن

من از دوستان عضو سایت

از فروشندگان محترم و پشتیبانی سایت

عذر خواهی میکنم ایشالا همه چی درست باشه .

خواهش میکنم دوست گرامی و ما هم باید قبلش توضیح میدادیم و عذرما رو بپذیرید 

ما هم حتما پاسخ شفاف ندادیم که شما چنین فکری کردید 

و بهت حق میدیم چون بارها دیدیم اینقدر چنین کارهایی کردن بعضی از عزیزان که به کل اعتمادها رو نابود کردن 

شما نگران نباش و این کارت ها صددرصد گارانتی سه ساله اواژنگه 

لینک به دیدگاه

سلام

من کارت گرافیک ichill gtx 1070  inno3d و مانیتور بنکیو 23 اینچ و هارد 2 ترا و کولر سی پی یو گرین notus 400 و یه موس  TTeSPORTS BLACK Element CYCLONE  از  لیون گرفتم

اول اینکه کارت asus strix gtx 1060 رو سفارش دادم اومد بعد منصرف شدم پس فرستادم که تعویض کردن 1070 گرفتم که دمشون گرم

موس رو چند روز بعد از گرافیک و ... خریدم اومد دیدم چند ماه گارانتیش  تموم شده !!!  تو صفحه فروش موس نظر دادم که این جوری شده گفتن فاکتور و متعلقات داخلش رو  نگه دار خودمون یکسال گارانتی میدیم منم به لیون اعتماد دارم

تو صفحه همون کالا بنویسید یا به خود اقای حسینی بگید کافیه لازم به تاپیک نیست

لینک به دیدگاه

دادا به لیون اعتماد کن! من اولین بار خرید اینترنتی رو با این سایت شروع کردم.به قول آقای حسینی مشتری مداریشون عالیه

لینک به دیدگاه

شما پیگیر جریان  باشین  صد در صد  حل خواهد شد

بعضی مواقع پیش میاد اینجور مشکلات

شما خودت رو بی خود ناراحت نکن . سایت معتبر  و  با سابقه ای  چون  لیون از روی قصد  این کار  رو نکرده  احتمالا   تو  جابه جایی و طبقه بندی کردن کالا ها این مسائل پیش میاد

امیدوارم  کارتون زودتر درست بشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، fireday گفته است :

سلام

درود دوست عزیز

مبارکتون باشه

بنده هم دیروز حضوری از فروشگاه از همین کارت خریداری کردم  و .............

و امروز اتفاقی در یکی از نمایندگی های آواژنگ در پاساژ ایران  لیست همین کارتها رو دیدم  و حتی شماره سریالها جهت ارسال به آواژنگ

شماره سریال و چک کردیم و اطمینان دادند و حاصل شد که گارانتی اصلی هست .

با سپاس از لیون

لینک به دیدگاه

من خودم به شخصه به لیون اعتماد دارم و غیر از این سایت داخل هیچ سایتی نمیرم 

چون لیون کامپیوتر عالیه و قابل تحسین

لینک به دیدگاه

من هم همون اوایل که کارت های زوتاک 970 امده بود یکی خرید آک هیچی روش نداشت بهم گفتن کارت گارانتیش صادر نشده بعد از یک ماه که امد زنگ زدن گفتن بیا بگیر من هم گرفتم چسبوندم روش.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام دوست گرامی 

مرسی از خریدتون 

و الان بهم بابت مشکل شما اطلاع دادن 

اول یه توضیحی میدم خدمتتون 

این کارتها سه سال گارانتی اواژنگ دارن و پروسه کارت گارانتی معمولا چند روزی طول می‌کشه و چون آخر سال بودیم و خواستیم زودتر این کارت‌ها رو در اختیار مشتریان قرار بدیم منتظر کارت‌های گارانتی نموندیم و این توضیح بسیار ساده راجب این کارت بوده 

در ضمن به رفتارهای جای دیگه کاری ندارم ، اینجا لیون کامپیوتره ، و به اعتبارش بابت پاسخگویی به مشتریهاش مینازه واسه همین تونستید به راحتی مشکلتون رو عنوان کنید ، این یعنی اینکه ما پاسخگو هستیم 

کارت بسیار خوش قیمته ، بسیار عالیه و ساپورت و پاسخگویی ما در مقابل مشکلات مشتری هم وقتی متوجه بشیم کم نمی‌گذاریم 

پس همه اینها معنیش اینه که برای شما سؤتفاهم شده و یا شخصی که به شما توضیح داده اشتباه کرده در هر صورت شما اصلا نگران نباشید 

و در ضمن شماره شکایات در سایت لیون وجود داره غیر ممکنه به اون شماره زنگ بزنید و مشکلتون حل نشه 

اینجا ما بهای اشتباهات خودمون رو میپذیریم و هیچ اجازه نمی‌دهیم مشتری ضرر کنه 

و توضیح آخر اینکه این کارت هیچ گونه مشکلی نداره و به دلیل آخر سال بودن هنوز کارتهاش به دست ما نرسیده 

برای روشن شدن قضیه شنبه با شرکت اواژنگ تماس میگیریم تا کارت‌ها رو زودتر بهمون تحویل بدن 

و البته قول اینور سال بهمون ندادن روی کارت‌ها و ما تلاشمون رو میکنیم 

پیروز باشید 

جمله منتخب سال !!!!

......................................................................

آقای حسینی یه درخواست هم داشتم :

لطفا پست اول رو نقل قول نکنید !!! اگر هم نقل قول می کنید عکس ها رو پاک کنید تا حجم پست کم بشه . با لپ تاپ و PC مشکل خیلی جدی نیست اما با گوشی هی آدم باید بره  پایین تا بتونه یه مطلب جدید بخونه .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عزیز حداقل من تو کل فروشنده هایی ک تا به حال دیدم آقای حسینی بسیار با شخصیت تر و درستکار تر از بقیه بودند. شما باید اول با خودشون تماس بگیرید (شخص آقای حسینی) موضوع رو بگید یا کارت رو برات عوض میکنه یا برگه گارانتی رو برات ارسال میکنه.  یا اصلا گارانتی جدید ها با شماره سریال هست ....اصلا مشکلی نیست برادر. 

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، fireday گفته است :

سلام.

هنوز منتظرم....

درود نگران نباش

بنده 5 ساله که از اینجا خرید میکنم بالا 20 - 30 میلیون شایدم بیشتر خرید داشتم، یک مورد بود تبلت ایراد داشت سریع پیگیر شدن و فرستادن گارانتی

یک مورد دیگه مادربرد آکبند روی اشتباه خودم پایه های سی پی یو کج شد و رمها کار نمیکرد و از گارانتی خارج بود زنگ زدم آقای حسینی بنده خدا خودش گفت بفرس

فرستادم فقط پول تعمیرکار روگرفتن از بنده و مادربرد رو رایگان ارسال کردن یعنی هیچ نفعی براشون نداشت و...

نگران نباش، اینارو نگفتم که مثلا بخوام حمایت کنم بی خود و بی جهت اما واسم پیش اومده گفتم، سعید حسینی میگه اوکیه خاطرت جم اوکیه

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

داداش نگران نباش لیون سایت معتبریه ودست اندر کاراش هم وظیفه شناسن - خیالت راحت حتما پیگیری میکنن!

من هم یبار یه کارت فوری سفارش دادم  که با پیک بفرست به دلیل مشکلات کارد دیر رسید و پول پیک رو ازم نگرفتن!

حالا با کارتت یه دوری بزن بگو ببینیم چطوره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...