رفتن به مطلب

وعده افزایش کارایی معماریهای مکسول و پاسکال در عناوین dx 12 با درایور 378.78 ایا حقیقت یافت ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

طبق کنفرانس انودیا که در چند روز اخیر این شرکت به کاربران خودش وعده درایوری داد که به صورت میانگین  در عناوین جدید dx12 افزایش 16 درصدی کارایی رو به دنبال خواهد داشت

طبق این ادعا و بسایت guru3d اقدام به تست این درایور ویژهdx12 و مقایسه اون با درایور قبل از اون کرد و نتایجی که حاصل شد چیز دیگه ای رو ثابت کرد

1.thumb.PNG.1a9c9773cdd90eee1d8da337f31b9bcd.PNG

طبق ادعای انودیا این درایور با افزایش 33 درصدی ? برای کارتهای 1080 وti رو دربازی تامب رایدر 2016  باید همراه باشه  که تست کارت 1080 چیز دیگه ای رو ثابت کرده 

همچنین طبق این ادعا به ترتیب برای هیتمن 16 درصد برای گیرزاف وار 4 در حالت بوست 10 درصد بازی ashes   باید 9 درصد بازی دیویژن 4 درصد برای کارت 1080 بایدافزایش کارایی داشته باشه

2.thumb.PNG.2c8edcba6596642517d68abeba6a04cf.PNG

تنها بازی که بیشترین سود رو از این درایور ویژه برده بازی هیتمن بوده که دلیل اون هم میتونه این باشه که اساس این بازی بر پایه dx 11.03 طراحی شده 

نتایج تستهای سایت wccftch هم نتایج guru3d رو تایید میکنه

3.thumb.PNG.87cce4c6eeb7e74bc6f6fe83f9cb2fc8.PNG

4.thumb.PNG.5f3ad0bb2ebee1b8432d53f47c094fdf.PNG

5.thumb.PNG.d71eb268ca35b216c251b23836cb0af1.PNG

6.thumb.PNG.f67a57847ff87afc9c63a059f859b801.PNG

7.thumb.PNG.d9f7d98170e45fd82f569a5c289e9e8c.PNG

حالا سوال اینه که انودیا در زمان لانچ سری مکسول همچین ادعای مشابهی رو از خودش منتشر کرده بود و مدعی بود نبود بخش async comput سخت افزاری در داخل هسته های گرافیکی خودش رو با بروز رسانی درایور ها جبران میکنه و این چیزی بوده که تا الان خلاف اون ثابت شده و اینکه نمیشه نبود بخش سخت افزاری رو با درایور جبران کرد

حالا این سوال پیش میاد که تا کی انودیا میخواد با این وعده ها کاربرانو طرفداران خودشو سرگرم کنه

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برای شرکتی که کارت 3.5 گیگی رو به جای 4 گیگی به مردم غالب می کرد این دروغ ها دست گرمی هستش !!!

بزک نمیر بهار میاد، کمبزه با خیار میاد !

ضمن این که اگر هم اتفاق بیفته تازه میشه مثل ای ام دی کبیر !!!

لینک به دیدگاه

من رو 950 تست کردم افزایش انچنانی ندیم فقط تو دوتا یه دو سه فریم اضافه شد جی تی ای تست نکردم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

2.thumb.PNG.2c8edcba6596642517d68abeba6a04cf.PNG

کنتور که نمی اندازه! یه دروغی میگی حالا اونی که دوست داره بره اونقدر دنبالش تا بتونه ثابت کنه!

کل اعداد جدول بالا رو هم با هم جمع کنی میشه 33% نمیشه :D

برای GTX 1080 TI هم گفته بودن 35% از GTX 1080 سریعتر هست اما بعد تست مشخص شده بود در بهترین حالت حدود 25% سریعتره. (در خوب بدون این کارت شکی نیست ولی 35% دروغ بود)

gtx-1080-ti-best-ever-100712322-orig.thumb.jpg.d83583a0ab63a137069d68d08aaaff96.jpg

ضمن اینکه خیلی جالبه که اصلاً نگفتن این اعداد رو از کجا آوردن! در کجا و با چه شرایطی تست کردن!

