رفتن به مطلب

مسابقه اوركلاكينگ آنلاين ليون كامپيوتر با كمك شما دوستان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

با مشورتي كه با دوستان تيم و مديران سايت داشتيم تصميم به اجراي مسابقه اوركلاكينگ انلاين در سايت ليون گرفتيم . از اينرو يه سري مشكلاتي به دليل اينكه اولين باره كه چنين كاري داريم انجام ميديم وجود داره و به كمك شما نياز داريم

واقعا ممنون ميشم كه هر كسي هر نظر و پيشنهادي داره بده تا كار به نحو احسن انجام بشه .

بنده توضيحات رو به شماره گذاري اينجا ميگذارم :

1 - در نظر داريم براي 3 سوكت 775 ، 1156 ، 1366 سه مسابقه حداگانه بگذاريم

2 - براي هر سوكت يك جائزه خوب ميگذاريم كه ليون كامپيوتر تهيه اين جائزه رو بر عهده داره

3 - ميخوايم تستهاي رو بگذاريم كه كاربران با هر سطح سواد و قطعاتي كه دارن بتونن اوركلاك كنن .

4 - سه داور براش در نظر داريم كه اين داورها از تيمهاي هات اوركلاك و شهر سخت افزار و ليون كامپيوتر خواهند بود .

5 - شركت براي عموم ازاده

اهداف

1 - ميخوايم از اين راه اعضاي تيممون رو هم انتخاب بكنيم

2 - لذت اوركلاك رو براي همه نشون بديم و هر كسي با هر سطح سوادي خودش و سيستمش رو تست كنه .

3 - دوستي و رفاقت رو افزايش بديم و ثابت كنيم كه همه چيز با دوستي امكان پذيره

4 - تمام تستها رو اگر هر كاربر بگذاره تو سايت HWbot فكر كنم سايتشون منفجر بشه ;)

حالا دوستان لطفا هر نظر و پيشنهادي داريد اينجا بگيد كه ما چطور اين مسابقه رو بر گذار كنيم و چه راههايي رو سراغ داريد .

منتظر پيشنهادات شما دوستان گل هستم و بهتون قول ميدم كه بسيار زود اين مسابقه رو با كمك شما اجرا كنيم و در آينده اين روال رو ادامه ميديم . 8-} ;) =D>

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

جناب حسینی من در این زمینه زیاد اطلاع ندارم اما بدم نمیاد شرکت کنم .فقط چند نکته به ذهنم میرسه .اینه که یک سری از بچه های این سایت دانشجو یا محصل هستند زمان مسابقه با زمان امتحانات تداخل پیدا نکنه .و اگر مسابقه طوری باشه که افراد بدون تجربه در این زمینه هم بتوانند شرکت کنند و امیدی به برنده شدن هم داشته باشند خیلی عالیه .و مسابقه طوری نباشه که هرکسی پول بیشتری داره و قطعات بهتر نتیجه بهتری بگیره و برنده بشه بلکه واقعا توانایی و هنر افراد سنجیده بشه8-}

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

با سلام ...

نظر من اینه که حداقل مسابقه رو روی هر پلتفورم با کولینگ ایر و یا واتر برگذار بشه چون همه دوستان دسترسی به بقیه کولینگ ها ندارن ...

مسئله دوم اینه که سعی بشه تست ها بیشتر جوری بشه که زیاد ارتباطی با قطعات رایانه نداشته باشه ، به طور مثال اگر مسابقه بر حسب 3d mark باشه مشخص هست که هر کدوم از دوستان که گرافیک قویتر داشته باشه پیروز میشه . برای این مسئله میشه از تست های پرایم و ... که مربوط به سی پی یو هست استفاده بشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود به همه : 8-}

ممنون از بروبچ اورکلاکر لیون و شما اقای حسینی به خاطر مسابقه انشالله شرکت کننده زیادی هم خواهد داشت =D> کار زیبایی هست . ;)

