رفتن به مطلب

بحث و گفتگو آزاد در مورد HWbot

Recommended Posts

درود دوستان گلم

اين تاپيك رو براي اين ايجاد كردم كه اگر صحبت و گفتگويي داريد اينجا مطرح كنيد .

راستش يه مقدار دوست داشتم درد و دل كنم .

واقعا از اينكه دوستان خوبي در تيم داريم بسيار بسيار راضيم و يكي از افتخارات ليون محسوب ميشه اين قضيه .

واقعيتش با پوريا جان صحبت ميكردم در مورد ركودها و ازش خواستم كه اين همه قطعه كه در اختيار تيم هستش كار و قويتر انجام بديم و ايشون گفتن كه من منتظرم كه با تيم برم جلو و واقعا تحسينش ميكنم و از اينكه ارنج تيم بر عهده ايشونه واقعا راضيم و واقعا ايشون بسيار بسيار به فكر هم تيمي هاي خودش هستش كه اين جاي بسيار شكر داره .

ولي من نظرم يه چيز ديگست . من معتقدم كه هر كسي توانش رو داره با سرعت بيشتري ميتونه كار كنه كارش رو ادامه بده و بهتون قول ميدم كه هيچ وقتي نرسه كه قطعه براي تست نداشته باشيد . پس از شما دوستان ميخوام خودتون و هم تيمي هاي خودتون رو بالا بكشيد . مثلا پوريا جان ازت ميخوام كه اگر سرعت كارت بيشتره شما ادامه بديد تا بقيه روحيه بگيرن و بيان بالا و مطمئن باشيد كه هم تيمهاي شما ، شما رو درك ميكنن و من به تمام تيم قول ميدم كه هيچ وقت در حق كسي اجعاف نشه و هر وقت قطعه كم داشتيد بنده حتي در بدترين وضعيت براتون تهيه ميكنم =D> 8-}

ادامه بديد و ميخوام روزي رو ببينم كه شماها در بالاترين رده اوركلاك ايران باشيد . ;) ميدونم كه شما منو به اين ارزو ميرسونيد .

لینک به دیدگاه

درود

شايان ، سالار و احسان گل منتظر ركودهاي عالي از كارتهاي موجود شما هستيم .

اميدوارم كه در نقطه اخر امتيازات رو بگيريد . 8-}

لینک به دیدگاه

ممنونم جناب حسینی عزیز واقعا باعث افتخار من هست بی تعارف میگم واقعا باعث افتخار من هست که عضو این تیم هستم .

انشاالله جناب حسینی عزیز به محض حل شدن مشکل مادربرد در خدمت شما و همه دوستان هستم متاسفانه فعلا فقط با 2 گیگ از رم هام مجبورم کار کنم و با این شرایط امتیاز ها اصلا جالب نیست .

به شدت مشتاق دیدار دوستان و هم تیمی های عزیزم و مخصوصا جناب حسینی که بی تعارف یک نعمت بزرگ هستند برای ما هستم .

لینک به دیدگاه

احسان جان يه مقدار ديگه صبر كني ممنون ميشم چون اصلا و ابدا مادربورد خوب نيستش تو بازار عزيز و فكر ميكنم چند روز ديگه تحمل بكنيد گير مياد . چون اصلا كسي نداره اب شده رفته زير زمين

لینک به دیدگاه

درود بر همه اساتید ، شایان جان حدود 75 % درایورها رو تهیه کردم . کمی دیگه صبر کنی بقیه رو هم می گیرم برات ارسال می کنم . درایورهای نیما جان روی اون SSD بود ولی ویروسی شد ، پاک کردیم ، اینهارو خودم گرفتم و کامل تر هم هست . انشاءالله 4 ، 5 تا DVD می زنیم که هم درایورها و هم نرم افزارها رو به همه اعضاء تیم بدیم .

@};-

لینک به دیدگاه

درود بر همه اساتید ، شایان جان حدود 75 % درایورها رو تهیه کردم . کمی دیگه صبر کنی بقیه رو هم می گیرم برات ارسال می کنم . درایورهای نیما جان روی اون SSD بود ولی ویروسی شد ، پاک کردیم ، اینهارو خودم گرفتم و کامل تر هم هست . انشاءالله 4 ، 5 تا DVD می زنیم که هم درایورها و هم نرم افزارها رو به همه اعضاء تیم بدیم .

@};-

درود

بيشترين چيزي كه منو خوشحال ميكنه اينه كه تيم در دست پوريا جانه كه اينقدر به فكر كل تيم هستش به فكر خودش نيستش كه اين امر مهمترين روش مديريت هستش .

در كل پوريا جان بايد امكانات كافي رو براي تمام اعضاي تيم مهيا كنيم تا خداي نكرده به خاطر مسائل بسيار جزئي دچار مشكل نشن و اين همه امتياز رو از دست ندن .

:o

لینک به دیدگاه

دستس درد نکنه پویا جان.. کارت درسته ^^

سالار جان كارت رو چي كار كردي چند صد پونت رديف كردي ؟ منتظرما @};-

لینک به دیدگاه

کی کجا؟ چطوری؟:o

ایوال سالار جان مثل هیمشه کولاک کردی خصوصا تو ونتیج و 06 @};-

نفر بالایی هم تست های که گرفته با *** رو کنه @};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

مرسی بچه ها ... با کمک شما دوستان و راهنماییهای شماست که میسر میشه ^^ . فقط یک تست heaven مونده که اون میزارم . خیلی حیف شد که هسته این 5970 متوسط از اب در اومد. 1 قرون بالای 930 نمیرفت اونم تازه نیمه پایدار بود .

سرویساشو disable کردم . فقط ویندوز مال 1 ماه پیش هست .

من امروز میرم سرویش پک 3 اخری رو دوباvره میگیرم تا خیال شما هم راحت بشه ^^

---------------------------

چیز جالبی که این تستا بهش خوردم و بازم تحسینش کردم توانایی tesselation کارتهای انودیا بود. من با 5970 اور شده نتونستم رکورد 570 اور شده خودمو تو heaven بزنم XD.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

توی ویندوز Xp و 7 Features رو اول از همه Disable کنید (Paint رو Disable نکنید :دی ) ! بعد سرویس های که تو ویندوز 7 باید روشن باشه که 3D مارک ها به خوبی کار کنن اینها هست !

Com+ System Application

Windows Event Log

Com+ Event System

RPC Locator

Shell Hardware Detection

Windows Driver Foundation -User- Mode Driver Freamwork

توی ویندوز XP هم همینطور فقط برای باز شدن GPU-Z باید Plug & Play هم روشن باشه !!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار بابت غیبتم از همگی عذر میخوام تو اسبابکشی هستم و داغون@};-

ایشالا کارا که تموم شد مجدد در خدمتتونم .

لینک به دیدگاه

درود

احسان جان نظرت در مورد iv extreme عوض نشد .؟ اگر مراجعه كنيد به سايت hwbot متوجه ميشيد كه ركوردهاي بسيار خوبي باهاش ردنا .

البته هنوز deluxe , pro پيدا نكردم و اگر پيدا كنم سريعا بهتون خبر ميدم عزيز

لینک به دیدگاه

اگر خواستي احسان جان نگران بودجه نباش من در خدمتم اگر نه همون دلوكس رو حتما ميخوايد يه كوچولو بايد صبر كنيد عزيز

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...