در 23 دقیقه قبل، Reza022 گفته است :

من رو 950 تست کردم افزایش انچنانی ندیم فقط تو دوتا یه دو سه فریم اضافه شد جی تی ای تست نکردم

دوست عزیز دقت داشته باشید این درایور قول افزایش عملکرد روی بازی های DirectX 12 رو داده پس مطمئن بشید با همین API تست می کنید.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

فقط با  amd بود ک با درایور Relive   تو بازیا حدود 5 تا 10 فریم افزایش فریم پیدا کرم!

من فن amd نیستم ولی intel و nvidia سیاستای کثیفی دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازم جای شکر داره پسرفت نکرده ایندفعه، پیشرفت پیشکششون، من خودم همین رو نشونه ای می دونم که واقعا یکارایی کردن:P

البته بازم الان یبار دیگه نگاه کردم دیدم تو گیرز اف وار پسرفت کردن رو 1080 9_9

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

آقا من به شخصه فن انویدیام، ولی خب دارم پیشرفت AMD رو به چشم میبینم. حالا اینکار چه پیشرفت باشه چه پسرفت از طرف انویدیا به شخصه دلیلشو AMD میدونم، مطمئنا کاری کرده که این شرکت یه تکونی به خودش بده وگرنه شرکتی که چندین سال بی رقیب داشت مسیرشو ادامه می داد میتونست بازم یه جوری با یه وعده ای طرفدارارو جذب کنه!

هنوزم برام عجیبه چرا خبری از پرفورمنس این درایور توی کارت های پایین رده نیست خیلی دوست دارم ببینم دوستانی که میگن 1060 با این درایور خیلی بهتر از 480 عمل میکنه، واقعا حرفشون درست از آب در میاد یا نه

لینک به دیدگاه

روی 970 در gta v تقریبا فریم از 25 به 55 رسید . البته فکر کنم درایور قبلی رو بد نصب کردم برای همین خراب بوده

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

روی 970 در gta v تقریبا فریم از 25 به 55 رسید . البته فکر کنم درایور قبلی رو بد نصب کردم برای همین خراب بوده

با چه تنظیمات گرافیکی و چه سیستمی ؟

انگار شما همین الان هم دارید فریم کمی میگیرید

http://www.techspot.com/review/991-gta-5-pc-benchmarks/page3.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,5.html

جدا از این که این درایور برای بازی های DX12 نوشته شده .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

,,والا من با Rx 470 نزدیک 55 فریم میگرفتم رو فول اچ دی

لینک به دیدگاه

و باز هم تاپیک فن های amd برای خالی کردن عقده و حساسیت هاشون نسبت ب بیکاری در خانه!

بجای بحث های فیلسوفی بهتره دوتا سایت بیشتر مراجعه کنید و توی یوتیوب هم ی چرخی بزنید

پول حجم نت رو خودم براتون واریز میکنم!!! ایشالا وگای شما هم شهریور ماه میرسه ایران اونوقت بشینید گاز بدید تا ب حول و قوه الهی بازم با هایپ هاش شیره سر ملت نماله

IMG_20170313_001840.jpg

IMG_20170313_001837.jpg

IMG_20170313_001128.jpg

IMG_20170313_001123.jpg

IMG_20170313_001119.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

و باز هم تاپیک فن های amd برای خالی کردن عقده و حساسیت هاشون نسبت ب بیکاری در خانه!

بجای بحث های فیلسوفی بهتره دوتا سایت بیشتر مراجعه کنید و توی یوتیوب هم ی چرخی بزنید

پول حجم نت رو خودم براتون واریز میکنم!!! ایشالا وگای شما هم شهریور ماه میرسه ایران اونوقت بشینید گاز بدید تا ب حول و قوه الهی بازم با هایپ هاش شیره سر ملت نماله

نمردیمو مفهوم دو تا سایت معروف و منبع معتبر رو هم فهمیدم

طرف 77 پست زده تو گورو , اون شده الان شده منبع مهم ؟?

بنچمارک از بازی میزاری ؟ مقایسه بزار دوست عزیز !! این بنچمارک ها زیاده تو نت

من نتم نامحدوده , تو یوتوب چند تا ویدیو دیدم , Nvidia   خیلی بد گند زده تو این زمینه 

باز خوبه  amd طرافداراش هایپ می کنن , این nvidia که خودش گپ میاد , اخرش ابروش میره☺

https://www.youtube.com/watch?v=YgmqKCe6JFs

جالبه تو بعضی بازی ها فریم کاهش پیدا کرده 

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Raizex گفته است :

نمردیمو مفهوم دو تا سایت معروف و منبع معتبر رو هم فهمیدم

طرف 77 پست زده تو گورو , اون شده الان شده منبع مهم ؟?

