رفتن به مطلب

مقایسه کارت صدای sound blaster z و asus strix soar

pp_ee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان خیلی بین این دو کارت تحقیق کردم اکثرا z میخرن اما تمام ریتینگ ها ایسوس اول بوده به نظرتون کدومو بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

سری زد کریتو   چندان جالب نیست  بغیر  zxr   

من استفادتونو نمیدونم ولی درکل  اون مدل ایسوس  مطمن باشید بهتره

هرچند اگر انتخاب دیگری  هم نظرتون بود سری xfi  (سری قبل زد  ) کریتیو    عالی هستن 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

سری زد کریتو   چندان جالب نیست  بغیر  zxr   

من استفادتونو نمیدونم ولی درکل  اون مدل ایسوس  مطمن باشید بهتره

هرچند اگر انتخاب دیگری  هم نظرتون بود سری xfi  (سری قبل زد  ) کریتیو    عالی هستن 

شما سری z رو استفاده کردید مطمن هستید ؟

اخه در کل همون کارت zxr هم در حد و اندازه کارت strix dlx نیست تو ریتینگ ها

عکس ریتینگ هاشو گذاشتم

chart.jpeg

chart2.jpeg

chart3.jpeg

ویرایش شده توسط pp_ee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

شما سری z رو استفاده کردید مطمن هستید ؟

من تقریبا تمامی مدلهای  کریتیو از ابتدا  تاالان رو  استفاده کردم و یه مدل  حرفه ای ایسوس 

بنده خودم طرفدار کریتیو هستم  و کارت صدا و اسپیکرش هم فروش داشتم   معتقدم  محصولات بسیار ع الی داشته و داره  

ولی سری زد متاسفانه  خیلی خوب  ظاهر نشد بخصوص از نظر نرم افزاری  البته نه اینکه بد باشه  نه منظورم این نیست به نسبت عرض کردم اتفاقا خیلی ها هم از داشتنش  راضی هستن 

ولی سری قبل  کریتیو تیتانیوم x fi    همشون عالی هستن  و در خریدشون شک نکنید   ولی شما مقایسه بین این دومدل ور  نظرتون بود که عرض کردم ایسوس  بنظرم  که  مطمنم هستم  همه جوره بهتره

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

من تقریبا تمامی مدلهای  کریتیو از ابتدا  تاالان رو  استفاده کردم و یه مدل  حرفه ای ایسوس 

بنده خودم طرفدار کریتیو هستم  و کارت صدا و اسپیکرش هم فروش داشتم   معتقدم  محصولات بسیار ع الی داشته و داره  

ولی سری زد متاسفانه  خیلی خوب  ظاهر نشد بخصوص از نظر نرم افزاری  البته نه اینکه بد باشه  نه منظورم این نیست به نسبت عرض کردم اتفاقا خیلی ها هم از داشتنش  راضی هستن 

ولی سری قبل  کریتیو تیتانیوم x fi    همشون عالی هستن  و در خریدشون شک نکنید   ولی شما مقایسه بین این دومدل ور  نظرتون بود که عرض کردم ایسوس  بنظرم  که  مطمنم هستم  همه جوره بهتره

خیلی مدل داره کدومشو میگید ؟ فانتالیتی پرو 1 یکی بچه ها داره (x fi titanium) خوبه همینو بخرم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، pp_ee گفته است :

خیلی مدل داره کدومشو میگید ؟ فانتالیتی پرو 1 یکی بچه ها داره (x fi titanium) خوبه همینو بخرم ؟

همه مدلاش خوبن  بله این مدل  خیلی خوبه   وجز رده بالاهای این سری محسوب میشه 

لینک به دیدگاه

سلام

منم در سایه کم لطفی آقای فردوسی (و یه ذره نمیدونم بد شانسی یا خوش شانسی) بدون اینکه خودم بخام رفتم کارت Asus Strix Raid DLX خریدم :D

که البته من ASUS Strix Soar خریده بودم و کلی بعدا ماجرا طی شد و نهایتا کارت DLX خریداری شد (کارت اشتباه برام ارسال شده بود).

خیلی کیفیتش بالاست ، مخصوصـــــــــــــــــــــــــــا وقتی از طریق هدفون ازش استفاده میکنم.

