رفتن به مطلب

فروش Quad core Q9650

محمد جواد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان . یه پردازنده 9650 اینتل دارم بسیار تمیز . یک سال ونیم پیش خریدم اما چون خدمت بودم خیلی کم کار کرده .

3 گیگا هرتز فرکانسش هست و در لایه L2 دوازده مگ کش داره . البته همه دوستان حرفه ای هستند . اما یه توضیح بدم

این پردازنده رو من به این دلیل انتخاب کردم که : بخاطر داشتن 4 هسته ، بسیار قدرتمند هست برای کارای رندرینگ و مکس ،

بعلاوه بخاطر فرکانس بالا پردازنده ی عالی هست برای انجام انواع بازی

قیمت پایه 260.000 تومان قیمت خرید خودم 450.000 تومان

لینک به دیدگاه

ببر بازار ببین چقدر میخرن هر چقدر خریدن من بیشتر میخرم ...

البته زود جوابشو بده که مشتری ای که دارم واسش نپره !

لینک به دیدگاه

سلام همون 260000 قیمت خوببیه ، برا این سی پی یو. در ضمن تو بازار نه نوش هست نه کار کرده

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

قیمت پایه 260.000 هست و زیر این قیمت شرمنده ام

لینک به دیدگاه

قیمت پایه 260.000 هست و زیر این قیمت شرمنده ام

دوست عزیز با قیمتی که شما گذاشتید می شه یه phenom II X6 1100T نو و یا از اون بهتر یه Intel i5 2500 نو گرفت که هر دو شون خیلی از این CPU قوی ترن! قیمتتون منطقی باشه خریدارم.8-}

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب Sir_MKH من از این سی پی یو استفاده نکردم گفتم که خدمت بودم این همه هم هزینه کردم براش .الانم ازش ناراضی نیستم . بسیار پردازنده خوبیه . قصدم از فروش فقط تنوع بود . قیمتی که من گذاشتم نصف قیمتی بوده که خودم خریدم . الانم این پردازنده دیگه تو بازار نیست .

بازم نظرتی داشتی من در خدمتم هستم

اینم مشخصات کامل این پردازنده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب Sir_MKH من از این سی پی یو استفاده نکردم گفتم که خدمت بودم این همه هم هزینه کردم براش .الانم ازش ناراضی نیستم . بسیار پردازنده خوبیه . قصدم از فروش فقط تنوع بود . قیمتی که من گذاشتم نصف قیمتی بوده که خودم خریدم . الانم این پردازنده دیگه تو بازار نیست .

بازم نظرتی داشتی من در خدمتم هستم

اینم مشخصات کامل این پردازنده

درود

محمد جان واقعيتش اينه كه اين كالا در بازار موجود نيستش و اگر واقعا كسي نياز داشته باشه ازتون ميخره ولي اگر ميخوايد به اين قيمت بفروشيد بسيار بايد صبر كنيد ولي براي زودتر فروختنش بايد قيمتش رو راه بياد .

ولي يادتون باشه كه صاحب اختيار كالا شما هستيد و هر طور شما تصميم بگيريد مهمه .

8-}

لینک به دیدگاه

به جناب حسینی . باعث افتخاره که شما به این تاپیک سر زدین قربان .8-} نظر شما کاملاً محترمه اما خوب شما شرایط این سی پی یو را در نظر داشته باشین که بسیار کم کار کرده و قیمت خرید من 200 تومان بالاتر از قیمت فروش هست

و من برا فروشش عجله ندارم ، دوستانی که ارزشش این کالا رو بدونن حاضر خواهند بود براش هزینه کنند . به هر حال از حسن نظر خوب شما تشکر فراوان می کنم

قیمت پایه به 250.000 کاهش پیدا کرد

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان عزیزی که به این تاپیک سر می زنن .قیمت همون 250.000 تومان هست

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان عزیزی که به این تاپیک سر می زنن .قیمت همون 250.000 تومان هست

محمد جان واقعا به صبرتون تبريك ميگم چون بارها شده كه فروشنده بابت قيمتهايي كه خريداران ميدن ناراحت ميشن . و ممنونم از صبرتون و بهترينها راه همينه ;) 8-}

لینک به دیدگاه

قربانتون جناب حسینی عزیز . من اینجا دوس دارم با همه بچه ها دوست باشم این معاملات هم بهونه اس . به هر حال بابت نظرتون سپاسگذارم 8-}

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز سی پی یو همچنان موجود است . بعلاوه یک مادربورد Elite X48 t-a هم موجود است که به قیمت پایه 105 هزار تومان به فروش می رسد .

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب به همه دوستان . قیمت همون قیمت قبلیه . بعضی دوستان هم به قیمت پایه خریدارن . و قراره خبر بدن . اگه کسی پیشنهاد بهتری داره لطف کنه و زودتر اعلام کنه . باز هم از همه سپاسگذارم :)

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

سی پی یو به قیمت پایه فروخته شد به آقای کاشی

البته تا ارسال یه روز زمان می بره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من خریدار1عدد یا 9550Q هستم CPU INTELL 9650Q در صورت تمایل با شماره خرید فوری09138003061

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر، مدیر محترم تاپیک قفل نشده . زحمتشو بکشید ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...