بنچمارک از بازی میزاری ؟ مقایسه بزار دوست عزیز !! این بنچمارک ها زیاده تو نت

من نتم نامحدوده , تو یوتوب چند تا ویدیو دیدم , Nvidia   خیلی بد گند زده تو این زمینه 

باز خوبه  amd طرافداراش هایپ می کنن , این nvidia که خودش گپ میاد , اخرش ابروش میره☺

https://www.youtube.com/watch?v=YgmqKCe6JFs

جالبه تو بعضی بازی ها فریم کاهش پیدا کرده ?

خوبه باز چارتا امید واهی برای اینده دارید

ما از هرجا منبع بذاریم شما قوم بنی اسرائیل یا میگید خراب کرده یا میگید کذبه هر منبعی ک بگه amd اندازه پشه پیشرفت کرده شما تو بوق و کرنا میکنید

فقط هایپ کردن :دی

برید با پولاریس هاتون بازی کنید کاری ب کار صاحبان و دارندگان انویدیا نداشته باشید ی جور انتقاد میکنید انگار نون ب نرخ روز خور amd هستین! 

IMG_20170223_131656.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

IMG_20170313_001840.jpg

IMG_20170313_001837.jpg

اولاً که لطفاً در طرز گفتارتون تجدید نظر کنید.

دوماً طبق همون عکس اولی هم که خودتون گذاشتین، تفاوت فریم از درایور قدیم تا جدید حدود 14 درصد بوده. با 12 درصد بالا اختلاف داره اما هنوز هم خیلی از چیزی که انویدیا ادعا کرده بوده کمتره.

سوماً لطفاً قبل از اینکه یک عکسی می گذارید قبلش خودتون هم یک نگاهی بکنید داخلش چی نوشته! اون فرد اومده فرق بین DirectX 11 با DirectX 12 رو گذاشته در حالیکه اصلاً قصد انویدیا این نبوده. هدف از ارائه این درایور افزایش فریم فقط در DirectX 12 هست نه از DirectX 11 به DirectX 12. در عین حالیکه من حتی در همین اعدادی هم که نوشته شک دارم، مشخصه که این طرف حتی نمیدونسته داره با چه هدفی مطلب مینویسه! حالا شما اومدی با استناد به حرف این، تست های Guru3D و WCCFTech رو رد می کنی؟

چهارم هم اینکه ما که حرفی نداریم، این چیزی نیست که از عهده تست کردن بچه ها هم بر نیاد. شما که خودت ظاهراً فعلاً کارتی نداری، ولی هر کدوم از دوستان که کارت انویدیا دارن، بیاد یک تست در یکی از بازی های DirectX 12 بگذاره به طوری که بین درایور انویدیا برای همون بازی تا درایور جدید همون اختلافی که انویدیا گفته وجود داشته باشه.

اون بنچمارکهای دیگه ای هم که گذاشتین اصلاً ربطی به این موضوع نداره.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

اولاً که لطفاً در طرز گفتارتون تجدید نظر کنید.

دوماً طبق همون عکس اولی هم که خودتون گذاشتین، تفاوت فریم از درایور قدیم تا جدید حدود 14 درصد بوده. با 12 درصد بالا اختلاف داره اما هنوز هم خیلی از چیزی که انویدیا ادعا کرده بوده کمتره.

سوماً لطفاً قبل از اینکه یک عکسی می گذارید قبلش خودتون هم یک نگاهی بکنید داخلش چی نوشته! اون فرد اومده فرق بین DirectX 11 با DirectX 12 رو گذاشته در حالیکه اصلاً قصد انویدیا این نبوده. هدف از ارائه این درایور افزایش فریم فقط در DirectX 12 هست نه از DirectX 11 به DirectX 12. در عین حالیکه من حتی در همین اعدادی هم که نوشته شک دارم، مشخصه که این طرف حتی نمیدونسته داره با چه هدفی مطلب مینویسه! حالا شما اومدی با استناد به حرف این، تست های Guru3D و WCCFTech رو رد می کنی؟

چهارم هم اینکه ما که حرفی نداریم، این چیزی نیست که از عهده تست کردن بچه ها هم بر نیاد. شما که خودت ظاهراً فعلاً کارتی نداری، ولی هر کدوم از دوستان که کارت انویدیا دارن، بیاد یک تست در یکی از بازی های DirectX 12 بگذاره به طوری که بین درایور انویدیا برای همون بازی تا درایور جدید همون اختلافی که انویدیا گفته وجود داشته باشه.

