رفتن به مطلب

مقایسه کارت صدای sound blaster z و asus strix soar

pp_ee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، pp_ee گفته است :

ساپورت ویندوز 10 هم بدون مشکله دیگه ؟

بله درایوش توسایتش هست من خودم x fi  دارم تو ویندوز 10 دارم استفاده میکنم اتفاقا  تو ویندوز10  بهینه ترم هست 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

بله درایوش توسایتش هست من خودم x fi  دارم تو ویندوز 10 دارم استفاده میکنم اتفاقا  تو ویندوز10  بهینه ترم هست 

حسم میگه ایسوس بهتره سه تا عکس ریتیگ که تو پستای اول گذاشتم رو میبینم میگم بهتره ! واقعا دو دلم همین الانم میخام خرید بزنم چیکار کنم ؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که درمورد  ایسوس هم  گفتم  میتونید بخرید

درمورد  مدلهای دیگه   سری جدید کریتو  گفتم ارزششون اینقدر نیست  بخاید هزینه کنید 

ببینید ایسوس  جدیدتر و  برنامشم  جذابتر ه     

برااینکه دودل نباشید  همین ایسو س بگیرید انشاا...

مورد  خوبی هست 

بازم هرطور صلاح میدونید البته 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

نقل قول

سلام   دوست گرامی 

به به مبارکه کارت خیلی خوبیه   

البته من متوجه نشدم که چه کم لطفی از بنده سر زده  !  اگر موردی بوده   و چیزی احیانا هست   بفرمایید   درخدمتیم 

سلام

خواهش میکنم خیلی ممنون

اگه یادتون باشه حدوداٌ تیرماه حدود دو ماه کلی با هم صحبت کردیم و من مرتباٌ از شما درخواست میکردم که اگر کارت صوتی Pci-Ex مخصوصاٌ مدل creative xfi fatality موجود داشتید حتماٌ به من خبر بدین (فکر کنم در طول دو ماه حداقل 20 باری یادآوری کردم :D) حتی اگر یادتون باشه یه مدل ایسوس بود که 750 تومنم قیمتش بود که من گفتم بودجم خیلی کمتر از این حرفا و نهایتا 300 تومنه

خلاصه در همون روزها که خیالم راحت بود که آقای فردوسی گفته به محض گیر اومدن یه کارت صوتی (و مخصوصا creative xfi)  به من خبر میده ، در این تاپیک بصورت کاملاٌ اتفاقی دیدم آقای فردوسی کارت فوق رو آورده و 250 تومنم فروخته هــــــــــــــیچ خبری هم به من نداده ، منه بیچاره هم از دنیا بی خبر منتظر آقای فردوسی هستم !!!! :D

همون موقع انگار یه سطل آب سرد رو صورتم ریختن !!! بلافاصله تصمیم گرفتم یدونه تازشو بخرم که رفتم Asus Soar رو بقیمت 400 تومن خریدم ، بعد که کارت اومد دستم کلا چیزی متوجه نشدم و کارت رو استفاده کردم ، تا اینکه یه ماه دیگه متوجه شدم که اشتباهی بجای کارت Asus Soar 400 تومنی به من کارت Asus Strix Raid DLX 800 تومنی به من ارسال کردن (چون ظاهرشون عینه همه و فقط سری DLX و Pro یه براکت تنظیم صدا دارن)

خلاصه به فروشنده اطلاع دادم و منم حاضر نشدم کارتو برگشت بدم و 400 تومنیش رو بگیرم ، چون به اون براکت تنظیم صداش خیلی عادت کرده بودم ، دیگه کلی صحبت کردیم و من دوباره پول زدم به حساب فروشنده و بدون اینکه خودم بخام یه کارت 800 تومنی خریدم :D در حالیکه قبل از اون آقای فروسی یه کارت ایسوس بقیمت 750 تومن برام پیشنهاد داده بود و منم گفتم غیـــــــــــــــــر ممکنه 750 تومن بدم کارت صوتی !!!!!!!!!