اگه باسه سی پی یو های AMD دوسوکته AM2+ و AM3 رو هم بزارید فکر میکنم تعداد شرکت کننده هاتون خیلی بیشتر میتونه بشه =D>

راستی اگه یه جایزه هم بین تمام شرکت کننده ها به قید قرعه داده بشه فکر میکنم اونایی هم که مثل من air cooler یا استوک دارن بیشتر تشویق میشن ;) :o

و یه نکته دیگه همون طور که آقا مهدی اشاره کردن تست ها با برنامه هایی انجام بشه که فقط به رم و سی پی یو وابسته اند خیلی عالی میشه .

با تشکر .

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

جناب حسینی من در این زمینه زیاد اطلاع ندارم اما بدم نمیاد شرکت کنم .فقط چند نکته به ذهنم میرسه .اینه که یک سری از بچه های این سایت دانشجو یا محصل هستند زمان مسابقه با زمان امتحانات تداخل پیدا نکنه .و اگر مسابقه طوری باشه که افراد بدون تجربه در این زمینه هم بتوانند شرکت کنند و امیدی به برنده شدن هم داشته باشند خیلی عالیه .و مسابقه طوری نباشه که هرکسی پول بیشتری داره و قطعات بهتر نتیجه بهتری بگیره و برنده بشه بلکه واقعا توانایی و هنر افراد سنجیده بشه8-}

من هم دقيقا همين نظر رو دارم و ميخوام كه هيچ كسي خودشو دست كم نگيره و با هر چيزي كه داره تست كنه و واقعا امكانات كم باعث نشه اين كار و نكنه ولي پيشنهاد ميكنم همه شركت كنن تا تجربشون زياد بشه چون ما در آينده حتما اگر همه چيز خوب پيش بره اين روال رو ادامه ميديم .

با سلام ...

نظر من اینه که حداقل مسابقه رو روی هر پلتفورم با کولینگ ایر و یا واتر برگذار بشه چون همه دوستان دسترسی به بقیه کولینگ ها ندارن ...

مسئله دوم اینه که سعی بشه تست ها بیشتر جوری بشه که زیاد ارتباطی با قطعات رایانه نداشته باشه ، به طور مثال اگر مسابقه بر حسب 3d mark باشه مشخص هست که هر کدوم از دوستان که گرافیک قویتر داشته باشه پیروز میشه . برای این مسئله میشه از تست های پرایم و ... که مربوط به سی پی یو هست استفاده بشه ...

درود

بسيار عالي مهدي جان و كاملا درست ميگيد . حالا چه تستها و برنامه هايي وجود داره كه اين مشكل رو حل كنه ؟

و از شما دوستاني كه بسيار در اين زمينه حرفه اي هستيد ميخوام كه به تمام كاربران كمك كنيد تا همه بتونن با روحيه شركت كنن و حتي اگر برنده هم نميشن شركت كنن تا تجربشون بالا بره و در اينده بتونن رنكينگ ايران رو افزايش بدن .

لینک به دیدگاه

محمد جان بسيار ممنونم عزيز ولي ميخوام كه نظراتتون رو كاملتر عنوان كنييد و برنامه هايي رو كه ميشناسيد رو معرفي كنيد و هر چيزي كه تو ذهنتون هستش رو عنوان كنيد . ما در اخر همه اينها رو جمع بندي ميكنيم و با كمك شما و مديران و اعضاي تيم مسابقه 10000000 درصد بر گذار ميكنيم 8-}

لینک به دیدگاه

با سلام به آقای حسینی عزیز و اساتید بزرگوار

کار بسیار خوب و پسندیده ای دارید انجام میدید , به نظر من اگه دور اول ( همین دوره ) به اور پردازنده اختصاص پیدا کنه خوبه , در دوره های بعدی میشه مسابقاتی برای اور رم و گرافیک هم برگزار کرد .

