رفتن به مطلب

چرا 970 می خرید؟!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه سوالی عجیب مغزم رو مشغول کرده چند وقت اخیر... الان خود لیون کارت Gigabyte RX 470 رو که هم رده ی 970 هست آکبند گذاشته 899 هزار تومن چرا ملت تو تاپیکا 970 دست دو می خرند 950 هزار؟؟؟!!!

Untitled.png.660d5852305b9bf5444b65d7c3ca3316.png

چه بلایی سر این مردم اومده؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 17:09:21، hrp32 گفته است :

یه سوالی عجیب مغزم رو مشغول کرده چند وقت اخیر... الان خود لیون کارت Gigabyte RX 470 رو که هم رده ی 970 هست آکبند گذاشته 899 هزار تومن چرا ملت تو تاپیکا 970 دست دو می خرند 950 هزار؟؟؟!!!?

Untitled.png.660d5852305b9bf5444b65d7c3ca3316.png

چه بلایی سر این مردم اومده؟؟؟!!!

تازه نگفتی از وقتی سری 1000 اومده با اپدیتای انویدیا موجب تضعیف 970 نسبت به قبل شده

یه دلیلش اینه ه مردم میگن وای خدا این گرافیک چند ماه پیش 1200 300 بود دست دوش الان ارزون شده بزار بخریم ولی amd از همون اول قیمتش این بوده حتما انویدیتا بهتره که اکبندش گرون تره

ولی افسوس که چجوری میکنن تو پاچه ملت

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

شما فقط قیمت گیگا رو نگاه نکن بقیه برندها رو هم نگاه کن که بالای 1 ملیون پولشونه!

گیگا تو سری  rx  مشکل داره خنک کننده هاش برای همین ارزون تر از برندهای دیگه قیمت گذاری شده که رو دستشون نمونه!

,و اینکه  970 با ااینکه یکم قدیمی شده ولی تو  DX 11  خیلی جاها نزدیک 480 داره فریم میده و  dx12  هست که تفاوت داره یکم ولی چند وقت طول میکشه بخواد بازی های  dx 12  رو روال بیافته!

الان این بازیهایی که  dx 12  دارن اکثرا بصورت پچ اضافه شده و بهینه نیستن مخصوصا با کارتهای  nvidia!

من الان دارمش و کارت خوبی هست و تمام بازی هارو 60 + داره اجرا میکنه!

لینک به دیدگاه

کل اختلاف قدرت 1060 و 480 و 470 و 970 تو DX11 چقدر هست ؟  

بیشتر از 10 فریم هست ؟ !! 

انشالله انودیا با یک اپدیت اوضاع Dx12 رو هم بهبود میده

من مطمعن هستم تا 2سال دیگه هم Dx11 هست

لینک به دیدگاه

به نظر من موفقترین کارت amd در سری 400 همین 470 هست. درسته که 480 قویتر و بهتر هست ولی با توجه به قیمت و کارایی الان 470 در رده خودش یکی بهترین کارت های بازار محسوب میشه و ارزش خرید بالایی داره.

یه نکته رو هم که باید در نظر گرفت اینکه کارتهای nvidia به نسبت amd گرانتر هستند البته منظورم بازار جهانی هست نه بازار ایران

لینک به دیدگاه

یه نظریه شخصی 

توی همین چند وقت پیش ، همه جا می گفتند برای اجرا واقعیت مجازی حداقل کارت گرافیک GTX 970 هستش ، شاید هم به این دلیل می خرند .......

فکر می کنند کارت های هم رده دیگر اجرا نمی کنند یا جنگ جهانی دوم کارت گرافیک ها : انودیا vs ای ام دی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دلایلش اینه که بعضی ها با کارتهای amd حال نمیکنن

هرکاریشون کنی amd نمیخرن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

یکی از دلایلش اینه که بعضی ها با کارتهای amd حال نمیکنن

هرکاریشون کنی amd نمیخرن

بله منم جز همین دسته هستم 

کارت  amd  داشتم ولی از سری جدید نداشتم.

البته نه بخاطر تعصب. چون  nvidia :game work physx mfaa  و ساپورت درایوریش بهتر هست.

و از اون مهم تر مثل پول نقد میمونه هر موقع بخوای سریع فروش میره ولی حالا کارتهای  amd  من هر بار خواستم بفروشم نزدیک 2 3 هفته طول کشیده.