اون بنچمارکهای دیگه ای هم که گذاشتین اصلاً ربطی به این موضوع نداره.

برا من نظر یوزر بیشتر حائز اهمیته تا سایت هایی ک هر کدوم ی چیزی میگن. همین wccftech ک میفرمایین خود شما فن های amd قبولش ندارین حالا شد منبع درست؟؟؟

اون بنچ با اخرین درایور منتشر شده از طرف انویدیا گرفته شده وگرنه بی دلیل نمیذاشتم

چیزی ک مهمه افزایش کارایی بوده حالا چون در هر سیستمی جواب نداده باید بگین الکی و بدرد نخوره؟

شما هم ک مبنای تاپیکتون رو با هدف مسخره کردن شروع کردین انتظار ب سخره گرفتن رو هم داشته باشین عزیز من

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

برا من نظر یوزر بیشتر حائز اهمیته تا سایت هایی ک هر کدوم ی چیزی میگن. همین wccftech ک میفرمایین خود شما فن های amd قبولش ندارین حالا شد منبع درست؟؟؟
اون بنچ با اخرین درایور منتشر شده از طرف انویدیا گرفته شده وگرنه بی دلیل نمیذاشتم
چیزی ک مهمه افزایش کارایی بوده حالا چون در هر سیستمی جواب نداده باید بگین الکی و بدرد نخوره؟
شما هم ک مبنای تاپیکت رو با هدف مسخره کردن شروع کردی انتظار ب سخره گرفتن رو هم داشته باش عزیز من

اینا ک پردازنده zen 1800x شون از i5 kaby. کم اوورده رو ناراحت نکن بزار ب خیال خودشون پشت انویدیا حرف بزنن[emoji108][emoji108]
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

شما هم ک مبنای تاپیکتون رو با هدف مسخره کردن شروع کردین انتظار ب سخره گرفتن رو هم داشته باشین عزیز من

ببین چقدر اوضاع انویدیا بهم ریختس که حتی سایت های طرفدارشم نمی تونن روی گند کاری هاش ماله بکشن!!!

البته شاید انویدیا پاور آپ بتونه !!! بالاخره هرچی نباشه هنوز  داره از بتل 3 برای بنچمارک گیری استفاده می کنه

انویدیا گفته نسبت به درایور قبل و در DX12 پیشرفت داشتیم . پس باید در بازی های DX12 و روی API دایرکس 12 با دو درایور ( یکی همون درایور یکی درایور قبلش ) تست گرفته بشه . صحبت هم سر میزان افزایش پرفورمنس هستش . اون چیزی که انویدیا صحبتش رو کرده هیچ ربطی به اون چه اتفاق افتاده نداره این میشه هایپ کردن !!! مبنای تاپیک هم رسوا کردن انویدیا هستش نه کار دیگه ای

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

اینا ک پردازنده zen 1800x شون از i5 kaby. کم اوورده رو ناراحت نکن بزار ب خیال خودشون پشت انویدیا حرف بزننemoji108.pngemoji108.png

همین که برای حمایت از انویدیا از اینتل استفاده می کنید برای ما طرفداران ای ام دی کبیر بسه !!! باید یک به دو ( البته اگر اینتل 1 باشه انویدیا 0.01 هستش که در مجوع میشه 1 به 1.01 ) باشن تا بتونن با ای ام دی کبیر رقابت کنند !!! :D

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این بحثا الکی چیه ک میکنین ، بابا مثه بچه ادم بشینین بازیتونو کنید .
هردوتاشون شرکتای بزرگی هستن و اصن شما ی نفر از کارمندای این دوتا شرکت رو بیار ک کامنتای شما رو بخونه .

هر چی شما بیشتر واسشون یقه پاره کنید قیمت محصولاتشون بیشتر میشه . ی ریالم ب جیب هیچکدوممون نمیره.

