رفتن به مطلب

خریدار گرافیک amd تا حدود قیمت 900 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، behnam7171 گفته است :

یه هفتس من نمیدونم چرا بحث و نزاع بینه همه هستش تو این تاپیک و همش جنگ هستش

خدا وکیلی یه ناظر محبت کنه این تاپیک رو ببنده

شر رو بکنه.

شما ناراحت نباش و به تاپیک کاری نداشته باش لطفا

این تاپیک تا وقتی که جناب حسینی جواب پیام بنده رو بدن باز هست.توضیحات رو براشون کامل دادم و ایشون باید تصمیم بگیرن

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 7 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

نه منظور اینکه اگر طرف از کارت گرافیک برای Zcash  یا ethereum استفاده کرده باید احتیاط کرد.چون اینها 24 ساعته و یک ماهه مداوم کار می کنند.مثلا اگر چهار تا کارت گرافیک RX 480 داشته باشید شما میتوانید تا یک ماه درامدی ثابت حدود 120 دلار داشته باشید.چون بهترین کارت گرافیک برای درآمد ثابت همین کارت RX 480 است.برای همین سهم AMD از کارت گرافیک در بازار گیم شدیدا کاهش یافت.چون چینی های پدر سوخته  اینها حدود تا 200 هزار کارت خریدند ( برای همین کارت گرافیک RX 480 برای مدتی نایاب شد ) و باهاش عمل اتریوم انجام دادند که برای آنها درآمدی معادل تا 12000 دلار در ماه داشت.مثال ؟ اینجا ببینید.مثلا اینجا

http://www.thinkcomputers.org/insane-crypto-currency-mining-rigs/3/

f0de68847675c12bc7dfe93a5bcb028c7523a098

برای همین دقت کنید که اگر AMD دست دوم می خرید از فروشنده بپرسید از کجا خریده است.اگر فقط باهاش گیم بازی کرده مشکلی نیست.اما اگر باهاش عمل ماینر (Miner) انجام داده اونوقت باید قیمتش نصف باشد.چون معلوم نیست چقدر کار کرده است.

ویرایش : گفتم عمل Miner یعنی فقط با zcash  یا ethereum

اگر پاور شما معتبر هست اشکال از آکبندی کارت.حتی کارت گرافیک سری 970 و 980  داشتند و خیلی ها شکایت می کردند.

بله.پاور بنده 1500 کولر مستر هست و واقعا فکر نکنم چیزی کم داشته باشه!

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

نه منظور اینکه اگر طرف از کارت گرافیک برای Zcash  یا ethereum استفاده کرده باید احتیاط کرد.چون اینها 24 ساعته و یک ماهه مداوم کار می کنند.مثلا اگر چهار تا کارت گرافیک RX 480 داشته باشید شما میتوانید تا یک ماه درامدی ثابت حدود 120 دلار داشته باشید.چون بهترین کارت گرافیک برای درآمد ثابت همین کارت RX 480 است.برای همین سهم AMD از کارت گرافیک در بازار گیم شدیدا کاهش یافت.چون چینی های پدر سوخته  اینها حدود تا 200 هزار کارت خریدند ( برای همین کارت گرافیک RX 480 برای مدتی نایاب شد ) و باهاش عمل اتریوم انجام دادند که برای آنها درآمدی معادل تا 12000 دلار در ماه داشت.مثال ؟ اینجا ببینید.مثلا اینجا

برای همین دقت کنید که اگر AMD دست دوم می خرید از فروشنده بپرسید از کجا خریده است.اگر فقط باهاش گیم بازی کرده مشکلی نیست.اما اگر باهاش عمل ماینر (Miner) انجام داده اونوقت باید قیمتش نصف باشد.چون معلوم نیست چقدر کار کرده است.

اگر پاور شما معتبر هست اشکال از آکبندی کارت.حتی کارت گرافیک سری 970 و 980  داشتند و خیلی ها شکایت می کردند.

ادامه توضیحات پست دوستمون:

به همین دلیل به شدت ارزش اتریوم در چند هفته اخیر افزایش داشته (چهاربرابر شدن ارزش یک واحد نسبت به قبل)

واقعا عمل ماین کردن پدری از کارت گرافیک در میاره که دیگه اون گرافیک، گرافیک بشو نیست!

همچنین عمر کارت رو به شدت پایین میاره به همین دلیل دیگه کارت تواناییه بازدهی اولیه رو نداره!

ولی این مسله ربط زیادی به کویل واین نداره

لینک به دیدگاه

این کویل واین برای کارت شما خطری ایجاد نمی کند.تنها عیب آن صدای آزار دهنده هست که همانطور دوستان گفته اند سعی کنیدبا برنامه MSI afterburner 4.3 اسلایدر Power Limit را تا حد 10 درصد و Core Voltage  را تا حداکثر 30 میلی ولت ( مطمئن نیستم حداکثر مقدار چقدر است ) کاهش دهید.توصیه می شود از AMD Wattman استفاده نکنید.

