رفتن به مطلب

خریدار گرافیک amd تا حدود قیمت 900 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ایشون فک میکنن فقط خودشون دارن درست میگن و این همه که اینجا بسیج شدیم هیچی حالیمون نمیشه و به همین دلیله که هیچی نمیگن!

یه همچین آدمایی رو باید براشون دعا کرد بلکه مورد شفا واقع شن و یکم انسانیت تو وجودشون جریان پیدا کنه!!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 28 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

اخوی پس شما بفرما ۲۹۰ رو باید بدیم ۶۰۰ دبگه

سریا پایینتر مثه ۲۶۰ رو هم که کلا باید یه پولیم بدیم تا طرف برداره حتما!

عزیز 390 سالم که تا 950 هم می ارزه 290هم بین 790-850 اینا و 290ایکس هم تا 880اینا

پس صاحب کارت در رفت دوست عزیز؟

بازم نگران نباش بذارش برای فروش مشکلشم صادقانه بنویس نهایتش اینه 100-200تومن ضرر میدی دیگه

از یه طرفیم خوشحال باش که طرف انقدر بی وجود و مضخرفه باز شما برد کردی که با 200تومن این فرد رو شناسایی کردی

یه منفی بهشون بدید تا حالیشون بشه اینجا کجاست

ای کاش لیون یه بررسی بکنه اینجور تاپیک هارو شخص خطا کار رو اول از آیپی بن و شماره تماس و اسمشم بذاره که نتونه به بقیه کلک بزنه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

عزیز 390 سالم که تا 950 هم می ارزه 290هم بین 790-850 اینا و 290ایکس هم تا 880اینا

منم عقیدم همینه در جریان نیستم ایشون منظورشون چیه

گرامی من خودم هم قدیما یه ۲۶۰x داشتم که کویل واین داشت ولی زیاد اذیت نمیکرد، شما هم اگه خیلی اذیت نمیکنه از خیرش بگذرین کاریه که شده و کاریم نمیشه براش کرد

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

بله دوستان منم کارت رو گذاشتم رو سیستمم.استفاده میکنم و انشاا... که مشکلی پیش نیاد براش.

فقط میخوام جوری بشه که دیگه نتونه این کارشو تکرار کنه و سر بقیه ی دوستان کلاه نذاره.من فقط منتظرم آقای حسینی جواب پیام منو بده

ویرایش شده توسط SMO777
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، SMO777 گفته است :

بله دوستان منم کارت رو گذاشتم رو سیستمم.استفاده میکنم و انشاا... که مشکلی پیش نیاد براش.

فقط میخوام جوری بشه که دیگه نتونه این کارشو تکرار کنه و سر بقیه ی دوستان کلاه نذاره.من فقط منتظرم آقای حسینی جواب پیام منو بده

سلام من نظرم اینه کلا نباید جنس دست دوم اونم مثل قطعات که حساسن خرید (اگه بیشتر پول بدی نو بخری خیالت راحت تره و دل چرکی نیستی)حتی اگه بخوای دست 2 هم بخری فقط و فقط حضوری بخری که همونجا برات تست کنه که خیالت راحت باشه--برای مثال من دیدم که گرافیکهای گرون قیمت مثل 1070 و1080 برای فروش گذاشتن وچجوری جرات میکنن بعضیا این کارتا رو میخرن بدون این که کارت رو ببینن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم پشت دستمو داغ کردم که از اینجور فروشنده هایی که لینک پرشین میدن برای اعتماد سازی،هیچ وقت خرید نکنم.

فقط بخاطر اینکه توی پرشین فروشنده ی معتبر بودن ازشون خرید کردم.بعد از خریدم و این جریانات متوجه شدم که به هیچ عنوان معتبر نیستن و اصلا نباید به اینجور آدمها اعتماد کرد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، Union J گفته است :

من کل سه صفحه رو خوندم الان یادم اومد این شینگو کیه یه بار میخواست کارت منو بخره طرفای تابستون بود خیلی طلبکارانه می گفت برو کارتو بده به دوستم تو ترمینال جنوب بفرسته من تست کنم خوب بود پولشو بریزم من چون اینجور شیادا رو خوب میشناسم هرچی اومد بهش گفتم بعدم بلاکش کردم .

