رفتن به مطلب

وعده افزایش کارایی معماریهای مکسول و پاسکال در عناوین dx 12 با درایور 378.78 ایا حقیقت یافت ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، mehdi1502 گفته است :

تو سابت زومجی مقالش موجوده دوست عزیز...چ حسی داری وقتی پرچمدارتون در برابر جوجه i5 اینتل جیک جیک میکنه؟!..کاهش قیمتا واسه اون حرفای گنده ای ک ای ام دی درباره پردازنده هاش میزد بود تا ضرر نکنه..ولی اینطور ک معلومه همش گنده گ..زی بیشتر نبوده و در عمل ی چیز دیگ میگemoji23.png

اون سایت فهمید 1800X از i5 های اینتل ضعیف تره اما خود اینتل نفهمید و قیمت ها رو بی خود بی خود کاهش داد و قرار نسل بعدش پس از چندین سال درجا زدن حدود 15 درصد افزایش پرفورمنس داشته باشه !!!

خدایا این شادی ها رو از ما نگیر !!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

cor i5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
والا تا جایی که تستها میگن دوتا سی پی یویه 2000 دولااری و 1000 دولاری اینتل دارن گریه میکنن
1.thumb.PNG.10cdbc2a638b2922aecb77db5361dfed.PNG

2.thumb.PNG.9e6f2dc4f065f1706569747b7fd8f9cc.PNG
در حالت سینگل کور 6950 ده هسته ای !!!!!!!!!!!
3.thumb.PNG.d70ea198d101c79db789fbe472dc7d32.PNG

AMD خدا لعنتت کنه که طرفداری اینتل و انودیا نمیتونن همچین روزایی رو ببینن
5.thumb.PNG.0ff2a238daaac5f4b3ac8a942482f281.PNG
رم دو کاناله سرعت خوندن رم 4 کاناله !!!!!!!!!!!!!!! دیگه چی میخوای !!!!!!!!!!!!!!!! ازین بالاتر
6.thumb.PNG.e630bd25ff6f815768a8ec870def3647.PNG
تازه سایت گورو نوشته که یک باگ در ویندوز 10 مشاهده شده که قابلیت استفاده از فناوری (simultaneous multi-threading )SMT مورد استفاده در پردازنده های رایزن رو نداره
مایکروسافت قول داده با یک پچ این مشکل رو بر طرف کنه
http://www.guru3d.com/news-story/microsoft-confirms-windows-bug-is-holding-back-amd-ryzen.html

اینا ک تو رزولوشن 4k هست ک بیشترین فشار روی کارت گرافیکه...شما تو رزولوشن 1080p و 720p میتونی ب واضح ببینی ک از i5 6600k کم اوورده
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mehdi1502 گفته است :

اینا ک تو رزولوشن 4k هست ک بیشترین فشار روی کارت گرافیکه...شما تو رزولوشن 1080p و 720p میتونی ب واضح ببینی ک از i5 6600k کم اوورده

O.o

لینک به دیدگاه

اون سایت فهمید 1800X از i5 های اینتل ضعیف تره اما خود اینتل نفهمید و قیمت ها رو بی خود بی خود کاهش داد و قرار نسل بعدش پس از چندین سال درجا زدن حدود 15 درصد افزایش پرفورمنس داشته باشه !!!
خدایا این شادی ها رو از ما نگیر !!!

جوابتون داده شده دوست عزیز دقت کنید
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mehdi1502 گفته است :

جوابتون داده شده دوست عزیز دقت کنید

کدوم آدم عاقلی میاد از CPU با قیمت 1800X در گیمینگ اون هم سطح فول اچ دی استفاده می کنه ؟؟؟؟

الان کارت 480 برای فول اچ دی کاملا کافیه و قیمتش حدود 230 دلاره عموما هم در سیستم های گیمینگ گرافیک گرونترین قطعه هستش . کدوم آدم عاقلی با یه سی پی یو 500 دلار گیم می زنه اون هم فول اچ دی و اچ دی ؟؟؟؟

بعد از اون از کی تا حالا قدرت CPU رو بر اساس گیم مشخص می کنند ؟؟؟

برای گیمینگ باید سراغ 6 و 4 هسته ای های RYZEN بریم نه سراغ 8 هسته ای ها .

