رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم گیمینگ تا 10 میلیون (فقط کیس)

Recommended Posts

سلام دوستان

من قصد خرید سیستم گیمینگ دارم بودجه هم تا سقف 10 میلیون هستش برای کیس (ماوس و کیبورد و مانیتور بمونه بعد از عید)

مهم اینه که قبل از عید میخوام جمع بشه ... 

توی این چند روز خودم یک کم تحقیق کردم و به نتیجه های زیر رسیدم. (از آخرین باری که سیستم جمع کردم چقدر همه چیز عوض شده O.o)

چون سیستم گیمینگ هست میخوام حتما SLI ساپورت کنه ولی برای الان یک کارت گرافیک انتخاب کردم: ASUS ROG STRIX GTX 1080 DCIII AURA 8GB GDDR5X

رم: حداقل 32 مگ

اورکلاک نمیکنم پس سراغ سری K نمیرم (یا...؟) ترجیحا 4 هسته ای باشه چون بنچمارکهای بازی روی 8 هسته جواب نمیدن عموما و با 6 هسته زیاد تفاوتی ندارن

مادر بورد: اصلا نمیدونم... کلا بین Asus ROG و مادربوردهای گیمینگ Gigabyte موندم... ولی همیشه دوست دارم مادربورد امکانات جانبی تکمیل و خوبی داشته باشه. ضمن اینکه کارت صداش هم برام مهمه که کیفیت خوبی داشته باشه.

کیس و پاور Green نباشه چه بهتر!

ممنون میشم راهنماییم کنید. سریعتر انتخابم رو بتونم انجام بدم پروسه خرید قطعات خودش داستانه :)

لینک به دیدگاه

سلام

اگه میخوای SLI ببندی حتما x99 و 6850 بگیر تا بتونی از تمام توانش استفاده کنی . ایسوس رو به شخصه بیشتر از بقیه برندها میپسندم.پاور در حد 850 سری OC گرین کافیه . کیس هم گرین X9 بردار . کولر هم با توجه به نظر شخصی ام واتر کولر ببند سری 240 از دیپ کول کاپیتان یا مالستروم . 

یه توصیه البته شما عجله دارین یه دوماهی صبر کنید 1080Ti میاد و حداقل 30% بهتر از 1080 هست و در حد تایتان X هست بنچمارکهاش . تازه سری OC قطعا قویتر از سری رفرانس خواهند بود . 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

سلام

اگه میخوای SLI ببندی حتما x99 و 6850 بگیر تا بتونی از تمام توانش استفاده کنی . ایسوس رو به شخصه بیشتر از بقیه برندها میپسندم.پاور در حد 850 سری OC گرین کافیه . کیس هم گرین X9 بردار . کولر هم با توجه به نظر شخصی ام واتر کولر ببند سری 240 از دیپ کول کاپیتان یا مالستروم . 

یه توصیه البته شما عجله دارین یه دوماهی صبر کنید 1080Ti میاد و حداقل 30% بهتر از 1080 هست و در حد تایتان X هست بنچمارکهاش . تازه سری OC قطعا قویتر از سری رفرانس خواهند بود . 

ممنون. با توجه به افزایش قیمت های شب عید، از خرید قبل از عید صرف نظر کردم... وقت بیشتر هم برای انتخاب درست دارم :)

میشه بگید چرا x99؟ z170 برای sli خوب نیست؟

برای cpu نظرم روی i7 7700 هست. انتخاب خوبی هست یا هزینه الکی؟ 

روی مادربرد هنوز دو دل هستم. خودم بیشتر ASUS داشتم و دارم متاسفانه توی پشتیبانی نرم افزاری خیلی ضعیف عمل میکنه ولی خود سخت افزاریش عالیه. منتها از طرفی نمیدونم در مقایسه گیگابایت بهتر هست یا نه. از طرفی مدلهای مادربرد ASUS که توی سایتها میبینم اکثرا یا قدیمی هستن یا اگرم جدیدن  برای گیمینگ مناسب نیستن.

لینک به دیدگاه

دادا شما رو چ رزولوشنی میخوای بازی کنی؟اگه میخوای رو FHD بازی کنی 1070 هم کافیه!به نظر من مادربرد رو هم سری Z بردار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما بیخیال sli بشید همه بازیها ازش پشتیبانی نمیکنن و هزینه زیادی داره از جمله پاور قویتر و حرارت بیشتر و ...

1080ti حتما بگیر و سوکت 1151 کافیه برای شما که بعد عید هم رایزن ای ام دی موجود میشه و انتخاب بیشتری داره و گرافیک وگا هم اواخر اردیبهشت لانچ میشه

هیچی بازی 16 گیگ رم مصرف نمیکنه و چه برسه به 32 ، خرج اضافست

لینک به دیدگاه

داداش  کیس حدود ۵ و ۶ برا گیم 4k کافیه. اگه میخوای چش مهمونای عیدو در بیاری اون یه حرف دیگس 

لینک به دیدگاه

X99 برای پشتیبانی بهتر از SLI . چون با یه cpu که 40 لاین بهت PCIe 3 بده میتونی هر دوتا گرافیک رو x16 ببندی . 

ولی دوستمون راست میگه من بجز مثلا نمونه بارزش whachdogs و بازیهای خیلی کمتر نمیتونی از ارزش کلی دوتا کارت همزمان استفاده کنی

اگه فقط و فقط گیمینگ کاربری داره یدونه 1080ti تا حداقل 3 سال دیگه هم بسه برات .

یه توصیه دیگه ؛ رایزن 1800 با 1080ti ببند . مادربرد هم سری 370 ایسوس برای cpu ات که AMD ساپورته . از سری ROG .فوق العاده هست . اگه صبر کنید تا اردیبهشت همشون وارد بازار میشن . 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز... ب نظر من صبر کن تا 1080ti بیاد و پردازنده هم i7 7700 بگیر...پردازنده amd zen 7 1800x فعلا تو بازیا از i5 6600k کم اوورده و در رده پایین تمام پردازنده های سری kaby اینتل قرار گرفته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...