شماهم خیلی اشتباه کردی پرشین تولز اشغال ترین سایت ایرانه به شدت بی قانون و مزخرف هست ادمای جنس خرابه زیادیم اونجا فعالیت می کنن البته بلا نسبت بقیه ولی واقعیته . 

من فقط و فقط لیونو قبول دارم واسه فروش ادم سالم توش زیاده به خصوص امتیاز داراش . 

دور اون سایتو کلا خیط بکش الانم کاره ای که دیگه شده ضمن اینکه قیمتم خیلی بالا گفته مردک 390x نبوده که فوقش 750 به نظر من ارزش داشته نهایتا 800

دوست عزیز با نظراتتون کار ندارم ولی بهتر نیست که در یک مکان اجتماعی و عمومی از کلمات مودبانه تری استفاده کنید

لینک به دیدگاه

,واین کویل یکم رو مخه ، 290 واین کویل دار داشتم  ، اصولا ایراد فنی که مشکلی  در سلامت  کارت به وجود بیاره حساب نمیشه ، در کیسو ببند ، صدای گیمم یکم زیاد کن و حالشو ببر :دی 

موردیه که پیش اومده ، دیگه بی خیال پس دادنش بشو  و اعصاب خودتم خورد نکن ، یه مدت استفاده کن شاید اصلا عادت کردی به صدا و در اینده اذیتت نکرد ، به  نیمه پر لیوان هم نگاه کن ، مثلا قدرت نسبتا خوب کارت  ،

نهایتا بعد یه مدت با کمی ضرر میفروشی ، جونت سلامت 

راستی یه مقدار پاور لیمیت منفی بده از داخل افتر برنر ، صدای چوک ها کمتر میشن ، دما و مصرف هم به تطبع پایین میاد .

فید بک منفی هم به طرف فراموش نشه ، بابت اطلاع رسانی  در مورد این شخص هم ممنون :)

لینک به دیدگاه

ببخشید برای من سوال ایجاد شد کویل واین چیه یکی توضیح میده

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rezarasnani گفته است :

ببخشید برای من سوال ایجاد شد کویل واین چیه یکی توضیح میده

والا کویل واین یه صدا سوت ماننده که از کارت گرافیک بلند میشه

دلیلش هم استفاده نکردن از پاور درست و حسابی یا تحت فشار بودن گرافیکه

کلا اگه کویل واین زیاد باشه اعصابتو میریزه بهم!

برای اینکه دقیقتر بدونی چیه برو یوتیوب ویدئو گذاشتن و صداش رو هم میتونی گوش بدی

لینک به دیدگاه

این مشکل قابل تعمیر یا حل شدن نیست ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rezarasnani گفته است :

این مشکل قابل تعمیر یا حل شدن نیست ؟

تا اونجا که من میدونم نه نیست

اما نوشته بودن خیلی احتمال داره از پاور باشه خدارو شکر 290ایکس من با حدود 2سال و خورده ای کارکرد اصلا کویل واین نداره

لینک به دیدگاه

تا اونجا که من میدونم نه نیست
اما نوشته بودن خیلی احتمال داره از پاور باشه خدارو شکر 290ایکس من با حدود 2سال و خورده ای کارکرد اصلا کویل واین نداره

خیلیییی ممنونن 3>

لینک به دیدگاه

توی سوابق خرید و فروش فروشنده ی 390 در پرشین تولز دیدم که تو کار بیت کوین هستن و احتمالا از این کارت هم برای ماین استفاده میکردن.ایشون تعداد زیادی کارت amd خرید و فروش کردن و به نظر بنده همشون هم برای ماین استفاده شدن

Screenshot_2017-03-20-11-50-22.thumb.png.669ac098864bffaabf7c8bf3ecef56e8.png

مطمئنا این کارت هم بخاطر ماین این بلا سرش اومده.ولی من قبل خرید از ایشون پرسیم ولی ایشون گفتن اصلا و ابدا برای ماین استفاده نشده و 100% سالمه

Screenshot_2017-03-20-10-08-08.thumb.png.8f1239884165d4969d7a522dce4b9139.png

Screenshot_2017-03-20-11-56-55.thumb.png.46524e422c06b875fae83b7876de6268.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

کویل واین صدای لرزش توی چوکهای کارت گرافیکه.