باتشکر

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

همین که برای حمایت از انویدیا از اینتل استفاده می کنید برای ما طرفداران ای ام دی کبیر بسه !!! باید یک به دو ( البته اگر اینتل 1 باشه انویدیا 0.01 هستش که در مجوع میشه 1 به 1.01 ) باشن تا بتونن با ای ام دی کبیر رقابت کنند !!! biggrin.png

همین ک نمیتونید قبول کنید پرچمدارتون زیره i5 نسله قبله برا ما بسه...ای ام دی اگ کبیر بود این اوضاع کارتای گرافیک و پردازنده هاش نبود[emoji23][emoji23]
لینک به دیدگاه

حالا هی دور هم جمع بشید تاپیک بزنید تا انویدیا رو خراب کنید..بابا اینا تاثیری نداره شما برو نوشابتو باز کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

موضوعی بود بین من و یکی از دوستانم که رویه این حرفش تاکید میکرد که amd میاد و با دستکاری درایورهاش کیفیت تکسچر های بازیها رو کم میکنه تا فریم بیشتری دریافت کنن کارتهاش

منتها بعد از چند مدت من دنبال گشتم و اینو داخل سایت معتبر تامز هاردوار پیدا کردم

1.thumb.PNG.fb81813aab94b02774ee95a977316604.PNG

2.thumb.PNG.71bc42b9711fa027ba73e3dcb4ef360c.PNG

میتونید با مراجعه به لینک مربوطه خودتون عکسها رو با هم مقایسه کنید

http://www.tomshardware.com/reviews/for-honor-geforce-radeon-test,4946.html

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، mehdi1502 گفته است :

همین ک نمیتونید قبول کنید پرچمدارتون زیره i5 نسله قبله برا ما بسه...ای ام دی اگ کبیر بود این اوضاع کارتای گرافیک و پردازنده هاش نبودemoji23.pngemoji23.png

cor i5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

والا تا جایی که تستها میگن دوتا سی پی یویه 2000 دولااری و 1000 دولاری اینتل دارن گریه میکنن

1.thumb.PNG.10cdbc2a638b2922aecb77db5361dfed.PNG

2.thumb.PNG.9e6f2dc4f065f1706569747b7fd8f9cc.PNG

در حالت سینگل کور 6950 ده هسته ای !!!!!!!!!!!

3.thumb.PNG.d70ea198d101c79db789fbe472dc7d32.PNG

AMD خدا لعنتت کنه که طرفداری اینتل و انودیا نمیتونن همچین روزایی رو ببینن

5.thumb.PNG.0ff2a238daaac5f4b3ac8a942482f281.PNG

رم دو کاناله سرعت خوندن رم 4 کاناله !!!!!!!!!!!!!!! دیگه چی میخوای !!!!!!!!!!!!!!!! ازین بالاتر

6.thumb.PNG.e630bd25ff6f815768a8ec870def3647.PNG

تازه سایت گورو نوشته که یک باگ در ویندوز 10 مشاهده شده که قابلیت استفاده از فناوری (simultaneous multi-threading )SMT مورد استفاده در پردازنده های رایزن رو نداره

مایکروسافت قول داده با یک پچ این مشکل رو بر طرف کنه

http://www.guru3d.com/news-story/microsoft-confirms-windows-bug-is-holding-back-amd-ryzen.html

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

همین ک نمیتونید قبول کنید پرچمدارتون زیره i5 نسله قبله برا ما بسه...ای ام دی اگ کبیر بود این اوضاع کارتای گرافیک و پردازنده هاش نبودemoji23.pngemoji23.png

ادعای شما در مقایسه 1800X با i5 ها به قدری مضحک هستش که حتی نیاز به جواب دادن هم نداره .

خود اینتل قیمت ها رو کاهش داده تا بیشتر از این خجالت زده نشه اون وقت شما دارید 1800X معظم رو به جوجه i5 های اینتل مقایسه می کنید !!!:D

لینک به دیدگاه

ادعای شما در مقایسه 1800X با i5 ها به قدری مضحک هستش که حتی نیاز به جواب دادن هم نداره .
خود اینتل قیمت ها رو کاهش داده تا بیشتر از این خجالت زده نشه اون وقت شما دارید 1800X معظم رو به جوجه i5 های اینتل مقایسه می کنید !!!biggrin.png

تو سابت زومجی مقالش موجوده دوست عزیز...چ حسی داری وقتی پرچمدارتون در برابر جوجه i5 اینتل جیک جیک میکنه؟!..کاهش قیمتا واسه اون حرفای گنده ای ک ای ام دی درباره پردازنده هاش میزد بود تا ضرر نکنه..ولی اینطور ک معلومه همش گنده گ..زی بیشتر نبوده و در عمل ی چیز دیگ میگ[emoji23]
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...