رفتن به مطلب

مشکل با گرافیک 8800 Ultra

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک کارت PNY 8800 Ultra Overclocked 768MB PCIe روی سیستمم دارم

دیروز حدود 3 ساعت فیلم HD نگاه کردم که یه دفعه روی صفحه نوشته های عجیب اومد و صفحه رفت و No Sognal شد

بعد سیستم رو ری استارت که کردم زمان بالا اومدن بعضی از حروف و اشتباه مینویسه و بعضی جاها خط داره و وارد ویندوز که میشه خط های سبز رنگ افقی روی صفخه هست

بعضی وقت ها خودش درست میشه ولی دوباره همون جوری میشه

میخواستم ببینم مشکلش چیه؟ آیا قابل تعمیر هست؟ جایی هست که معتبر باشه ببرم برای تعمیر؟

من شیراز هستم

ممنون

ویرایش شده توسط magoori
لینک به دیدگاه

گرافيكت احتمالا بايد تعمير بشه به خاطر چيپي كه داره احتمالش 50 به 50 هست . مشكل از GPU كارتت هست . از پاورت مطمئني

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

gpu 8800 خیلی گرم هست و این مشکل تو این مدل شایع هست

علت هم لوز شدن پایه های gpu هست((جدا شدن پایه جی پی یو از برد))

معمولا با یه هیت درست میشه البته چون gpu 8800 بزرگه هیت دادنش خیلی سخته و احتمال چسبیدن پایه ها هست

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

صحبت های دوستان تایید میشه اما هیتر کشی یا ریبال موقتیه بعد یه مدت استفاده بازهم با مشکل قبلی روبه رو میشید 8-}

لینک به دیدگاه

گرافيكت احتمالا بايد تعمير بشه به خاطر چيپي كه داره احتمالش 50 به 50 هست . مشكل از GPU كارتت هست . از پاورت مطمئني

بله پاور گرین هست و سالمه

gpu 8800 خیلی گرم هست و این مشکل تو این مدل شایع هست

علت هم لوز شدن پایه های gpu هست((جدا شدن پایه جی پی یو از برد))

معمولا با یه هیت درست میشه البته چون gpu 8800 بزرگه هیت دادنش خیلی سخته و احتمال چسبیدن پایه ها هست

ممنون از راهنمایی هاتون آیا ارزش داره بدم تعمیر؟ جای معتبری میشناسید؟

صحبت های دوستان تایید میشه اما هیتر کشی یا ریبال موقتیه بعد یه مدت استفاده بازهم با مشکل قبلی روبه رو میشید 8-}

موقتی یعنی حدودا چند ماه؟ چند ماه دیگه میخوام کلا سیستم رو عوض کنم 4-5 ماه کار کنه مشکلم حله

لینک به دیدگاه

من چند 2-3 سال پیش یه دونه 8800 GT گرفته بودم که بعد از یک ماه وقتی سیستم رو روشن کردم تصویر راه راه رنگی روش بود و نوشته ها قاطی بودن . فرستادم گارانتی گفتن تعمیر نمیشه و یه دونه نو بهم دادن . دومی هم چند ماه پیش براش مشکل پیش اومد که تا میرفتم تو بازی سیستم هنگ میکرد . تو همین فروم با توضیح مشکلش فروختم به یکی از دوستان . ایشون کارت رو که گرفت بعدش بهم پیغام داد که تونست با سشوار کشیدن مشکلش رو بر طرف کنه . منتها نمی دونم تا الان مشکل دوباره براش پیش اومده یا نه . میتونی از خودش بپرسی . ardalan-ccu!Hot

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...