مسئله ای نیست که بوجود بیاد.معمولا از اول روبعضی کارتا هست وبخاطر پاور و ماین و ... ایجادنمیشه

فک میکنید ماین چیه مثلا؟؟؟غیر اینه که کارتو زیر لود 100%میبره؟؟؟

خوب گیم هم همینکارو میکنه دیگه.

لینک به دیدگاه

خب گیم خیلی باشه 1 ساعت هست.

ولی ماین چقدر کارتو توی فول لود نگه میداره؟

لینک به دیدگاه

اینکه ایشون تو کار بیت کوین هستن ربطی به کارت ندارد.چون از کارت گرافیک برای بیت کوین استفاده نمیشود بلکه از تراشه مخصوص استفاده می شود که درصد پردازش چند ده تا 100 برابر کارت گرافیک هست.از کارت بیشتر برای Zcash  یا ethereum استفاده می شود.

در گوگل سرچ کنید : "bitcoin mining hardware" .قدرت پردازش با hash per sec.در حال حاضر با 50 دلار شما یک فلاش یو اس بی ماینر میخرید که قدرت پردازش هم از کارت گرافیک بالاتر است.

اینگونه ابزار ها می گویند " ASIC hardwar Bitcoin "

لینک فروش دستگاه پردازش بیت کوین.

https://www.bitcoinmining.com/bitcoin-mining-hardware/

مقایسه پردازش کارت گرافیک در استخراج بیت کوین.

https://en.bitcoin.it/wiki/Non-specialized_hardware_comparison

مثلا یک کارت گرافیک 7970 مقدار Hash Rate در حدود 650 مگاهش ولی یک یو ای بی 50 دلاری می تواند تا 3 گیگاهش  ( یا 3000 مگا هش تقریبا 5 برابر کارت گرافیک 7970 ) برود.

لینک به دیدگاه

یک چیز فراموش کردم.کیفیت پایین پاور میتواند در ایجاد کویل واین موثر باشد حتی جدیدترین پاور ها.مثلا بعضی از پاور گرین سری HP هم این مشکل نسبتا کم دارند.پاور قادر نیست جوابگوی کارت گرافیک باشد در نتیجه توان  زیاد از پاور می کشد.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، SMO777 گفته است :

خب گیم خیلی باشه 1 ساعت هست.

ولی ماین چقدر کارتو توی فول لود نگه میداره؟

از زمانی که نرم افزار رو استفاده میکنه تا زمانی که نرم افزارو میبنده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

یک چیز فراموش کردم.کیفیت پایین پاور میتواند در ایجاد کویل واین موثر باشد حتی جدیدترین پاور ها.مثلا بعضی از پاور گرین سری HP هم این مشکل نسبتا کم دارند.پاور قادر نیست جوابگوی کارت گرافیک باشد در نتیجه توان  زیاد از پاور می کشد.

باعث ایجادکویل واین در پاور میشن نه گرافیک.

درسته؟

لینک به دیدگاه

پس طبق گفته های دوستان کارت یا از آکبندی کویل واین داره یا بیشتر بخاطر پاور بی کیفیت هست.درسته؟

لینک به دیدگاه

اینکه ایشون تو کار بیت کوین هستن ربطی به کارت ندارد.چون از کارت گرافیک برای بیت کوین استفاده نمیشود بلکه از تراشه مخصوص استفاده می شود که درصد پردازش چند ده تا 100 برابر کارت گرافیک هست.از کارت بیشتر برای Zcash  یا ethereum استفاده می شود.
در گوگل سرچ کنید : "bitcoin mining hardware" .قدرت پردازش با hash per sec.در حال حاضر با 50 دلار شما یک فلاش یو اس بی ماینر میخرید که قدرت پردازش هم از کارت گرافیک بالاتر است.
اینگونه ابزار ها می گویند " ASIC hardwar Bitcoin "
لینک فروش دستگاه پردازش بیت کوین.
https://www.bitcoinmining.com/bitcoin-mining-hardware/
مقایسه پردازش کارت گرافیک در استخراج بیت کوین.
https://en.bitcoin.it/wiki/Non-specialized_hardware_comparison
مثلا یک کارت گرافیک 7970 مقدار Hash Rate در حدود 650 مگاهش ولی یک یو ای بی 50 دلاری می تواند تا 3 گیگاهش  ( یا 3000 مگا هش تقریبا 5 برابر کارت گرافیک 7970 ) برود.