اگه قرار باشه شرکت کننده ها پردازنده خودشونو اور کنن باید نرم افزار های تست پایداری برای همون پردازنده در نظر گرفته بشه و نه سایر قطعات . در ضمن بعضی از دوستان واتر کولینک دارن و بعضی ایر کولینگ عالی و بعضی مثل من فن استوک خود پردازنده , برای همین داور ها باید این مورد رو هم مد نظر داشته باشن . نکته بعدی اختلاف بین پردازنده هاست , مثلا اور 6600 با 8400 هیچ وقت برابر نیست و پاس کردن تست ها توسط یه 8400 یا بالاتر سریع تر از پردازنده های رده پایین در سوکت 775 خواهد بود , پس داور ها برای حل این مشکل میتونن از یه سایت مرجع مثل همون HWbot برای مقایسه میزان اور استفاده کنن تا خدایی نکرده کسی ناراضی نباشه .

فعلا همین ها به ذهنم میرسید , تا ببینیم خدا چی میخواد , دوس دارم یکی از برنده های این مسابقه باشم .

یا حق

لینک به دیدگاه

نوع کولینگ نقش مهمی در طبقه بندی مسابقه داشته باشه اینتور نباشه که یکی بیاد با واتر کولینگ همه رو ناک اوت کنه.

یه مورد هم شاید مهم باشه اونم اینکه به فرض زمان مسابقه 5 روز هست روز اول کسی اومد نتیجه اش رو گذاشت امکان آپدیت نتیجه باشه یا نه.

که به نظر من نباشه بهتره. شاید سطح رقابت و تلاش دوستان برای افزایش نتیجه شون بالا بره ولی به نظرم دوستان بهترین نتیجه شون رو فقط بزارن بهتره

مسابقات شامل موارد زیر باشه.

CPU-Z

Super Pi 1MB

Super Pi 32Mb

Wprime

ویرایش شده توسط RezaGHM
لینک به دیدگاه

با سلام به آقای حسینی عزیز و اساتید بزرگوار

کار بسیار خوب و پسندیده ای دارید انجام میدید , به نظر من اگه دور اول ( همین دوره ) به اور پردازنده اختصاص پیدا کنه خوبه , در دوره های بعدی میشه مسابقاتی برای اور رم و گرافیک هم برگزار کرد .

اگه قرار باشه شرکت کننده ها پردازنده خودشونو اور کنن باید نرم افزار های تست پایداری برای همون پردازنده در نظر گرفته بشه و نه سایر قطعات . در ضمن بعضی از دوستان واتر کولینک دارن و بعضی ایر کولینگ عالی و بعضی مثل من فن استوک خود پردازنده , برای همین داور ها باید این مورد رو هم مد نظر داشته باشن . نکته بعدی اختلاف بین پردازنده هاست , مثلا اور 6600 با 8400 هیچ وقت برابر نیست و پاس کردن تست ها توسط یه 8400 یا بالاتر سریع تر از پردازنده های رده پایین در سوکت 775 خواهد بود , پس داور ها برای حل این مشکل میتونن از یه سایت مرجع مثل همون HWbot برای مقایسه میزان اور استفاده کنن تا خدایی نکرده کسی ناراضی نباشه .

فعلا همین ها به ذهنم میرسید , تا ببینیم خدا چی میخواد , دوس دارم یکی از برنده های این مسابقه باشم .

یا حق

درود

من از تز شما خوشم اومد ولي مشكل اينجاست كه همه نميتونن در سايت hwbot ثبت نام كن البته ميتونيم در ثبت نامش كمكشون كنيم و اين باعث بالاتر رفتن ركورد ايران هم ميشه و اين بسيار عاليه و اينجوري به هدفمون بسيار نزديك ميشيم .

نوع کولینگ نقش مهمی در طبقه بندی مسابقه داشته باشه اینتور نباشه که یکی بیاد با واتر کولینگ همه رو ناک اوت کنه.

