رفتن به مطلب

فروش مانیتور LED ASUS MS228

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان یک عدد مانیتور LED ASUS سایز 22 اینچ رو که فقط 3 روز هست خریداری کردم به فروش میرسد.مجهز به پورتهای HDMI(DVi VIA adapter) /VGA Dsub/headphone out .کنتراست تصویر فوق العاده 10 میلیون به یک ومنوی لمسی (تاچ)، اسپیکرهای جانبی برای پخش صدای ورودی اچ دی و طراحی بسیار زیبا مشکی براق از هر دو طرف مانیتور.بقیه مشخصات هم که کاملا مشخص هست فول اچ دی و زمان پاسخگویی 2 میلی ثانیه یک انتخاب عالی برای گیمر ها.مانیتور هنوز تمام برچسبها و پلاستیک فابریکش روش هست و هیچ فرقی با اکبند نداره و گارانتی هم از تاریخ فاکتور هستش.کابل های همراه پکیج مانیتور شامل یک عدد HDMi>DVi و یک عدد VGA >VGA میباشد.

xqeze7qzyvex1vdqx.jpg

3i0or0tz8q2ms4gdc9i5.jpg

q1o6d2e75ike263373s6.jpg

3rxjlxrnimbxhh18y4jk.jpg

i1alec0vgdzyyvnu82a.jpg

قیمت شرکت وارد کننده و گارانتی مهر هم امروز 330 هستش

http://www.mehrtrade.com

که همونطور که در فاکتور خرید مشاهده میکنید 320 خرید کردم و برای این 3 روز استفاده 50 ازش کم میکنم و قیمت پایه 270.

اسپم ممنوع

لینک به دیدگاه

سلام دوباره . چون من واقعا این مانیتور رو دوست دارم اگر آقا سعید نخواد به قیمت پایه میخوامش . مجبورم از بعضی چیزها بگذرم . اگر امکانش هست سریع خبر بدید .ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام در مورد گارانتیش توضیح میدید؟ کارت گارانتی داره یا گارانتیه فروشگاهه؟ممنون

درود

گارانتی شرکت بازرگانی مهر هستش و از تاریخ فاکتور فروش هست که برای ال ای دی های ایسوس 18 ماهه هست.

qd9ue5c5ofi5fwyzvx4k.png

http://www.mehrtrade.com/warranty%20condition.html

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

قیمت تا الان چقدر شد؟

لینک به دیدگاه

قیمت تا الان چقدر شد؟

درود

قیمت تا این لحظه 272 از سوی کاربر حامد هستش.سایر پیشنهاد های دوستانی که قصد خرید ندارند و یا هنوز در تصمیم خرید مردد هستند تا 280 که در نظر گرفته نمیشه.

بنده فعلا روی همون 280 هستم چون با هزینه پست تا کرج تهران فکر میکنم 290 295 در بیاد با توجه به افزایش هزینه های پستی. بیشتر از این صرف نمیکنه.

سلام

280T

کابل چی روش هست؟

شما کدام استان هستید؟

با تشکر

well.attend

275

تاپیک فروش رو ریستارت میکنیم ، و خواهشا فقط دوستانی که خریدار واقعی هستند در این تاپیک پست بزنند ، همونطور که در پست اول ذکر شده اسپم ممنوع هست و نتیجه پست اسپم هم روشن هست

لینک به دیدگاه

قیمت پایه خریدارم

شماره کارتتون رو برام بفرستید

درود

طبق قانون فروش در انجمن چون 272 اخرین قیمت پیشنهادی خریدار واقعی بوده قیمت شما باید بالاتر از قیمت قبلی باشه یعنی حداقل 273 ، در صورتی که تا پس فردا (عصر 5شنبه) مشتری بالاتری نباشه تقدیم شما میکنیم.ضمنا طبق عرف هزینه ارسال با خریدار هستش.

لینک به دیدگاه

درود

فروخته شد به کاربر MIRI و انشالله که مبارکشون باشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...