بله ، این بود انشای من :D

--------------------------------------------------

نقل قول

این کارتم اکبندش هست 350چطوره ؟ CREATIVE SOUND CARD RECON 3D PRO AUDIO

اتفاقا تو همون دوران منم میخاستم یدونه از این کارت بخرم که دست دومش رو تا 200 تومنم راضی کرده بودم

ولی آقای فردوسی گفتن کیفیت سری RECON 3D اصلا با X-fi قابل مقایسه نیست و منم بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

ولی اینم بگم که ایسوس مدل 400 تومنیش (البته بعدا همه مدل هاش 50 تومن گرون شدن)تقریبا تو همه فروشگاه های اینترنتی تموم شده

مگر اینکه تو بازار تهران پیدا کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

سلام

خواهش میکنم خیلی ممنون

اگه یادتون باشه حدوداٌ تیرماه حدود دو ماه کلی با هم صحبت کردیم و من مرتباٌ از شما درخواست میکردم که اگر کارت صوتی Pci-Ex مخصوصاٌ مدل creative xfi fatality موجود داشتید حتماٌ به من خبر بدین (فکر کنم در طول دو ماه حداقل 20 باری یادآوری کردم :D) حتی اگر یادتون باشه یه مدل ایسوس بود که 750 تومنم قیمتش بود که من گفتم بودجم خیلی کمتر از این حرفا و نهایتا 300 تومنه

خلاصه در همون روزها که خیالم راحت بود که آقای فردوسی گفته به محض گیر اومدن یه کارت صوتی (و مخصوصا creative xfi)  به من خبر میده ، در این تاپیک بصورت کاملاٌ اتفاقی دیدم آقای فردوسی کارت فوق رو آورده و 250 تومنم فروخته هــــــــــــــیچ خبری هم به من نداده ، منه بیچاره هم از دنیا بی خبر منتظر آقای فردوسی هستم !!!! :D

همون موقع انگار یه سطل آب سرد رو صورتم ریختن !!! بلافاصله تصمیم گرفتم یدونه تازشو بخرم که رفتم Asus Soar رو بقیمت 400 تومن خریدم ، بعد که کارت اومد دستم کلا چیزی متوجه نشدم و کارت رو استفاده کردم ، تا اینکه یه ماه دیگه متوجه شدم که اشتباهی بجای کارت Asus Soar 400 تومنی به من کارت Asus Strix Raid DLX 800 تومنی به من ارسال کردن (چون ظاهرشون عینه همه و فقط سری DLX و Pro یه براکت تنظیم صدا دارن) ?

خلاصه به فروشنده اطلاع دادم و منم حاضر نشدم کارتو برگشت بدم و 400 تومنیش رو بگیرم ، چون به اون براکت تنظیم صداش خیلی عادت کرده بودم ، دیگه کلی صحبت کردیم و من دوباره پول زدم به حساب فروشنده و بدون اینکه خودم بخام یه کارت 800 تومنی خریدم :D در حالیکه قبل از اون آقای فروسی یه کارت ایسوس بقیمت 750 تومن برام پیشنهاد داده بود و منم گفتم غیـــــــــــــــــر ممکنه 750 تومن بدم کارت صوتی !!!!!!!!!

بله ، این بود انشای من :D

--------------------------------------------------

سلام  

به به  چه انشایی :)

والا  چه عرض کنم   بله خاطرم هست شماهم پیگیر کارت صدابودید   ولی    فکرکنم  3 4 نفر دیگه هم از دوستان  مثل شما  بهم سپرده بودن  دیگه واقعا خاطرم نیست  چی شد!   به هرحال  ببخشید دیگه یه سر و هزار تا سودا و  البته  پیرم شدیم دیگه !

ولی  یادم هست که کارت صدا ایسوs  که آکبندش یک تومن هست رو پیشنهاد دام  750  جالبه که ازاون گرونتر نهایت نصیبتون شد:)  خب مبارکه   کارت خیلی خوبی بجاش نصیبتون شد 

لینک به دیدگاه

فکر کنم نرم افزاری مخصوصا برای گیم z بهتره من که کاملا ازش راضیم من هم audigy داشتم هم تیتانیوم قطعا z از همشون بهتره اما asus کار نکردم بدی asus اینه که خروجی optic نداره

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

دوستان کارت sound blaster z برای هدفون خوبه؟ مثلا هدفون Audio technica M30

بعد اسپیکر لاجیتک Z443 هم دارم. اون هم کیفیتش بالاتر میره با این کارت؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...