مسابقات شامل موارد زیر باشه.

CPU-Z

Super Pi 1MB

Super Pi 32Mb

Wprime

بله درسته و اعضاي تيم اگر اينرو در نظر بگيرن بسيار خوب ميشه و چون همه امكاناتي مثل واتر كولينگ و كانتينر ندارن خيلي خوبه كه تستها روي air در نظر گرفته بشه .

در كل ميخوام هر چيزي كه ميدونيد واقعا اعلام كنيد مطمئننا اينجوري بهترين مسابقه رو برگذار خواهيم كرد.

لینک به دیدگاه

درود

من از تز شما خوشم اومد ولي مشكل اينجاست كه همه نميتونن در سايت hwbot ثبت نام كن البته ميتونيم در ثبت نامش كمكشون كنيم و اين باعث بالاتر رفتن ركورد ايران هم ميشه و اين بسيار عاليه و اينجوري به هدفمون بسيار نزديك ميشيم .

مرسی آقای حسینی , این باعث افتخار منه

فقط یه نکته , نیازی نیست همه برن تو سایت ثبت نام کنن , بنده عرض کردم داور ها میتونن از این سایت برای میزان اور شده پردازنده ها استفاده و اونو با میزان اور توسط کاربرهای این سایت مقایسه کنن و امتیاز بدن , مثلا اگه رکورد جهانی پردازنده ای مثل 980 7 گیگا هرتز باشه , دوستانی که این مدل پردازنده رو دارند , هرچی به این رکورد نزدیک تر باشن امتیاز بیشتری بگیرن

لینک به دیدگاه

مرسی آقای حسینی , این باعث افتخار منه

فقط یه نکته , نیازی نیست همه برن تو سایت ثبت نام کنن , بنده عرض کردم داور ها میتونن از این سایت برای میزان اور شده پردازنده ها استفاده و اونو با میزان اور توسط کاربرهای این سایت مقایسه کنن و امتیاز بدن , مثلا اگه رکورد جهانی پردازنده ای مثل 980 7 گیگا هرتز باشه , دوستانی که این مدل پردازنده رو دارند , هرچی به این رکورد نزدیک تر باشن امتیاز بیشتری بگیرن

8-} ;) =D> ;) =D> =D> =D> =D> خوبه ولي بايد امتيازات رو همون روز ثبت كنيم تا مشكلي در امتياز بوجود نياد .

خوب بايد ببينيم ديگر دوستان و صاحب نظرا چي ميگن . واقعيتش اينه كه ميخوام تا وقتي كه به نتيجه درست نرسيديم با شما دوستان مسابقه رو بر گذار نكنيم :o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل اصلی اینه که مسابقه به صورت کلی روی یه سوکت هست و از مدل های مختلف سی پی یو روی هر وسوکت استفاده میشه و نمیشه این وسط داوری با امتیاز برنامه هایی مثل super pi و یا wprime نمیشه صورت بگیره 8-} چون مثلا q9650 و E2160 روی سوکت 775 هستن اما بالاترین امتیاز E2160 با اور با ln2 به امتیاز q9650بدون اور نمیرسه ;) =D>

مشکل اساسی همین هستش . که امیدوارم با تدبیر دوستان بشه یه معیار باسه داوری انتخاب بشه ;)

لینک به دیدگاه

می تونید از نکاتی که در مسابقه های قبلی خود HWBOT برگزار شده استفاده کنید که استاندارد هم هست.

برای تست گرافیکی می شه فرکانس ها رو محدود کرد مثلا روی یک فرکانس CPU مشخص پرفومنس های مختلف گرفت.

یا ...

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

من یک نگاهی به نطرات دوستان کردم و برای همین مواردی رو که شبیه نظر دوستان بود رو مجدد تکرار نمی کنم.