لینک به دیدگاه

970 اسم خوبی در کرده...خودم میخواستم  970 بخرم دسته دوم ولی 1070 خریدم فقط اندیا افت قیمت زیادی خواهند داشت

لینک به دیدگاه

خب یه موضوعی هم هست کسی که 970 میفروشه نمیخواد از کشور خارج بشه که

میخواد بره سری جدید بخره از طرفی اگه بگه 700 تومن که خیلی ضرر کرده

لینک به دیدگاه

والا ما که خوب خریدیم چند ماه پیش. گیگا wf oc خریدیم 830. اون موقع 470 یه تومن بود.

امروز رفتم واچ داگز 2 رو نصب کردم تو ultra و fullhd تو شهر بزور 30 40 فریم میده :|

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

والا ما که خوب خریدیم چند ماه پیش. گیگا wf oc خریدیم 830. اون موقع 470 یه تومن بود.

امروز رفتم واچ داگز 2 رو نصب کردم تو ultra و fullhd تو شهر بزور 30 40 فریم میده :|

دوست عزیز wd2 خودش مشکل داره گردن کارت نندازید من دوستم با 980ti همه چی مکس 50 فریم میگیره xD

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دقیقا همینه کسی کارت رو میفروشه اگه قصد ترک گیم رو نداشته باشه باید دوباره تو همین بازار خرید کنه!

الان اختلاف 970 با 1060 خیلی کمه تو گیم های فعلی.

ولی بخوای بخری باید 400 تومن الی 500 رو همین پول بزاری تا بتونی بخری که مثلا 10 / 15 % افزایش ببینی.

تا گارانتی داره بنظرم 970 ارزش خریدش بیشتره تا 1060

و این رو هم باید در نظر گرفت rx 500  تو بهار معرفی میشه و rx 400 هم نسل قبلی به حساب میاد.( هر چند  rx 500  هم ریبرند همین کارت هاست.)

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، **pouya** گفته است :

دقیقا همینه کسی کارت رو میفروشه اگه قصد ترک گیم رو نداشته باشه باید دوباره تو همین بازار خرید کنه!

الان اختلاف 970 با 1060 خیلی کمه تو گیم های فعلی.

ولی بخوای بخری باید 400 تومن الی 500 رو همین پول بزاری تا بتونی بخری که مثلا 10 / 15 % افزایش ببینی.

تا گارانتی داره بنظرم 970 ارزش خریدش بیشتره تا 1060

و این رو هم باید در نظر گرفت rx 500  تو بهر معرفی میشه و rx 400 هم نسل قبلی به حساب میاد.( هر چند  rx 500  هم ریبرند همین کارت هاست.)

میگم که باید یه قیمتی بده که بتونه کارتای جدید رو با قیمت نجومی وارد کننده های گرامی و وضع اقتصادی داغون کشور تهیه کنه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، آرین 0098 گفته است :

شما کارشناس قیمت گذاری هستی؟ یا مأمور تعذیرات؟

معلوم نیست تازگیا چه جوّی راه افتاده که همه دوست دارن توی قیمت گذاری تاپیک های بازارچه، دخالت کنن

بازدیدکننده ها عقل دارن ... اگه قیمت مناسب بود و نیاز دیدن، می خرن ... اگر نه که هیچّی

دیگه لازم به این همه تاپیک زدن و جدول مقایسه و ... نیست.

اینجا تاپیک فروش کسی نیست! تاپیک خودمه.:)

بسیار دیدم که افراد از سر نا آگاهی 970 می خرن با این قیمتها. گفتم تاپیک بزنم اگر احیانا کسی از قیمت ها و ویژگی های 970 و کارت های همرده اش خبر نداره، 1-سرش کلاه نره 2- قیمت ها رو خراب نکنه چون باالطبع اگر خریداری  واسه این 970 به این قیمت نباشه کاربرهای دیگه هم متضرر نمیشن.

3- نیازی نیست ب تو خودمو معرفی کنم:)

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

تقصیر خریدار بعدی نیست که قیمت کارتش اومده پایین!!! چون 970 رو طرف گرون خریده یا اون موقع قیمتش بالا بوده ولی الان با 900 تومن می شه یه کارت بهتر از اون خرید اونم آکبند پس باید به ملت بندازه؟ چون خودش می خواد بخره بعدا؟ واقعا بهانه ی خوبی بود.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

اینجا تاپیک فروش کسی نیست! تاپیک خودمه.:)

بسیار دیدم که افراد از سر نا آگاهی 970 می خرن با این قیمتها. گفتم تاپیک بزنم اگر احیانا کسی از قیمت ها و ویژگی های 970 و کارت های همرده اش خبر نداره، 1-سرش کلاه نره 2- قیمت ها رو خراب نکنه چون باالطبع اگر خریداری  واسه این 970 به این قیمت نباشه کاربرهای دیگه هم متضرر نمیشن.