لینک به دیدگاه

الان من کارت 390 رو روی سیستم گذاشتم.تنظیماتش رو چطوری انجام بدم که صدا نده؟

یه راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، SMO777 گفته است :

الان من کارت 390 رو روی سیستم گذاشتم.تنظیماتش رو چطوری انجام بدم که صدا نده؟

یه راهنمایی بفرمایید

نرم افزار Msi Afterburner رو نصب کنید، بعدش میبینید یه جایی نوشته Power limit ، لغزنده اونو ده واحد به جهت منفی محور X ها بکشید  و اپلای پایین صفحه رو هم بزنید باید برطرف بشه

توجه: این روش میتونه باعث آسیب دیدن کارت زیر فشار زیاد و اورکلاک بشه

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

نرم افزار Msi Afterburner رو نصب کنید، بعدش میبینید یه جایی نوشته Power limit ، لغزنده اونو ده واحد به جهت منفی محور X ها بکشید  و اپلای پایین صفحه رو هم بزنید باید برطرف بشه

توجه: این روش میتونه باعث آسیب دیدن کارت زیر فشار زیاد و اورکلاک بشه

من اصلا اهل اورکلاک نیستم و هیچ قطعه ای رو اور نمیکنم.فشار زیاد هم که شاید روز 1 ساعت بازی کنم.اشکالی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، SMO777 گفته است :

من اصلا اهل اورکلاک نیستم و هیچ قطعه ای رو اور نمیکنم.فشار زیاد هم که شاید روز 1 ساعت بازی کنم.اشکالی نداره؟

کارت شما برای 24 ساعته طراحی شده .پس مشکلی پیش نمی آد!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

کارت شما برای 24 ساعته طراحی شده .پس مشکلی پیش نمی آد!

متشکرم از دوستان

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SMO777 گفته است :

نه، تا چار پنج ساعت نباید مشکلی بوجود بیاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SMO777 گفته است :

اگر میخواید دیگه مطمئن بشید مشکلی واسه کارت پیش نمیاد ضمن کم کردن پاوز لیمیت ی ده مگاهرتز فرکانس هسته و فرکانس مموری هم کم کنید فک نکنم قدرت زیادی از کارت از دست بدید شاید یکی دو فریم اما در عوض ممکنه اون صدای ازاردهنده رفع بشه و خیالتون از اسیب دیدن کارت راحت باشه

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، mamad22.2 گفته است :

اگر میخواید دیگه مطمئن بشید مشکلی واسه کارت پیش نمیاد ضمن کم کردن پاوز لیمیت ی ده مگاهرتز فرکانس هسته و فرکانس مموری هم کم کنید فک نکنم قدرت زیادی از کارت از دست بدید شاید یکی دو فریم اما در عوض ممکنه اون صدای ازاردهنده رفع بشه و خیالتون از اسیب دیدن کارت راحت باشه

کویل واین  اصلا ربطی به خرابی کارت نداره...

اصلا نه کارتو خراب میکنه نه توعملکردش تاثیر دا ره

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/30, 16:59:33، BehrouzSedigh گفته است :

سلام
میشه بگین اینا دقیقا دارن چیکار میکنن؟ :| یا خواستی واسم پیام خصوصی کن اگه اینجا جاش نیست :| اینهمه کارت .... واس چیه؟  ماینر چیه :|

لینک به دیدگاه

اگه امكانش هست يكي coil whine را توضيح بده و بگه دليلش چيه ؟ نكنه منظور از coil whine همون صدا هاي وز وز و سوت هاي ريز كه موقع بعضي بنچمارك ها و بازي ها مياد هست ؟ آيا اين مشكل باعث كاهش طول عمر قطعات ميشه ؟ آيا چيز حادي هست يا ميشه ازش چشم پوشي كرد ؟ اصلا دليلش چيه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، miladfi گفته است :

سلام
میشه بگین اینا دقیقا دارن چیکار میکنن؟ :| یا خواستی واسم پیام خصوصی کن اگه اینجا جاش نیست :| اینهمه کارت .... واس چیه؟  ماینر چیه :|

خیلیا از طریق همینکار هک شدن! 

بهتره اصلا دنبالش نرید

در 14 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

اگه امكانش هست يكي coil whine را توضيح بده و بگه دليلش چيه ؟ نكنه منظور از coil whine همون صدا هاي وز وز و سوت هاي ريز كه موقع بعضي بنچمارك ها و بازي ها مياد هست ؟ آيا اين مشكل باعث كاهش طول عمر قطعات ميشه ؟ آيا چيز حادي هست يا ميشه ازش چشم پوشي كرد ؟ اصلا دليلش چيه؟

همون صدای سوت های ریزه که بخاطر کیفیت پایین مواد اولیه کارت،  از گرافیک در میاد

میشه که چه عرض کنیم؟ باید چشم پوشی کرد اصلا راهی برای چشمپوشی نکردن نداره! 

خیر باعث کاهش طول عمر قطعات نمیشه ولی ممکنه بعضی کار ها باعث تشدیدش بشه مثلا شما یهو 200 مگاهرتز اور میکنید ولتاژو میبرید بالاتر صداش بیشتر میشه و ممکنه باز با پایین آوردن کلاک برطرف نشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خیلیا از طریق همینکار هک شدن! 