لینک به دیدگاه

کدوم آدم عاقلی میاد از CPU با قیمت 1800X در گیمینگ اون هم سطح فول اچ دی استفاده می کنه ؟؟؟؟
الان کارت 480 برای فول اچ دی کاملا کافیه و قیمتش حدود 230 دلاره عموما هم در سیستم های گیمینگ گرافیک گرونترین قطعه هستش . کدوم آدم عاقلی با یه سی پی یو 500 دلار گیم می زنه اون هم فول اچ دی و اچ دی ؟؟؟؟

بعد از اون از کی تا حالا قدرت CPU رو بر اساس گیم مشخص می کنند ؟؟؟
برای گیمینگ باید سراغ 6 و 4 هسته ای های RYZEN بریم نه سراغ 8 هسته ای ها .

هههههه واسه هرچیزی ی بهونه ای دارین.. مهم اینه ک در همه حال چ 1080 چ 2160 ..i7 اول بود... و درثانی ک تو 1080..zen 7 1800x در حد i5 6600 نبود هههه..از pcie 3 هم پشتیبانی نمیکنه احیایا
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا ول کنید این بچه بازی هارو ، یکی از روی سن پایین و آتیش زیاد پست دیگه همه نباید جواب بدن ، ول کنین الکی اسپم میشه

گور بابای اینتل و ای ام دی و انویدیا

لینک به دیدگاه

چه بحث های مسخره و بچه گانه ای... حاجی مگه شرکت مال شماست دارین خودتونو پاره میکنین

لینک به دیدگاه

درود

در فرومی به این خوبی و با آدم هایی که اهل علم کامپیوتر هستن واقعا جای تاسف داره که بجای بحثی علمی و در آوردن یک مطلب یا نتیجه ی علمی بشینیم و با هم جدال کنیم و در نهایت باعث ناراحتی هم بشه

صد سال ها منی که انویدیا دارم سنگش رو به سینه بزنم حتی یک کارت پستال تشکر هم نمیاد

شماهایی که ای ام دی رو هم دارید همونطور

لطفا به فکر حقوق خودتون باشید نه دیگران!

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

در فرومی به این خوبی و با آدم هایی که اهل علم کامپیوتر هستن واقعا جای تاسف داره که بجای بحثی علمی و در آوردن یک مطلب یا نتیجه ی علمی بشینیم و با هم جدال کنیم و در نهایت باعث ناراحتی هم بشه

صد سال ها منی که انویدیا دارم سنگش رو به سینه بزنم حتی یک کارت پستال تشکر هم نمیاد

شماهایی که ای ام دی رو هم دارید همونطور

لطفا به فکر حقوق خودتون باشید نه دیگران!

دقیقا..اما دو سه نفر تو این فروم هستن اسم نمیبرم . مخصوصا فن AMD! خدائیش شورشو در اوردن هر تاپیکی میری  میبینی سریع میان تاپیک طرفو با فن بازی به گند میکشن

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بابا ول کنید این بچه بازی هارو ، یکی از روی سن پایین و آتیش زیاد پست دیگه همه نباید جواب بدن ، ول کنین الکی اسپم میشه

گور بابای اینتل و ای ام دی و انویدیا

OK

از موضوع تاپیک منحرف شدیم !!!

بحث بر سر RYZEN بمونه برای یه وقت دیگه .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

منبع ؟؟؟

یه مقدار توضیحاتش کمه .

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

منبع ؟؟؟

یه مقدار توضیحاتش کمه .

به پست اضافه شد

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

دقیقا..اما دو سه نفر تو این فروم هستن اسم نمیبرم . مخصوصا فن AMD! خدائیش شورشو در اوردن هر تاپیکی میری  میبینی سریع میان تاپیک طرفو با فن بازی به گند میکشن

,وقتی ما اصلاح رو از خودمون شروع کنیم بقیه هم شروع به اصلاح شدن میکنن عزیز

ان شاء الله همه به این درک میرسن که هر کدوم از این دو شرکت پیشرفت کنه به نفع ما یوزر هست چراکه نمیخوان در برابر هم کم بیارن

پس امید به پیشرفت هر دو داشته باشیم

-------

ضمنا اگر بیش از حد اسپم شد از تک تک دوستان لیونی معذرت خواهی میکنم 

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

دادا گیر اوردی مارو!!!!!!!!!!!!!!!

میشه مشخص کنی کجا نوشته رزولوشن 4k ???!!!!!

اونا نرم افزار رندرینگ تست سی پی یو در حالتهای تک هسته ای و چند هسته ایه

اون تست دیگه هم حالت خوندن و نوشتن رم سیستم هست و پهنای باند بین رم و سیستم  و فرکانسی که توسط سی پی یو پشتیبانی میشه !!