خروجی اسپیکرش هم خیلی خوبه ولی در مقابل هدفون خیلی کمه ، شایدم از اسپیکرهام ضعیفه

20160829_124915.thumb.jpg.d4f09a1998bb352956b7427669966d33.jpg

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

دوستان این کارت Creative AUDIGY RXچطوره ؟ به نسبت تیتانیوم hd چه جوریه ؟ ارزش خرید داره یا نه بگردم دنبال تیتانیوم hd

ویرایش شده توسط pp_ee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

دوستان این کارت Creative AUDIGY RXچطوره ؟ به نسبت تیتانیوم hd چه جوریه ؟ ارزش خرید داره یا نه بگردم دنبال تیتانیوم hd

سلام    درمقابل  سری  پایین x fi   هم حرفی نداره  چه برسه تیتانیوم   اچ دی !   خیلی جالب نیست  مگر  برای  سطح توقعتون و خروجی که بهش میخاید وصل کنید بالا نباشه    و ارزش قیمتیشم  حداکثر 150 میارزه 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ferdosi گفته است :

سلام    درمقابل  سری  پایین x fi   هم حرفی نداره  چه برسه تیتانیوم   مورد  مناسبی نیست مگر  برای  سطح توقعتون و خروجی که بهش میخاید وصل کنید بالا نباشه    و ارزش قیمتیشم  حداکثر 150 میارزه 

تیتانیوم hd  جایی گیر نیاوردم میتونی ی راهنمایی بکنی چیکار کنم بین 200 تا 300 میتونم هزینه کنم اگه تیتانیوم اچ دی گیرم بیاد هر چقدر قیمت داشته باشه میخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، sinastar گفته است :

سلام

منم در سایه کم لطفی آقای فردوسی (و یه ذره نمیدونم بد شانسی یا خوش شانسی) بدون اینکه خودم بخام رفتم کارت Asus Strix Raid DLX خریدم :D

که البته من ASUS Strix Soar خریده بودم و کلی بعدا ماجرا طی شد و نهایتا کارت DLX خریداری شد (کارت اشتباه برام ارسال شده بود).

خیلی کیفیتش بالاست ، مخصوصـــــــــــــــــــــــــــا وقتی از طریق هدفون ازش استفاده میکنم.

خروجی اسپیکرش هم خیلی خوبه ولی در مقابل هدفون خیلی کمه ، شایدم از اسپیکرهام ضعیفه

20160829_124915.thumb.jpg.d4f09a1998bb352956b7427669966d33.jpg

سلام   دوست گرامی 

به به مبارکه کارت خیلی خوبیه   

البته من متوجه نشدم که چه کم لطفی از بنده سر زده  !  اگر موردی بوده   و چیزی احیانا هست   بفرمایید   درخدمتیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تیتانیوم hd  جایی گیر نیاوردم میتونی ی راهنمایی بکنی چیکار کنم بین 200 تا 300 میتونم هزینه کنم اگه تیتانیوم اچ دی گیرم بیاد هر چقدر قیمت داشته باشه میخرم

بله تیتانیوم اچ دی  خیلی کم شده  و اگر کارکردش گیر بیاد بالای سیصد هست  

والا با این هزینه  فقط دنبال کارکرده سری x fi  باشید  مدلهای تیتانیوم     هر مدبشو گیر بیارید خیلی خوب هستن  و تفاوتشون با اچ دی کمه  

اگر مورد استفادتونو بگید  و اینکه بیشتر میتونید هزینه کنید   بهتر میشه راهنمایی کرد 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

بله تیتانیوم اچ دی  خیلی کم شده  و اگر کارکردش گیر بیاد بالای سیصد هست  

والا با این هزینه  فقط دنبال کارکرده سری x fi  باشید  مدلهای تیتانیوم     هر مدبشو گیر بیارید خیلی خوب هستن  و تفاوتشون با اچ دی کمه  

اگر مورد استفادتونو بگید  و اینکه بیشتر میتونید هزینه کنید   بهتر میشه راهنمایی کرد 

اسپیکرم x-540  لاجیتک هست مورد استفادم اکثرا موزیک و بعد از اون فیلم هست . ولی برام بیس تمیز و کیفیت مهمه . بیشترم میتونم هزینه کنم ولی نه خیلی هر چقدر بتونم کار کرده بگیرم برام خیلی بهتره تو شرایط مالی خوبی نیستم و الانم مجبورم کارت صدا بگیرم چون صدای انبورد مادربردم خراب شده و تیک تیک بین صدا میزنه البته مادربردم حرفه ای بوده x48-dq6 بوده ولی خب با کلی تست و .... فهمیدم صداش مشکل پیدا کرده و برا همین میخام کارت صدا بگیرم و دیگه حالا که قراره هزینه کنم میخام یچی خوب بگیرم که کیفیت بالاتر از قبل داشته باشم

