رفتن به مطلب

[پایان یافت] خریدار گرافیک تا ۹۰۰ تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان عزیز.خریدار کارت گرافیک تا ۹۰۰ تومان هستم.لطفا موارد خودتون رو بیان کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز به نظر من از خود لیون به قیمت 899 کارت Gigabyte 470 بگیر اونم آکبند! هم رده ی 970.

اینجا 900 تومن 970 میدن دست دو! که واقعا ارزش خرید نداره تازه اگر خراب نباشه و مشکل دار نباشه! مشکل 3.5 گیگ رم هم داره 970 و قدیمیه پر مصرف تر هم هست.

دیگه انصاف بین فروشنده های دست دو خیلی کم پیدا میشه قصدم راهنمایی بود خدانگهدار.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hrp32 گفته است :

سلام دوست عزیز به نظر من از خود لیون به قیمت 899 کارت Gigabyte 470 بگیر اونم آکبند! هم رده ی 970.

اینجا 900 تومن 970 میدن دست دو! که واقعا ارزش خرید نداره تازه اگر خراب نباشه و مشکل دار نباشه! مشکل 3.5 گیگ رم هم داره 970 و قدیمیه پر مصرف تر هم هست.

دیگه انصاف بین فروشنده های دست دو خیلی کم پیدا میشه قصدم راهنمایی بود خدانگهدار.

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

البته ایشون حواسشون نبود که کولر این کارت ی مقدار زیادی مشکل داشته تو سریا جدید و پرفپرمنسش در حده رفرنسه و اختلاف قیمتش با مدل های دیگه بی دلیل نیست

پیشنهاد من 290 هستش که خیلی کارت مناسب و قوی هستش

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

البته ایشون حواسشون نبود که کولر این کارت ی مقدار زیادی مشکل داشته تو سریا جدید و پرفپرمنسش در حده رفرنسه و اختلاف قیمتش با مدل های دیگه بی دلیل نیست

دادا مشکل گرما 290 و 290ایکس که خیلی بالاتر از 470 هست xD

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دادا مشکل گرما 290 و 290ایکس که خیلی بالاتر از 470 هست xD

اخوی اون مشکل اختصاصی برای یک کارت یا یک برند نیست بلکه سراسریه بقول مسئولین مخابرات

کاری هم نمیشه براش کرد!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

اخوی اون مشکل اختصاصی برای یک کارت یا یک برند نیست بلکه سراسریه بقول مسئولین مخابرات

کاری هم نمیشه براش کرد!

چرا راه حلش اینه یه کیس با تحویه مناسب ببگیری چون دما 90درجه به خودش آسیب نمیزنه اما اگه کیس هواش نره بیرون پدر برد و بقیه قطعاتتو در میاره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Kamran kh گفته است :

باسلام خدمت دوستان عزیز.خریدار کارت گرافیک تا ۹۰۰ تومان هستم.لطفا موارد خودتون رو بیان کنید.

سلام. من كارت گرافيكم رو ميخوام  بفروشم دنبال كارت قوي براي 4k هستم و بودجه كم دارم. كارت خودم gtx 670 power edition هست كه بازي رو با كيفيت متوسط تا خوب اجرا ميكنه اگه جوستجو كنيد همه جزيياتش معلومه، قيمتش هم به توافق ميرسيم . 

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

به هیچ وجه در حال حاضر 290 توصیه نمیشه. به دلیل مصرف بالاش دیگه عمرش رو کرده خیلی هم داغ و پرمصرفه. همون قضیه ای هم که گفتم فروشنده ی با انصاف براش هم پیدا نمیشه...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

دمای بالای کارت های گیگابایت 470 به این علته که پروفایل فن طوری تنظیم شده که تازه وقتی دمای کارت به 60 درجه برسه فن ها شروع به چرخش کنن ، و همینطور دمای تارگت 80 درجه است ! یعنی خود گیگا فنارو طوری تنظیم کرده که گرافیک تو بازه 60 تا 80 درجه فعالیت کنه !