دوست عزیز من متوجه نشدم چیزی که شما توضیح دادید همون اورکلاکه؟ چه فایده ای داره این کار

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

باعث ایجادکویل واین در پاور میشن نه گرافیک.

درسته؟

بله درست هست.کوین واین بیشتر در ولتاژ پایین با آمپر زیاد می دهد ، یعنی کارت گرافیک ولتاژ حدود 1 تا 1.2 ولت هست همراه با حداقل 30 آمپر به بالا بنابراین بیشتر بخش اعظم صدای کوین واین از کارت گرافیک می آید.مثلا برنامه Gpu-Z برای کارت بنده  XFX 290 ولتاژ 1.1 با حداکثر 163 آمپر گزارش می دهد.خب یعنی کوین واین ولی من قادر نیستم صدای اون را تشخیص دهم چون صدای اون با صدای دیگر فن ها قاطی می شود.اما پاور دارای ولتاژ 5 تا 12 ولت با حداکثر 30  الی 80 آمپر.

برای کاهش صدای کوین واین ناشی از القاگر (Inductor) دو راه هست :

1 ) استفاده از چوک فریت بسیار مرغوب

2) اضافه کردن تعداد فاز در مدار تغذیه برق که فشار کمتری بروی چوک فریت ایجاد کند.

لینک به دیدگاه

یه هفتس من نمیدونم چرا بحث و نزاع بینه همه هستش تو این تاپیک و همش جنگ هستش

خدا وکیلی یه ناظر محبت کنه این تاپیک رو ببنده

شر رو بکنه.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Seyed Mahdi گفته است :

دوست عزیز من متوجه نشدم چیزی که شما توضیح دادید همون اورکلاکه؟ چه فایده ای داره این کار

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

نه منظور اینکه اگر طرف از کارت گرافیک برای Zcash  یا ethereum استفاده کرده باید احتیاط کرد.چون اینها 24 ساعته و یک ماهه مداوم کار می کنند.مثلا اگر چهار تا کارت گرافیک RX 480 داشته باشید شما میتوانید تا یک ماه درامدی ثابت حدود 120 دلار داشته باشید.چون بهترین کارت گرافیک برای درآمد ثابت همین کارت RX 480 است.برای همین سهم AMD از کارت گرافیک در بازار گیم شدیدا کاهش یافت.چون چینی های پدر سوخته  اینها حدود تا 200 هزار کارت خریدند ( برای همین کارت گرافیک RX 480 برای مدتی نایاب شد ) و باهاش عمل اتریوم انجام دادند که برای آنها درآمدی معادل تا 12000 دلار در ماه داشت.مثال ؟ اینجا ببینید.مثلا اینجا

http://www.thinkcomputers.org/insane-crypto-currency-mining-rigs/3/

f0de68847675c12bc7dfe93a5bcb028c7523a098

برای همین دقت کنید که اگر AMD دست دوم می خرید از فروشنده بپرسید از کجا خریده است.اگر فقط باهاش گیم بازی کرده مشکلی نیست.اما اگر باهاش عمل ماینر (Miner) انجام داده اونوقت باید قیمتش نصف باشد.چون معلوم نیست چقدر کار کرده است.

ویرایش : گفتم عمل Miner یعنی فقط با zcash  یا ethereum

در 2 ساعت قبل، SMO777 گفته است :

پس طبق گفته های دوستان کارت یا از آکبندی کویل واین داره یا بیشتر بخاطر پاور بی کیفیت هست.درسته؟

اگر پاور شما معتبر هست اشکال از آکبندی کارت.حتی کارت گرافیک سری 970 و 980  داشتند و خیلی ها شکایت می کردند.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...