رفتن به مطلب

مشکل بهینه نشدن بازی با Geforce Experience

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان قند شکن رو فعال و پوشه بازی رو داخل برنامه اضافه میکنم بخوبی بازی اضافه میشه  اما بهینه نمیکنه!  واسه مثلا بازی GTA V اینو مینویسه

game can't be optimized

Capture.JPG

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Vikings گفته است :

سلام

دوستان قند شکن رو فعال و پوشه بازی رو داخل برنامه اضافه میکنم بخوبی بازی اضافه میشه  اما بهینه نمیکنه!  واسه مثلا بازی GTA V اینو مینویسه

game can't be optimized

Capture.JPG

اصلا از این سیستم استفاده نکن اشتباه محضه حتی سیستمت قوی باشه بازم یه سری چیزا رو دستکاری میکنه . من بتلفیلد 1 بازی میکردم رو فول الترا 54 فریم میگیرفتم بعد اینو نصب کردم ( با قند شکن هم وارد 

میشدم بازم نمیشد کلا یه جوریه گه گاهی یهویی درست میشه ) داخل بازی شدم کلا فریم اورد تا 39 اصلا خراب میکنه تنظیمات بازی رو . خودت تنظیم کنی بهتره تا این نرم افزار. چون از اینجا تنظیم کنی این نرم افزار 

دسترسی به تنظیمات اصلی کارت گرافیک داره و از اونجا هم یه سری ویرایشات خودکار انجام میده.

کلا بیخیالش شی بهتره . در ضمن این نرم افزار فقط فقط بازی های اورجینال رو میشناسه با بعضی از بازی های کرکی که اونم به خاطر دور زدن بازی هست مثلا کوانتم بریک که یه کرکی داشت دور بازی میزد تا ویندوز 

استور بفهمه که بازی اورجیناله

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، *AHMAD* گفته است :

اصلا از این سیستم استفاده نکن اشتباه محضه حتی سیستمت قوی باشه بازم یه سری چیزا رو دستکاری میکنه . من بتلفیلد 1 بازی میکردم رو فول الترا 54 فریم میگیرفتم بعد اینو نصب کردم ( با قند شکن هم وارد 

میشدم بازم نمیشد کلا یه جوریه گه گاهی یهویی درست میشه ) داخل بازی شدم کلا فریم اورد تا 39 اصلا خراب میکنه تنظیمات بازی رو . خودت تنظیم کنی بهتره تا این نرم افزار. چون از اینجا تنظیم کنی این نرم افزار 

دسترسی به تنظیمات اصلی کارت گرافیک داره و از اونجا هم یه سری ویرایشات خودکار انجام میده.

کلا بیخیالش شی بهتره . در ضمن این نرم افزار فقط فقط بازی های اورجینال رو میشناسه با بعضی از بازی های کرکی که اونم به خاطر دور زدن بازی هست مثلا کوانتم بریک که یه کرکی داشت دور بازی میزد تا ویندوز 

اها اوکی ممنون از راهنمایی  دوست عزیز

اما جالب اینجاست بنده فیفا 17اورجینالشو هم دارم اینو همه بهینه نکرد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، *AHMAD* گفته است :

کلا بیخیالش شی بهتره .

تایید میشه

فروم های استیم و یوپلی و اوریجین پر از کاربر هاییه که مشکلات کارایی و فریم و... دارن که در اولین واکنش ، تولید کننده بازی و پاور یوزر ها میان میگن این geforce-experience  رو اگه نصب دارید بزنید منهدمش کنین ? البته برای همه بازیا اینطوری نیست اما ظاهرا ضررش بیشتر از فایده هاشه در برخی موارد(با توجه به کامنت ها و تاپیکهایی که دیده بودم)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

اها اوکی ممنون از راهنمایی  دوست عزیز

اما جالب اینجاست بنده فیفا 17اورجینالشو هم دارم اینو همه بهینه نکرد!

ایدی اوریجینتو برام بذار

کم هستم اما شاید فرصت شد یه 20-30 تا گل به منه آماتور بزنی 

لینک به دیدگاه

تنظیمات بهینه خوبی انجام نمیده.. خودتون دستی تنظیم کنین تا به بهترین حالت برسین.

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/23, 13:49:02، Vikings گفته است :

سلام

game can't be optimized

Capture.JPG

برنامه تنظیمات بازی ها رو از سرور nvidia میگیره برای شما تنظمیات optimal دانلود نشده هنوز که بخاد بازی رو optimize کنه.

واسه منم اوایل که نصب کرده بودم اینجوری بود ولی چند روز بعد دوباره برنامه رو باز کردم دیدم تنظیمات optimal رو گرفته.

ولی همونطور که بقیه دوستان گفتند بهترین  روش اینه که خودتون دستی بهترین تنظیمات رو بدست بیارید.

8gpe_optimize.jpg

7wjo_opt2.jpg

در در 1395/12/23, 18:22:50، *AHMAD* گفته است :

کاری به بازی اورجینال یا کرکی نداره اصلا بازی های کرک شده هم optimize میکنه.نمیاد بازی رو چک کنه که اصلی هست یا نه فقط تنظیمات بازی توی پوشه سیو رو تغییر میده.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

برنامه تنظیمات بازی ها رو از سرور nvidia میگیره برای شما تنظمیات optimal دانلود نشده هنوز که بخاد بازی رو optimize کنه.

واسه منم اوایل که نصب کرده بودم اینجوری بود ولی چند روز بعد دوباره برنامه رو باز کردم دیدم تنظیمات optimal رو گرفته.

ولی همونطور که بقیه دوستان گفتند بهترین  روش اینه که خودتون دستی بهترین تنظیمات رو بدست بیارید.

8gpe_optimize.jpg

7wjo_opt2.jpg

کاری به بازی اورجینال یا کرکی نداره اصلا بازی های کرک شده هم optimize میکنه.نمیاد بازی رو چک کنه که اصلی هست یا نه فقط تنظیمات بازی توی پوشه سیو رو تغییر میده.

والا برا من فقط اورجینال ها رو میشناسه به اضافه دور زدن بازی هایی که به عنوان اورجینال میشناسه در حالی که کرکی هستن . این قضیه همه میدونن

لینک به دیدگاه

سیستم شمارو نمیدونم عکسی که گذاشتم همه بازی ها به جز diablo3 کرکی هستند و اونایی که تیک سبز کنارشون خورده optimize شدن.

7wjo_opt2.jpg

لینک به دیدگاه

سلام علیک ، منم خیری از این نرم افزار ندیدم

لینک به دیدگاه

• 5 سال بعد...

با سلام وقتتون بخیر

چند وقت پیش پابجی یه آپدیت جدید داد بعد اینکه آپدیت رو نصب کردم وارد بازی شدم فوق العاده فریم ریت بازی افتضاح بود و کلی لگ داشت متوجه شدم که موقع اجرای بازی اصلا از حجم gpu استفاده نمیشه ولی cpu کل حجمش درگیره

وارد geforce experience شدم دیدم این متنو زده برای پابجی برای بقیه بازی ها تیک سبز خورده بود اوکی بود ولی برای پابجی نه 

your system m dosen't meet the minimum requirements for optimal settings in this game. the optimal settings may deliver unplayable framrates

حالا روی دکمه optimize هم میزنم چیزی تغییر نمیکنه میشه راهنماییم کنین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...