رفتن به مطلب

ASUS GTX 1070 TURBO یا ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز سلام. من راستش میخوام کارت گرافیک بخرم. بین 2 مدل ASUS GTX 1070 TURBO  و  ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC  موندم. پردازندم 6700k هست. مانیتورمم فول اچ دی. به نظرتون مدل توربو برای اجرای بازی رو حداکثر کیفیت ممکن برای من (فول اچ دی) کافی هست یا حالا ک هزینه میکنم بیشتر هزینه کنم و مدل استریک او سی رو بخرم؟

لینک به دیدگاه

اخوی 1060 برای Full HD کافی هست

ولی اگر بخوای آینده نگرانه فکر کنی و قصد تعویض مانیتور با 2K رو داشته باشی 1070 انتخاب معقولانه تری هست

در مورد این 2 مدل هم به غیر از فرکانس که چند فریم اختلاف به شما میده در خنک کنندگی هم اختلاف دارند در مدل توربو سیستم خنک کنندگی  به رفرنس شبیه هست و در اون یکی مدل خنک کنندگی کاستوم شرکت هست که خب به مرhتب تهویه بهتری دارد

مورد بعد اندازه هست که محدودیت طولی برای نصب کارت گرافیک در کیس نداشته باشید

و در آخر بحث اختلاف قیمت.

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم

توی 1070 ها از نظر کارایی و خنکی و صدا کم توی همه این موارد گرافیک ZOTAC GTX 1070 AMP! Extreme از همه سر تر هست.

اصلا در خریدش شک نکیند.

حدود 100 تومن هم از  ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC قیمتش کم تره.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

درود عزیز 

کارت  مدل توربو نمونه ی اورکلاک شده ی کارت رفرنس هستش و کمی از مدل strix oc ضعیف تره من میگم بهتره asus strix gtx 1070 oc رو بخری ولی با گارانتی سازگار ارقام نخر

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mr.Ekaba گفته است :

اخوی 1060 برای Full HD کافی هست

ولی اگر بخوای آینده نگرانه فکر کنی و قصد تعویض مانیتور با 2K رو داشته باشی 1070 انتخاب معقولانه تری هست

در مورد این 2 مدل هم به غیر از فرکانس که چند فریم اختلاف به شما میده در خنک کنندگی هم اختلاف دارند در مدل توربو سیستم خنک کنندگی  به رفرنس شبیه هست و در اون یکی مدل خنک کنندگی کاستوم شرکت هست که خب به مرhتب تهویه بهتری دارد

مورد بعد اندازه هست که محدودیت طولی برای نصب کارت گرافیک در کیس نداشته باشید

و در آخر بحث اختلاف قیمت.

ممنون عزیز. خداروشکر مشکل فضا ندارم. ولی به قول شما بعدا یه مانیتور دیگ بخرم اون نسخه استریکس بهتر به کار میاد.

در 5 ساعت قبل، ATER گفته است :

هیچ کدوم

توی 1070 ها از نظر کارایی و خنکی و صدا کم توی همه این موارد گرافیک ZOTAC GTX 1070 AMP! Extreme از همه سر تر هست.

اصلا در خریدش شک نکیند.

ممنون. زوتاک واقعا کارتاش خوبن

در 3 ساعت قبل، REZA001 گفته است :

درود عزیز 

کارت  مدل توربو نمونه ی اورکلاک شده ی کارت رفرنس هستش و کمی از مدل strix oc ضعیف تره من میگم بهتره asus strix gtx 1070 oc رو بخری ولی با گارانتی سازگار ارقام نخر

تشکر عزیز از نکته ای ک فرمودین

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ATER گفته است :

هیچ کدوم

اصلا در خریدش شک نکیند.

در قدرت کارت زوتاک شکی نیست ولی به دلایلی خریدش اشتباه هست یکی میتونه وزن زیاد کارت باشه

اگر بخواین  هم هزینه رو پایین نگه دارین هم قدرت رو حفظ کنین بهترین کارت hof هست هم قیمت معقولانه داره هم قدرتش ار ایسوس و زوتاک کم تر نیست

خود بنده ایسوس دارم ولی هیچ چیز300ت اضافه دادن رو توجیح نمیکنه اشتباه بنده رو شما انجام  ندین

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون برند های هنگ کنگی و چینی نسبت به برندهایی  مثل ایسوس و EVGA و گیگابایت و... کیفیت ASIC  پایین تری ندارن؟

2017-03-10_150627.jpg

ویرایش شده توسط rzmsv
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rzmsv گفته است :

دوستان به نظرتون برند های هنگ کنگی و چینی نسبت به برندهایی  مثل ایسوس و EVGA و گیگابایت و... کیفیت ASIC  پایین تری ندارن؟

2017-03-10_150627.jpg

ایسوس ، گیگا ، msi

همه برای تایوان هستن

فکرکردید چقد تفاوت بین هنگ کنگ و تایوان و.. هست؟

نه عزیز من تفاوتی ندارن

در مورد کارت ZOTAC GTX 1070 AMP! Extreme دوستان درست میگن تنها مشکلش وزن بالاش هست چون کولر واقعا قدرت مندی داره.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ATER گفته است :

ایسوس ، گیگا ، msi

همه برای تایوان هستن

فکرکردید چقد تفاوت بین هنگ کنگ و تایوان و.. هست؟

نه عزیز من تفاوتی ندارن

در مورد کارت ZOTAC GTX 1070 AMP! Extreme دوستان درست میگن تنها مشکلش وزن بالاش هست چون کولر واقعا قدرت مندی داره.

خب الان در زمینه سخت افزاری شرکتای تایوانی واقعا مطرح تر از چینیا هستن.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، rzmsv گفته است :

خب الان در زمینه سخت افزاری شرکتای تایوانی واقعا مطرح تر از چینیا هستن.

منظور من این بود که کلا به کشورش ربطی نداره.

شما ببین کدوم گرافیک توی برسی ها نقد هایی بهتری گرفته (که بین  1070 های بادی  مدلی که گفتم از همه نقد بهتری گرفته)

asic کارت هم زمانی به کار میاد که شما بخوای دستی اور کنی ، وگرنه همه کارت ها در هر شرایطی به میزانی که توی مشخصاتش درج شده میرسن و حتی وقتی خنک تر باشن مقداری هم بوست میشن پس جای نگرانی نداره.پ

----

پ.ن

راستی گرافیک های پاسکال حد مصرف دارن و شما چه بخوای چه نخوای نمیتونی از یه میزانی بیشتر اور کنی فکر کنم 2250mhz باشه و باید سخت افزاری گرافیک و آنلاک کنید.

(این موضوع رو توی یه فروم دیگه خوندم اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...