البته بعضی شرکت ها این کارو نکردن و دمای پایین تری رو تارگت کردن ، هرچند اهمیتی نداره چون خود AMD گفته که کارت هاش در دمای بالا هیچ کاهش پرفورمنسی ندارن !

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

دمای بالای کارت های گیگابایت 470 به این علته که پروفایل فن طوری تنظیم شده که تازه وقتی دمای کارت به 60 درجه برسه فن ها شروع به چرخش کنن ، و همینطور دمای تارگت 80 درجه است ! یعنی خود گیگا فنارو طوری تنظیم کرده که گرافیک تو بازه 60 تا 80 درجه فعالیت کنه !

البته بعضی شرکت ها این کارو نکردن و دمای پایین تری رو تارگت کردن ، هرچند اهمیتی نداره چون خود AMD گفته که کارت هاش در دمای بالا هیچ کاهش پرفورمنسی ندارن !

دادا ایسوس منم تا 50 درجه فن هاش خاموشن از 50 به بعد روشن میشن.حداکثر دمای کارتمم 75 یا 80 هستش

این دما برای این کارت مشکلی ایجاد نمیکنه.اگه کیس با تهویه خوب داشته باشید هیچ کار نمیشه.من وقتی دمای گرافیک رو 70 میشه به پلکسی روی کیس دست میزنم خنک خنکه

و حرف پایانی

با 900 تومن پول اشتباهه ک بخوای دنبال کارت دست 2 باشید

یا rx 470 بخرید یا عجله نکنید و با افزایش بودجه 480 بخرید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا ایسوس منم تا 50 درجه فن هاش خاموشن از 50 به بعد روشن میشن.حداکثر دمای کارتمم 75 یا 80 هستش

این دما برای این کارت مشکلی ایجاد نمیکنه.اگه کیس با تهویه خوب داشته باشید هیچ کار نمیشه.من وقتی دمای گرافیک رو 70 میشه به پلکسی روی کیس دست میزنم خنک خنکه

و حرف پایانی

دوست عزیز از کارت rx470 و rx 480 برای 4k مناسب نیست چون ۲۵۶ بیتی هستن و بهترین کارتی که میتونه با این قیمت بگیره r9 390 چون هم هشت گیگه هم ۵۱۲ بیتی من این حرف را نمیزم که کارتم را بفروشم خود صاحب تاپیک میتونه بره تو اینترنت تحقیق کنه.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، miladnuranii گفته است :

دوست عزیز از کارت rx470 و rx 480 برای 4k مناسب نیست چون ۲۵۶ بیتی هستن و بهترین کارتی که میتونه با این قیمت بگیره r9 390 چون هم هشت گیگه هم ۵۱۲ بیتی من این حرف را نمیزم که کارتم را بفروشم خود صاحب تاپیک میتونه بره تو اینترنت تحقیق کنه.

دوست عزیز من همچین جسارتی نکردم.از جنس شما ک بد نگفتم.در هر صورت من عذر میخوام اگه بد برداشت کردین

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دوست عزیز من همچین جسارتی نکردم.از جنس شما ک بد نگفتم.در هر صورت من عذر میخوام اگه بد برداشت کردین?

دوست عزیز من فقط نظر شما را نقد کردم فقط همین نظر شما هم محترم هستش برای چی عذر می خواهید . 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

چرا راه حلش اینه یه کیس با تحویه مناسب ببگیری چون دما 90درجه به خودش آسیب نمیزنه اما اگه کیس هواش نره بیرون پدر برد و بقیه قطعاتتو در میاره

اخوی دمای رفرنسش 90-95 بود بقیه حول 75-80 میچرخن

خودم ام اس آی دارم از 82 بالاتر نمیره تو بازی ! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hrp32 گفته است :

به هیچ وجه در حال حاضر 290 توصیه نمیشه. به دلیل مصرف بالاش دیگه عمرش رو کرده خیلی هم داغ و پرمصرفه. همون قضیه ای هم که گفتم فروشنده ی با انصاف براش هم پیدا نمیشه...