تازشم همونطور که 6950 اینتل یا 6900 واسه بازی ساخته نشدن 1800X ]م واسه بازی ساخته نشده

داداش تخصص نداری چرا میای تو بحث شرکت میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

درود

طبق چارت شما برای افزایش پرفور منس  که خودشون با درایور زمان ریلیز بازی با این درایور که حدود 1 سال و خورده ای ازش رد شده و زمان ریلیز بازی ازdx12 بازی پشتیبانی نمیکرده  مقایسه شده

اون لینک اناندتچ هم بازی تامب رایدر رو تست گذاشته با dx11 در صورتی که قرار بوده این درایور ویژه dx 12 باشه  چارت شما هم بهش اشاره کرده

تازه درایور جدید رو که نمیشه با درایور 1 و نیم سال پیش مقایسه کرد معلومه باید افزایش پرفورمنس داشته باشه  باید با یک نسخه یا دو نسخه قبلش مقایسه بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mehdi1502 گفته است :

دوست عزیز شما که سواد نداری تشخیص بدی اینا چیه چرا میای ابروی خودت و برندتو می بری ؟

اون بنچمارک های که دوستمون گذاشتند درمورد رندر و فرکانس مموری هستند و اصلا به بازی و رزولوشن ربطی ندارند !!

7700k از 6950x هم بهتره عمل کرده , پس 6950 اشغاله ؟ چرا ملت میخرنش ؟

در 15 ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

خوبه باز چارتا امید واهی برای اینده دارید

ما از هرجا منبع بذاریم شما قوم بنی اسرائیل یا میگید خراب کرده یا میگید کذبه هر منبعی ک بگه amd اندازه پشه پیشرفت کرده شما تو بوق و کرنا میکنید

فقط هایپ کردن :دی

برید با پولاریس هاتون بازی کنید کاری ب کار صاحبان و دارندگان انویدیا نداشته باشید ی جور انتقاد میکنید انگار نون ب نرخ روز خور amd هستین! 

من نون به روز خور ای ام دی هستم ؟  من به شما حرف بدی زدم

شما داری به خاطر یه برند به هموطنات توهین می کنی !!!!!

اینتل و انویدیا از نبود رقیب تو این چند سال سو استفاده کردند , منم دوست دارم ای ام دی بتونه باهاشون رقابت کنه تا بازار ارامش داشته باشه

هیچ کدوم برندها هم برام کوچکترین ارزشی ندارند , ولی منصف بودن کاری بدی نیست , عذر می خوام باعث ناراحتی تون میشه

قرن 21 مثل اینکه , نبود رقابت یعنی خالی شدن جیب مصرف کنند انصافا که جهان سومی هستیم

گوربابای ای ام دی , انویدیا و اینتل خیلی عالی هستند

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان بحث برای amd و انودیا باشه ولی با دلیل و مدرک بیاید جلو هر کی هر چی داره از هردوشرکت با دلیل بیاد رو کنه من که خودم فن amd هستم اگر کسی دلیل و جواب قانع کننده واسه حرفش بیاره  بنده مخلصشم هستم این طوری بهتره که گند کاری های هر سه شرکت رو بشه و مصرف کننده که میخواد بره سمتش خرید کنه با اگاهی میره خرید میکنه

خواهشا من دوست دارم بحث تخصصی پیش بره نه حرفای بچه گانه و توهین امیز به هم باشه این طوری پشیزی از اطلاعات نصیب هیچکس نمیشه

من فقط میخوام کسی حرفی میزنه با مدرک ثابت کنه همه هم موظف هستن بهش امتیاز مثبت بدن

ولی الکی سر علاقه شخصی کل کل راه نندازید که گزارش میشه

خودم سر همین قضیه دروغ ای ام دی که واسه مصرف 480 زمان لانچش به خورد ملت داد چند تا ایمیل متلک بار واسشون فرستادم تا فک نکنن کسی که کاربرشون میشه دیگه هر وقت هر کاری خواستن انجام بدن صدای کسی هم در نیاد

هر چقدرم دوست دارین به هر دو شرکت توهین کنید ولی به همیدیگه خواهشا توهین نکنید

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

طبق چارت شما برای افزایش پرفور منس  که خودشون با درایور زمان ریلیز بازی با این درایور که حدود 1 سال و خورده ای ازش رد شده و زمان ریلیز بازی ازdx12 بازی پشتیبانی نمیکرده  مقایسه شده

اون لینک اناندتچ هم بازی تامب رایدر رو تست گذاشته با dx11 در صورتی که قرار بوده این درایور ویژه dx 12 باشه  چارت شما هم بهش اشاره کرده

تازه درایور جدید رو که نمیشه با درایور 1 و نیم سال پیش مقایسه کرد معلومه باید افزایش پرفورمنس داشته باشه  باید با یک نسخه یا دو نسخه قبلش مقایسه بشه

ضمن این که برای بازی آپدیت های بسیاری عرضه شده و این افزایش فریم صرفا به خاطر درایور نیستش .