ویرایش شده توسط pp_ee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

اسپیکرم x-540  لاجیتک هست مورد استفادم اکثرا موزیک و بعد از اون فیلم هست . ولی برام بیس تمیز و کیفیت مهمه . بیشترم میتونم هزینه کنم ئلی نه خیلی هر چقدر بتونم کار کرده بگیرم برام خیلی بهتره تو شرایط مالی خوبی نیستم و الانم مجبورم کارت صدا بگیرم چون صدای انبورد مادربردم خراب شده و تیک تیک بین صدا میزنه البته مادربردم حرفه ای بوده x48-dq6 بوده ولی خب با کلی تست و .... فهمیدم صداش مشکل پیدا کرده و برا همین میخام کارت صدا بگیرم و دیگه حالا که قراره هزینه کنم میخام یچی خوب بگیرم که کیفیت بالاتر از قبل داشته باشم

برادر من برای اسپیکر شما یه کارت صدا رده  پایین  کریتیو هم کافیه ! اصلا نیازی به خرید اچ دی نیست  با خرید این کارت تفاوتی رو احساس نمیکنید چون اسپیکرتون   یک اسپیکر متوسط محسوب میشه  بعدشم تیتانیوم اچدی  5.1 رو  فقط در اپتیکال داره  و  بدرد کار شما اصلا نمیخوره

شما باید کارت 5.1 یا 7.1 که سه فیش خروجی داره تهیه کنید   همه  مدلهای x fi   بغیر از  اچ دی  اینطور هستن

این کارت   کاکرشو پیدا کردید 

http://lioncomputer.ir/product/4532/Creative+Sound+Blaster+X-Fi+Titanium+PCIe+7.1+Sound+Card/

یا  اگر  این سری  نبود نهایتا 

hthttp://lioncomputer.ir/product/2680/کارت+صدای+کریتیو+Sound+Blaster+Z/

این مورد هم برا شما  خیلی خوبه و راضیتون میکنه   کاکردشم با 250  پیدا میشه کرد 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

برادر من برای اسپیکر شما یه کارت صدا رده  پایین  کریتیو هم کافیه ! اصلا نیازی به خرید اچ دی نیست  با خرید این کارت تفاوتی رو احساس نمیکنید چون اسپیکرتون   یک اسپیکر متوسط محسوب میشه  بعدشم تیتانیوم اچدی  5.1 رو  فقط در اپتیکال داره  و  بدرد کار شما اصلا نمیخوره

شما باید کارت 5.1 یا 7.1 که سه فیش خروجی داره تهیه کنید   همه  مدلهای x fi   بغیر از  اچ دی  اینطور هستن

این کارت   کاکرشو پیدا کردید 

http://lioncomputer.ir/product/4532/Creative+Sound+Blaster+X-Fi+Titanium+PCIe+7.1+Sound+Card/

یا  اگر  این سری  نبود نهایتا 

این مورد هم برا شما  خیلی خوبه و راضیتون میکنه   کاکردشم با 250  پیدا میشه کرد 

اقای فردوسی ممنون از راهنماییتون ولی هر دو لینک یکی هستند که !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

اقای فردوسی ممنون از راهنماییتون ولی هر دو لینک یکی هستند که !

خواهش 

بفرما

http://lioncomputer.ir/product/2680/کارت+صدای+کریتیو+Sound+Blaster+Z/

البته آکبند این کارت با این قیمت فکرکنم 400 باشه حداقل   اصلا ارزش نداره  کلا سری زد   یجورایی  باتوجه به کاراییشون    نصف قیمت ارزش خرید دارن !

ولی این مورد  اگر سری x fi  هر مدلیشو  پیدا نکردید   خوبه کار شما رو راه میندازه قطعا 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی اگر احیانا خواستید  آکبند بگیرید  این مدل ایسوس http://lioncomputer.ir/product/10514/کارت+صدای+ایسوس+Strix+Soar/  واقعا بهتره تا سری زد کریتیو!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

خواهش 

بفرما

http://lioncomputer.ir/product/2680/کارت+صدای+کریتیو+Sound+Blaster+Z/

البته آکبند این کارت با این قیمت فکرکنم 400 باشه حداقل   اصلا ارزش نداره  کلا سری زد   یجورایی  باتوجه به کاراییشون    نصف قیمت ارزش خرید دارن !

ولی این مورد  اگر سری x fi  هر مدلیشو  پیدا نکردید   خوبه کار شما رو راه میندازه قطعا 

سری Creative PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion  رو فقط پیدا کردم قیمت 589 تومن!

