رفتن به مطلب

تست شبیه ساز پلستیشن ۳ روی کامپیوتر

behnamalizade69
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

خب چه ربطی داشت؟ من راجب قدرتش حرف زدم. اون نقطه ضعف تا اواسط نسل بود بعد از اواسط نسل دیگه جبهه افتاد دست سونی. در کل پیچیدگیش بهتر از اینه که یه کنسول ضعیف ولی با معماری ساده بده بیرون که بعد سه سال بیفته به کنسول دادن.

میشه از بازی های The Crew و Rise of tomb raider که برای 360 اومد ولی برای Ps3 هنوز هم نیومده، به اینکه آخر نسل جبهه دستع کی بود پی برد!

در 13 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_game_consoles

اصلاح میکنم 

83.3 میلیون دستگاه پلی استیشن 3

84 میلیون دستگاه ایکس باکس 360

منم فکر میکردم سونی بیشتر فروخت که :|

در 4 ساعت قبل، Trevor گفته است :

پردازنده cell با معماری PowerPC ساخت IBM با پردازنده گرافیکی  RSX انویدیا و سونی

درست میفرمایید الان یادم اومد سی پی یو ایکس باکس ای ام دی بود ولی برای سونی یه چیز دیگه بود

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

خب چه ربطی داشت؟ من راجب قدرتش حرف زدم. اون نقطه ضعف تا اواسط نسل بود بعد از اواسط نسل دیگه جبهه افتاد دست سونی. در کل پیچیدگیش بهتر از اینه که یه کنسول ضعیف ولی با معماری ساده بده بیرون که بعد سه سال بیفته به کنسول دادن.

اگر منظورتون ایکس وانه که دیگه من هیچی نمیگم :| x360:2011-2014 rip :|:|

ولی اگر منظورتون نسخه های اسلیم و سوپر اسلیمه که سونی هم این مدل ها رو داد و سخت افزارشون تفاوت آنچنانی با هم نداشتند

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

اگر منظورتون ایکس وانه که دیگه من هیچی نمیگم :| x360:2011-2014 rip :|:|

متوجه منظورتون نشدم؟

نه منظورم هردو کنسوله. هم پلی استیشن 4 و هم ایکس باکس وان که مجبور شدن دو شرکت کنسول میان نسلی بدن.

سونی: پرو

مایکی: اسکورپیو

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

میشه از بازی های The Crew و Rise of tomb raider که برای 360 اومد ولی برای Ps3 هنوز هم نیومده، به اینکه آخر نسل جبهه دستع کی بود پی برد!

منم فکر میکردم سونی بیشتر فروخت که :|

ایکس باکس کپی خور شد و یه سال زودتر اومد. همین که اخر نسل تقریبا یکی شدن تو فروش بامن موافق باشین که پلی استیشن کاری کمتر از برد انجام نداده.

شاید نظر من اینه. من فن پلی استیشن یا ایکس باکس نیستم بعضی دوستان اشتباه متوجه شدن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

متوجه منظورتون نشدم؟

نه منظورم هردو کنسوله. هم پلی استیشن 4 و هم ایکس باکس وان که مجبور شدن دو شرکت کنسول میان نسلی بدن.

سونی: پرو

مایکی: اسکورپیو

خوب اون کنسول های میان نسلی الکی مثلا قراره به کنسول های نسل هشت آسیبی نزنن (ما هم باور کردیم) برا همین اختلالی ایجاد نشده فقط برای کسایی که میخان بیشتر پول بدن یه آپشنی اضافه کرده که بازیا رو با کیقیت بالاتری تجربه کنند

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...