نکته اول اینکه بعضی از افراد مانند خود بنده هستند که به این زمینه علاقه من هستند ولی هیچگونه اطلاعاتی در این رابطه ندارند و یا اینکه اطلاعات مختصری دارند. خوب یک راه برای افزایش اطلاعات مرور کردن مطالب به اورکلاکینگ در فروم است. اما مسئله این هست که این اطلاعات اکثرا به صورت سوال و جواب هستند که بعضا از طرف کاربرانی که آشنایی مقدماتی با اورکلاک دارند مطرح شده. برای همین به نظر بنده بهتر هست که در ابتدا یک آموزش اولیه توسط اعضا تیم اورکلاک لیون ارائه بشود. البته برای cpu های AMD چنین تاپیکی هست ولی برای اینتل به صورت مدون نیست.

مورد بعدی هم که اشاره شد ، اختلاف زیاد بین تجهیزات کاربران است. در اینصورت ، اگرمبنای تست فقط گرفتن بالاترین امتیاز ها باشد، حس رقابت از بین می رود پس به نظر بنده بهتر است در کنار این قضیه، تست ها به صورتی برگذار بشود که به عنوان مثال نسبت اورکلاک کردن رم یا سی پی یو یا vga درنظر گرفته شود. بر این اساس علاوه بر ثبت بهترین امتیاز ها برای شرکت در مسابقه، بیشترن نسبت اورکلاک کردن هم به عنوان مسابقهای مجزا در نظر گرفته شود.

8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چیزی به ذهنم رسید البته شاید مشکلاتی داشته باشه . حالا مطرح میکنم : ;)

اول رو حالت دیفالت یه تست با Super Pi گرفته بشه و امتیازش ثبت بشه بعد از اورکلاک هم یه تست بشه و امتیازش ثیت بشه و داور ها بیان امتیاز بعد از اورکلاک روتقسیم بر امتیاز حالت دیفالت کنن یه نسبت به دست میاد .

مثلا یکی با E5400 با زمان 25 ثاتیه تو دیفالت تست رو رد میکنه و بعد از اور با 14 ثانیه رد میکنه 25/14=x که x میشه معیار داوری بین شرکت کننده ها 8-}

لینک به دیدگاه

جناب حسینی همونطوری که دوستان گفتن میشه مسابقه رو بر پایه این برنامه ها شروع کرد ..

CPU-z Max freq

Super pi 32 & 1024

Wprime

منتهاش باید یه توضیحی بدم که برای تست پی آی سی پی یو هر چه تعداد هستش بیشتر باشه تاثیری نخواهد داشت چون برنامه ذاتا یک هسته رو پشتیبانی میکنه و از یک هسته اصتفاده میکنه و اگر سی پی یو 6 هسته ای باشه تست بروی هسته ها تقسیم میشه ...

ولی تو برنامه wprime هر چه تعداد هسته ها بیشتر باشه میشه تعداد رو تو برنامه زیاد کرد و تاثیر گذار هست تو نتیجه کلی ، بنابراین اگر قرار به این شد که از این برنامه هم استفاده بشه ، باید تعداد کورهای تو برنامه محدود بشه مثلا به 2 تا ، تا شرایط برای همه و حتی اونهایی که سی پی یو 2 هسته ای دارن یکسان باشه ...

به صورت کلی هم میتونین برای هر پلتفورم دو مسابقه در نظر بگیرید ، که کاربر امتیازش تو هر دو تا جمع بشه و امتیاز کلیش بدست بیاد ...

مثلا مکس فرکانس سی پی یو که با CPUz هست و کمترین زمان super pi که کاربر تو دو تاش شرکت میکنه و امتیازش جمع میشه ...

برنامه دیگری هم که تو hwbot استفاده میشه و 1 هسته رو پشتیبانی میکنه Hexus pi fast هست که اونم میتونه مد نظرتون باشه ...