3- نیازی نیست ب تو خودمو معرفی کنم:)

این قسمت حرفت درست نیست. من همه مواردی که راجبه 970 هست رو میدونستم و از قیمت gigabyte 470  هم خبر داشتم ولی  بازم 970 رو به  470 از برند  gigabyte  ترجیح دادم.

چون میدونستم فنش مشکل داره سری  rx.

لینک به دیدگاه

بنده asus rog rx 470 دارم کوچکترین مشکلی نداره! asic کارت هم 93/5 هستش

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، **pouya** گفته است :

من همه مواردی که راجبه 970 هست رو میدونستم و از قیمت gigabyte 470  هم خبر داشتم

خیلی ها مثل شما نیستند.

در هم اکنون، ali.king گفته است :

بنده asus rog rx 470 دارم کوچکترین مشکلی نداره! asic کارت هم 93/5 هستش?

اینم یک مدرک دیگه که 470 انصافا کارت خوبیه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hrp32 گفته است :

خیلی ها مثل شما نیستند.

اینم یک مدرک دیگه که 470 انصافا کارت خوبیه.

من گفتم برند گیگیا بایت!

برند ایسوس مشکلی نداره و قیمتش 1060 هست.

ولی گیگیابات 900 در صورتی که همیشه گیگیا و ایسوس تو یه رنج بودن حالا 10 20 تومن بالاپایین ولی الان بنظرت عاشق چشم و ابرو شما هستند که گیگا رو 160 تومن پایینتر میدن به شما؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، **pouya** گفته است :

من گفتم برند گیگیا بایت!

ولی گیگیابات 900 در صورتی که همیشه گیگیا و ایسوس تو یه رنج بودن حالا 10 20 تومن بالاپایین ولی الان بنظرت عاشق چشم و ابرو شما هستند که گیگا رو 160 تومن پایینتر میدن به شما؟

من 950 خریدیدمبرند گیگا رو هم راستش نشنیدم ک تاحالا مشکل دار باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

من 950 خریدیدم?برند گیگا رو هم راستش نشنیدم ک تاحالا مشکل دار باشه

نه مشکل حاد اما از چسب سیلیکون به عنوان واسطه بین فن و چیپ استفاده شده که بعد یه مدت خشک میشه و میشکنه و حرارت میره بالا.

این مورد رو از سایت های خارجی چک کردم هیچکدوم گیگیا رو پیشنهاد ندادن

همشون یا msi  رو گفتن یا asus.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، **pouya** گفته است :

Asus Strix 470 تا همین اواخر 950 تومن بود اونم آکبند. ولی بازم ملت 970 دست دو با ریسک خرابی و دردسر می خریدن اینو نمیفهمم.

البته شما که فروشنده ی 970 هستی با کمال احترام ولی انتظار ندارم نظرت جانبدارانه نباشه.

ویرایش شده توسط hrp32
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

Asus Strix 470 تا همین اواخر 950 تومن بود اونم آکبند. ولی بازم ملت 970 دست دو با ریسک خرابی و دردسر می خریدن اینو نمیفهمم.

البته شما که فروشنده ی 970 هستی با کمال احترام ولی انتظار ندارم نظرت جانبدارانه نباشه.

من جانبدارنه ترم یا شما که برای 970 شمشیر رو از رو بستی؟

در کل حرفم این بود هیچ گرونی بی دلیل و هیچ ارزونی بی حکمت نیست.

و نگران کاربرا نباشید همه میدونن پول بایت چی میدن.

در کل موفق باشی. 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

تقصیر خریدار بعدی نیست که قیمت کارتش اومده پایین!!! چون 970 رو طرف گرون خریده یا اون موقع قیمتش بالا بوده ولی الان با 900 تومن می شه یه کارت بهتر از اون خرید اونم آکبند پس باید به ملت بندازه؟ چون خودش می خواد بخره بعدا؟ واقعا بهانه ی خوبی بود.

داداش انداختن چیه

قیمت اصلی کارتش همینه

970 نو شو که نمیدن 500ت بیای بگی چرا میفروشن دست دو شو 900تومن

شما ناراحتی نخر!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...