لینک به دیدگاه

یعنی اینقدر طول کشید تا درایور DX12 عرضه کند؟ یک بازی DX12 عرضه شود و سپس انویدیا درایور مخصوص بازی ارائه کند و چند صباحی بعد  دوباره یک درایور جدید و به روز شده ارائه می کند ؟

اینجاست که تمرکز بیش از حد بر روی بخش نرم افزار درایور  هزینه بیشتری (R & D) به انویدیا تحمیل کرده است.کارت گرافیک AMD دارای ساختار حداکثری سخت افزاری و تمرکز کمتر بر روی درایور و  تاکید بیشتر  بروی فرامین  DX12.اما ضرورت همکاری بیشتر با توسعه دهنده بازی را می طلبد.

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/23, 11:09:23، hd5870 گفته است :

cor i5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!?

والا تا جایی که تستها میگن دوتا سی پی یویه 2000 دولااری و 1000 دولاری اینتل دارن گریه میکنن

1.thumb.PNG.10cdbc2a638b2922aecb77db5361dfed.PNG

2.thumb.PNG.9e6f2dc4f065f1706569747b7fd8f9cc.PNG

در حالت سینگل کور 6950 ده هسته ای !!!!!!!!!!!

3.thumb.PNG.d70ea198d101c79db789fbe472dc7d32.PNG

AMD خدا لعنتت کنه که طرفداری اینتل و انودیا نمیتونن همچین روزایی رو ببینن

5.thumb.PNG.0ff2a238daaac5f4b3ac8a942482f281.PNG

رم دو کاناله سرعت خوندن رم 4 کاناله !!!!!!!!!!!!!!! دیگه چی میخوای !!!!!!!!!!!!!!!! ازین بالاتر

6.thumb.PNG.e630bd25ff6f815768a8ec870def3647.PNG

تازه سایت گورو نوشته که یک باگ در ویندوز 10 مشاهده شده که قابلیت استفاده از فناوری (simultaneous multi-threading )SMT مورد استفاده در پردازنده های رایزن رو نداره

مایکروسافت قول داده با یک پچ این مشکل رو بر طرف کنه

http://www.guru3d.com/news-story/microsoft-confirms-windows-bug-is-holding-back-amd-ryzen.html

من در حال حاضر 4790kدارم

چرا تو این تست ها 1700 رایزن رو مقایسه نکرده

از 4790 قدرتش بیشتره یا کم تر ؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، navidesmili گفته است :

من در حال حاضر 4790kدارم

چرا تو این تست ها 1700 رایزن رو مقایسه نکرده

از 4790 قدرتش بیشتره یا کم تر ؟

برای رندر گیری و کارهایی از این دست 1700 میتونه بهتر باشه اما در گیمینگ 4790 بهتره .

در هر صورت شما بهتره 4790 خودتون رو نگه دارید . بسیار عالی هستش .

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/23, 02:08:36، mehdi1502 گفته است :

اینا ک پردازنده zen 1800x شون از i5 kaby. کم اوورده رو ناراحت نکن بزار ب خیال خودشون پشت انویدیا حرف بزننemoji108.pngemoji108.png

داداچ داری اشتبا میزنیا

اولن که ای ام دی با رونمایی از پردازنده های رایزن با اینکه اولین سری از پردازنده های این شرکت  بود که با پردازنده های رده بالای اینتل رقابت میکنه  دهن همه منتقداش رو بست که واقعا شاهکاری بود از این شرکت !

پس ایرادات کوچیک جزیی که داره کاملا طبیعیه و اصلا جای انتقاد نداره

دومن اگه بنچمارک ها رو دیده باشی متوجه میشی که در در کل حتی از 6900k اینتل هم سر تره شاید تو گیم یه زره کم بیاره ولی با این حال سر تره من نمیدونم شما رو چه حسابی میگی ضعیف تر از core i5 کیبی لیکه !!

اگه دقت کرده باشی روند پیشرفت ای ام دی تو سال 2016 واقعا چشمگیر بوده تو سال اینده هم با رو نمایی از کارتای Vega دیگه حرفی برا گفتن نمیذاره

انویدیا و اینتل سیاست های کثیفی دارن که اینو همه حتی خوده فناش هم میدونن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...