مشکل اصلی اینه که مسابقه به صورت کلی روی یه سوکت هست و از مدل های مختلف سی پی یو روی هر وسوکت استفاده میشه و نمیشه این وسط داوری با امتیاز برنامه هایی مثل super pi و یا wprime نمیشه صورت بگیره 8-} چون مثلا q9650 و E2160 روی سوکت 775 هستن اما بالاترین امتیاز E2160 با اور با ln2 به امتیاز q9650بدون اور نمیرسه ;) =D>

مشکل اساسی همین هستش . که امیدوارم با تدبیر دوستان بشه یه معیار باسه داوری انتخاب بشه ;)

محمد جان بحث اولیه بنده هم همین بود ، اگر از این نرم افزارهایی که معرفی شد استفاده بشه تفاوت سیستم زیاد خودنمایی نمیکنه و دیگه هنرنمایی اورکلاکر هست که نتیجه رو میسازه

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

با سلام

از همه دوستان بابت نظرات و پیشنهادات بسیار خوبشون تشکر میکنم

طی صحبت های که با جناب حسینی و سایر دست اندرکاران مسابقه شده :

تصمیم بر این شدکه مسابقه طوری برگزار بشه که همه افراد با هرسطح امکاناتی بتونند در مسابقه شرکت کنند وشانس برنده شدن برای همه وجود داشته باشه ومهارت اورکلاک نقش کلید رو داشته باشه !توضیحات تکمیلی در مورد تست تعین شدوه و نحوی تست گیری در زمان شروع مسابقه اعلام میگردد.

تمامی شرکت کننگان میتوانند در مدت زمات نتعیین شده نتیجه خودشان را بهبود بخشند و بهترین نتیجه ثبت شده توسط کاربر در رنکینگ ثبت میشود.

در مورد کولینگ به نظر من فرق چندانی بین واتر کولینگ و ایرکولینگ نیست حداقل در ایران به این صورته که واترکولینگ حرفه ای در بازار موجود نیست و یا اگر هم وجود داشته باشه در حد یک ایر کولینگ متوسط هست مثلا عرض میکنم بهتر واترکولینگی که تو بازار هست H70هست که در بهترین شرایط میتونه با یک Cmv6gt مقایسه بشه!

به هر حال هر کاربر با توجه به مهارت و خلاقیت خودش میتونه راه حلی برای خنک کردن قطعه پیدا کنه مثلا از کولینگ دست ساز یا customize شده توسط خودش استفاده کنه!

و اما extreme cooling به دلیل اینکه افراد بسیار کمی به اکستریم کولینگ دسترسی دارن ومسابقه ما هم یک مسابقه عمومی و همگانی هست بنابراین اگراستفاده از اکستریم کولینگ ممنوع باشه علاوه بر افزایش آمار افراد شرکت کننده باعث افزایش رقابت بین کاربرن برای رسیدن به مقام نخست میشه!

ثبت نام در سایت hwbot.org رایگان وبسیار ساده هست اگر نیاز به آموزش احساس میشه حتما آموزش ثبت نام و نحوی شات گرفتن از تست در هنگام شروع مسابقه در تاپیک مربوطه قرار داده میشه !

برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی:

1هر شخص باید یک عکس ازسیستم مورد تست به همراه برچسبی یا برگه ای که بروی آن نام کاربری +نام انجمن یا نام مسابقه +تاریخ تست در آن ذکر شده باشد را تهیه کند !

برای مثال

LionComputer OC Challenge

UltraExtrme

2011 18 May

2-برای شرکت در مسابقه از یک background (عکس پس زمینه) خاصی استفاده میشه به دو دلیل 1-احتمال استفاده از تست های قدیمی منتفی میشه 2-عکس پس زمینه در برگیرنده اطلاعات یالوگو شرکت برگذار کننده یا همان اسپانسر مسابقه است !