البته نمیشه گفت هر چیزی که مصرف بالا داره رو نباید خرید ! 

شما حتی اگه روزی 10 ساعت هم بازی کنید همش تو ساعات اوج مصرف، اختلاف هزینه برقش 400 تا تک تومنی هم نمیشه! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

تقریبا همه برند هایی که سری 400 زدن این شکلین ولی این مشکلش این که از 60 شروع میشه نیست، شما میتونی مدل مشابه MSI هم مقایسه کنی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

البته نمیشه گفت هر چیزی که مصرف بالا داره رو نباید خرید ! 

شما حتی اگه روزی 10 ساعت هم بازی کنید همش تو ساعات اوج مصرف، اختلاف هزینه برقش 400 تا تک تومنی هم نمیشه! 

منظور فشاری بود که GPU پر مصرف 290 بر روی مدار تغذیه ی کارت آورده... دیگه دست دوش جونی واسش نمونده

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

منظور فشاری بود که GPU پر مصرف 290 بر روی مدار تغذیه ی کارت آورده... دیگه دست دوش جونی واسش نمونده

فکر نمیکنم با وجود یه شیش پین 75 وات

یه هشت پین 150 وات و 75 وات هم از برد برای کارتی که 275 وات مصرفشه، فشاری به جایی وارد بشه 

بازم چون تحقیق در این مورد صورت ندادم فقط دارم نظر خودمو میگم اساتید اگر اشتباه میکنم اصلاح کنید

البته به عنوان عتیقه جات هم خوبه

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Kamyarayat گفته است :

سلام. من كارت گرافيكم رو ميخوام  بفروشم دنبال كارت قوي براي 4k هستم و بودجه كم دارم. كارت خودم gtx 670 power edition هست كه بازي رو با كيفيت متوسط تا خوب اجرا ميكنه اگه جوستجو كنيد همه جزيياتش معلومه، قيمتش هم به توافق ميرسيم . 

سلام دوست عزیز قیمت و شرایط کارت رو پ.خ بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

و حرف پایانی

ممنونم از راهنمایی همه دوستان.روی ۴۷۰ دارم فکر میکنم.چون کار من بازی سازی هست میترسم در بعضی نرم افزار ها به کودا انویدیا احتیاج پیدا کنم.دارم بررسی میکنم.ممنون از شما دوستای عزیز که راهنمایی میکنید.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Kamran kh گفته است :

ممنونم از راهنمایی همه دوستان.روی ۴۷۰ دارم فکر میکنم.چون کار من بازی سازی هست میترسم در بعضی نرم افزار ها به کودا انویدیا احتیاج پیدا کنم.دارم بررسی میکنم.ممنون از شما دوستای عزیز که راهنمایی میکنید.

اگر خواستی بگیری ام اس آی به نظرم بگیر بخاطر طول عمر بالاش (سری گیمینگ و گیمینگ ایکس) ولی اگر سیستمت کلا ستش ایسوسه، ایسو هم دست کمی از ام اس آی نداره!

سفایر هم کلا قدرتش زیاده ولی در مواقع کراس به شدت کارت اول گرم میشه بخاطر طراحی جدید فن هاش که گرما رو میدن کارت بالایی و همینطور طول عمرش نسب به دوتای بالا خیلی پایینتره

گیگا هم اصلا نگیر اکه واقعا میخای کار کنی!

لینک به دیدگاه

سلام بنده دارم کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 Gaming WF2X 4GB GDDR5  که چندروز بیشتر رو سیستم نبود بخاطر مشکلات مالی دارم میفروشمش .970هزار خریدم  و میتونم به شما 940 بدهم.؟شماره تماس 09399968086 است.

ویرایش شده توسط amoshahrokh
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...