در 6 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

ولی اگر احیانا خواستید  آکبند بگیرید  این مدل ایسوس http://lioncomputer.ir/product/10514/کارت+صدای+ایسوس+Strix+Soar/  واقعا بهتره تا سری زد کریتیو!

والا تو این مدل یکم مشکوکم اخه نه thx داره نه دالبی نه dts تو مشخصاتش هیچ چیز خاصی نداره نمیدونم چرا اینجوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری Creative PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion  رو فقط پیدا کردم قیمت 589 تومن!

والا تو این مدل یکم مشکوکم اخه نه thx داره نه دالبی نه dts تو مشخصاتش هیچ چیز خاصی نداره نمیدونم چرا اینجوره

589 تومن ؟!   اصلا   خیلی بعدیه آکبندش باشه!    اگر احیانا باشه به اینقیمت ارزش خرید نداره  

او ن دالبی dts  این مسایل    شما زیاد دنباش نباش   چون چیز خاصی   نیست  برا اسپیکر شما   تو اسپیکرها و کارت صداهای رده بالا   بیشتر  قابل توجه میشه  این ایسوسم حتما  تنظیمات خاص خودشو  داره  و نمیتونه کارت بدی باشه   

من منظورم بود آکبند  میخواید بگیرید سری زد ارزش نداره  

درکل شما  بگرد دنبال یه مدل  x fi  کریتیو کارکرده حتی سر های اولیش که pci  هستن هم عالین   

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

589 تومن ؟!   اصلا   خیلی بعدیه آکبندش باشه!    اگر احیانا باشه به اینقیمت ارزش خرید نداره  

او ن دالبی dts  این مسایل    شما زیاد دنباش نباش   چون چیز خاصی   نیست  برا اسپیکر شما   تو اسپیکرها و کارت صداهای رده بالا   بیشتر  قابل توجه میشه  این ایسوسم حتما  تنظیمات خاص خودشو  داره  و نمیتونه کارت بدی باشه   

من منظورم بود آکبند  میخواید بگیرید سری زد ارزش نداره  

درکل شما  بگرد دنبال یه مدل  x fi  کریتیو کارکرده حتی سر های اولیش که pci  هستن هم عالین   

اصل موضوع همینجاست که سری x fi کارکردش هم دیگه نیست یماهه درگیر همینم که پیدا کنم ولی .... با این توضیحاتی که دادین هزینه زیاد نکنم به نظرتون الان Creative AUDIGY RX بازم به درد نمیخوره قیمتش 285

ویرایش شده توسط pp_ee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

این کارتم اکبندش هست 350چطوره ؟ CREATIVE SOUND CARD RECON 3D PRO AUDIO

کارت صدا CREATIVE SOUND CARD RECON 3D PRO AUDIO

این مدل   خوب نیست   !    مخصوصا خروجی هدفونش   ناامید کنندست    صدتومنم زیاده برا آکبند این کارت!

همون مدلی که گفتم تو جدیدا  سری زد  خوبه  اونم کارکردش   چون نیاز دارید حداکثر 250 بخرید  

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ferdosi گفته است :

این مدل   خوب نیست   !    مخصوصا خروجی هدفونش   ناامید کنندست   همون مدلی که گفتم تو جدیدا  سری زد  خوبه 

آقا الان من همون x fi تیتانیوم که لینکشو دادید اکبند پیدا کردم 372 تومن اونو بخرم یا ایسوس جدیده با قیمت 450 تومن . قیمتش برام فرقی نداره 70 80 تومن تفاوت دارن فقط کدومش بهتره چون سیگنال به نویز کریتیو 109 هست ولی ایسوس 116

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

آقا الان من همون x fi تیتانیوم که لینکشو دادید اکبند پیدا کردم 372 تومن اونو بخرم یا ایسوس جدیده با قیمت 450 تومن . قیمتش برام فرقی نداره 70 80 تومن تفاوت دارن فقط کدومش بهتره چون سیگنال به نویز کریتیو 109 هست ولی ایسوس 116

همون x fi  رو اگر واقعا  آکبندشو موجود دارن بخرید    باخیال راحت  اینا  یه عمر ه امتحانشونو  بخوبی پس دادن 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

همون x fi  رو اگر واقعا  آکبندشو موجود دارن بخرید    باخیال راحت  اینا  یه عمر ه امتحانشونو  بخوبی پس دادن 

ساپورت ویندوز 10 هم بدون مشکله دیگه ؟

حسم میگه ایسوس بهتره سه تا عکس ریتیگ که تو پستای اول گذاشتم رو میبینم میگم بهتره !

ویرایش شده توسط pp_ee
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...