نکته مهم بعدی برای افراد شرکت کننده در هرکلاس یک حد نصابی در نظر گرفته شده تا علاوه بر حفظ سطح کیفیت ، جنبه رقابتی بودن مسابقه نیز حفظ بشه به این صورت نیست که مثلا سوکت 775 یک شرکت کننده داشته باشه آن یک نفر برنده اعلام خواهد شد !این حد نصاب هم در زمان شروع مسابقه اعلام خواهد شد.

تا زمان شروع مسابقه امکان تغییر یا به روز رسانی قوانین یا شرایط برگزاری مسابقه وجود دارد ...

منتظر نظرات و پیشنهادت سازنده شما برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقه هستیم

با تشکر 8-}

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از همه دوستاني كه نظرشون رو گفتن ممنونم و باز ممنون ميشم كه ساير دوستان اگر چيزي تو فكرشون هستش كه عنوان نكردن اينجا مطرح كنن تا حتما به زوديه زود مسابقه رو با كمك مديران و دوستان عزيز اجرا كنيم 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود : ;)

اقای حسینی سوکت AM3 چی شد ؟ مسابقه رو اون سوکت نمیزارید ؟ 8-}

لینک به دیدگاه

درود : ;)

اقای حسینی سوکت AM3 چی شد ؟ مسابقه رو اون سوکت نمیزارید ؟ 8-}

اينو بايد دوستان تصميم بگيرن و از ديد من اگر باشه بهتره

لینک به دیدگاه

به نظر من فعلا مسابقه بین پردازنده های اینتل برگزار بشه بهتره , دلایل :

1- با بیشتر شدن تعداد شرکت کننده ها در هر دو بخش ( اینتل و AMD ) میزان خطای داوری به علت کثرت شرکت کننده بالاتر میره .

2- زمان رسیدگی به نتایج طولانی تر میشه

3- فشار روی اسپانسر بالا میره 8-}

و ...

اگه مسابقه برای پردازنده های اینتل رضایت بخش بود میشه با همون قوانین یه مسابقه دیگه برای پردازنده های AMD با سوکت های AM2 و AM3 هم برگزار کرد .

موفق باشید , یا حق

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده با نظر شما کاملا مخالفم !!

هر چند شاید تعداد شرکت کنندگان اینتل بالاتر باشه ولی پلتفورم های اینتل زیاد هستن و به چند قسمت که الان حدود 4 پلتفورم تقسیم میشن ! سوکت 775 ، 1156 ، 1155 ، 1366 !!!

در عوض پلتفورم AMD فقط یکی هست فعلا !! و اونم سوکت AM3 هست ...

بنابراین به صورت صد در صد پلتفورم AMD شرکت کنندگان بیشتری رو خواهد داشت .

دلیلی برای برتر دیدن پلتفورم اینتل نمیبینم !

به نظر شما سر پلتفورم اینتل داوران سردرگم میشن یا AMD !!!

در ضمن کار سختی نیست که سردرگمی در پی داشته باشه..

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

دوستان تست گرافیکی رو چه کارش می خوایید بکنید. من هر چی فکر کردم نشد ! 8-}? یکی 580 داره یکی 460 داره !

فکر کنم بیشتر روی اورکلاک cpu مین بورد و رم تمرکز بشه بهتر باشه! یا مثلا 3d mark 01 باشه که خیلی خیلی باحاله الانه روی HWBOT هم رو بورس هست همه دارن کل کل می کنن. ;)

لینک به دیدگاه

آقای حسینی به نظر من بهتره به جای اینکه سوکت های مختلف رو برای قسمتهای مختلف مسابقه بزارید بهتره روی تعداد هسته مسابقه رو طبقه بندی کنیم اینجوری شاید عدالت بیشتری برای تستهای سی پی یو باشه. ای اینکه هم سوکت وهم هسته رو قرار بدیم وکسی که بیشترین امتیاز در سوکت رو گرفت برنده اون سوکت باشه.

برای گرافیک هم میتونیم گرافیک های هم سطح رو با هم به مسابقه بزاریم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...