رفتن به مطلب

قطع شدن صدای system sounds

mohsenmtm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به تمامی عزیزان سیستم من یه مشکل عجیبی داره که به هیچ عنوان هربلایی سرش اوردم درست نشد کل قسمت های سیستم صدا داره داخل بازی موقع تماشای فیلم یا هرچیز دیگه ای ولی  system sounds نداره مثلا یه فلش به سیستم وصل میشه دیدید یه صدای وصل شدن میده یا یه اخطاری رو صفحه ظاهر میشه یه صدایی میده ولی ویندوز من کل  system sounds  از کار افتاده جالب اینجاست رو تست میزنم صدا میده ولی تو استفاده از سیستم نه درایور صدا هم پاک کردم اپدیت کردم ولی باز نشد که نشد

6pun_capture.png

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

سیستم قبلی بنده که AMD بود این مشکل رو داشت. هر سری که ویندوز میزدم حدود 1 هفته بعد صداش از کار میفتاد! اخرشم نفهمیدم از چیه ولی تو نت سرچ زدم گفتن که احتمال زیاد نرم افزاری نصب کردم که این مشکل رو به وجود اورده. البته مشکل که نیست سیستم سایلنت میشه (کاش همه مشکلات همینجوری باشن)

حتی گفتن ممکنه نرم افزار صدا که قابلیت اکولایزر کانفیگ و ... رو میده که توسط سازنده کارت صداتون ارائه شده و نصب میکنید هم میتونه تاثیر بزاره.

در کل به نظرم این قضیه خیلی بهتر از اینه که مثلا سیستمتون نتونه یه هارد رو بشناسه یا مثلا هارد اکسترنال سرعت بیشتر از 40 نره!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

سیستم قبلی بنده که AMD بود این مشکل رو داشت. هر سری که ویندوز میزدم حدود 1 هفته بعد صداش از کار میفتاد! اخرشم نفهمیدم از چیه ولی تو نت سرچ زدم گفتن که احتمال زیاد نرم افزاری نصب کردم که این مشکل رو به وجود اورده. البته مشکل که نیست سیستم سایلنت میشه (کاش همه مشکلات همینجوری باشن)

حتی گفتن ممکنه نرم افزار صدا که قابلیت اکولایزر کانفیگ و ... رو میده که توسط سازنده کارت صداتون ارائه شده و نصب میکنید هم میتونه تاثیر بزاره.

در کل به نظرم این قضیه خیلی بهتر از اینه که مثلا سیستمتون نتونه یه هارد رو بشناسه یا مثلا هارد اکسترنال سرعت بیشتر از 40 نره!

موفق باشید.

والا حقیقتا من این لپ تاپ گیمینگو تازه خریدم و خیلی حساسم روش چون خیلی هزینه کردم الانم این مشکل واقعا رو مخمه ویندوزم نمیتونم عوض کنم چون نزدیک فقط 200 گیگ بازی ماکروسافت رو دانلود کردم که نمیشه بکاپ هم گرفت  

از نرم افزار های خود لپ تاپ نیست چون همرو پاک کردم

در 1 ساعت قبل، amir* گفته است :

اینجا رو چک کن!

راست کلیک رو ایکون صدای  تسکبار

223.jpg

ممنون دوست عزیز اینارو همون اول تست کردم نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...