بهتره اصلا دنبالش نرید

همون صدای سوت های ریزه که بخاطر کیفیت پایین مواد اولیه کارت،  از گرافیک در میاد

میشه که چه عرض کنیم؟ باید چشم پوشی کرد اصلا راهی برای چشمپوشی نکردن نداره! 

خیر باعث کاهش طول عمر قطعات نمیشه ولی ممکنه بعضی کار ها باعث تشدیدش بشه مثلا شما یهو 200 مگاهرتز اور میکنید ولتاژو میبرید بالاتر صداش بیشتر میشه و ممکنه باز با پایین آوردن کلاک برطرف نشه

ممنون من اين مشكل را با asus gtx 1080 founders edition داشتم  هميشه صدا نمي داد اما بعضي مواقع صدا ميداد

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز من تو نت درباره ي coil whine مطالعه كردم تو forum هاي سايت هاي خارجي , برايند صحبتاشون اين بود كه coil whine صرفا يك صداي آزار دهنده است و مشكل ديگري ايجاد نمي كند . در اينكه فروشنده بي وجداني كرده شكي نيست و گناهكار هستند , اما خوب حالا كه اين كارت نصيب شما شده , بخا طر آرامش خودتان هم كه شده سعي كنيد اين موضوع را فراموش كنيد و شخص گناهكار را به خدا بسپاريد.مي توانيد صداي بازي را به قدري زياد كنيد كه بر صداي كارت غلبه كند .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hossein gamer گفته است :

سلام دوست عزيز من تو نت درباره ي coil whine مطالعه كردم تو forum هاي سايت هاي خارجي , برايند صحبتاشون اين بود كه coil whine صرفا يك صداي آزار دهنده است و مشكل ديگري ايجاد نمي كند . در اينكه فروشنده بي وجداني كرده شكي نيست و گناهكار هستند , اما خوب حالا كه اين كارت نصيب شما شده , بخا طر آرامش خودتان هم كه شده سعي كنيد اين موضوع را فراموش كنيد و شخص گناهكار را به خدا بسپاريد.مي توانيد صداي بازي را به قدري زياد كنيد كه بر صداي كارت غلبه كند .

موافقم....

لینک به دیدگاه

منم با شما دوستان موافقم دیگه کاری باهاش ندارم.فقط یه پیغام به آقای حسینی دادم و منتظر جوابش هستم.جواب پیغام داده بشه تاپیک بسته میشه

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

کویل واین  اصلا ربطی به خرابی کارت نداره...

اصلا نه کارتو خراب میکنه نه توعملکردش تاثیر دا ره

دوست عزیز منظور من با کویل واین نبود میدونم مشکلی ایجاد نمیکنه ولی یکی ا دوستان بهشون گفت پاور لیمیت رو کم کن اگه اون کم بشه و فرکانس هسته و ممموری بالا بمونه ممکنه بخاطر کم بودن ولتاژ کارت اسیب ببینه موقعی که تحت فشاره مث اینه شما ب ی قطعه بجای ده ولت پنج ولت بدی بعد اورکلاکشم کنی انتظار داشته باشی بهتر کار کنه به همین دلیل منم گفتم پاور لیمیت رو که کم میکنی فرکانسارم کم کن که کارت خراب نشه کویل واینم کمتر بشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mamad22.2 گفته است :

دوست عزیز منظور من با کویل واین نبود میدونم مشکلی ایجاد نمیکنه ولی یکی ا دوستان بهشون گفت پاور لیمیت رو کم کن اگه اون کم بشه و فرکانس هسته و ممموری بالا بمونه ممکنه بخاطر کم بودن ولتاژ کارت اسیب ببینه موقعی که تحت فشاره مث اینه شما ب ی قطعه بجای ده ولت پنج ولت بدی بعد اورکلاکشم کنی انتظار داشته باشی بهتر کار کنه به همین دلیل منم گفتم پاور لیمیت رو که کم میکنی فرکانسارم کم کن که کارت خراب نشه کویل واینم کمتر بشه

متشکرم از توضیحات شما

لینک به دیدگاه

مدیر پرشین تولز در حال رسیدگی به پیام بنده درباره ی کلاهبرداری فروشنده ی گرافیک هستن.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 1 ساعت قبل، SMO777 گفته است :

همچنان منتظر آقای حسینی هستیم?

دوست عزیز میخوای آقای حسینی چیکارکنه؟

چیکارمیتونه بکنه اون بنده خدا؟؟؟

حسابشو ببنده؟

خوب یکی دیگه میسازه میاد دوباره...

شماباقضیه کناربیا وفروشنده رو واگذارکن به دست روزگار....

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

دوست عزیز میخوای آقای حسینی چیکارکنه؟

چیکارمیتونه بکنه اون بنده خدا؟؟؟

حسابشو ببنده؟

خوب یکی دیگه میسازه میاد دوباره...

شماباقضیه کناربیا وفروشنده رو واگذارکن به دست روزگار....

حسابش رو هم ببنده رپیوتیشناش ریست میشه لاقل دیگه نمیتونه سره چهار نفر دگ رو بخاطر تا حدودی معتبر بودنش کلاه بذاره

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...